Let’s travel together.

هتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی(Saffron Boutique Hotel)

معرفی هتل سافرون بوتیک برای مسافران شهر توریستی دبی

0 33

هتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی(Saffron Boutique Hotel) , معرفی هتل سافرون بوتیک برای مسافران شهر توریستی دبی : این هتل ،مدلی از بزرگترین اتاق های گروه هتل های 4 ستاره را در اختیار میهمانان خود قرار می دهد که نمایبسیار زیبایی روبه شهر دارند وتمام امکانات مفید برای یک اقامت به یاد ماندنی را دارا می باشند.در پشت بام هتل 4 ستاره سافرون بوتیک دبی یک استخر روباز وجود دارد.واین هتل دو رستوران نیز برای مسافران خود در نظر گرفته است.لطفا ما را همراهی کنید تا هتل سافرون بوتیک دبی Soffron Boutique Hotel را با تمام امکانات خدماتی ،رفاهی ،تفریحی ان به شما معرفی کرده ووهمین طور فاصله ی ان را با معروف شهر برای شما ذکر کنیم .

خدمات رفاهی هتل سافرون بوتیک دبی

هتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی

این هتل ترانسفر فرودگاهی وحمل ونقل به جاذبه های شهر را با دریافت یک مبلغ جداگانه ای انجام می دهد.پرسنل این هتل در بخش پذیرش ان 24 ساعته مشغول ارائه خدمات به میهمانان هتل می باشند ودر این هتل خدماتی وامکاناتی مانند تبدیل ارز،بلیط،تور،انبار چمدان،دستگاه خودپرداز موجود می باشند.در هتل سافرون بوتیک دبی راهنمای گردشگری اطلاعات بسیار خوبی را از شهر وجاذبه های موجود در ان در اختیار شما قرار خواهد دادوشما را به خوبی راهنمایی خواهد کرد.وبه وسیله پرسنل میز پذیرش ورود وخروج شما به سرعت وبدون معطلی انجام خواهد شد.مسافران وگردشگران عزیز می توانند در این هتل لباس های خود را برای شستشو واتوکشی وخشکشویی به بخش شستشوی هتل بدهید ولی باید برای این کار یک مبلغ جداگانه ای را پرداخت نمایید.اما واکس کفش ها به صورت رایگان برای میهمانانهتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی انجام می شود.
در این هتل امکانات گوناگونی نیز برای افراد ناتوان یاوکم توان در نظر گرفته شده است که از جمله ی انها می توان به سرویس بهداشتی با میله های نگه دارنده ،سینک کوتاه ورمپ وویلچر اشاره کرد.کشیدن سیگار در اتاق های هتل ممنوع می باشد وهمین طور حیوانات خانگی حق ورود به این هتل را ندارند وورود انها ممنوع است.از دیگر امکانات این هتل می توان روزنامه،آسانسور ؛ پارکینگ ،اینترنت رایگان وای فای را نام برد.وهمین طور برای مسافرانی که برای سفر های کاری به این شهر می ایند در هتل مد نظر کافی نت، دستگاه ارسال فکس ،دستگاه کپی واتاق های کنفرانس فراهم می باشد.
پرسنل این هتل به زبان های انگلیسی،فرانسوی،عربی،هندی وفیلیپینی صحبت می کنند.وزمان ورود به این هتل ساعت 14 وزمان خروج ان 12 می باشد.

  آشنایی با هتل 3 ستاره پلاس در آنتالیا

امکانات تفریحی هتل سافرون بوتیک دبی

همان طور که قبلا هم اشاره ای داشتیم یک استخر روباز در پشت بام هتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی تعبیه شده است که دارای یک نمای خوبی روبه شهر می باشد.وبه غیر از ان برای میهمانان این هتل جکوزی وسونا نیز فراهم می باشد.این هتل دارای یک تراسی است که برای استراحت میهمانان بسیار جای مناسبی است ومیهمانان همچنین می توانند در باغ هتل مشغول قدم زدن شده واز هوای تازه ان لذت ببرند..یک تفریح دیگری که در این هتل موجود می باشد دارت است که حس رقابت میهمانان را برانگیخته می کند.

رستوران های  این هتل

رستوران ایند-چی/Ind-Chi

در این رستوران غذاهای آسیای شرقی وجنوبی ارائه می شود که در یک فضای بسیار مدرن وزیبایی ان را سرو می کنندومسافران وگردشگران می توانند برای ناهار وشام به این رستوران مراجعه کنند.

کافه سافرون/Saffron Cafe

کافه مورد نظر در لابی هتل قرار گرفته است وانواع مختلف شیرینی ونوشیدنی های گرم مانند قهوه را به میهمانان هتل ارائه می دهد.

رستوران فردیس رستو/Freddys Resto

در این رستوران برای ناهار وشام غذاهای بین المللی سرو می شود.

اتاق های هتل وامکانات انها

در اتاق های هتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی کولر وسیستم تهویه مطبوع موجود می باشد که کنترل ان در دست خود میهمانان هتل می باشد.وخدماتی مانند روزنامه ،بطری های آب معدنی واینترنت وای فای رایگان می باشند ودر صورت درخواست میهمانان برای انها اتو ومیز اتو اورده می شود.در این هتل روزانه تمام اتاق ها نظافت می شوند و24 ساعته سرویس های پذیرایی در اتاق ها انجام می شود.درست است که تخت نوزاد و یا گهواره به صورت رایگان در اختیار میهمانان قرار می گیرد ولی برای تخت بزرگسال اضافه باید یک مبلغ اضافه ای پرداخت کرد.
کلیه لوازم آرایشی وبهداشتی مورد نیاز مسافران در سرویس های بهداشتی وحمام خصوصی فراهم گشته است که از جمله انها می توان به سشوار شامپو،صابونوحوله اشاره داشت.در اتاق دستگاه چای ساز وقهوه ساز وهمین طور یک یخچال کوچک وجود دارد.واز دیگر لوازم موجود در اتاق یک تلوزیون با پخش شبکه های جهانی ،میز کار ،تلفن وکمد می باشند.وبرای خانواده ها این امکان فراهم است که بتوانند از اتاق های تودر تو استفاده بکنند.

اتاق های هتل و انواع مختلف ان

سوئیت اکسکوتیو

هتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی

این سوئیت ها دارای 56 متر مربع مساحت می باشند که یا دارای یک تخت دونفره ویا دوتخت تک نفره هستند.

  هتل هیلتون جمیرا دبی و معرفی این هتل 5 ستاره برای مسافران وگردشگران دبی

اتاق دولوکس

این اتاق ها دارای مساحت 27 متر مربع هستند که در انها یک تخت دونفره کینگ قرار داده شده است.

اتاق سوپریور

متراژ این اتاق ها نیز 46 متر مربع است ویک تخت دونفره ویا دوتخت تک نفره در ان قرار داده شده است.

اتاق سینگل

متراژ این اتاق ها نیز 27 متر مربع است که یک تخت دونفره در ان موجود می باشد.

فاصله ی هتل تا جاذبه های شهر توریستی دبی

مرکز خرید الغریر

فاصله هتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی تا این فروشگاه حدود 1/1 کیلومتر است که با تاکسی می شود این مسیر را 7 دقیقه ای طی کرد وبا اتوبوس حدود 13 دقیقه وبه صورت پیاده یک ربع زمان برای رفتن به انجا لازم است.

ایستگاه متروی بانیاس اسکوئر

این ایستگاه با هتل شما حدود یک کیلومتر فاصله دارد که به صورت پیاده می شود در 17 دقیقه به انجا رسید وبا اتوبوس 16 دقیقه ای وبا تاکسی 7 دقیقه خواهید رسید.

بازار طلا

مسافت این بازار با هتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی 7 کیلومتر است که در صورت استفاده از تاکسی شما می توانید 9دقیقه ای به انجا برسید وبه صورت پیاده 20 دقیقه طول خواهد کشید که شما به انجا برسید واگر هم بخواهید با اتوبوس بروید 16 دقیقه در راه خواهید بود.

مرکز خرید تویین تاورز

این مرکز خرید تا هتل سافرون بوتیک دبی 3/1 کیلومتر فاصله دارد.در صورت استفاده از تاکسی می توان در 7 دقیقه وبا اتوبوس 13 دقیقه ای به انجا رفت وبه صورت پیاده نیز 15 دقیقه طول خواهد کشید که به انجا برسید.

مسجد بزرگ

این مسجد تا هتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی 3 کیلومتر مسافت دارد.با تاکسی تا انجا 10 دقیقه راه است ولی با مترو حدود نیم ساعت طول می کشد تا به انجا رسید.

بازار پارچه

فاصله این بازار نیز با هتل مد نظر در حدود 4 کیلومتر است که با استفاده از اتوبوس می توان 30 دقیقه ای وبا استفاده از تاکسی می شود در 16 دقیقه به انجا رفت.

پل معلق

شما باید برای رفتن به این پل حدود 3/3 کیلومتر مسیر را طی کنید که اگر بخواهید با تاکسی بروید 14 دقیقه زمان نیاز است وچنان چه بخواهید با اتوبوس بروید 35 دقیقه وقت باید صرف کنید.

دبی فریم

مسافت انجا تا هتل نیز حدودا 8 کیلومتر است که با تاکسی می شود 16 دقیقه ای از هتل به انجا رفت ولی با اتوبوس 35 دقیقه ای زمان برای رفتن به انجا مورد نیاز است.

  معرفی پارک لگولند شهر دبی

مرکز خرید البوستان

این مرکز خرید تا هتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی شما در حدود 4/5 کیلومتر فاصله دارد.که اگر از تاکسی استفاده شود در 14 دقیقه به انجا خواهید رسید ولی با اتوبوس 30 دقیقه باید وقت صرف شود.

پارک بازی گاردن گلو

فاصله این پارک تا هتل مد نظر ما در حدود 8/5 کیلومتر می باشد که اگر یک مسافر بخواهد تا این پارک با تاکسی برود باید در حدود 16 دقیقه زمان صرف کند ولی با اتوبوس زمانی حدود 45 دقیقه برای رسیدن به این پارک نیاز است.

چمیره پالازا

مسافت هتل تا اینجا 5/7 کیلومتر است.با استفاده از تاکسی می شود 20 دقیقه ای به اینجا رسید ولی در صورتی که بخواهید برای رفتن به انجا از اتوبوس استفاده کنید باید در حدود 50 دقیقه وقت صرف کنید .ودر ضمن باید خط عوض کنید.

برج خلیفه

هتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی

فاصله ی برج خلیفه نیز تا هتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی شما در حدود 7/9 کیلومتر می باشد وبا استفاده از تاکسی حدود 22 دقیقه وقت برای رسیدن به انجا نیاز است اما اگر با مترو بروید 50 دقیقه وبا اتوبوس نیز 53 دقیقه وقت برای رفتن به انجا باید صرف کنید.

دبی مال

مسافت بین این هتل ودبی مال در حدود 13 کیلومتر می باشد که با تاکسی در حدود 20 دقیقه بعد می توانید در انجا باشید واگر از اتوبوس برای رفتن به انجا استفاده کنید حدود یک ساعت و16 دقیقه در راه خواهید بود.

فرودگاه بین المللی دبی

هتل سافرون بوتیک دبی تا این فرودگاه حدود 2 کیلومتر فاصله دارد که می شود با استفاده از تاکسی در حدود 15 دقیقه این مسیر را طی کرد وبا اتوبوس نیز می شود 26 دقیقه بعد در این فرودگاه بود.

فرودگاه بین المللی شارجه

فاصله این فرودگاه نیز تا هتل 4 ستاره ی سافرون بوتیک دبی در حدود 2 کیلومتر است ودر حدود 30 دقیقه می شود این مسیر را با تاکسی طی کرد.
موقعیت جغرافیایی هتل سافرون بوتیک دبی
شما عریزان می توانید موقعیت مکانی هتل مذکور را در نقشه گوگل زیر دیده وان را علامت گذاری بکنید.

آدرس هتل

امارات متحده عربی شهر دبی ،دیره،برج نهار اینترسکشن سیگنال،جاده عمر بن الخطاب
Omar Bin Al Khttab Road,Burj 88Nahar Intersection Signal,Deira,Dubai,United Arab Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.