جراحی زیباییلاغری

لیپوساکشن چیست ؟ ⬅️ لیپوساکشن لاغری + فواید و خطرات

بهترین متخصص و کلینیک لیپوساکشن لاغری در تهران ؟ هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو چقدر است ؟ فواید و خطرات عمل لاغری ؟ بهترین کلینیک در تهران برای عمل جراحی لاغری ؟ همه این سوالات را در این بخش به صورت کامل توضیح داده ایم . زمانی که ازروش های کاهش چاقی و اضافه وزن سخن به میان می آید اولین راهی که به فکر هر فردی ممکن است خطور کند رعایت رژیم غذایی متناسب و ورزش کردن است اما برخی اوقات این کار میسر نمی شود.

افراد دارای اضافه وزن و حتی برخی افرادی که وزن متعادل دارد در بدنشان دارای چربی های موضعی می باشند که شاید تنها روش آب کردن این توده چربی اضافه، استفاده از روش های نوین لاغری موضعی مانند ؛ لپیوساکشن ، لیپولیز و لیپوماتیک می باشد .این روش های لاغری سبب برطرف شدن توده چربی اضافه بدن در  کوتاه ترین زمان ممکن می شود،  در این مقاله می خواهیم شما را با ، ویژگی های بهترین متخصص و کلینیک لیپوساکشن لاغری  آشنا کنیم .

لیپوساکشن لاغری

زمانی که نوع چاقی فرد موضعی باشد و توده چربی در قسمت هایی مانند شکم ،باسن، پهلو ، ران ،غبغب و… تجمع یافته باشد جهت پاکسازی از روش لیپوساکشن لاغری استفاده می شود .لیپوساکشن لاغری از نوع عمل های زیبایی و غیرضروری می باشد و طرز کار آن بدین گونه است که چربی های اضافه بوسیله مکش دستگاه های  ساکشن چربی از بین  می رود .توصیه می شود برای نتیجه گیری بهتر و رسیدن به خواسته مطلوب، از این عمل زیبایی از یک پزشک متخصص کمک بگیرید .

لیپوساکشن

بهترین کلینیک لیپوساکشن لاغری  دارای چه ویژگی هایی است ؟

اگر بخواهیم در مورد ویژگی های بهترین کلینیک لیپوساکشن لاغری صحبت کنیم ،اولین ویژگی را می توان دارا بودن  مجوزهای تایید شده از وزارت بهداشت ، و همچنین استفاده از کادر پزشکی و نیروهای متخصص و مجرب بیان کرد . در این کلنیک ها به هیچ وجه از پزشکان عمومی جهت کارهای تخصصی استفاده نمی شود  .

از دیگر ویژگی های این کلینیک ها می توان به  دارا بودن امکانات مجهز و به روز ، فضای وسیع و آرام ، مدیریت هماهنگ و منظم ، دارای کادر و مدیریت آن تایم و سروقت ومنظم ، پاسخ گو بودن در مقابل شکایت مراجعه کنندگان ، بهره گیری از کادر پزشکی حرفه ای و متخصص،داشتن هماهنگی بالا همه پرسنل ، فعال بودن مسئول راهنمایی مراجعه کنندگان ،دارا بودن  شهرت و اعتبار در برابر سایر کلینیک زیبایی ،انجام عمل های زیبایی متعدد و با درصد موفقیت بالا ومهم ترین عامل یعنی میزان رضایت بالای مراجعه کنندگان از کلینیک و  …. اشاره کرد .

بنابرین اگر می خواهید از خدمات و عمل های زیبایی استفاده کنید با تحقیق  درست وکسب اطلاعات کافی و با در نظر داشتن ویژگی های ذکر شده سعی کنید بهترین کلنیک را انتخاب کنید .

ویژگی بهترین جراح لیپوساکشن لاغری چیست؟

بهترین متخصص لیپوساکشن لاغری دارای ویژگی های از جمله :داشتن تخصص و مهات کافی ،مجرب و متعهد بودن ،بهره گیری از دانش و امکانات روز دنیا ،…. می باشد متخصص زیبایی جهت انجام عمل زیبایی ، در ابتدا آزمایشات لازم  و بررسی های مخصوص را ازنظر وضعیت سلامت روحی و جسمی بیمار انجام می دهد تا در حین عمل و بعد از آن خطری متوجه جان بیمار نشود سپس شروع به انجام عمل جراحی زیبایی روی فرد بیمار می کند.

جهت رسیدن به هماهنگی و آشنایی بیمار با پزشک جراح خود یک جلسه مشاوره قبل از شروع عملیات درمان برگزار می شود تا پزشک جراح از انتظارات فرد از عمل لاغری موضعی  آشنایی یافته و با توجه به خواسته بیمار بهترین نتیجه را از لپوساکشن لاغری در اختیار بیمار قرار دهد.

در نتیجه لیپوساکشن لاغری چه عواملی موثر هستند ؟

همانطور که قبلا گفته شد برای رسیدن به بهترین نتیجه از عمل لیپوساکشن لاغری  عوامل متعددی موثر هستند مانند : به کار گیری پزشک متخصص و کاربلد ،استفاده از کلنیکی به روز با دارا بودن امکانات روز دنیا  و کامل ،بررسی و تحقیق در مورد نحوه انجام لیپوساکشن لاغری مورد نظر ، داشتن روحیه بالا ،داشتن بدنی سالم و ورزیده،عدم ابتلا به بیماری خاص،مراقبت های درحین عمل و بعد از عمل ،و..

همچنین در مورد انتخاب بهترین جراح نیز شرایط و ویژگی های زیر را باید در نظر گرفت :

استفاده از امکانات  وتجهیزات و ابزار پزشکی مدرن ، رابطه محترمانه با بیمار ، احترام گذاشتن به نظر و سلیقه ی بیمار ، استفاده از روش ها و متد های روز دنیای پزشکی ، استفاده از درمان های تکمیلی ، به کار گیری روش های موثر و کم خطر ،صحبت کردن با بیمار برای انصرافدر صورت داشتن ریسک بالا عمل ، انجام منظم

با حوصله ویزیت های قبل و بعد از عمل بیمار  ، یادآوری انجام مراقبت های قبل و بعد از حمل ، تلاش برای کنترل وضعیت بیمار حین عمل و بعد از عمل ، انجام عمل های ترمیمی در صورت احتیاج ، توجه به انتظارات و خواسته های بیمار ، داشتن تخصص  و مهارت کافی ولازم ، داشتن سابقه و تجربه ی عمل های موفق و متعدد ، میزان رضایت بالای بیماران از پزشک مورد نظر ، شهرت بالای پزشک و ….

در جمله آخر قبل از انجام هر عمل زیبایی لاغری در مورد عمل جراحی مورد نظر ،پزشک جراح انتخاب شده و کلینیکی که قرار است به ان مراجعه کنید بررسی و تحقیقات لازم را انجام دهید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا