Let’s travel together.

مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا

معرفی مرکز خرید اوت لت دیپو برای گردشگران و مسافرین آنتالیا

0 8

مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا , معرفی مرکز خرید اوت لت دیپو برای گردشگران و مسافرین آنتالیا :
کشور ترکیه که نام آن بیش از هر کشوری به گوش ما می خورد , و مقصدی است که این روزها بیشتر برای برگزاری تورهای مسافرتی و همچنن مسافرتهای شخصی انتخاب می شود . و سفر به ترکیه برای شهروندان ایرانی هزینه ی زیادی در پی ندارد . و به همین خاطر است که ایرانیان زیادی رغبت دارند به کشور ترکیه مسافرت کنند .

مراکز خرید برتر در آنتالیا

مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا

در بیشتر شهرها و استان های کشور ترکیه برای رفاه حال گردشگران و مسافران , امکانات رفاهی و تفریحی فراوانی در نظر گرفته شده است . تا آنها با سپری کردن اوقات خوب و خوش راهی کشور خود شوند و خاطرات خوبی در ذهنشان ثبت کنند . مجله ی گردشگری آبی در این مقاله می خواهد شما را با شهر آنتالیا مرکز گردشگری و توریستی کشور ترکیه بیشتر آشنا کند . شهر آنتالیا در شمال خلیج آنتایا و درقسمت جنوب غربی کشور ترکیه واقع شده است . و می توان گفت یکی از بزرگترین شهرها در منطقه ی ساحل مدیترانه به حساب می آید . آنتالیا از نظر محبوبیت در جایگاه هشتم در بین شهرهای ترکیه قرار گرفته است . بهتر است بدانید که این شهر جاذبه های گردشگری و توریستی زیادی در خود جای داده است که در طول سال گردشگران و مسافران زیادی را به سوی خود جلب می کند . طبیعی است شهری با این حجم وسیع از گردشگر و مسافر باید مراکز خرید معتبر و شاخصی در خود جای داده باشد . مجله ی گردشگری آبی در این مقاله سعی دارد به سرعت شما را با مرکز خرید اوت لت دیپو آشنا کند تا در تور آنتالیا با مراجعه به آن خریدهایتان را انجام دهید . با ما همراه باشید تا هرچه بیشتر با این مرکز خرید آشنا شوید .

  راهنمای سفر به کوش آداسی , جاذبه های دیدنی شهر بندری کوش آداسی

آشنایی با مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا

مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا

شاید برایتان جای سوال باشد که اوت لت به چه معناست , کلمه ی اوت لت به معنای حراجیست . در اینجا مجله ی گردشگری آبی بهترین اوت لت آنتالیا به اسم دیپو را به شما معرفی می کند . که البته بستگی به خود شما دارد که کدام یک را در تور ترکیه برای خرید انتخاب نمایید . مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا در 24 اکتبر سال 2004 استارت شروع به کار خود را زد . و محصولات و برندهای معتبر را به قیمت کارخانه و بسیار ارزان در فروشگاه های خود عرضه کرد . مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا یکی از بزرگترین مراکز خرید در منطقه ی مدیترانه ی کشور ترکیه محسوب می شود . شما در تور آنتالیا می توانید جنس های با کیفیت را بسیار ارزان از این مرکز خرید تهیه نمایید .

در طراحی فضای بیرونی این مرکز خرید یک ایده جالب و جذاب به کار برده شده است و آن را به شکل قلعه های دوران قرون وسطایی و به رنگ نارنجی طراحی شده است . در طراحی فضای داخلی این مرکز خرید بیشتر از فضای بیرونی آن دقت شده است , داخل را به صورت بیضی مانند طراحی کرده اند تا مراجعه کننده و خریدار از دیدن و انتخاب کردن خسته نشود . طبق آماری که به دست رسیده است , سالانه در حدود 51 میلیون نفر از این مرکز خرید بازدید و خرید می نمایند که در این بین سهم گردشگران خارجی از این تعداد 25 درصد می باشد و بقیه سهم گردشگران داخلی و افراد محلی می باشد .

  مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

در مرکز خرید اوت لت دیپو انواع برندهای معروف نمایندگی دارند که از جمله ی آنها می توان به Pierre Cardin پیرکاردین , Mavi jeans ماوی جینز , Tommy Hilfiger تامی هیلفیگر و …..اشاره کرد . مرکز خرید اوت لت دیپو به دست گروه مهندسی و معماری DNA Mimarlik ساخته و تکمیل شده است . این مرکز خرید دارای مساحتی در حدود 38.745 متر مربع را به خود اختصاص داده است . در این مرکز خرید در حدود 15 کافه بار و رستوران جای گرفته است و همچنین 5 سینما وجود دارد . در این مرکز خرید یک شهر بازی به وسعت 500 متر مربع احداث شده که در آن انواع متعدد وسایل بازی برای کودکان مهیا شده است .

تا خانواده هایی که با کودکانشان به این مرکز خرید مراجعه می کنند بتوانند با خیالی آسوده فرزندانشان را به آنجا سپرده و خریدهایشان را انجام دهند . مرکز خرید اوت لت دیپو دقیقا در مقابل فرودگاه احداث شده است . و مجهز به دو پارکینگ است که گردشگران داخلی و آنهایی که وسیله ی شخصی در اختیار دارند می توانند با خیال راحت خودروهایشان را به داخل پارکینگ ها گذاشته و به خریدهایشان برسند . مرکز خرید اوت لت دیپو همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب در خدمت مسافران و گردشگران است و شما می توانید در تور آنتالیا به این مرکز خرید مراجعه کنید و با قیمتهای بسیار ارزان خرید کنید و لذت ببرید .

  شهر باستانی آسپندوس در آنتالیا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.