Let’s travel together.

هتل 4 ستاره سان اند اسکای الرقه

هتل 4 ستاره سان اند اسکای الرقه در دبی

0 16

هتل 4 ستاره سان اند اسکای الرقه در دبی (Sun & Sky Al Rigga Hotel) : این هتل در منطقه الرقه ودر فاصله 100 متری از ایستگاه متروی ان قرار دارد وامکانات مختلفی مانند پارکینگ ،استخر روباز در پشت بام ان و اینترنت رایگان در تمام محوطه ان موجود می باشند.هتل مذکور تنها 100 متر از مرکز خرید الرقه فاصله دارد.در ادامه معرفی هتل سان اند اسکای دبی با ما همراه باشید تا ویژگی های رفاهی،تفریحی وخدماتی این هتل را به همراه فاصله ان تا جاذبه های این شهر توریستی زیبا را برای شما بیان کنیم.

هتل 4 ستاره سان اند اسکای الرقه در دبی و خدمات رفاهی ان

هتل 4 ستاره سان اند اسکای الرقه

پرسنل هتل 4 ستاره سان اند اسکای الرقه در دبی در قسمت پذیرش ان به صورت 24 ساعته مشغول کار می باشند وامکانات مختلفی مانند انبار چمدان ،تبدیل ارز،وخدمات بلیط وتور در اینجا وجود دارند.اتاق ها به صورت سریع به میهمانان تحویل داده می شود ویک راهنمای گردشگری نیز در هتل انها را راهنمایی می کند.وخدماتی مانند سرویس های شست وشو واتوکشی وخشکشویی دارای هزینه جداگانه بوده ولی خدماتی مانند واکس کفش ها ونظافت روزانه اتاق ها به صورت رایگان انجام می گیرد.وهمین طور پارکینگ هتل نیز رایگان بوده ونیازی به رزرو قبلی ندارد.این هتل دارای اینترنت پر سرعت در تمام محوطه ی خود است ، که استفاده از ان برای میهمانان هتل هیچ هزینه ای را به همراه ندارد.
در صورتی که یک میهمانان بخواهد ارسال خوراکی ومواد غذایی به اتاق ها انجام می گیرد که دارای یک هزینه ی مجزایی می باشد.به جز خدماتی که ذکر شد این هتل دارای خدمات مخصوص افراد کم توان وناتوان ،سرویس های VIPوهمین طور سوئیت های ماه عسل می باشد.سیگار کشیدن در این هتل ممنوع بوده وحیوانات خانگی نیز اجازه ی ورود به این هتل را ندارند.واین هتل دارای آرایشگاه مردانه وزنانه می باشد که مسافران وگردشگران این هتل می توانند از انها استفاده بکنند.

هتل سان اند اسکای دبی وامکانات تفریحی ان

یکی از تفریحات دوست داشتنی هتل 4 ستاره سان اند اسکای الرقه در دبی ،استفاده از استخر روبازی است که در پشت بام این هتل تعبیه شده است.وهمین طور تراس آفتابگیر هتل جای بسیار مناسبی برای استراحت می باشد.ومسافران می توانند بلیط های جاذبه ها ونمایش ها را از اینجا تهیه بکننداز دیگر امکانات تفریحی این هتل باشگاه بدن سازی ان است .ودر رستوران این هتل صبحانه به صورت بوفه باز سرو می شودوهمین طور در این هتل برای میهمانان ناهار وشام نیز سرو می شود.درهتل 4 ستاره سان اند اسکای الرقه در دبی رستوران Moon Scape24 ساعته مشغول کار است وبه صورت کافه نیز کار می کند.

  هتل ابجار گرند دبی (Abjad Grand Hotel)

 امکانات اتاق های هتل 4 ستاره سان اند اسکای الرقه در دبی

هتل 4 ستاره سان اند اسکای الرقه

همه اتاق های این هتل 4 ستاره سان اند اسکای الرقه در دبی مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشند که هوای انها را بسیار دلپذیر می کند.ومسافران می توانند از هوای اتاق خود لذت ببرندودر قسمت نشیمن اتاق نشسته ومشغول تماشای تلوزیونی شوند که در اتاق انها وجود دارد وقادر است که بیشتر شبکه های جهانی را پخش کند.در اتاق ها یک دستگاه قهوه وچای ساز وهمین طور یک گاو صندوق دیجیتالی وهمین طور کمد ،تلفن ،میز کار،اتو قرار دارد که بیشتر این وسایل کاربردی بوده ومورد نیاز مسافران هستند.وهمان طور که قبلا هم اشاره کردیم سرویس های پذیرایی به صورت 24 ساعته وبنا به در خواست مسافر هتل انجام می گیرد.واینترنت وای فای رایگان در دست رس می باشد.
در سرویس های بهداشتی وحمام های ان هر گونه لوازم آرایشی وبهداشتی موجود می باشد که از جمله انها می توان به حوله ،صابون ،مسواک ،سشوار اشاره داشت.در حمام اتاق ها ترکیبی از دوش و وان موجود است وخدماتی مانند بیدار کردن میهمانان نیز در این هتل انجام می شود.

انواع اتاق های هتل

اتاق دولوکس

این اتاق ها دارای متراژ 20 متر مربع می باشند، که یا دارای یک تخت دونفره ویا دوتخت تک نفره می باشند.

اتاق استاندارد

مساحت این اتاق ها نیز 26 متر مربع است که در این اتاق ها هم یا یک تخت دونفره ویا دوتخت تک نفره قرار داده شده است.
هتل سان اند اسکای دبی وفاصله ان از جاذبه های شهر دبی

مکان های دیدنی نزدیک هتل سان اند اسکای

مرکز خرید الغریر

این مرکز خرید 500 متر از هتل دورتر می باشد که شما می توانید با 8 دقیقه پیاده روی انرا طی بکنید.

  واقعیت هایی در مورد شهر دبی

مرکز خرید الدانا

این مرکز خرید نیز 650 متر با هتل فاصله دارد که اگر یک مسافر بخواهد ان را به صورت پیاده طی بکند در حدود 9 دقیقه باید زمان صرف کند ولی در صورتی که باتاکسی برود 4 دقیقه زمان نیاز دارد.

مرکز خرید تویین تاورز

هتل 4 ستاره سان اند اسکای الرقه

مسافت این مرکز خرید تا هتل خدودا 2/1 کیاومتر است که به صورت پیاده می شود این مسیر را در 16 دقیقه طی کرد اما با تاکسی 9 دقیقه وبه وسیله مترو 13 دقیقه زمان برای این کار صرف خواهد شد.

پارک کریک

فاصله تقریبی این پارک از هتل 3 کیلومتر است که اگر شما بخواهید که با استفاده از تاکسی به این پارک بروید باید 12 دقیقه زمان صرف کنید وچنان چه با اتوبوس بروید 35 دقیقه وبا مترو هم 40 دقیقه در راه خواهید بود.

پل معلق

مسافت بین این پل وهتل 3 کیلومتر است که به صورت پیاده می شود در 40 دقیقه به انجا رفت ووتاکسی 10 دقیقه طول می کشد که شما را به انجا ببرد وبا مترو نیز می شود 21 دقیقه ای به انجا رسید.

مسجد بزرگ

مسجد بزرگ 5 کیلومتر دورتر از این هتل است واگر شما از تاکسی برای رفتن به انجا استفاده کنید 14 دقیقه بعد انجا خواهید بود ولی با مترو نیم ساعت طول خواهد کشید که به انجا برسید وبا ترکیب پیاده روی وقایق نیز 25 دقیقه در راه خواهید بود.

دبی فریم

مسافت بین هتل ودبی فریم نیز 6 کیلومتر است که تاکسی این مسیر در 12 دقیقه طی می کند ودر صورتی که شما بخواهید برای رفتن به انجا از مترو استفده بکنید خدودا نیم ساعت در راه خواهید بود واما رفتن به انجا با استفاده از اتوبوس زمان زیادی را می خواهد وحدود 45 دقیقه زمان نیاز دارد.

پارک بازی گاردن گلو

این پارک 5/6 کیلومتر از هتل دورتر است.وبا استفاده از تاکسی می شود 10 دقیقه ای از هتل به ان پارک رفت .ودر صورتی که بخواهید از اتوبوس برای رفتن به انجا استفاده بکنید حدودا یک ساعت در راه خواهید بود واگر هم ترکیب اتوبوس ومترو را برای این کار انتخاب بکنید 45 دقیقه بعد از حرکت در انجا خواهید بود.

  هتل رز ریحان بای روتانا در دبی (Rose Rayhaan by Rotana)

بازار پارچه

مسافت بین این بازار وهتل نیز حدودا 5 کیلومتر است که در صورت استفاده از تاکسی برای رفتن به انجا 15 دقیقه در راه خواهید بود ولی با مترو واتوبوس می شود نیم ساعته به انجا رسید.

برج خلیفه

فاصله برج خلیفه از هتل 9 کیلومتر است که تاکسی شما را 20 دقیقه ای به انجا خواهد رساند.ووچنان چه هم با استفاده از متروبه انجا بروید 40 دقیقه ی بعد به بلندترین برج جهان خواهید رسید. با سفر به دبی با تور دبی از برج خلیفه بلندترین برج جهان دیدن کنید .

پارک ابی واید وادی

این پارک مقداری از هتل دورتر است وحدودا 20 کیلومتر با ان فاصله دارد وبا استفاده از تاکسی می شود 24 دقیقه ای به انجا رسید.ودر صورتی هم که برای رفتن به انجا ترکیب اتوبوس ومترو را انتخاب کنید حدود یک ساعت در راه خواهید بود.

پارک ساحلی ال ممزر

فاصله بین این پارک وهتل نیز 10 کیلومتر می باشد که چنان چه با تاکسی بخواهید به این پارک بروید 16 دقیقه در راه خواهید بود وبا استفاده از اتوبوس هم یک ساعت طول خواهد کشید که شما به این پارک بروید.

فرودگاه بین المللی دبی

مسافت بین این فرودگاه و هتل 2 کیلومتر است، که اگر از تاکسی برای رفتن به این فرودگاه استفاده شود 11 دقیقه زمان برای این کار نیاز است ولی در صورت استفاده از مترو باید 16 دقیقه وقت برای این کار صرف شود.

فرودگاه بین المللی شارجه

این فرودگاه یک کیلومتر از هتل 4 ستاره سان اند اسکای الرقه در دبی دورتر است .وشما می توانید با استفاده از تاکسی ویا ترانسفر فرودگاهی در طول 32 دقیقه به فرودگاه برسید.

موقعیت جغرافیایی هتل سان اند اسکای دبی

شما مسافران وگردشگران عزیز می توانید موقعیت مکانی این هتل را در نقشه گوگل زیر مشاهده کرد وان را برای خود در روی نقشه علامت گذاری بکنید.

آدرس هتل

امارات متحده عربی ،دبی ،جاده الرقه
Al Rigga Road,Dubai,United Arab Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.