Let’s travel together.

گشت و گذار در جنگل های تایلند

0 37

گشت و گذار در جنگل های تایلند : درباره تایلند باید بگوییم که این کشور یکی از کشور های پر جاذبه ای است که به کشور شگفتی ها معروف شده است. شما در حضور در این کشور می توانید که جاذبه های طبیعی زیادی از کوهستان های بلند گرفته تا آب ها و سواحل لاجوردی و جنگل های انبوه بارانی را در این کشور شگفت انگیز ببینید. این کشور یک مکان مناسب برای گردش است شما چه خواهان آرامش و چه خواهان فعالیت های هیجان انگیز و وحشتناک در این کشور باشید این کشور یک گزینه بسیار مناسب برای گردش است.

یکی از بهترین مکان ها برای ماجرا جویی در این کشور گشت و گذار در جنگل های تایلند هست. با ما در این بخش همراه باشید تا شما را با جنگل های تایلند آشنا کنیم. تا در سفر به تایلند با تور تایلند بتوانید گشت و گذار در جنگل های تایلند را تجربه کنید .

برای لذت بردن از طبیعت متنوع تایلند راه های بسیاری وجود دارد. بسیاری از افراد در سفر به این کشور دوست دارند تا برای تفریح سواحل بکر و لاجوردی این کشور آفتابی را انتخاب کنند و گروهی دیگر هم به دنبال بر قراری تعامل فرهنگی با اقوام مختلف تایلندی هستند. برای بعضی از افراد هم بالا بردن آدرنالین و هیجان یکی از بهترین تفریحات است که در سفر به این کشور دوست دارند تا انجام دهند. در این بخش ما ماجرا جویی هیجان انگیز در جنگل های بکر تایلند را می خواهیم تا برای تان شرح دهیم.

کشور تایلند یکی از کشور هایی است که دارای بیش از ۲۵ هزار کیلومتر مربع پارک ملی، مناطق حفاظت شده و پناه گاه های حیات وحش و دریاچه های گوناگون است که این مکان ها محل مناسبی برای گونه های مختلفی از حیوانات وحشی و اهلی و آبزیان است. بومیان تایلندی که از خاص ترین قبایل این کشور است که به ساده ترین و ابتدایی ترین شکل در جنگل های شمال این کشور ساکن هستند. یکی از مهم ترین دلایلی که تایلند را به مکان مناسب برای فعالیت های طبیعت گردی و ماجراجویی تبدیل کرده است محیط زیست بکر و دست نخورده تایلند است.

پس اگر شما برای انجام طبیعت گردی به محیطی زیبا و بکر نیاز دارید ما برای شما جنگل های بکر تایلند که از شمال تا جنوب این کشور را در بر گرفته اند، پیشنهاد می کنیم. همچنین با تور پاتایا می توانید از جنگل های زیبای پاتایا و دیگر شهرهای تایلند چون بانکوک , پوکت و .. دیدن نمایید .

  باید و نباید های مهم در سفر به تایلند

پیاده روی در طبیعت

گشت و گذار در جنگل های تایلند

یکی از فعالیت های محبوب تایلندی ها، مهاجران و گردش گران سرزمین لبخند پیاده روی و گشت و گذار در جنگل های تایلند است که همان طور که گفتیم بسیار هم طرفدار دارد؛ زیرا که در این پیاده روی مناظر بی نظیر تایلند را می توان دید پس تمام مسیر های تایلند شمال تا جنوب و مسیر های پارک های ملی و مسیر خائو سوک (khao sok) هم پیاده روی کنید، شما می توانید که با دیدن شگفتی های مناظر اطراف حیرت زده بشوید. همان طور که گفتیم بهترین راه گشت و گذار در تایلند پیاده روی است، زیرا که این کشور برای انجام این تفریح ساده و راحت زیر ساخت های بسیار مناسبی را انجان داده است.

تورهای جنگل پیمایی

آن ها برای این که گردش گران از دیدن طبیعت لذت ببرند در اکثر جنگل ها ، مسیر های طبیعت گردی مناسبی را ایجاد کرده اند که هر کسی می تواند که به تنهایی یا با گروه های طبیعت گردی به آن مسیر ها برود و از این رو هم در این کشور همه ساله تور های جنگل پیمایی زیادی برگزار می شوند؛ که این تور ها عبارتند از :

پیاده روی های ساده در طبیعت، صخره نوردی و کوه نوردی های سخت و دوره های بقا و زندگی در طبیعت است که این تور های متنوع همه این موارد را شامل می شوند. پیشنهاد می کنیم که در سفر به تایلند، پیاده روی در جنگل های با صفا و بکر این کشور را فراموش نکنید.

گشت و گذار در جنگل های تایلند

رفتینگ در میان جنگل های تایلند

از معروف ترین جاذبه های طبیعی کشور تایلند رودخانه های خروشان تایلند است که بسیار مورد توجه گردش گران و توریست ها است.

رفتینگ در این رودخانه ها گزینه خوبی برای افرادی است که دوست دارند تا آدرنالین خونشان کمی زیاد شود، پس برای تان بسیار فوق العاده است. در این رود خانه ها قایق های سنتی وجود دارد که با اجاره کردن این قایق ها می توانید که قایق سواری در آب های آرام این رودخانه را توسط قایق های سنتی بامبو تجربه کنید و هم این که شما می توانید رفتینگ در رودخانه های خروشان را که می تواند یک تجربه بسیار هیجان انگیز و ترسناک را داشته باشید.

  طبیعت گردی در تایلند

روستا های بسیار بکر و شگفت انگیزی را می توانید تا در تورهای رفتینگ داشته باشید و از روستا های بکر این کشور دیدن نمائید و از همین رو هم می توانید تا با مردم محلی و بومی آن ها تعامل بر قرار کنید. از جمله مهم ترین جاذبه های گردش گری این کشور روستا های این کشور است.

زیپ لاین در دل جنگل

گشت و گذار در جنگل های تایلند

یکی دیگر از تفریح های بسیار مهیج در این کشور که در ان شما می توانید مثل یک میمون، از این سوی جنگل به آن سوی جنگل بروید! در حین این کار شما می توانید که پیش رویتان بی نظیر ترین چشم اندازهای تایلند را ببینید و لذت ببرید جنگل بزرگ با در ختان انبوه و انواع پوشش های گیاهی متنوع درباره زیپ لاین های تایلند باید بگوییم که زیپ لاین های این کشور در دنیا مشهور هستند و جالب است تا بدانید که بیشتر توریست ها و ماجرا جویان که به این کشور سفر می کنند مهم ترین هدف شان فقط برای تجربه این زیپ لاین ها است و از این رو به این کشور سفر می کنند.

بیش تر زیپ لاین های تایلند در دل جنگل های انبوه آن ساخته شده اند؛ و از همین رو هم این زیپ لاین ها برخلاف سایر زیپ لاین هایی که در دنیا وجود دارند هستند. شما در این تفریح هیجان انگیز می توانید که هم طبیعت گردی و هم حیات وحش تایلند را مشاهده کنید از همین رو شما هم یکی از هیجان انگیز ترین فعالیت های تفریحی دنیا را انجام داده اید و هم بکر ترین مناطق را مشاهده کرده اید. راه دیگر برای ماجرا جوی در تایلند زیپ لاین سواری در دل جنگل های بکر است.

موتور سواری در جاده های جنگلی تایلند

شاید برای تان یکی از بهترین تفریح ها هم همین باشد که شما کوله بار خود تان را ببندید و بر پشت موتور سیکل مشغول به موتور سواری در طبیعت این جنگل ها و گشت و گذار در جنگل های تایلند شوید. فراموش نکنید که هیچ چیز به اندازه یک سفر موتور سواری در جنگل های تایلند به شما نخواهد چسبید. بهترین مسیر ها هم مسیر جاده های جنگلی و کوهستانی شمال است که می توانید در حین گشت و گزاردر گردنه ها توقف داشته باشید و از همین رو هم از منظره ها لذت ببرید بسیار ممکن است که در مسیر تان با مردم بومی و میهمان نواز این منطقه هم تعامل داشته باشید و از همین رو توقف کوتاهی بکنید.

  نوشیدنی های دلچسب تایلند

مردم این ناحیه از تایلند بسیار مهمان نواز و خون گرم هستند پس در سفر تان به این مناطق اقامت در خانه های چوبی این مردم را فراموش نکنید زیرا همان طور که گفتیم آن ها به گرمی از شما پذیرایی می کنند. تجربه زندگی در میان روستاییان، روحیه شما را تازه خواهد کرد.

غار نوردی در تایلند

شما در گشت و گذار در جنگل های تایلند ، می توانید که برخی از زیباترین و حیرت انگیز ترین غارهای جهان را ببینید زیرا که بزرگ ترین و خاص ترین غار های جهان در این مناطق قرار گرفته اند. شما در حضور تان در این محل می توانید که دنیایی شگفت انگیزی را در درون این غار ها که وجود دارد و شما تا به حال ندیده اید را ببینید. استالاگتیت ها و استالاگمیت های طبیعی و آهکی از میان صخره هایی خزه ای و سبز را می توانید در این مکان ها مشاهده کنید و لذت ببرید.

ممکن است که شما هم از ان دسته افرادی باشید که از جا های تنگ می ترسند، اما در مورد این غار ها باید بگوییم که برخی از غار های این کشور آنقدر وسیع اند که اگر شما بدون راهنما وارد آن ها بشوید، بدون شک گم خواهید شد.

در این غار ها سقف ها به قدری بلند و پیچیده است که در برخی از این غارها، شما نمی توانید که سقف ان را ببینید! برای انجام قایق سواری درون بعضی از این غارها رودخانه هایی جاری وجود دارد و شما می توانید در آن ها قایق سواری کنید. در پارک ملی خائو سام غار( Phraya Nakhon ) وجود دارد که این غار یکی از این غارهای شگفت انگیز این پارک و این کشور است. که شما می توانید در سفر به این کشور سری به آن ها بزنید. همان طور که درباره تایلند می دانیم این کشور دارای طبیعت بی نظیری است که بسیار برای ماجرا جویی و تعامل با مردم بومی ساکن این جنگل ها مناسب است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.