گردشگریمسافرت

پرفروش ترین مدل شلوار کوهنوردی زنانه

برای فعالیت ر هر رشته ورزشی نیاز به یکسری تجهیزات است. در ورزش کوهنوردی نیز لباس یکی از مهمترین تجهیزات به شمار می رود. شلوار کوهنوردی زنانه در واقع یک شلوار ورزشی با ویژگی های خاص مانند ضد آب و ضد باد بودن، راحتی و سبکی، مقاومت بالا و … است که برای صعود به قله های مختلف مناسب می باشد. مدل های مختلفی از این شلوار طراحی و تولید می شود که هر کدام برای استفاده در محیطهای خاص با آب و هوای گوناگون و شرایط متفاوت مناسب می باشند. شاید همین تنوع بالا انتخاب بهترین شلوار کوهنوردی زنانه را به امری دشوار تبدیل کرده باشد. اگر به دنبال یک شلوار زنانه مناسب جهت کوهنوردی هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا انتها همراه این مطلب از مجله آبی باشید.

انواع شلوار کوهنوردی زنانه

تولیدکنندگان مختلفی اقدام به طراحی و تولید شلوار زنانه کوهنوردی می کنند. این شلوارها به خاطر طراحی، جنس، ویزگی ها و قابلیت های گوناگون با یکدیگر تفاوت هایی دارند. از مهمترین انواع شلوار کوهنوردی زنانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع شلوار کوهنوردی زنانه

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شلوار کوهنوردی زنانه موجود در بازار

* شلوار کوهنوردی زنانه تاشو

در این مدل از شلوار زنانه کوهنوردی طراحی دمپا به گونه ای صورت گرفته است تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن جمع شود. یعنی شما می توانید در مواقع نیاز و با توجه به قد خود دمپای شلوار را تنطیم کنید. دمپای این شلوار دارای دکمه بوده و می توانید آن را ببندید تا هنگام راه رفتن باز نشود.

* شلوار کوهنوردی زنانه استاندارد

این شلوار از اندازه و قد متناسب با دمپای بلند برخوردار بوده که درنتیجه محافظت بیشتری از پا انجام می دهد. ارتفاع شلوار کوهنوردی استاندارد بالا بوده و تا قسمت روی کفش ما است که این امر موجب شده بخش پایین پا در برابر خراشیدگی توسط صخره و خار و خاشاک، نور مستقیم خورشید و … در امان باشد. جنس این شلوار قابلیت تنفس پذیری بالایی داشته و هوا به خوبی در ان گردش پیدا می کند. انعطاف پذیری خوب و کشسانی مناسب باعث می شود شلوار کوهنوردی زنانه استاندارد حین استفاده احساس راحتی را به ارمغان آورد. این نوع شلوار ضد آب و ضد باد نیز می باشد و برای استفاده در فصول مختلف طراحی شده است.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شلوار کوهنوردی زنانه موجود در بازار

* شلوار کوهنوردی زنانه قابل تبدیل

در این نمونه از شلوار زنانه کوهنوردی در ناحیه زانو یک زیپ طراحی شده تا بتوان با باز کردن آن قسمت دمپا را جدا کرد و شلوار را به یک شلوارک تبدیل نمود. این شلوار برای محیط های آبی که عبور از رودخانه لازم است می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود. همچنین این ویژگی موجب شده هنگام کثیف شدن دمپای شلوار دیگر نیازی به شستشو کامل شلوار نباشد و فقط آن قسمت را جدا کرده و شست.

معرفی پرفروش ترین مدل شلوار کوهنوردی زنانه

1- شلوار کوهنوردی زنانه کلن مدل چهار فصل LHNS40072SC

یکی از بهترین شلوارهای کوهنوردی زنانه براستفاده در فصول مختلف سال، شلوار کلن است. این شلوار از راحتی قابل توجهی برخوردار بوده و جنس آن پلی استر و اسپاندکس است. از مهمترین مزایای این محصول می توان به خاصیت کشسانی عالی، ضد آب، ضد باد، دوخت باکیفیت، پوشش کامل پاها، قابلیت تنفس پذیری مناسب، خشک شوندگی سریع، وزن سبک و قیمت مناسب اشاره کرد. این شلوار کوهنوردی چهار فصل پوشش بسیار مناسبی جهت برنامه های کوهپیمایی،کویرگردی، پیمایش در دشت،کمپینگ، مسافرت، ورزش کردن و حتی فعالیت های روزمره می باشد.

شلوار کوهنوردی زنانه کلن مدل چهار فصل LHNS40072SC

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شلوار کوهنوردی زنانه موجود در بازار

2- شلوار کوهنوردی زنانه کچوا مدل 444

برای تولید این شلوار از جنس کتان و پلی استر استفاده شده است. طراحی شلوار کوهنوردی زنانه کچوا به صورت دو لایه بوده که علاوه بر خنکی و راحتی، خاصیت ضد آبی نیز دارد. اندازه این شلوار استاندارد و تا زیر مچ پا می باشد و هنگام پوشیدن بر روی کفش های قرار می گیرد. استایل شلوار زنانه کوهنوردی کچوا آزاد بوده و از زیبایی ظاهری خوبی برخوردار است. شما می توانید این شلوار را در برنامه های کوهنوردی به ویژه در فصول گرم سال مانند بهار و تابستان استفاده کنید.

شلوار کوهنوردی زنانه کچوا مدل 444

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شلوار کوهنوردی زنانه موجود در بازار

3- شلوار کوهنوردی زنانه مدل HT 4000

اگر به دنبال بهترین شلوار کوهنوردی زنانه هستید به شما این محصول را پیشنهاد می کنیم. شلوار زنانه مدل HT 4000 با جنس پلی استر باکیفیت تولید می شود. از مهمترین ویژگی های این شلوار می توان خاصیت ضد حساسیت، ضد آب، ضد باد، ثبات اندازه و فرم، قابلیت شستشو مکرر، قد استاندارد، تنفس پذیری عالی، کیفیت دوخت بالا، کشسانی قابل قبول و قیمت مناسب را نام برد. این شلوار از نوع شلوارهای کوهنوردی زنانه قابل تبدیل بوده و در قسمت زانو دارای زیپ های مخصوصی است که می توان به راحتی دمپا را جدا کرد.

شلوار کوهنوردی زنانه مدل HT 4000

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شلوار کوهنوردی زنانه موجود در بازار

4- شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل تابستانه کد 16K703B.B

یکی از مهمترین نکات برای انتخاب شلوار کوهنوردی جهت استفاده در روزهای گرم سال، راحتی و خنک بودن محصول است. این شلوار برای کوهنوردی در تابستان به صورت تخصصی طراحی شده و به خاطر قابلیت تنفس پذیری عالی گردش هوا در آن به خوبی صورت می گیرد. با اینکه جنس پلی استری شلوار کارترتو ضخامت کمی دارد اما از مقاومت بالایی برخوردار است و همچنین انعطاف پذیری و کشسانی شلوار کوهنوردی تابستانه کاترتو مدل زنانه موجب شده گام برداشتن بسیار راحت و بدون هیچگونه احساس اذیت همراه باشد. به خاطر کیفیت مطلوب پارچه و بافت درجه یک، این شلوار در برابر اشعه خورشید مقاومت بیشتری داشته و ضمن محافظت بدن در برابر این اشعه مضر، از پاره شدن و پوسیدگی سریع نیز جلوگیری می نماید.

شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل تابستانه کد 16K703B.B

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شلوار کوهنوردی زنانه موجود در بازار

5- شلوار کوهنوردی زنانه بلک یاک مدل گورتکس FAM606B

یکی دیگر از بهترین مدل های شلوار کوهنوردی زنانه، شلوار بلک یاک می باشد. این شلوار از جنس پلی استر با لایه ضد آب گورتکس تولید شده که از نفوذ مایعات، آب و رطوبت به خوبی جلوگیری می کند. شما می توانید از این شلوار در برنامه های کوهنوردی در فصل بارش استفاده کنید. اندازه مناسب، کیفیت بالا، مقاومت عالی، انعطاف پذیری و کشسانی قابل توجه، طرح ارتشی جذاب، رنگ زیبا، قابلیت اضافه کردن کمربند، استایل راسته، جیب های مختلف و … از مهمترین ویزگی های این محصول به شمار می روند. همچنین این شلوار دارای زیپ های ناحیه زانو برای تبدیل شده به شلوارک نیز می باشد. شما می توانید از شلوار بلک یاک علاوه بر کوهنوردی در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ و … نیز استفاده کنید.

شلوار کوهنوردی زنانه بلک یاک مدل گورتکس FAM606B

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شلوار کوهنوردی زنانه موجود در بازار

در این مطلب 5 عدد از پرفروش ترین مدل شلوار کوهنوردی زنانه را معرفی کردیم. شما می توانید برای مشاهده مدل های بیشتر و انتخاب بهترین شلوار زنانه کوهنوردی به شایت فروشگاه دیجی کالا مراجعه کنید. پس از بررسی های لازم و انتخاب مناسبترین شلوار، می توانید محصول مورد نظر را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا