Let’s travel together.

واقعیت شوکه کننده شهر دبی

واقعیت شوکه کننده شهر دبی

0 67

واقعیت شوکه کننده شهر دبی : همه ما می دانیم که دبی تا چند سال قبل کویری بیش نبوده است ودر یک مدت زمان بسیار کوتاه توانسته است که پیشرفت بسیار زیادی بکند به طوری که اگر تصویر چند سال پیش وامروزی این شهر را در کنار هم قرار دهیم بسیار شگفت زده خواهید شد.امروزه شهر دبی اصلا هیچ شباهتی به چیزی که قبلا بود ندارد. با سفر به شهر توریستی دبی با تور دبی از این واقعیت شوکه کننده شهر دبی دیدن نمایید .

می توان گفت که این شهر انقدر روی پیشرفتش متمرکز شده است که هر روز می توان شاهد یک چیز عجیب از ان بود.مسافرت به دبی بعنی مسافرت به شهر آسمان خراش های حیرت آور ،بناهایی با معماری هایی بسیار لوکس،تفریحات بی نظیر وبلاخره شهر ترین ها.با تمام زیبایی وجذابیت هایی که دارد. در مورد این شهر مدرن یک چیزی وجود دارد که خالی از لطف نیست که در مورد ان ها یک چیز هایی بدانید و از واقعیت شوکه کننده شهر دبی  دیدن کنید . لطفا در ادامه مطلب ما را همراهی نمایید.

واقعیت شوکه کننده شهر دبی

واقعیت شوکه کننده شهر دبینبود شخص بومی در شهر دبی

چون اغلب کشور های اطراف وسرمایه دارانی از مناطق گوناگون سرمایه گذاری وساخت وساز کرده اند وموجب شده اند که توریست های بسیاری به سوی ان سرازیر شوند .این احتمال که شما در طول سفر خود بتوانید با اماراتی ها صحبت وگفت وگو نمایید بسیار کم می باشد.

شاید ساختمانهایش به آ صورت هم که شما بلند تصور می کردید نباشد

آسمان خراش ها وساختمان های بسیار بلند دبی کم نیستندمصلا ساختمان هایی با 1300 متر ارتفاع ویا ارتفاع مشابه ولی برای یک مقایسه کوچک می توانید به شهر هنگ کنگ با ساختمان هایی 6606متری اش توجه نمایید.البته بلند ترین برج دنیا ،یعنی برج خلیفه در دبی قرار دارد.

نادر ومنحصر به فرد بودن ماشین پلیس های شهر دبی

اگر شما حدودا یک ساعت در خیابان های دبی قدم بزنید مشاهده خواهید کرد که در جلویتان حجم بزرگی از ماشین های لوکس ومجلل را مشاهده خواهید کرد که به طور یقین برای شما بسیار جالب توجه وجالب خواهد بود ودر صورتی که شما بدانید که ماشین های پلی دبی از نوع ماشین های لامبورگینی ففراری ها ،بنتلی هامی باشند!واین یک پدیده ای می باشد که شما فقط دردبی می توانید ان را مشاهده نمایید.

  هتل 5 ستاره کنراد در دبی

بیشتر بودن تعداد مردان از زنان در شهر دبی

بنا به آمار از جمعیت 5/2 میلیونی شهر دبی 7/1 میلوین نفر از این جمعیت را مردان تشکیل می دهند.که حدودا 70 درصد از کل جمعین شهر می باشد.وهتنها 30 درصد از جمعیت این شهر را زنان تشکیل می دهند.ویکی دیگر از شگفتی هایی که در مورد این شهر وجود دارد سن مردان ان می باشد حدودا 58 درصد جمعیت دبی را افراد 25 تا 44 سال تشکیل می دهند وتنها 15 درصد از مردم ان بالای 45 سال سن دارند.

دبی شهری بدون جرم و جنا

حدودا نرخ جرم وجنایت در شهر دبی بسیار پایین وتقریبا 0 درصد می باشد.از دیگر حقایق شگفت اوری که باید در مورد این شهر پر زرق وبرق بدانید ودرست به همین دلیل هم است که بارها شهر دبی به عنوان یکی از امن ترین شهر های دنیا شناخته شده است.واز علت های ان هم ،می توان به قوانین سفت وسختی است که برای افرادی که بخواهند مرتکب جرم وجنایت شوند وجود دارد ویکی دیگر از دلایل ان هم برمی گردد به ویژگی های اخلاقی مردمانی که در ان مشغول زندگی می باشند.

مالیات بی مالیات

از دیگر واقعیت های مهم دیگری که باید درباره دبی بدانید این می باشد که شما می توانید در این شهر اقامت کنید وهروز بیشتر از دیروز ثروتمند تر شوید چون که افرادی که در این شهر زندگی می کنند نیازی نیست که حتما مالیات بپردازند وودرصد مالیات تقریبا 0 می باشد.بنابراین شما می توانید در این شهر کار بکنبد وتمام در امد خود را پس انداز نمایید بدون این که نیازی باشد که مالیات بپردازید.

  آسمان خراش های دبی وغلبه انها به آسمان خراش های دنیا

دبی شهر ترین ها می باشد

مسافران وگردشگران باید توجه داشته باشند که با سفر به شهر دبی به شهر ترین ها می روند، و با واقعیت شوکه کننده شهر دبی بیشتر آشنا می شوند . به عنوان نمونه تعدادی از بلندترین وعظیم ترین سازه های دنیا در این شهر قرار دارند.مثلا بزرگترین مرکز خرید دنیا از نظر وسعت ومساحت ،بزرگترین هتل ،دومین تفریحگاه ساحلی مصنوعی وبالاخره بزرگترین آکواریوم دنیا واین ها می توانند دلایل خوبی باشند تا این شهر مدرن از نظر توریست ها و گردشگران بسیار جذاب وجالب توجه باشد و آن ها را مشتاق به خرید تور دبی نماید.ونمی تواند بی دلیل باشد که سالانه میلیون ها گردشگر وتوریست به شهر دبی می آیند

بزرگترین سری طلایی که ساخته شده است در شهر دبی قرار دارد

در سال 1999 بزرگترین سری طلای دنیا ساخته شد که در شهر دبی قرار دارد واین سری طلا حدود 22 کیلوگرم وزن دارد.

تقریبا در همه جای شهر دبی شما می توانید هتل های لوکسی را مشاهده نمایید

می توان گفت که هتل های 5 ستاره وحتی 7 ستاره زیادی را شما می توانید در شهر دبی پیدا بکنید که یکی از این هتل ها برج العرب می باشد.در مورد برج العرب می توان گفت که این برج چهارمین هتل بلند دنیا است وهمچنین رستوران وآکواریوم آب که در ان قرار دارد از از مشهورترین ودیدنی ترین ها در دنیا هستند.

دبی دارای پیست اسکی سر پوشیده می باشد

حتی هیچ کس که شهر دبی را ندیده باشد نمی تواند فکرش را هم بکند که دبی که منطقه ای گرم و خشک است وحتی در زمستان ها هم دارای آب و هوای معتدل می باشد ودر حقیقت منطقه ای بیابانی می باشد بتواند دارای پیست اسکی باشد!آری این شهر به دنیا نشان داد که هیچ چیزی غیر ممکن نیستوشهر دبی توانست به دنیا ثابت بکند که در صورتی که به هر دلیلی در هر شهری کمبودب وجود دارد ،واین امکان که به طور طبیعی در جایی امکاناتی وجود داشته باشد ،وجود ندارد.این موضوع نمی تواند به ان معنی باشد که باید از آن دست کشیدوبا همین استدلال شهر دبی شروع به ساخت پیست اسکی سر پوشیده کرد.و تقریبا وسعت این پیست اسکی 22500 متر مربع می باشد ودر ضمن یک پارک برفی نیز در ان ساخته شده است که این پارک با دارا بودن 3000 متر مربع مساحت به عنوان بزرگترین پارک برفی پوشیده دنیا به حساب می اید.

  هتل 5 ستاره ناسیما رویال دبی (Nassima Royal Hotel Dubai)

ساختن کوه مصنوعی به وسیله دبی

چون شهر دبی یک منطقه بیابانی می باشد بنابراین مقدار بارندگی در ان بسیار کم می باشد وبه همین خاطر هم مسئولان شهر دبی می خواهند یک راه حلی پیدا بکنند که بتوانند ابرها را به شهر دبی بکشانند.!وبرای همین منظور هم شروع به ساخت کوه های مصنوعی کرده اند.زیرا این کوه های مصنوعی می تواند به خوبی ابرها را به سوی این شهر بکشاند ومیزان بارش ها را در این شهر کنترل بکنداین امکان وجود دارد که شما وقتی برای اولین بار چنین موضوعی را می شنوید چنین به نظرتان برسد که این یک شوخی می باشد ولی کشور امارات متحده عربی در ایم مورد بسیار مصمم می باشد وودر پروژه های یشینی هم که به دنیا معرفی کرده بودوبیشتر مردم به واقعیت پیوستن ان را یک رویا می دانستند،با انجام دادن انها به دنیا نشان داد که هیچ چیزی با تلاش در دنیا غیر ممکن نیست. با سفر به دبی بیشتر با واقعیت شوکه کننده شهر دبی آشنا شوید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.