ثبتی و حقوقیحقوقی

وکیل طلاق توافقی | میزان هزینه و قیمت بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران

طلاق توافقی

متاسفانه امروزه تعداد طلاق در کشور ما زیاد می باشد .طلاق توافقی هم به علل مختلفی مانند شخصی ، خانوادگی ، اقتصادی ، فرهنگی ، شغلی و یا حتی روانی زوجین روی می دهد. درست است که همه ما تا اندازه ای با کلمه طلاق توافقی آشنا می باشیم ولی امکان دارد واژه وکیل طلاق توافقی برای عده ی زیادی از ما ناآشنا باشد .ما در این مقاله سعی داریم تا شما را با وکیل طلاق توافقی آشنا ساخته و تاثیر حضور او را در پرونده های طلاق توافقی برای شما عزیزان شرح دهیم.

چرا حضور وکیل در طلاق توافقی ضرورت دارد؟

طی کردن روند طلاق توافقی نیز مانند سایر طلاق ها به دو صورت قابل انجام می باشد . به این صورت که افراد یا خودشان مراحل طلاق را سپری می نمایند و یا انجام امور را بر عهده یک وکیل واگذار می کنند. چون برای ارائه دادخواست باید به یکی از مراکز خدمات الکترونیک قضایی مراجعه  نمود و در انجا هم آشنایی با مفاهیم حقوقی از ضروریات پیش برنده پرونده می باشد که احتمال دارد موجب سردرکمی شما گردد ، این مسئله در ابتدا ضرورت استفاده از یک وکیل طلاق توافقی را برای شما مشخص خواهد کرد.

مشاوره حقوقی طلاق توافقی با صورت جلسه کردن توافقات زوجین در کلیه مسائل مالی و غیر مالی ، می تواند کلیه مراحل را حتی بدون حضور زوجین هم به پایان ببرد.

با اخذ وکیل طلاق توافقی دیگر نیاز به حضور طرفین در دادگاه و ساعت ها منتظر ماندن در پشت درب اتاق دادگاه ها و دست کشیدن از انجام امور روزمره و همین طور روبه رو شدن دو نفری که می خواهند از هم دیگر جدا شوند و در پی آن مشاجرات که امکان دارد مابین آن ها پیش بیاید ، نمی باشد.

وکیل طلاق توافقی

وکیل متخصص ( حرفه ای ) طلاق توافقی :

لازم به ذکر می باشد که ارائه مدت زمان به وسیله وکلا از مصادیق تخلف به شمار می رود اما در طلاق توافقی بر اساس تجربه ، دادگاه ها طی یک تا دو هفته تکلیف را مشخص کرده و رای را صادر می کنند.

و وکیل طلاق توافقی هم بی آنکه نیازی به حضور زوجین در مراحل گوناگون طلاق توافقی باشد قادر می باشد که با مناسبترین هزینه و در کم ترین زمان ممکن پرونده طلاق توافقی را به اتمام برساند.

مدارک لازم برای جاری کردن صیغه طلاق:

  • ارائه اصل سند نکاح
  • ارائه شناسنامه زوجین
  • داد نامه قطعیت یافته و گواهی شده شعبه
  • کارت ملی زوجین
  • ارائه گواهی عدم بارداری از آزمایشگاه مربوطه

باید دقت شود که جاری کردن صیغه طلاق مطابق شرع نیاز به شرایطی دارد که عبارت می باشند از : طهر ، غیر مواقعه بودن ، حضور دو شاهد.

مدت زمانی که برای طلاق توافقی نیاز می باشد؟

چون در طلاق توافقی طرفین دعوا در اغلب موارد با هم به توافق رسیده اند ، نسبت به سایر انواع طلاق ها نیاز به صرف مدت زمان کمتری دارد .افزایش پیدا کردن نسبی مدت زمان طلاق توافی می تواند بیش از هر چیزی به دلیل اجباری شدن جلسات مشاوره پیش از ثبت دادخواست باشد. ولی باید اشاره داشته باشیم که روند رسیدگی در کلیه استان ها یکسان نمی باشد و طرفین می توانند با مراجعه به یک مشاور حقوقی ویا یکی از وکلای محل زندگی خود ، از مدت زمان تقریبی آن اطلاع پیدا کنند. از سوی دیگر چون وکیل طلاق توافقی با امور دادگاه ها و دیگر مراکز حقوقی آشنا می باشد ، این مسئله می تواند روند رسیدگی پرونده را سریع تر جلو ببرد.

وکیل طلاق توافقی موسسه حقوقی وکیل ناب در نخستین جلسات حضور زوجین در دفتر وکالت موسسه حقوقی وکیل ناب ، از کلیه توافقات مورد نیاز ، صورت جلسه ای تهیه کرده و آن را در دادگاه ارائه می دهد . زیرا دادگاه توافق بر سر مسائلی مانند مهریه ، نفقه ، حضانت فرزندان ، جهیزیه ، وسایر اموال را ضرروی می داند.

وکیل کم هزینه طلاق توافقی:

به احتمال قوی  مشکل عمده مردم در زمینه دعاوی خانوادگی هزینه های مربوط به اخذ وکیل می باشد . به خاطر همین موضوع هم می باشد که موسسه حقوقی وکیل ناب با درک مشکل مالی افراد تلاش کرده است که هزینه های مربوط به پیگیری پرونده های خانوادگی را به وسیله وکلای خانوادگی حرفه ای خود به کمترین مقدار ممکن برساند تا کسی به دلیل مشکل مالی از احقاق حق خود در دعاوی خانوادگی باز نماند.شما عزیزان می توانید جهت استفاده کردن از خدمات کم هزینه وکیل طلاق توافقی در تهران با وکیل خانوداه موسسه حقوقی وکیل ناب به طرق ذکر شده در مقاله های قبلی ارتباط برقرار سازید.

چرا مشاوره پیش از طلاق توافقی ضرورت دارد؟

اغلب افراد براین باور می باشند که ، از آنجایی که طلاق توافقی باتراضی طرفین صورت می گیرد پس دادگاه به راحتی رای به این دادخواست خواهد داد. ولی در واقعیت این گونه نمی باشد . چون قداست بنیان خانواده موجب شده است که قانون در این نوع از طلاق هم سخت گیری هایی را داشته باشد. لذا دادگاه پیش از صدور حکم عدم امکان سازش ، جلسات مشاوره ای را برای بررسی مشکلات زوجین مشخص کرده است . که حضور در این جلسات کاملا اجباری است.

بهترین وکیل طلاق توافقی کیست؟

در پرونده های خانوادگی کلیه طرفین پرونده به دنبال این می باشند که با اخذ بهترین وکیل طلاق توافقی مشکل و دعوای خود را در کوتاهترین زمان حل فصل نمایند و به پرونده خود خاتمه بدهند ، موسسه حقوقی وکیل ناب سعی نموده است تا بهترین وکیل خانواده در تهران را جهت پیگیری دعاوی خانوادگی مراجعین خود به خدمت بگیرد تا مانع از آسیب های طولانی شدن پرونده به موکلین خودشود.

لازم به اشاره می باشد که وکیل خانواده موسسه حقوقی وکیل ناب دارای سال ها تجربه در زمینه دعاوی خانوادگی می باشد و موفقیت های زیادی هم در پرونده های خانوادگی در طول خدمت خود به دست آورده است. شما عزیزان نیز می توانید جهت استفاده نمودن از بهترین وکیل خانواده در تهران جهت پیگیری پرونده های خانوادگی خود، با موسسه حقوقی وکیل ناب  ارتباط برقرار سازید.

نحوه داوری در طلاق توافقی:

ما در بالا ضرورت مراجعه به وکیل طلاق توافقی و استفاده از مشاوره در طلاق توافقی را توضیح دادیم .ولی در اینجا این سوال پیش می آید که آیا در مورد داوری نیز ضرورت وجود دارد ؟ باید اشاره کنیم که داوری همان پادرمیانی دو و یا چند نفر از بستگان طرفین می باشد که برای بررسی مشکلات زوجین تلاش می نمایند . داوری در سایر انواع طلاق رایج می باشد ولی قانون جهت طلاق توافقی تنها مشاوره را ضروری دانسته و صدور حکم عدم امکان سازش را تنها منوط به نتایج مشاوره می داند. لذا در این نوع طلاق برعکس سایر انواع طلاق نیازی به معرفی داور به وسیله طرفین نمی باشد.

وکیل طلاق توافقی

میزان هزینه و قیمت وکیل طلاق توافقی:

در غالب موارد میزان هزینه وکیل طلاق توافقی بستگی به تراضی دو طرف ، یعنی موکل و وکیل دارد و امکان دارد که شما در مراجعه با چند وکیل با ارقام مختلفی روبه رو شوید. موسسه حقوقی وکیل ناب جهت بهره مندی کلیه مردم از خدمات حقوقی موسسه حقوقی وکیل ناب ، سعی نموده است که در پیگیری پرونده های طلاق توافقی کم ترین هزینه ممکن را دریافت نماید. شما عزیزان می توانید جهت بهره مندی از وکیل طلاق توافقی موسسه حقوقی وکیل ناب یا به صورت تلفنی با موسسه ما تماس برقرار کنید و یا اینکه به دفتر وکالت موسسه حقوقی وکیل ناب مراجعه حضوری داشته باشید.

طرق مختلف ارتباط با وکیل طلاق توافقی

جهت استفاده عموم مردم ایران از خدمات موسسه حقوقی وکیل ناب ، این موسسه از راه های گوناگونی امکان برقراری ارتباط با وکیل خانواده موسسه حقوقی وکیل ناب را برای همه مردم فراهم نموده است . افرادی که گرفتار دعاوی خانوادگی می باشند؛ می توانند جهت برقراری ارتباط با وکیل طلاق توافقی موسسه حقوقی وکیل ناب ، به دفتر وکالت این موسسه در تهران مراجعه نمایند و یا اینکه با شماره تلفن        تماس برقرار سازند. همین طور شما عزیزان می توانید به صورت شبانه روزی به سایت موسسه حقوقی وکیل ناب مراجعه کرده و سوال خود را در بخش پرسش و پاسخ این سایت مطرح سازید تا وکیل طلاق توافقی موسسه حقوقی وکیل ناب در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ های کاربردی و مفید در اختیار شما قرار دهد.

چگونگی اجرای طلاق در طلاق توافقی:

مسئله مهمی که در طلاق باید به آن توجه شود این می باشد که یک وکیل ، نمی تواند هم از سوی زوج و هم از سوی زوجه ، وکالت نماید. اگر هر کدام از آن ها یک وکیل مجزا اخذ نموده باشند ، دیگر نیازی نیست که هیچ یک از آن ها در دفتر ثبت طلاق حضور پیدا کنند و وکلا می توانند کلیه امور مربوط به طلاق را انجام دهند.

ولی در صورتی یکی از دو طرف وکیل اخذ کرده و دیگری وکیل نداشته باشد ، در این شرایط فردی که وکیل نداشته باشد ، باید در دفتر ثبت طلاق حاضر گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا