Let’s travel together.

هتل 5 ستاره جود پلاس در دبی

0 29

هتل جود پلاس دبی (Jood Place Hotel Dubai)

در واقع این هتل 5 ستاره یک مجتمع بسیار لوکس وفوق العاده در قلب شهر دیره می باشد.واین هتل در نزدیکی فرودگاه و بازار های خرید ،مراکز فرهنگی وموزه ها واقع شده است .هنگام اقامت در این هتل حتما تلاش کنید که اطراف منطقه هتل جود پلاس دبی را کشف کنید واز مناطق توریستی اطراف ان مانند مرکز خرید عربی وجاده مشهور شیخ زاهد دیدن نمایید.

هتل مد نظر می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای افرادی باشد که به منظور تجارت و یا تفریح ،بازدید از جاذبه های دبی وخرید لباس به این شهر می ایند .لطفا در ادامه معرفی این هتل 5 ستاره ما را همراهی کنید تا شما را خصوصیات رفاهی وتفریحی وامکانات این هتل آشنا کنیم وفاصله ان را از جاذبه های گردشگری دبی برای شما به صورت تقریبی بیان کنیم.

هتل جود پلاس دبی وخدمات رفاهی ان برای مسافران ومیهمانان هتل

در این هتل خدمات حمل و نقل و تاکسی به مراکز خرید شهر دبی و جاذبه های گردشگری دبی در اختیار میهمانان ومسافران هتل می باشد.وبا پرداخت یک هزینه ی اضافی ،ترانسفر فرودگاهی هم برای میهمانان هتل تدارک دیده شده است.وبرای مسافران هتل استفاده از پارکینگ هتل رایگان است ونیازی نیست که انها برای استفاده از پارکینگ از قبل ان را رزرو بکنند.این امکان برای میهمانان هتل فراهم می باشد که بتوانند از خود هتل ماشین کرایه کرده وبه راحتی از جاذبه ها ومناطق دیدنی شهر بازدید نمایند.

  رویدادهای برتر تابستانی در شهر توریستی دبی

یکی از خصوصیات جالب این هتل دارا بودن یک ایستگاه شارژر برقی برای ماشین های برقی می باشد.ودر صورتی هم که دوست دارید تور خریداری نمایید باید به میز پذیرش هتل مراجعه بکنید.اولین ساعت ورود به ابن هتل از ساعت 2 بعد از ظهر به بعد می باشد واگر هم شما دیگر قصد ندارید در هتل اقامت کنید ومی خواهید ان را ترک کنید،باید تا ساعت 12 ظهر اتاق خود راترک کرده وان را به هتل تحویل دهید.

هتل جود پلاس

از خدمات این هتل می توان به ،خدمات نگهبانی ،وجود صرافی به همراه دستگاه ای تی ام ،انبار چمدان ،دربان ، خدمات خشک شویی ونظافت ،دستگاه براق کننده کفش وصندوق امانات اشاره کرد. وجود آسانسور موجب می شود که میهمانان ومسافران هتل بتوانند به راحتی در بین طبقات ان رفت وآمد داشته باشند وبرای همه اتاق ها هم به صورت شبانه روزی خدمات ارائه می شود.در این هتل نیز برای افراد سیگاری یک فضی خاصی در نظر گرفته شده است که انها فقط می توانند در انجا سیگار بکشند وکشیدن سیگار در سایر محوطه های هتل ممنوع می باشد.تا مزاحم دیگر میهمانان هتل نشوند.

میهمانان هتل می توانند در تمام محوطه هتل و حتی در داخل اتاق های خود به راجتی به اینترنت وای فای به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.هتل دارای یک فروشگاه ونگهبانب به صورت شبانه روزی بوده وویلچر وامکاناتی هم برای افراد کم توان وناتوان در این هتل تدارک دیده شده است تا این افراد نیز در هتل جود پلاس دبی احساس راحتی وآرامش داشته باشند.

  هتل دریم پلاس دبی (Dream Palace Hotel)

خدمات وامکاناتی هم مانند دستگاه فکس وکپی وهمین طور اتاق های کنفرانس وهمایش ومرکز تجاری هم برای ان عده از مسافرانی که برای سفر های کاری خود در این هتل اقامت می کنند فراهم می باشد ولی انها برای استفاده از این امکانات باید یک هزینه ی جداگانه ای را به هتل پرداخت نمایند.در این هتل به صورت روزانه خدمات حمل ونقل به ساحل ومرکز خرید تجاری دیره سیتی سنتر برای مسافران فراهم می باشد.

هتل جود پلاس دبی و امکانات تفریحی این هتل 5 ستاره

یک استخر روبازی در پشت بام هتل برای مسافران هتل مهیا شده است که انها هم می توانند در انجا شنا کرد وهم از نمای زیبای شهر دبی که از انجا قابل روئیت می باشد لذت ببرند.این هتل دارای 6 سالن غذا خوری می باشد که در انها غذا های عربی ،اسیایی وهندی برای میهمانان هتل سرو می شود ومیهمان هتل می توانند هنگام غذا خوردن در سالن های غذاخوری هتل مانند وردی Verdi وکافه نارگالیا Café Nargalia، از غذاهای ترکی ،پان آسیایی وایتالیایی لذت فراوانی را ببرند.

قابل ذکر است که این هتل دارای رستوران هایی با غذاهای حلال نیز می باشد.واستخر روباز هتل دارای یک تراس آفتاب واستخری مجزا برای کودکان است.وهمین طور در این هتل برای میهمانان یک آرایشگاه زنانه و مردانه هم فراهم هست که انها می توانند نیاز های خود را برطرف کنند.هتل همچنین دارای یک مرکز ورزشی و بدن سازی نیز می باشد که در کنار مرکز آبگرم هتل ،دارای ماساژ وسونای خشک وتر می باشد ومی تواند خستگی یک روز شلوغ را از تن مسافران به در آورد .

  امکانات اتاق های هتل بیبلوس

موقعیت جغرافیایی هتل جود پلاس دبی

مسافران وگردشگرانی که قصد دارند که یک سفری به شهر دبی داشته واز جاذبه های گردشگری ان دیدن کنند ودر طول سفر خود در یکی از هتل های زیبای شهر مدرن دبی اقامت داشته باشند می توانند بر روی نقشه گوگل زیر موقعیت مکانی هتل جود پلاس دبی را مشاهده کرده وان را برای خود بر روی نقشه علامت بزنند تا هر موقع که به ان نیاز داشتند بتوانند از ان استفاده بکنند.

آدرس هتل:

امارات متحده عربی ،شهر دبی ،خیابان الریگا
A Street Off Al Rigga Road ,dubai , United Arab Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.