Let’s travel together.

هتل 4 ستاره رامی رویال دبی(Romee Royal Hotel)

معرفی هتل رامی رویال در شهر دبی

0 32

هتل 4 ستاره رامی رویال دبی(Romee Royal Hotel) , معرفی هتل رامی رویال در شهر دبی : در صورتی که شما عزیزان پل معروف المکتوم دبی را میشناسید ،پس می توانیم به شما گردشگران عزیر بگوییم که هتل رامی رویال در نزدیکی این هتل واقع شده است.مانند سایر هتل های این شهر زیبا وتوریستی این هتل نیز دارای یک استخر رو باز در پشت بام خود می باشد که میهمانان این هتل می توانند از انجا منظره ی بسیار زیبایی از شهر مدرن وتوریستی دبی را تماشا کنند.

وبه غیر از انها امکانات وخدمات رفاهی وتفریحی بسیار زیادی برای میهمانان هتل 4 ستاره رامی رویال دبی تدارک دیده شده است.که میهمانان از اقامت در این هتل بتوانند لذت ببرند ویک خاطره شیرین از سفر خود به این شهر واقامت در این هتل داشته باشند.در ادامه مطلب معرفی این هتل زیبا لطفا ما را همراهی کنید تا بیشتر شما را با خدمات رفاهی وتفریحی این شهر وهمین طور فاصله ی ان با جاذبه های توریستی شهر دبی آشنا کنیم ،هر وقت که خواستید به این شهر زیبا سفری داشته باشید ودر این اقامت گاه قشنگ اقامت کنید بتوانید از مطالب ما بهره ی کافی را ببرید. با تور و مجله گردشکری آبی همراه باشید تا به معرفی هتل 4 ستاره رامی رویال بپردازیم .

هتل رامی رویال دبی وخدمات رفاهی آن

هتل 4 ستاره رامی رویال دبی

ما در آغاز این قسمت قصد داریم که خدمات بخش پذیرش هتل 4 ستاره رامی رویال دبی را برای شما توضیح داده ومعرفی کنیم.در این قسمت برای میهمانان ومسافران هتل امکان تبدیل ارز فراهم شده وخدمات تور وبلیط از نمونه خدماتی است که در صورت تمایل میهمانان ومسافران به انها ارائه می شود .وپرسنل میز پذیرش به صورت 24 ساعته مشغول انجام کار وارائه خدمات به مراجعین هتل می باشند.ودر این هتل ورود وخروج به اتاق ها بدون هیچ تاخیری انجام می گیرد.وهمین طور یک انبار چمدان ویک صندوق امانات نیز برای میهمانان در نظر گرفته شده است.وپارکینگ هتل به صورت رایگان می باشد وبرای استفاده از ان نیازی به رزو قبلی نمی باشد.
ار خدمات دیگر این هتل نگهداری از کودک است ، ولی برای این کار داری یک هزینه جداگانه ای از میهمانان دریافت می شود.در این هتل نیز واکس کفش ها به صورت رایگان انجام می گیرد.ولی در قسمت شست شوی این هتل خدماتی مانند اتوشویی، خشک شویی اتوکشی انجام می گیرند که این خدمات دارای یک هزینه ی مجزایی برای میهمانان هتل می باشند.در سرتاسر این هتل اینترنت وای فای در دسترس است که به صورت رایگان می باشد. سیگار کشیدن در همه ی محوطه ی هتل چه خصوصی چه عمومی ممنوع می باشد ودر عوض یک بخش مخصوصی برای سیگار کشیدن افراد سیگاری در نظر گرفته شده است.ومغازه های مخصوصی نیز برای خرید سوغاتی در این هتل دایر می باشد که مسافران هتل می توانند از انجا برای عزیزان خود سوغاتی های مخصوص این شهر مدرن را خریداری کنند. اگر با تور دبی به این شهر توریستی و زیبا سفر کردید اقامت در هتل رامی رویال می تواند خاطره ای خوش از سفر را برایتان رقم بزند .

  دبی جذابترین مقصد آسیایی با جاذبه های گردشگری جدید

امکانات هتل رامی رویال

 • امکان بسته بندی وبیرون بردن ناهار
 • خدمات VIP
 • آسانسور
 • ترانسفر فرودگاهی و حمل ونقل شهری به جاذبه ها (البته با دریافت یک هزینه مجزا)
 • فروشگاه های گوناگون

برای ان عده از مسافرانی که برای سفر های کاری به این هتل مراجعه می کنند این سفر با امکانات این هتل آسانتر خواهد بود .از جمله ی ان امکانات می توان به کافی نت ،سالن برگزاری همایش وکنفرانس ،دستگاه فکس وکپی اشاره کرد که استفاده از این خدمات برای مسافران عزیز دارای یک هزینه ی مجزایی می باشد.در این هتل کارکنان به زبان های مختلف دنیا مانند عربی ،انگلیسی ،اردو،هندی صحبت می کنند.ساعت ورود به این هتل ساعت 14:00وآخرین ساعت خروج از ان ساعت 12:00 می باشد.

هتل رامی رویال وامکانات تفریحی آن

همان طور که قبلا نیز اشاره کردیم استخر روبازی که در پشت بام هتل 4 ستاره رامی رویال دبی قرار دارد، بسیار دوست داشتنی وهیجان انگیز می باشد،و استفاده از ان برای میهمانان هتل به صورت رایگان می باشد.در این هتل حمام سنتی وخدمات زیبایی وجود دارد که اگر میهمانان بخواهند از انها استفاده بکنند یک هزینه ی جداگانه ای از بابت انها باید پرداخت کنند.از دیگر امکانات رایگان هتل می توان سونا وباشگاه بدن سازی ان را نام برد.ورستوران های گوناگونی در این هتل موجود می باشند که شما می توانید برای صرف وعده های غذایی خود از انها بهره ببرید.

امکانات اتاق های هتل

هتل 4 ستاره رامی رویال دبی

مسافران ومیهمانان محترم هتل می توانند در داخل اتاق ها ،هم به اینترنت بی سیم دست رسی داشته باشند وهم از اینترنت کابلی استفاده کنند که ان هم با پرداخت یک هزینه ی جداگانه ای انجام می شود.اتاق های هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشند که همراه با کنترل دستی دما وپنکه ی سقفی هوای اتاق را بسیار مناسب برای استراحت می کنند.در صورتی که میهمانان به اتو ومیز اتو نیاز داشته باشند می توانند درخواست کنند که برایشان آورده شود.ونظافت روزانه اتاق ها هم به صورت رایگان انجام می گیرد.واز لوازم داخل اتاق می توان به میز کار، تلفن،دستگاه پخش DVD و تلوزیون با امکان پخش شبکه های جهانی اشاره کرد.
ترکیب دوش و وان در سرویس حمام اتاق ها موجود می باشد.ودر این سرویس ها همه ی لوازم آرایش وبهداشتی مورد نیاز میهمانان فراهم گشته است.واستفاده از انها برای میهمانان هتل به صورت رایگان است.به عنوان مثال شما می توانید در سرویس حمام شامپو، صابون ،سشوار و…را مشاهده کنید.ولولزم دیگری مانند حوله ومسواک وخمیر دندان نیز برای میهمانان تدارک دیده شده است.در صورتی که میهمانان ومسافران هتل به یک تخت اضافه ای نیاز داشته باشند می توانند درخواست بدهند تا برایشان آورده شود ،ولی باید یک هزینه ی جداگانه ای را از بابت این تخت پرداخت کنند.

  بزرگترین پارک موضوعی در دبی

امکانات دیگر موجود در اتاق های هتل

 • بطری های آب معدنی رایگان
 • دمپایی
 • روزنامه رایگان
 • سرویس پذیرایی در اتاق (به صورت 24 ساعته)
  مبل راحتی
 • گاو صندوق دیجیتالی
 • دستگاه قهوه وچای ساز

انواع اتاق های هتل

اتاق اکسکیوتیو دبل یا تویین

این اتاق ها در حدود 35 متر مربع متراز دارندکه در انها یا یک تخت دو نفره کینگ ویا دوتخت تک نفره قرار داده شده است.

اتاق استاندارد دبل یا تویین

مساحت تقریبی این اتاق ها هم 25 متر مربع است که یا یک تخت دو نفره کینگ ویا دو تخت تک نفره در انها به چشم می خورد.

سوئیت خانواده

این سوئیت دارای متراژ 50 متر مربع است که یک تخت دو نفره کینگ به همراه دوتخت تک نفره در ان قرار گرفته است.

فاصله هتل از جاذبه های دیدنی شهر مدرن دبی

ایستگاه متروی اود متا

مسافت بین این ایستگاه و هتل 4 ستاره رامی رویال دبی حدود 700 متر است ،که اگر شما بخواهید این مسیر را به صورت پیاده طی کنید حدود 14 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت.وبه وسیله اتوبوس هم می توانید در 10 دقیقه وبا تاکسی هم می شود در 5 دقیقه به انجا رفت.

مرکز خرید برجومان

این مرکز خرید حدود یک کیلومتر از هتل 4 ستاره رامی رویال دبی فاصله دارد که اگر برای رفتن به انجا شما بخواهید از تاکسی استفاده کنید بعد از 5 دقیقه تاکسی شما را به انجا خواهد رساند ولی در صورتی که بخواهید به صورت پیاده این مسیر را بروید حدود 30 دقیقه در راه خواهید بود.وبرای رفتن به انجا به وسیله اتوبوس ویا مترو هم شما به 20 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت.

پل معلق

این پل 3/1 کیلومتر از هتل دورتر است وبا استفاده از تاکسی می شود در 6 دقیقه از هتل 4 ستاره رامی رویال دبی به این پل رسید ،ولی در صورتی که برای رفتن به انجا شما بخواهید از اتوبوس استفاده کنید حدود 22 دقیقه ای وقت باید صرف این کار کنید.

مرکز خرید تویین تاورز

مسافت بین این مرکز خرید وهتل نیز در حدود 9/1 کیلومتر است ،که اگر برای رفتن به انجا شما بخواهید تاکسی بگیرید بعد از 10 دقیقه در مرکز خرید خواهید بود ولی در صورتی هم که از اتوبوس ویا مترو استفاده کنید بعد از 30 دقیقه می توانید به انجا برسید.

دبی فریم

فاصله دبی فریم از هتل 6 کیلومتر است. که اتوبوس می تواند بعد تز 25 دقیقه شما را به انجا برساند واگر هم از تاکسی برای رفتن به انجا بخواهید استفاده کنید می توانید بعد از 10 دقیقه در انجا باشید.

مرکز خرید الغریر

این فروشگاه از هتل 4 ستاره رامی رویال دبی 1/2 کیلومتر فاصله دارد.که با استفاده از تاکسی شما می توانید در 9 دقیقه از هتل به این مرکز خرید بروید ودر صورتی هم که برای رفتن بخواهید از اتوبوس استفاده کنید بعد از 25 دقیقه به انجا خواهید رسید.

  هتل تاج دبی و فاصله ان از جاذبه های معروف شهر دبی

مسجد بزرگ

مسافت بین این هتل ومسجد بزرگ نیز 3 کیلومتر است .که در صورتی که شما برای رفتن به این مسجد بخواهید تاکسی بگیرید بعد از 10 دقیقه در مسجد خواهید بود ولی در صورتی که بخواهید توسط مترو به انجا بروید بایست نیم ساعت از وقت خود را صرف این کار کنید.

بازار پارچه

این بازار 4 کیلومتر از هتل دورتر است ، که می شود به وسیله تاکسی این مسیر را در 10 دقیقه طی کرد ولی در صورتی که برای رفتن به این بازار شما بخواهید از مترو استفاده کنید باید 30 دقیقه ای در راه باشید.

پارک بازی گاردن گلو

فاصله تقریبی این پارک بازی از هتل 9/2 کیلومتر است ، که توسط تاکسی شما می توانید در 8 دقیقه به این پارک بروید وبا استفاده از اتوبوس هم برای رفتن به این پارک به نیم ساعت وقت نیاز است.

جمیره پلازا

مسافت بین هتل وجمیره پلازا 5/5 کیلومتر است ، که توسط تاکسی می شود این مسیر را در 15 دقیقه وبه وسیله اتوبوس هم در 38 دقیقه رفت.

دبی مال

هتل 4 ستاره رامی رویال دبی

فاصله بین دبی مال وهتل حدود 7 کیلومتر است ، که اگر شما بخواهید برای رفتن به انجا از تاکسی استفاده کنید 16 دقیقه بعد در انجا خواهید بود وودر صورتی هم که برای رفتن به این مرکز خرید بخواهید از اتوبوس استفاده کنید به 55 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت.

برج خلیفه

برج خلیفه 8 کیلومتر دورتر از هتل می باشد وودر صورتی که شما بخواهید این مسیر را با تاکسی طی کنید 20 دقیقه باید از وقت خود را صرف این کار کنید.واگر هم با مترو بخواهید به این برج بروید 45 زمان نیاز خواهید داشت وچنان چه با اتوبوس به انجا بروید 40 دقیقه در راه خواهید بود.

فرودگاه بین المللی دبی

مسافت بین هتل واین فرودگاه حدودا 4 کیلومتر است که توسط تاکسی می شود در 11 دقیقه از هتل به این فرودگاه رفت .وبا مترو نیز می شود در 30 دقیقه این مسیر را طی کرد.

فرودگاه بین المللی شارجه

فاصله بین هتل واین فرودگاه 3 کیلومتر است که می توان به وسیله تاکسی این مسیر را در 30 دقیقه طی کرد وبه انجا رسید.

موقعیت جغرافیایی هتل رامی رویال دبی

شما مسافران وگردشگران عزیز می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر مشاهده کرد وان را برای خود در روی نقشه علامت گذاری بفرمایید تا چنان چه قصد اقامت در هتل 4 ستاره رامی رویال دبی را دارید بتوانید از ان بهره ببرید.

آدرس هتل

امارات متحده عربی ،دبی،دبی بور،خیابان خالد بن الوالید
Khalid Bin Al Waleed St,Bur Dubai, united Arab Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.