Let’s travel together.

هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی و معرفی این هتل برای مسافران و گردشگران

هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی و معرفی این هتل برای مسافران و گردشگران

0 60

هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی و معرفی این هتل برای مسافران و گردشگران شهر دبی  (Hilton Dubai Creek) : این هتل زیبا دارای چشم اندازی پانوروما ودیدنی از شهر دبی ودریای عرب می باشد.هتل هیلتون در مرکز تجاری شهر دبی قرار گرفته ومی توان از این هتل به راحتی به بسیاری از مراکز تجاری شهر دسترسی داشت.وبنابر نظر سنجی هایی که انجام شده است ،این هتل توانسته است که رتبه ی مطلوبی را کسب نماید.وبیشتر میهمانان این هتل معتقد بودند که هتل نسبت به قیمتش دارای خدمات بسیار خوبی می باشد.در ادامه مطلب معرفی این هتل 5 ستاره ما را همراهی نمایید تا شما را بیشتر با خدمات رفاهی وامکانات تفریحی این هتل بتوانیم آشنا کنیم وفاصله این هتل را از جاذبه های گردشگری شهر دبی برای شما بیان کنیم.

هتل هیلتون کریک دبی وخدمات رفاهی این هتل برای مسافران وگردشگران این شهر توریستی

به محض ورود به ای هتل یک استقبال گرم و صمیمی از تمام مسافران این هتل به عمل می آید واین هتل با هتل ساحل جمیرا قرار داد همکاری دارند ومیهمانان این دو هتل می توانند بین این دو هتل رفت وامد داشته واز از خدمات هتل جمیرا از جمله ساحل ان بهره ببرند.مسافت بین هتل هیلتون کریک دبی وفرودگاه بین المللی دبی تنها حدود 5 کیلومتر می باشد ومیهمانان ومسافران هتل می توانند به راحتی با استفاده از تاکسی ویا مترو به این فرودگاه بین المللی دسترسی داشته باشند.وترانسفر فرودگاهی نیز در صورت درخواست میهمانان هتل برای انها انجام خواهد گرفت.

میهمانان می توانند در تمام محوطه عمومی این هتل به صورت رایگان به اینترنت وای فای دست رسی داشته باشند ولی برای استفاده از اینترنت در داخل اتاق های خود باید یک هزینه ی مجزایی را به هتل پرداخت نمایند.وهمین طور این هتل دارای اتاق هایمخصوص وجداگانه ای برای افرادی بسیار حساس می باشد که امکان دارد که حساسیت سفر انها را خراب نماید.وهمین طور مسافران ومیهمانانی که کودکان خود را نیز در این سفر همراه خود به دبی آورده اند می توانند از خدمات نگهداری از کودک این هتل استفاده کرده وبا خیالی آسوده از جاذبه های این شهر توریستی دیدن نمایند.کارمندان بخش پذیرش هتل به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی وارائه خدمات به میهمانان هتل می باشندودر این قسمت همچنین انها می توانند خدمات تبدیل ارز را نیز برای میهمانان خود انجام دهند وپول انها را تبدیل به پول رایج کشور امارات نمایند.

هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی

ودر صورتی هم که مسافران هتل دارای گواهینامه بین المللی باشند ،می توانند از داخل هتل برای خود ماشین کرایه کرده وبه راحتی در شهر دبی وحومه ان تردد نمایند.وجمچنین در این هتل خدماتی نیز برای افرادی که دارای محدودیت های جسمی می باشند در نظر گرفته شده است تا این افراد نیز در هتل هیلتون کریک دبی احساس راحتی و آسایش داشته باشند.این هتل به غیر از پذیرش میهمان ومسافر می تواند خدمات برگزاری مراسم عروسی را نیز انجام دهد.وبرای ان عده از مسافرانی هم که برای سفر های کاری خود دراین هتل اقامت می کنند یک سری خدماتی تدارک دیده شده است که از جمله انها می توان به اتاق جلسه وکنفرانس ودستگاه فکس وکپی اشاره کرد.

دیگر امکانات هتل

 • تبدیل ارز
 • خدمات ذیرش به صورت شبانه روزی
 • سروی اتاق ها
 • کرایه ماشین
 • خدمات برگزاری عروسی
 • خدمات برای افراد کم توان ویا نا توان
 • خدمات زیبایی
 • خدمات ارز
 • واکس کفش ها
 • گاو صندوق
 • استند سوغاتی
 • سیستم تهویه هوای مطبوع
  راهنمای سفر به شهر دبی و پر جاذبه امارات متحده ی عربی

پرسنل هتل مذکور به چند زبان زنده دنیا صحبت می کنند که از جمله انها می توان به روسی ،هندی ،غربی ،آلمانی وانگلیسی اشاره کرد.اتاق های این هتل از ساعت 2 بعد از ظهر تا 12 شب چک می شوند ودر صورتی هم که یک میهمان می خواهد اتاق خود را تحویل داده وبه محل زندگی خود باز گردد از ساعت 12 ظهر تا نیمه بامداد وقت دارد که اتاق خود را ترک کرده وان را تحویل هتل بدهد ودر ضمن باید اشاره کنیم که تحویل اتاق ها در این هتل به سرعت انجام می گیرد.

هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی و امکانات تفریحی این هتل برای میهمانان خود

این هتل دارای یک استخر با منظره فوق العاده در پشت بام خود می باشد وبه غیر از استخر داخل سالن ،استخر مخصوص کودکان ،امکان استفاده از ساحل هتل جمیرا ،تراس آفتاب وباشگاه بدن سازی همراه بای ک مربی بدن سازی نیز از جمله خدمات تفریحی این هتل 5 ستاره است.همچنین هتل از یک اتاق بازی نیز برخوردار می باشد و مسابقات ورزشی مهم در لابی هتل پخش می شود.وهمین طور شبکه های تلوزیونی کودکان ،زمین بازی مخصوص انها همراه با کتاب وسی دی وموسیقی کودکان نز در هتل وجود دارد.ومیهمانان همچنین می توانند خود را با پرداخت یک هزینه مجزا ،با زمین گلف وکلاس آشپزی هتل نیز سرگرم نمایند.

 

رستوران های هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی

رستوران خانه ی شیشه ای برسری

این رستوران که از ساعت 7 صبح تا 10:30 شب مشغول فعالیت می باشد ودارای دکوراسیونی زیبا می باشد و برای مشتریان خود غذاهای مدرن منطقه مدیترانه را همراه با نوشیدنی های منحصر به فرد سرو می نماید.

کافه ایسامو

مسافران ومیهمانان هتل از ساعت 3 عصر تا یک بامداد می توانند از این کافه استفاده کنند واین کافه از یک دکور آبی فوق العاده ای برخوردار می باشد و به پخش رویداد های ورزشی می پردازد.

تیبل شمراه 9

رستوران مذکور با دارا بودن سرآشپز فوق العاده خود حسابی در دبی به شهرت رسیده است ومی تواند تجربه ای متفاوت را برای شما رقم بزند.وتا کنون برنده چندین جایزه بین المللی شده است.

کافه کنار استخر

این کافه چنان چه از نام آن هم مشخص است در کنار استخر قرار دارد و میهمانان می توانند هنگام لذت بردن از آفتاب و گرمای کنار استخر پشت بام هتل از این کافه نوشیدنی های خنک تهیه کرده و نوش جان نمایند وهمین طور از چشم انداز زیبایی که دارد لذت ببرند.

اتاق های هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی و امکانات این اتاق ها

در همه اتاق های هتل هیلتون کریک دبی سیستم تهویه هوای مطبوع وتلوزیون صفحه تخت موجود می باشد که به کانال های کابلی تلوزیون دسترسی دارد.میهمانان ومسافران هتل می توانند از داخل اتاق ها دست رسی 24 ساعته به خدمات سرویس اتاق ها داشته باشند.وهمین طور امکانی نیز برای میهمانان در اتاق فراهم شده است که انها بتوانند در داخل اتاق های خود چای ویا قهوه تهیه نمایند.ومینی بار نیز موجود می باشد.در داخل اتاق یک گاو صندوق هم برای اینکه میهمانان اشیاء گران قیمت خود را درداخل انها قرار دهند ،موجود می باشد.ودر صورتی هم که میهمانان درخواس دهند برای انها اتو و تجهیزات ان هم به اتاق آورده می شود.

  کارناوال های شهر دبی

اتاق های مختلف هتل

سوئیت اکسکیوتیو کریک

متراژ این سوئیت ها 144 متر مربع می باشد ویک تخت دابل بزرگ در داخل انها قرار داده شده است ودارای چشم انداز زیبایی رو به دریا هستند.

کویین بد اکسکیوتیو

مساحت این اتاق ها 37 متر مربع می باشد ویک تخت کویین در انها به چشم می خورد.

اتاق های اکسکیوتیو کریک

این اتاق ها دارای متراژ 45 متر مربع می باشند ویک تخت کینگ سایز در داخل انها قرار داده شده است وبا چشم انداز های معمولی شهر ودریا می توانند از میهمانان خود پذیرایی به عمل آورند.

هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی

اتاق خانواده هیلتون

این اتاق ها که در داخل انها یک تخت دبل بزرگ کینگ سایز ودو تخت سینگل قرار داده شده است ،دارای متراژ 68 متر مربع می باشند وهمین طور چشم اندازی رو به شهر دارند.

سوئیت پاناروما

این سوئیت ها دارای مساحتی حدود 124 متر مربع می باشند ویک تخت کینگ سایز در داخل انها قابل مشاهده می باشد و دارای چشم اندازی رو به دریا می باشند.

هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی و فاصله آن از جاذبه های معروف گردشگری شهر دبی

برج خلیفه

مسافت بین هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی وبرج خلیفه دبی حدود 11 کیلومتر می باشد که اگر شما تمایل داشته باشید که این مسیر را با استفاده از یک وسیله نقلیه عمومی طی بکنید ،تقریبا 45 دقیقه تا ریدن به برج خلیفه در راه خواهید بود ودر صورتی هم که دوست داشته باشید که این مسیر را سوار تاکسی شوید ،می توانید در عرض 15 دقیقه به بلند ترین برج جهان بروید.

دبی مال

فاصله بین هتل محل اقامت شما ومرکز خرید دبی مال نیز تقریبا 11 کیلومتر می باشد که تاکسی می تواند در عرض 15 دقیقه شما را به این فروشگاه بزرگ دنیا برساند واگر هم که دوست داشته باشید که با استفاده از وسیله نقلیه عمومی به دبی مال بروید ؛تا رسیدن به انجا حدود یک ساعت در راه خواهید بود.

مرکز خرید ستی واک

این مرکز خرید تقریبا 10 کیلومتر از هتل محل اقامت شما دورتر می باشد که تاکسی می تواند در عرض 15 دقیقه شما را مرکز خرید سیتی واک برساند و اگر هم که بخواهید با استفاده از اتوبوس به انجا بروید حدودا یک ساعت از وقت شما را خواهد گرفت.

جمیره پلازا

مسافت بین هتل وجمیرا پلازا نیز حدودا 11 کیلومتر می باشد که با استفاده از تاکسی می توان در 20 دقیقه از هتل به جمیره پلازا رفت وولی باید بگوییم که هتل دارای ترانسفر رایگان به این منطقه می باشد.

پارک بازی گاردن گلو

پارک بازی گاردن گلو در مسافت 5 کیلومتری هتل شما قرار گرفته است ووشما برای رفتن به این پارک با استفاده از تاکسی نیاز به 10 دقیقه زمان خواهید داشت و اگر هم که دوست داشته باشید که با ترکیب اتوبوس ومترو به این پارک زیبا بروید حدودا یک ساعت در راه خواهید بود.

   هتل گرند سنترال دبی (Grand Central Hotel)

دبی فریم

مسافت بین هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی ودبی فریم نیز حدود 8 کلومتر می باشد که اگر شما تمایل داشته باشید که این مسیر را با استفاده از تاکسی طی بکنید در عرض 15 دقیقه می توانید به دبی فریم برسید.واز دیدن این مکان لذت ببرید.

مسجد بزرگ

این مسجد حدود 15 کیلومتر از هتل محل اقامت شما دورتر می باشد که تاکسی می تواند در عرض 20 دقیقه شما را به دبی فریم ببرد ودر صورتی هم که دوست داشته باشید که این مسیر را با استفاده از مترو بروید حدودا تا رسیدن به مسجد بزرگ یک ساعت در راه خواهید بود.

پل معلق

مسافت بین هتل محل اقامت شما وپل معلق دبی حدود 5 کیلومتر است که اگر شما برای رفتن به انجا دوست داشته باشید که سوار تاکسی شوید حدودا تا رسیدن به انجا 10 دقیقه در راه خواهیدبود ودر صورتی هم که برای رفتن به پل معلق دبی مترو را انتخاب نمایید 35 دقیقه تا رسیدن به انجا زمان نیاز خواهید داشت.

مرکز خرید تویین تاورز

فاصله بین مرکز خرید تویین تاورز و هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی تقریبا 2 کیلومتر است که اگر شما دوست داشته باشید که به صورت پیاده از هتل به مرکز خرید تویین تاورز بروید تقریبا 20 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت وتوسط تاکسی نیز می شود در 5 دقیقه به این مرکز خرید رفت ومترو نیز می تواند در 20 دقیقه شما را از هتل محل اقامتتان به مرکز خرید تویین تاورز ببرد.

فرودگاه بین المللی دبی

مسافت بین هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی محل اقامت شما وفرودگاه بین المللی دبی نیز حدود 6 کیلومتر می باشد که اگر شما این مسیر را با استفاده از تاکسی بخواهید طی بکنید،می توانید در 10 دقیقه به فرودگاه بین المللی دبی برسید ودر صورتی هم که دوست داشته باشید که با استفاده از مترو از هتل خود به فرودگاه بین تالمللی دبی بروید باید 30 دقیقه از وقت خود را به این کار اختصاص دهید.

فرودگاه بین المللی شارجه

این فرودگاه یک مقدار از هتل شما دورتر می باشد وتقریبا بین هتل شما وفرودگاه بین المللی شارجه 28 کیلومتر فاصله است.درصورتی که شما این مسیر را سوار تاکسی شوید می توانید در 35 دقیقه از هتل به فرودگاه بین المللی شارجه بروید.

موقعیت جغرافیای هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی

مسافران وگردشگران عزیزی که دوست دارند در بین سفر هایی که دارند یک سفری هم با تور دبی به این شهر توریستی داشته باشند واز جاذبه های زیبا ودیدنی ان مانند برج خلیفه ویا پارک های آبی این شهر وسرسره های آب انها و … دیدن نمایند وهمچنین در یکی از هتل های زیبای ولوکس این شهر مدرن اقامت داشته باشند،می توانند برروی نقشه گوگل زیر موقعیت مکانی هتل هیلتون کریک شهر دبی را علامت بزنند ؛تا هر موقع که موقعیت این سفر برای آن ها فراهم شد بتوانند از آن استفاده کرده وهتل مد نظر خود را در این شهر رزرو نمایند.

آدرس هتل 5 ستاره هیلتون کریک دبی

امارات متحده عربی ، شهر دبی ،خیابان بنی یاس
Banyas Street, Dubai ,United Arab Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.