Let’s travel together.

4 جذابیت تایلند برای مسافران

4 جذابیت تایلند برای مسافران

0 35

4 جذابیت تایلند برای مسافران , تایلند به عنوان یکی از توریست پذیرترین کشورهای شرق آسیا می باشد و هر ساله بر تعداد افرادی که با تور تایلند به این کشور مسافرت می کنند افزوده می شود ، در ادامه به بررسی 4 جذابیت خاص و ویژه تایلند را مورد بررسی قرارداده ایم ، با مجله گردشگری آبی همراه باشید…

4 جذابیت تایلند برای مسافران

زیبا ترین باغ ها در جنوب شرقی آسیا

4 جذابیت تایلند برای مسافران
4 جذابیت تایلند برای مسافران

یکی از مناطق بسیار زیبا و شگفت انگیز در تایلند سوآن نونگ نوچ است که در پاتایا ، واقع شده است. درباره این ناحیه می توان گفت که بدون شک یکی از زیباترین منطقه ی گیاهی در منطقه است. شما با بازدید از این مکان می توانید که یک دنیای پر زرق و برق از گیاهان زینتی و گرمسیری را ببینید خانه های زیبا و گیاهان دارویی و پارک زیبایی برای برنامه های فرهنگی تایلند انتخاب شده است . زیبایی این مکان باعث شده تا این مکان به یکی از محل های پر بازدید تبدیل شود که روزانه بیش از ۲۰۰۰ بازدید کننده را به خود جذب می کند که همگی آن ها برای دیدن بزرگ ترین مجموعه نخل جهان و بزرگ ترین مجموعه ارکیده ها به این محل می آیند که بسیار لذت بخش است.

زیباترین دریاچه های صورتی

دریاچه های صورتی تایلند
دریاچه های صورتی تایلند

چیزی که این مناظر و طبیعت را در تایلند بسیار زیبا تر کرده است وجود نیلوفر های آبی است که نقش مهمی را در شکوفایی چشم انداز های زیبا در دریاچه های اطراف کشور تایلند ایفا می کنند. یکی از جاذبه های تایلند نیلوفر های آبی دریاچه قرمز لوتوس است که در بین ماه های نوامبر و فوریه در یدون تانی، مجموعه ای زیبا از شکوفه های قرمز را ارائه خواهند دادکه باعث زیبایی بیش از حد و وجد آور ناحیه شده است. وسعت این دریاچه زیاد است دارای ۱۵ کیلومتر طول و ۵ کیلومتر عرض است که این دریاچه باعث شده تا این سمت از تایلند دارای چشم انداز زیبایی باشد و این منطقه را به تکه ای از بهشت تبدیل کرده است. بهتر است تا در بازدید از این ناحیه از یک راهنما بخواهید تا شما را برای دیدن مناظر زیبای دریاچه راهنمایی کند با سوار شدن به تور های قایقی می توانید که تمام محوطه را از نزدیک لمس کنید.

  کرایه موتور در تایلند , چگونه در تایلند موتور کرایه کنیم ؟

غذا های خیابانی تایلند

غذا های خیابانی تایلند
غذا های خیابانی تایلند

درباره غذا های تایلند بسیار گفته ایم که این کشور بیشتر با غذا های لذیذی که دارد شناخته شده است علاوه بر رستوران های این شهر که بهترین غذا ها را سرو می کند در خیابان های این شهر هم می شود بهترین غذا ها را میل کرد سوپ های تام یام و برخی از طعم دهنده های تایلندی خوشمزه دیگری را می توان به راحتی در خیابان های کنار جاده ای پیدا کرد و میل نمود. طعم و لذت این غذا ها را نمی توان نادیده گرفت فروشنده های خیابانی با ارائه بهترین غذا ها بسیاری از افراد را برای صرف غذا به خود جذب می کنند. در یک ثانیه می توان از فروشنده های خیابانی ظرف غذای داغ و ترش را تهیه نمود و به عنوان چاشنی می توان از لیمنگراس تازه، برگ های لیمو ترش کافیر و گلابی استفاده نمود. برنج با سیب زمینی سرخ شده و خوراک های لوبیای تازه و سایر غذا های خوشمزه خیابانی موجود در تایلند هستند.

هتل های فضایی لوکس تایلند

هتل های فضایی لوکس
هتل های فضایی لوکس

از آن جایی تایلند به عنوان کشور شگفتی ها شناخته شده است دارای مناظر شگفت انگیز زیادی است تایلند دارای سحرگاه های زیبا و پر طرفدار و جزیره های زیبا است، در تایلند جزایر و منحنی های ۷۰ ساله خیره کننده بسیاری وجود دارد بیشترین ثروت این کشور داشتن همین شگفتی ها است خانه های درختی الهام گرفته از ایووک کیمالا در واقع به عنوان یکی از منابع عظیم کشور تایلند به شمار می رود.

  بسته شدن خلیج تایلند بر روی گردشگران خارجی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.