Let’s travel together.

پارک آبی جینو پارادایس تفلیس Gino Paradise Tbilisi

0 47

پارک آبی جینو پارادایس ، مجموعه ی تفریحی متفاوت در تفلیس

یکی از مهم ترین شهر های گرجستان شهر تفلیس است که این شهر به عنوان پایتخت گرجستان از جذاب ترین مناطقی است که شما در سفر به این کشور می توانید که به آن سفر کنید. این شهر دارای جاذبه های تاریخی زیادی است شما با قدم زدن در این شهر و با دیدن مقبره ها و مکان های تاریخی بسیار که وجود دارد می توانید از قدمت این شهر چیزی به دست بیاورید در این شهر همه چیز وجود دارد از مکان های تاریخی گرفته تا جاذبه های طبیعی که بازدید از هر کدام از آن ها روح هر بازدید کننده ای را جلا می دهد.

درباره تفلیس این شهر قدیمی باید گفت که علاوه بر این که دارای مکان های تاریخی بسیاری است برای رفاه حال کسانی که به این شهر سفر می کنند مکان های تفریحی زیادی وجود دارد که همگی این مراکز از به روز ترین امکانات مهیج طراحی شده است تا به این ترتیب گردش گران در این کشور تجربه یک سفر کامل را داشته باشند. پارک آبی جینو پارادایس در واقع یکی از همین مراکز است که از احداث این پارک آبی زمان زیادی نمی گذرد و با این که جینو پارادایس در سال های اخیر احداث شده است اما با داشتن امکانات بسیار بالا به شدت مورد توجه علاقه مندان و توریست هایی که به این شهر سفر می کنند قرار گرفته است.

  فرهنگ شهر تفلیس

پارک آبی جینو پارادایس

درباره این پارک باید بگوییم یکی از پارک های چند منظوره که در گرجستان ساخته شد پارک آبی جینو پارادایس تفلیس است. شما در این پارک می توانید که از مجموعه های ورزش های آبی جالب و منحصر به فردی که وجود دارند بازدید کنید تک تک مواردی که در این مجموعه وجود دارد هر کدام هیجان بسیاری را دارند که لذت امتحان کردن را دارند.

این پارک از بزرگترین پارک های آبی گرجستان است که حدود 20 هکتار وسعت دارد. در این پارک مهیج شما در بخش های مختلف این پارک می توانید انواع استخر ها و سرسره های آبی شگفت انگیز را تجربه کنید و درباره این پارک ابی باید بگوییم که یک تفریح بسیار مهیج که خاطره ی خوب ان به جرات می توان گفت که تا سال ها باقی می ماند و مانند آن را نخواهید داشت.

زمان مناسب برای استفاده از پارک آبی جینو

برای رفتن به پارک آبی جینو پارادایس فصل تابستان بهترین زمان برای استفاده از امکانات این پارک است اما برای ما ایرانی ها که شاید تحمل گرما کمی سخت و ازار دهنده باشد نیمه ی دوم اردیبهشت تا نیمه اول مهر ماه زمان مناسبی برای رفتن به این پارک باشد زیرا این فصول از لحاظ دمای هوا و تناسب دمای بدن با محیط برای ما قابل تحمل است. برای سفر به گرجستان بهتر است برنامه سفرتان را طوری بچینید که تا بارش برف در ان جا آغاز نشده سفری را به این کشور و گشت و گذار خوب در گرجستان داشته باشید.

  تورلحظه اخری تفلیس (کافه رستوران‌های تفلیس)

آشنایی با پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

همان طور که گفتیم این پارک دارای امکانات بسیاری است که این مجموعه را در بین سایر مکان های تفریحی برتر کرده است سرسره سورتمه، بخش ساحلی ، تفریحات هیجانی و آبی ، بخش کودکان ، پارک داینو و استخرهای مختلف از انواع امکانات تفریحی است که در این پارک چند منظوره شما می توانید از ان ها بهره ببرید. شما در این مجموعه بزرگ می توانید که در کنار همه بخش های مفرحی که وجود دارد، از خدمات دیگری که در پارک جینو پارادایس وجود دارد استفاده کنید که مهم ترین آن ها عبارتند از رستوران و کافه و سالن های که برای برگزاری مراسم و جشن ها در این مجموعه دایر شده اند.

انواع استخر های در پارک آبی جینو

مهیج ترین سرسره ها را در این پارک می توانید ببینید جالب است بدانید که در پارک آبی جینو پارادایس تفلیس هفت استخر مختلف وجود دارد که شما در هر کدام از ان ها می توانید که موقعیت ویژه ای را احساس کنید. یکی از هیجان انگیزترین استخر ها استخر موج است که شما وقتی در آن شیرجه بزنید با موج های پهناوری که به سمت تان می آیند روبه رو می شوید و شما در این استخر می توانید که هیجان احساس می کنید که در پهنای وسیعی از امواج  قرار گرفته اید و هیجان بالایی در عمق ۲ متری آب خواهید داشت.

  گردشگری در تفلیس در سال نوی میلادی

دومین استخری که بسیار طرفدار دارد استخر آرامش است از این رو به استخر آرامش مشهور است که شما بعد از آنجام آن همه هیجان در این استخر می توانید که در یک متری در آب بنشینید و ریلکس کنید و آن همه خستگی و هیجان را از تنتان خارج کنید. به جز این استخر ها استخر های دیگری مثل استخر گردابی هم وجود دارند که در فضایی سر بسته برای بازدید کنندگان خود خدماتی را ارائه می کند.

مسیر دسترسی به پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

 فاصله این مجموعه تفریحی تا دریای تفلیس بسیار کم است و در واقع این مجموعه در نزدیکی دریای تفلیس است این مجموعه با مرکز شهر حدود ۱۰ کیلومتر فاصله دارد. شما در صورتی که در مرکز شهر قرار داشتید و می خواستید به این مجموعه ی تفریحی دسترسی پیدا کنید برای رفتن به ان جا شما باید از وسایل حمل و نقل عمومی مثل مترو ،  اتوبوس یا تاکسی استفاده نمایید.

زمان استفاده از پارک : شما می توانید که در این پارک به مدت ۲ الی ۷ ساعت بنابر علاقه ای که دارید مشغول شنا و تفریح باشید و لذت ببرید

آدرس : ۱۰۲ Gldani St, Tbilisi ۰۱۰۲ Georgia

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.