Let’s travel together.

هتل 5 ستاره تاج دبی | Taj Dubai Hotel

0 56

هتل تاج دبی (Taj Dubai Hotel)

هتل 5 ستاره تاج دبی دارای نمای بسیار خوبی به برج خلیفه دبی می باشد ودر منطقه تجاری دبی،با طراحی زیبایی به سبک هندی خود،می درخشد.وقتی که مسافران در این هتل اقامت می کنند تنها مقدار کمی از دبی مال ومرکز شهر فاصله دارند که به راحتی می توانند توسط سرویس حمل ونقل رایگان هتل ،به انها دست رسی داشته باشند.ما در ادامه این مطلب تلاش کرده ایم که تمام ویژگی های رفاهی وتفریحی وهمین طور امکانات این هتل را به شما توضیح دهیم وفاصله این هتل 5 ستاره را از جاذبه های معروف گردشگری دبی برای شما بیان کنیم .لطفا در ادامه مطلب ما را همراهی کنید.

هتل تاج دبی

هتل تاج دبی وخدمات رفاهی ان

کارمندان بخش پذیرش هتل به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخ گویی به مسافران ومیهمانان هتل می باشند.وخدمات گوناگونی را مانند راهنمای گردشگری ،تبدیل ارز ،ورود وخروج خصوصی وبودون هیچ کونه معطلی و خدمات تور وبلیط را برای مسافران هتل انجام میدهند.ومیهمانان ومسافران هتل همچنین می توانند از انبار چمدان وصندوق امانات هتل هم بهره ببرند.مسافران هتل می توانند برای رفتن به برخی از نقاط شهر از سرویس حمل ونقل رایگان هتل که بسیار هم کاربردی است ،استفاده کنند.

در قسمت شست وشوی هتل تاج ، خدمات مختلفی مانند : اتوشویی ، خشک شویی ، اتوکشی وواکس کفش ها انجام می شود ولی شما برای استفاده از این خدمات ، باید یک هزینه ی جداگانه ای را به غیر از هزینه اتاق خود پرداخت بفرمایید. وبرای مسافرانی هم که برای سفر های کاری خود در این هتل حضور دارند خدماتی مانند :اتاق های کنفرانس ،دستگاه فکس وکپی ، کافی نت وجلسات ادرای ، فراهم شده است که استفاده از انها نیز برای مسافرن دارای یک هزینه ی مجزایی می باشد.

سیگار کشیدن در تمام محوطه واتاق های ین هتل ممنوع می باشد ویک بخش جداگانه ای برای افراد سیگاری در نظر گرفته شده است که میهمانان فقط می توانند در انجا سیگار بکشند ودیگر مزاحم دیگر میهمانان ومسافران هتل نخواهند بود.وحیوانات خانگی اجازه ی ورود به این هتل را ندارند .

  هتل 5 ستاره کرون پلازا دبی و معرفی آن برای مسافران و گردشگران

یکی از خدمات مهمی که در این هتل برای میهمانان و مسافران ارائه می شود نگهداری از کودک می باشد که در صورت تمایل مسافران هتل با دریافت یک هزینه ی مجزایی این خدمت را برای انها ،به وسیله پرستاران مجرب انجام می دهد.در این هتل کالسکه هایی هم برای کودکان وجود دارد.پارکینگ هتل به صورت رایگان می باشد ومسافران برای استفاده از ان نیازی به رزرو قبلی پارکینگ ندارند.ودر تمام محوطه هتل اینترنت وای فای به صورت رایگان در دسترس مسافران ومیهمانان هتل می باشد.

هتل 5 ستاره تاج دبی

 خدمات دیگر هتل عبارت اند از:

 • آسانسور
 • خدماتی برای افراد کم توان
 • فروشگاه
 • اجاره ماشین
 • امکان بسته بندی ناهار
 • سوئیت های ماه عسل
 • مغازه سوغاتی
 • خدمات VIP
 • سالن آرایش مردانه وزنانه

پرسنل این هتل نیز به چندین زبان زنده دنیا صحبت می کنند مانند روسی ،انگلیسی ،عربی ،فرانسوی وآلمانی.اولین ساعت ورود به این هتل ساعت 15:00 واخرین ساعت خروج از ان همساعت 12:00 ظهر می باشد ومافران باید تا ساعت 12 ظهر اتاق خود را به هتل تحویل دهند.

هتل تاج دبی وامکانات تفریحی این هتل 5 ستاره

در هتل تاج برای مسافران ومیهمانان هتل سرگرمی های گوناگونی در نظر گرفته شده است .مسافران ومیهمانان می توانند در باشگاه بدن سازی هتل ،علاوه بر استفاده از دستگاه های بدنسازی ،از کلاس های یوگایی هم که برگزار می شود بهره ببرندوکمدهایی هم برای نگهداری از وسایل میهمانان در اختیار انها می باشد.

استخری هم که در هتل وجود دارد هم برای استفاده ی کودکان وهم برای استفاده ی بزرگسالان می باشد .به غیر از این استخر،یک سونای خشک ویک سونای بخار هم در هتل به وجود اورده اند که میهمانان هتل میتوانند در ان ها خستگی یک روز پر مشغله را از تن در اورند.وهمچنین در فضای سبز بیرونی هتل نیز میز وصندلی قرار داده شده است که میهمانان هتل می توانند در انها استراحت کنند واز فضای سبز به خوبی بهره ببرند.

میهمانان می توانند بلیط جاذبه و نمایش های گوناگون را از قسمت پذیرش هتل تهیه بفرمایند دیگر خود را در صف های طولانی خسته نکنند.از دیگر سرگرمی های این هتل می توان به کلاس های آشپزی وموسیقی زنده ان اشاره داشت.ودر صورتی هم که در طول سفر شما یک مسابقه ورزشی مهمی برگزار شود شما می توانید به صورت زنده ان را در بخش نشیمن مشترک هتل که پخش می شود تماشا کنید.

  شرکت هواپیمایی فلای دبی

رستوران های هتل

رستوران بمبی براسی/Bombay Brasserie:

در این رستوران فقط غذاهای هندی طبخ می شود ومیان وعده وشام برای مسافران ارائه می دهد.

رستوران الوکنت الفنت/Eloquent Elephant:

در این رستوران هم برای صبحانه ومیان وعده وناهار غذاهای انگلیسی سرو می شود.

رستوران تسورو/Tesoro:

این رستوران در کانار استخر قرار گرفته است وبرای ناهار وصبحانه ومیان وعده غذاهای بین المللی برای میهمانان هتل ومشتریان خود ارائه می دهند.

کافه بیزانتیوم/Byzantium lounge:

این کافه فقط میان وعده سرو می کند وغذاهای ان نیز بین المللی می باشند.

تری هاوس/Tree house:

در واقع این کافه برروی پشت بام قرار دارد وتنها میان وعده سرو می کند وغذاهای ان نیز مدیترانه ای می باشد.

اتاق های هتل وامکانات این اتاق ها

در تمام اتاق های این هتل ،تلوزیونی با شبکه های کابلی ،میز کار واینترنت وای فای رایگان وجود دارد.تمام سرویس خواب های این اتاق ها بسیار باکیفیت هستند ودر صورتی هم که شما نیاز به یک تخت اضافه داشته باشید می توانید به هتل در خواست دهید تا برای شما فراهم شود.ولی باید برای این یک هزینه ی جداگانه ای را پرداخت نمایید.تمام اتاق های هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشند که فضای داخلی اتاق ها را برای میهمانان هتل بسیار دلچسب می کند.

همین طور اتاق ها دارای منظره خوبی نیز رو به شهر می باشند.از دیگر لوازم موجود در داخل اتاق ها می توان به دستگاه چای وقهوه ساز وروزنامه رایگان ، تلفن وبطری های آب معدنی رایگان اشاره کرد.اتاق ها به صورت روزانه برای مسافران نظافت می شوند ودر سرویس های بهداشتی ودر داخل حمام های این اتاق ها تمام لوازم آرایشی وبهداشتی مورد نیاز مسافران مانند : شامپو ، صابون ،حوله وسشوار فراهم می باشد و در داخل حمام ها همچنین دوش ووان نیز وجود دارد.

  دو جاذبه ی گردشگری در شهر دبی

دیگر امکانات اتاق ها عبارت اند از:

 • سرویس پذیرایی در داخل اتاق ها به صورت 24 ساعته
 • حوله لباسی
 • دمپایی
 • روزنامه رایگان
 • اتو ومیز اتو
 • گاوصندوق هتلی
 • گهواره وتخت نوزاد

اتاق های مختلف هتل

اتاق لاکچری :

مساحت این اتاق ها 45 متر مربع م باشد که شما می توانید در داخل انها یک تخت دونفره ی بسیار بزرگ کینگ ویا دو تخت تک نفره را مشاهده نمایید ونمای این اتاق ها هم به سمت برج خلیفه ی دبی می باشد.

اتاق فامیلی کینگ :

متراژ این اتاق ها هم 58 متر مربع می باشد که ودارای نمایی روبه شهر می باشند وتعداد تخت هایی که در داخل انها قرار میدهند بستگی به تعداد شما دارد.

اتاق کلاب:

مساحت این اتاق ها 45 متر مربع است که در داخل انها یا یک تخت دونفره کینگ و یا دوتخت تک نفره جای داده اند ودید انها نیز رو به برج خلیفه دبی است.

سوئیت لاکچری:

این سوئیت ها درای متراژ 115 مترمربع بوده ودر انها یک تخت بزرگ دونفره کینگ وجود دارد ودارای نمایی رو به برج خلیفه هستند.

سوئیت جونیور:

این سویت ها درای متراژ 65 متر مربع می باشند ودر انها یک تخت بزرگ کینگ قرار دارد ودارای نمایی روبه شهر هستند.

سوئیت جونیور لاکچری:

مساحت این سوئیت ها 82 متر مربع می باشد که درای نمایی روبه شهر می باشند ویک تخت دو نفره بزرگ کینگ در انها جای داده اند.

سوئیت گرند لاکچری :

متراژ این سوئیت ها 155متر مربع می باشد که دارای نمایی رو به برج خلیفه بوده ویک تخت دونفره بزرگ کینگ در انها قابل مشاهده است.

سوئیت پرزیدنشال 2 خوابه:

این سوئیت ها درای متراژ 680 متر مربع هستند ودر داخل انها یک تخت دونفره بسیار بزرگ کینگ و دوتخت تک نفره قرار دارد ودارای نمایی هم رو به رودخانه می باشند.

سوئیت ماهاراجا:

مساحت این سوئیت ها هم 225 متر مربع است که درای نمایی رو به برج خلیفه دبی هستند ودر انها یک تخت دونفره سوپر کینگ جای داده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.