Let’s travel together.

چطور ویزای توریستی تایلند را باید بگیریم ؟

0 45

ویزای توریستی تایلند

درباره تایلند این کشور پر گردش گر و توریست پذیر باید بگوییم که با داشتن جاذبه های بسیار و مکان های تاریخی خاص نه تنها مورد توجه مردم کشور خودمان است بلکه سالانه افراد زیادی از کشور های مختلف دنیا برای بازدید از این کشور زیبا و پر جاذبه سفر می کنند ؛ و در واقع کشور زیبای تایلند با طبیعت خاص و باور نکردنی اش تبدیل به جاذبه ای پرشور در دنیا شده است. بیشتر علت محبوبیت این کشور در نزد گردش گران و توریست ها طبیعت بکر و در کنار آن فرهنگ پر بار و لطف و مهربانی مردمان دوست داشتنی این کشور است. تایلند مردمان مهربانی را دارد که وقتی به شما می رسند با یک لبخند مهربان نگاه تان را بدرقه می کنند اگر قصد سفر به تایلند را دارید شما در برنامه ریزی برای سفر به تایلند باید فراموش نکنید که برای سفر به تایلند شما حتما باید ویزای ورود به این کشور را داشته باشید و شما باید در اولین اقدام ویزای توریستی برای ورود به این کشور را اقدام کنید.

ویزای توریستی تایلند

شما برای اطلاع از نحوه گرفتن ویزای این کشور بهتر است تا ما را در این بخش همراهی کنید تا همه چیز را درباره ویزای تایلند و قوانین آن کسب کنید.

شرایط گرفتن ویزای توریستی تایلند

درباره ویزای توریستی باید بگوییم که این ویزای توریستی تایلند بیشتر برای آن دسته از افرادی است که این افراد برای تفریح با تور گردشگری به این کشور زیبا سفر می کنند. درباره این ویزا و مدت زمان اعتبارش باید بگوییم که مدت زمان اعتبار این ویزا، در واقع ۳ ماه بعد از صدور آن است. شما در صورت اخذ ویزای این کشور می توانید که بدون هیچ محدودیتی بین ۳۰ تا ۶۰ روز یعنی تقریبا ۲ ماه کامل را در این کشور سپری کنید.

  تفریحات ویژه در چیانگ مای تایلند

گرفتن ویزای تایلند در بین سایر کشور ها بسیار راحت تر است و می توان گفت که یکی از خوبی های ویزای تایلند هم همین موضوع است که اصلا دردسر ندارد و افرادی که می خواهند این ویزا را بگیرند می توانند به راحتی آن را دریافت کنند. برای گرفتن ویزای بعضی از از کشور ها نیاز به رعایت بسیاری از موارد است و حتما خود فرد هم باید حضور داشته باشد اما در واقع برای گرفتن ویزای تایلند لازم نیست که خودتان حتما حضور داشته باشید و برای دادن این ویزا نیاز نیست که از فرد مصاحبه گرفته شود و خوشبختانه در این نوع ویزا مصاحبه ای در کار نیست.

نکته ای که باید اینجا برای تان یاد آور شویم نکاتی که ما برای شما در این قسمت یاد آور می کنیم درباره ویزای توریستی است و ما در این بخش برای ما قوانین مربوط به آن را می گوییم، زیرا که شما در صورتی که برای گرفتن ویزای کاری یا اقامت و یا هر مدل ویزای دیگری به غیر از گرفتن ویزای توریستی به سفارت آن کشور مراجعه نمائید فراموش نکنید که حضور شخص حتما الزامی است و نکته مهم دیگر این که از شخص مصاحبه هم گرفته می شود.

ویزای توریستی تایلند

نکته

همان طور که مشخص است ویزای توریستی تنها برای انجام سفر های گردشی صورت می گیرد تنها تخلفی که ممکن است بعضی از افراد با داشتن این ویزا انجام دهند این است که با داشتن این ویزا بعد از تور تایلند مشغول به کار شوند که این کار یک خلاف بزرگ و طبق مقررات تخلف است و برای فرد جرم محسوب می شود که می تواند مورد پیگردی قرار بگیرد. برای این که مشکلی در اقامت تان در تایلند پیش نیاید یعنی در صورتی که شما لازم باشد تا چند روز بیشتر از حد مشخص شده در آن جا بمانید ، بهتر است تا چند روز زودتر از اتمام تاریخ ویزای شما حتما برای تمدید تاریخ ویزا اقدام کنید

  به کجا برویم ؟ جاهای دیدنی تایلند که حتما باید ببینید . . .

چه مدارکی برای ویزای تایلند نیاز داریم ؟

در جواب این سوال که برای گرفتن ویزای تایلند شما باید چه مدارکی را تهیه کنید بایذ بگوییم که در صورت در خواست ویزای توریستی شما باید ابتدا یک فرم تقاضا را به طور کامل پر نمائید و بعد از انجام این کار در مرحله ی بعدی کنسول گری تایلند از شما مدارکی را می خواهد که باید در اختیار شان قرار دهید که این مدارک عبارتند از :

  • ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی
  • ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی در صورت نیاز
  • ارائه پاسپورتی که حداقل ۶ ماه اعتبار را داشته باشد.
  • ۲ قطعه عکس ۴*۶ به صورت رنگی و واضح از چهره
  • گرفتن پرینت از حساب بانکی در ۳ ماه اخیر و مانده حساب فعلی تان
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • واچر هتل برای مدت اقامت

انواع ویزای توریستی تایلند

در صورت سفر به تایلند و برای گرفتن ویزای توریستی تایلند باید بگوییم که شما می توانید که این کار را در دو حالت انجام دهید شما می توانید که حالت عادی و یا حالت فوری را برای گرفتن ویزا انتخاب کنید بسته به شرایط خودتان دارد. در صورتی که شما نیاز دارید تا خیلی سریع به تایلند سفر کنید بهتر است تا شما حالت فوری را انتخاب کنید زیرا همان طور که گفتیم این نوع ویزا برای وقتی بهتر است که عجله داشته باشید ؛ اما درباره هزینه باید بگوییم که این نوع ویزا و هزینه ی آن از حالت عادی کمی بیشتر است. مدت زمانی که برای ویزای عادی باید صبر کرد حدود هفته است اما در صدور ویزای فوری فقط ۱ تا ۲ روز زمان لازم است تا شما ویزای تان را بگیرید.

  5 محل برتر در تایلند که باید در زمستان از آن ها بازدید کنید

درباره هزینه ای که باید برای گرفتن ویزای فوری بپردازید باید بگویم که هزینه دقیق این نوع ویزا درست در زمان در خواست ویزا مشخص می شود ولی هزینه ی ویزای عادی ۵۰ یورو است.

آدرس سفارت تایلند در تهران :

خیابان بهارستان ، پارک امین ‌الدوله ، شماره  ۴
ساعت کاری : یکشنبه تا پنج‌ شنبه  ۱۶-14

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.