Let’s travel together.

پارک های آبی تایلند

0 59

در تور تایلند به کدام پارک آبی برویم ؟

از جمله کشور هایی که بدون شک برای گردش جز بهترین مقاصد انتخاب شده است کشور تایلند است. معمولا هنگامی که اسم این کشور را می شنوید ممکن است که شما یاد یاد عبادتگاه هایی با معماری زیبا، ساحل و غذاهای ارزان خیابانی بیفتید. تایلند با دارا بودن طبیعتی بی نظیر و خاص و با داشتن جاذبه های تاریخی و فرهنگی توانسته است که گردش گران زیادی را جذب کند.

تنها جاذبه این کشور این موارد نیست و شما در این سفر می توانید که برای مدت ها سرگرم باشید زیرا همان طور که گفتیم تایلند کشوری است که شما از گشتن در این کشور به هیچ وجه سیر نمی شوید و در بیشتر مواقع ممکن است تا وقت برای گشتن کم بیاورید. از شهر های مورد علاقه ی گردش گران در تایلند شهر هایی مثل بانکوک، پاتایا و پوکت است در این بخش ما شما را با بهترین و مفرح ترین تفریحات در تایلند آشنا می کنیم.

پارک های آبی تایلند یکی از مناطقی است که با وجود این همه ورزش های ساحلی ممکن است که افراد کمی به دوست داشته باشند که به این پارک ها برای آب بازی بروند ولی بهتر است که در سفر به تایلند رفتن به پارک های آبی را در برنامه خود داشته باشید.

پارک آبی کارتون نتورک آمازون ( Cartoon Network Amazone ) ، پاتایا

شما در سفر به تایلند و در بازدید از پاتایا کنار جاذبه های فراوان این کشور می توانید که تجربه آب بازی در بزرگ ترین پارک آبی تایلند را تجربه کنید و بدون شک این بهترین تجربه ای است که می توانید تا در این شهر به دست بیاورید. این پارک آبی در اکتبر ۲۰۱۴ افتتاح شد. شما در این مجموعه بزرگ می توانید که به بیش از ۳۰ تفریح آبی مدرن بپردازید این پارک آبی یکی از بی نظیر ترین پارک های ابی تایلند است که انتظار شما را می کشد تا شما با امتحان اب بازی در این مجموعه به دنیایی از شور و هیجان وارد شوید. در این پارک سرسره های بسیار بزرگ و با ارتفاع بلندی وجود دارد که هنگامی که از ان ها سر بخورید هیجان بسیاری را می توانید داشته باشید و لحظاتی نابی را در میان زمین و هوا می توانید بگذرانید.

  سال نو در تایلند چه خبر است؟

پارک آبی کارتون نتورک آمازون

این مجموعه آبی برای تمام سنین بخش های مختلفی را در نظر گرفته است؛ و بزرگسالان و کودکان می توانند که در قسمت های ویژه ای که برایشان در نظر گرفته شده است تفریحات مختلفی را داشته باشند. در این پارک شما می توانید بعد از چند ساعت تفریح حسابی ، خودتان را به فود کورت این مجموعه برسانید از آن جایی که تایلند کشوری است که دارای غذا های ارزان و خوشمزه است و شما نباید 1 درصد نگران گرسنگی تان باشید. همان طور که گفتیم فودکورت بزرگی با غذا های متنوع و خوشمزه تایلندی در این مجموعه وجود دارد که شما برای صرف بهترین و خوشمزه ترین غذا ها می توانید به آنجا بروید. ساعت شروع کار این پارک همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ عصر است.

پارک آبی رامایانا (Ramayana)، پاتایا

یکی دیگر از مجموعه های زیبای آبی در پاتایا پارک آبی رامایا، است. درباره این پارک می توان بگوییم که این پارک در واقع پارک آبی بزرگی است که در جنوب پاتایا و در محیطی زیبا و تماشایی در ناحیه سیلورلیک ( Silverlake) قرار گرفته است. در بین سایر پارک های آبی در تایلند راما یانا با داشتن مساحتی بالغ بر ۱۸۴۴ متر مربع یکی از بزرگ ترین پارک های آبی در کشور تایلند است.

شما در این پارک می توانید که غول پیکر ترین سرسره های آبی را تجربه کنید زیرا که بیش از ۵۰ نوع سرسره و دیگر وسایل آبی تفریحاتی فراموش نشدنی را در این مجموعه تجربه کنید. در این مجموعه هم برای کودکان بخش های متنوعی وجود دارد که شما در گوشه ای از پارک استخر سرپوشیده می توانید کودکان تان را برای بازی به آنجا ببرید. یکی از علت های معروف بودن این پارک به دلیل داشتن تمیز ترین آب ها است نکته جالب این که از چاه های موجود در خود پارک برای تامین آب استخر ها استفاده می شود که این آب ها به شیوه های کاملا مدرن و امروزی تصفیه شده اند.

  زیباترین آبشارهای تایلند

پارک آبی رامایانا

پارک آبی فانتاسیا لاگون (Fantasia Lagoon)

این پارک علاوه بر اینکه یک پارک آبی برای شنا است در واقع یک محیط مناسب برای انجام خرید در کنار تفریح هم هست شما می توانید با مراجعه به این مکان یک روز بسیار خاص را تجربه کنید نکته جالب درباره این مجموعه که مرکز خرید این پارک درست درد بر روی پشت بام قرار دارد و با نام مرکز خرید Mall Bangkae شناخته می شود.

بسیاری از گردش گرانی که به تایلند سفر می کنند از این مجموعه شناخت کافی را ندارند پس شما وقتی به داخلش رفتید و بیشتر خود مردم تایلند را در آن دیدید نباید بسیار متعجب شوید. فاصله این مجموعه آبی به شهر بانکوک ، پایتخت تایلند در مقایسه با دیگر پارک های آبی معروف تایلند بسیار نزدیک تر است ؛ و این مجموعه آبی با داشتن استخر های بزرگ و سرسره های بی نظیرش تبدیل به یک محل و مکان عالی برای تفریح بزرگ سالان وکودکان شده است.

پارک آبی فانتاسیا لاگون

پارک آبی اسپلش جانگل  (Splash Jungle)

برای کسب بهترین تجربه از شنا و داشتن هیجان بهترین پیشنهاد برای شما رفتن به پارک آبی جانگل اسپلش است. شما در این پارک آبی می توانید که چند ساعتی را در اوج هیجان بگذرانید این پارک در جنوب تایلند و در ساحل مای خائو قرار گرفته است. اوج هیجان و لذت در این پارک سر خوردن از ازتفاع بالا و از سرسره های آبی پیچ درپیچ هست که در حین سر خوردن شما آدرنالین زیادی را به دست می آورید.

  سفر داوطلبانه به تایلند برای نجات فیل های چیانگ مای

پارک آبی اسپلش جانگل 

با سر خوردن از این سرسره ها می توانید که لحظاتی شیرین و مهیج را تجربه کنید. ممکن است که کمی احساس خطر کنید اما بهتر است این اطمینان را داشته باشید که در کنار همه این وسایل بازی ، نجات غریق هایی حرفه ای مراقب ایمنی شما هستند. پس با خیال راحت در این پارک آبی تفریح کنید. یکی از علت های معروف بودن این پارک به علت کافه نارگیل معروفش است که دارای غذا ها و نوشیدنی های خوشمزه ای است. ساعت شروع به کار این پارک همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.