مجموعه بازار آب معدنی ایران شما را به خرید بهترین محصولات آب معدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واحد فروش آب معدنی نیم لیتری

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرایند تولید آب معدنی نیم لیتریقیمت آب معدنی نیم لیتری

یکی از ترجیحات بسیاری این است که به جای استفاده از آب شیر و لوله کشی، از آب چشمه ها استفاده کنند. این افراد با استفاده از شرکت های واحد فروش آب معدنی نیم لیتری برای تامین آب موردنیاز بدن خود استفاده می کنند. از سوی دیگر این افراد با قیمت آب نیم لیتری که در فروشگاه های سراسر کشور به فروش می رسد مشکلی ندارند. بنابراین لازم است کمی بیشتر درباره فرایند تولید این محصول بدانند.

واحد فروش آب معدنی نیم لیتری

فرایند تولید آب معدنی نیم لیتری

فرایند تولید آب معدنی نیم لیتری اولین گام برای یک شرکت و کارخانه تولید آب معدنی این است که منبع خود را انتخاب کنند. پس از انتخاب منبع، آب در دو دسته ماشین آلات وارد می شود که به ترتیب برایتان بیان می کنیم. ماشین آلات فراوری و نگهداری و ماشین آلات بسته بندی. ابتدا آب در ماشین آلات فراوری وارد می شود. اولین دستگاه نیز دستگاه تصفیه آب است.

این دستگاه با فیلترهای متفاوت اقدام به تصفیه آب می کند. دستگاه بعدی مخزنی است که آب در آن نگهداری می شود. این مخزن از جنس تمام استیل و با ظرفیت های مختلف ساخته می شود. دستگاه های بسته بندی از اینجا کار خود را شروع می کنند. اولین دستگاه این دسته بادکن است. این دستگاه قابلیت ساخت انواع بطری آب از کوچک تا بزرگ را دارد.

دستگاه بعدی دستگاه شست و شوست. این دستگاه به دستگاه بادکن متصل است. دستگاه های پرکن در دو مدل بلوک و تری بلوک ارائه می شوند. دستگاه بعدی لیبل زن و تاریخ زن می باشند. این دستگاه ها به طور کلی به دو دسته حرارتی و پشت چسب دار تقسیم بندی می شوند. دستگاه شیرینک پک و نوار نقاله نیز آخرین دستگاه های فرایند تولید آب معدنی نیم لیتری هستند.

قیمت آب معدنی نیم لیتری

قیمت آب معدنی نیم لیتری قیمت آب معدنی نیم لیتری با توجه به شرکت آن متفاوت است. اگر از یک شرکت مشهور این محصول را خریداری کنید؛ باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. چرا که پول برند نیز به آن افزوده می شود.

اما اگر از این شرکت ها استفاده کنید می توانید اطمینان داشته باشید مواد و املاح اضافی درون آب گرفته شده است. بنابراین به طور کلی و با توجه به فرایند فروش آب معدنی، توصیه می شود از آب معدنی هایی استفاده کنید که از شرکت های معتبر خارج شده اند.

توجه داشته باشید در میان دستگاه های تولید آب معدنی نیم لیتری دستگاه های تصفیه آب و شست و شو از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. چرا که کیفیت آب معدنی تولیدی شما وابسته به این دو دستگاه می باشد. دستگاه تاریخ زن نیز بهتر است از جت پرینت های معمولی باشد تا هزینه های تولید و در نهایت قیمت آب معدنی نیم لیتری شما کاهش یابد.

آرزو عزیزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بازار آب معدنی ایران شما را به خرید بهترین محصولات آب معدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *