Let’s travel together.

هتل 4 ستاره آواری دبی

0 63

هتل 4 ستاره آواری دبی , معرفی هتل آواری دبی برای گردشگران و مسافران شهر دبی : هتل 4 ستاره آواری دبی در فاصله 4 کیلومتری از الغریر سنتر قرار گرفته و اتاق هایی را که به میهمانان خود ارائه می دهد همگی دارای نمای خوبی رو به شهرمدرن دبی می باشند.

هتل 4 ستاره آواری دبی

هتل 4 ستاره آواری دبی

این هتل توانسته است که امکانات گوناگونی را برای میهمانان ومسافران خود فراهم سازد به طوری که میهمانان هتل می توانند در استخر هتل شنا کرده ویا به رستوران های ان مراجعه کرده ودر انها غذا میل کنند ویا در اتاق هایی که با تجهیزات کامل در اختیار دارند به راحتی به استراحت بپردازند.لطفا در ادامه مطالب معرفی این هتل ما را همراهی کنید تا شما را بیشتر با ویژگی های رفاهی وتفریحی وخدمات وامکانات این هتل 4 ستاره اشنا کنیم وهمین طور فاصله ی ان را از جاذبه های گردشگری شهر دبی برای شما بیان کنیم. با مجله گردشگری آبی همراه باشید .

هتل 4 ستاره آواری دبی وخدمات رفاهی این هتل 4 ستاره

کارمندان در بخش پذیرش هتل به صورت 24 ساعته مشغول کار می باشند وتحویل اتاق ها بسیار سریع بوده وبه صورت خصوصی انجام می گیرد.مسافران می توانند در این قسمت از تبدیل ارز،راهنمای گردشگری ،وتور وانبار چمدان بهره ببرند.خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی وخدمات حمل ونقل هم برای مسافران هتل فراهم می باشد ولی باید برای استفاده از انها یک هزینه ی جداگانه ای را پرداخت کنند.سرویس های شست وشوی هتل شامل خدمات خشک شویی ،اتوکشی واتوشویی می باشد که برای استفاده از انها نیز نیاز به پرداخت هزینه مجزایی می باشد.
در صورتی که شما تمایل داشته باشید می توانید با پرداخت یک هزینه ،به غیر از هزینه اتاق خود از خدمات نگهداری از کود ک هتل نیز در صورت داشتن بچه کوچک استفاده کرده وکودک خود را برای چند ساعتی به پرستاران مجرب هتل بسپارید وبا خیال راحت به تفریح وگشت وگذار بپردازید.قابل ذگر است که هتل مذکور برای افراد کم توان ویا ناتوان نیز خدماتی را در نظر گرفته است تا این افراد نیز در هتل آواری احساس راحتی بکنند واز سفر خود لذت ببرند.ورود حیوانات خانگی به این هتل ممنوع بوده وکسی اجازه ندارد که با خود حیوان خانگی به هتل بیاورد .وسیگار کشیدن نیز در تمام محوطه واتاق های هتل ممنوع است ویک بخش مجزایی را برای افراد سیگاری در نظر گرفته اند که انها فقط در انجا می توانند سیگار بکشند.واین هتل امکاناتی را هم برای ان عده از مسافرانی که برای سفرهای کاری خود در این هتل اقامت گزیده اند در نظر گرفته است که از جمله انها می توان به اتاق های کنفرانس وهمایش ،دستگاه فکس وکپی وکافی نت اشاره کرد که البته برای استفاده از انها مسافران باید یک هزینه ی اضافه ای را به هتل پرداخت کنند.

دیگر خدمات هتل آواری دبی

•    آرایشگاه مردانه وزنانه
•    آسانسور
•    اینترنت رایگان
•    خدمات VIP
•    امکان اجاره ماشین
•    پارکینگ رایگان

پرسنل هتل به چند زبان زنده دنیا مانند عربی ،انگلیسی ،فیلیپینی وهندی صحبت می کنند.اولین ساعت ورود با این هتل ساعت 14:00وآخرین ساعت خروج از ان هم ساعت 12:00 می باشد یعنی شما باید تا ساعت 12 ظهر اتاق خود را به هتل تحویل دهید وبا انجا تصویه حساب کنید.

  هتل 4 ستاره سوبا دبی و معرفی آن برای مسافران وگردشگران شهر دبی

امکانات تفریحی هتل آواری دبی

هتل 4 ستاره آواری دبی دارای یک استخر روباز در پشت بام هتل می باشد که در تمام فصول سال مشغول فعالیت است ودارای نمای خوبی رو به شهر است.میهمانان هتل می توانند در سونای هتل بعد از یک گشت وگذار به استراحت پرداخته وخستگی ان روز را در انجا از تن به در آورند.یا در صورتی که به ورزش علاقه مند باشند به باشگاه بدن سازی هتل رفته ودر انجا مشغول ورزش شوند.وهمین طور تفریحات گوناگونی برای مسافران هتل در نظر گرفته شده است که از جمله انها می توان به بازی کارائوکه اشاره کرد.

رستوران های هتل

هتل 4 ستاره آواری دبی

رستوران اولیوتری/Olive Tree

این رستوران به صورت 24 ساعته مشغول کار می باشد وبرای مشتریان خود صبحانه وناهار وشام سرو می کند.

کافه سینامون/Cinnamon Coffee

در این کافه نیز برای مسافران صبحانه ،ناهار وشام ارائه می شود وبه صورت 24 ساعته باز می باشد.

اتاق های هتل وامکانات انها

تمام اتاق های هتل 4 ستاره آواری دبی مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشن که هوای داخل اتاق ها را بسیار دلجسب می کند ویک فضای بسیار مناسبی را برای استراحت به وجود می اورد.در سرویس های بهداشتی وهمین طور در حمام این اتاق ها تمام لوازم بهداشتی وآرایش مورد نیاز میهمانان مانند :صابون ،شامپو وحوله وسشوار و… به صورت رایگان قرار داده شده است وهمچنین در حمام خصوصی این اتاق ها ترکیب دوش ووان را شما می توانید مشاهده کنید.
اتاق ها به صورت روزانه برای مسافران ومیهمانان هتل نظافت می شوند ومیهمانان هتل می توانند در اتاق خود ،بدون اینکه هزینه ای پرداخت نمایند به اینترنت وای فای دست رسی داشته باشند واز دیگر لوازمی که در این اتاق ها وجود دارد می توان به تلوزیون صفحه تختی اشاره کرد که شبکه های کابلی را پخش می کند .سروی پذیرایی نیز در داخل اتاق ها به صورت 24 ساعته برای میهمانان هتل ارائه می شود.

 امکانات دیگر اتاق ها

•    گاوصندوق کوچک
•    تلفن
•    میز کار
•    دمپایی
•    دستگاه چای وقهوه ساز
•    یخچال

اتاق های مختلف هتل

اتاق استاندارد کینگ

متراژ این اتاق ها 30 متر مربع می باشد ودر داخل انها یک تخت دونفره کینگ وجود دارد.

    اتاق استاندارد تویین

این اتاق ها نیز دارای مساحت 30 متر مربع می باشند ودر داخل انها هم دوتخت تک نفره کینگ دیده می شود.

 اتاق کلاب

متراژ این اتاق ها هم 30 متر مربع می باشد که دارای دوتخت تک نفره ویا درای یک تخت دونفره کینگ می باشند.

  سوئیت یک خوابه

این سوئیت ها درای متراژ 787 متر مربع می باشند که در انها یک تخت دونفره کینگ .یک تخت دونفره معمولی را قرار داده اند.

هتل آواری دبی وفاصله ان از جاذبه های معروف دبی

برج ساعت دیره

این برج حدود 200 متر از هتل شما دورتر می باشد که به صورت پیاده می توان در 3 دقیقه به این برج رفت.

  دو جاذبه ی گردشگری در شهر دبی

  سیتی سنتر دیره

مسافت بین این هتل وسیتی سنتر دیره حدود 2 کیلومتر می باشد که شما می توانید با استفاده از تاکسی در 9 دقیقه از هتل به انجا بروید ودر صورتی هم که دوست داشته باشید که این مسیر را به صورت پیاده طی کنید می توانید در 20 دقیقه به این فروشگاه برسید.ومترو هم می تواند در 13 دقیقه شما را به سیتی سنتر دیره ببرد.

   مرکز خرید الغریر

این مرکز خرید حدود2/1 کیلومتر از هتل محل اقامت شما دورتر است که با تاکسی می شود در 5 دقیقه به این مرکز خرید رفت وواتوبوس نیز می تواند در 12 دقیقه شما را به انجا برساند وبا استفاده از مترو هم می توان در 14 دقیقه به مرکز خرید الغریر رفت وپیاده روی تا انجا همحدود 20 دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت.

  پل معلق

هتل 4 ستاره آواری دبی

فاصله بین پل معلق و هتل 4 ستاره آواری دبی  مد نظر ما حدود 3/1 کیلومتر می باشد که تاکسی می تواند در 10 دقیقه شما را به پل معلق برساند وواگر هم که بخواهید با استفاده از اتوبوس ومتروبه پل معلق بروید تقریبا 20 دقیقه در راه خواهید بود.

  مرکز خرید تویین تاورز

پمسافت بین این مرکز خرید وهتل شما هم حدودا 9/1 کیلومتر است که تاکسی می تواند در 7 دقیقه شما را به انجا برساند واگر هم که دوست داشته باشید که با استفاده از اتوبوس این مسیر را بروید تقریبا 15 دقیقه در راه خواهید بود وپیاده روی تا انجا هم حدودا می تواند نیم ساعت از وقت شما را بگیرد.

مسجد بزرگ

این مسجد حدود 3 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که اگر شما سوار تاکسی شوید می توانید در 12 دقیقه از هتل به مسجد بزرگ بروید وودر صورتی هم که این مسیر را با استفاده از مترو بخواهید بپیماید باید خط عوض کنید وحدودا نیم ساعت طول خواهد کشید که به مسجد برسید.وچنان چه هم که برای رفتن به انجا شما سوار اتوبوس شوید بدون تعویض خط حدود 50 دقیقه در راه خواهید بود.

  بازار پارچه

فاصله بین این بازار وهتل شما حدود 2 کیلومتر می باشد که در صورتی که شما دوست داشته باشید که این مسیر را با استفاده از اتوبوس بروید تقریبا 50 دقیقه در راه خواهید بود تا به بازار پارچه برسید وتاکسی نیز می تواند در 12 دقیقه شما را به این بازار برساند واگر هم برای رفتن به انجا سوار مترو شوید حدود نیم ساعت از وقت شما را خواهد گرفت.

   دبی فریم

این جاذبه حدود 8 کیلومتر از هتل فاصله دارد که می شود با استفاده از تاکسی در 12دقیقه از هتل به دبی فریم رفت واگر هم شما برای رفتن به انجا سوار اتوبوس شوید بعد از 35 دقیقه در انجا خواهید بود.

 مرکز خرید البوستان

این مرکز خرید 5/4 کیلومتر از هتل محل اقامت شما دورتر است که تاکسی میتواند در 14 دقیقه شما را از هتل به این مرکز خرید برساند وبا استفاده از اتوبوس و متروهم می توان در 30 دقیقه به انجا رفت.

  تجربه لذت و هیجان با سرسره های آبی پارک آتلانتیس دبی

پارک بازی گاردن گلو

فاصله این پارک بازی و هتل 4 ستاره آواری دبی  شما تقریبا 7/4 کیلومتر می باشد که توسط تاکسی می توان در 11 دقیقه از هتل به این پارک بازی رفت واگر هم شما دوست داشته باشید که این مسیر را با استفاده از اتوبوس طی کنید حدودا یک ساعت طول خواهد کشید تا به پارک بازی گاردن گلو برسید ودر صورتی هم که با مترو بخواهید به این پارک بروید تقریبا 50 دقیقه در راه خواهید بود.

 جمیره پلازا

این جاذبه 3/7 کیلومتر از هتل شما دورتر است که تاکسی می تواند در 20 دقیقه شما را به جمیره پلازا برساند وبا استفاده از ترکیب اتوبوس ومترو هم می توان در 50 دقیقه به انجا رسید.

برج خلیفه

مسافت بین برج خلیفه دبی وهتل مد نظر ما 8/8 کیلومتر است که اگر برای رفتن به انجا شما بخواهید سوار تاکسی شوید حدود 20 دقیقه در راه خواهید بود ومترو هم می تواند در 40 دقیقه شما را به برج خلیفه دبی ببرد وودر صورتی هم که برای رفتن به انجا از ترکیب اتو.بوس ومترو استفاده کنید حدودا 53 دقیقه طول خواهد کشید تا  به انجا برسید.

مرکز خرید سیتی واک

این مرکز خرید حدود 8 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که شما با استفاده از تاکسی می توانید حدود 20 دقیقه بعد به این مرکز خرید برسید.ودر صورتی هم که برای رفتن از اتوبوس استفاده کنید یک ساعت و3 دقیقه در راه خواهید بود.مترو هم می تواند در 45 دقیقه شما را به این مرکز خرید برساند.

  فرودگاه بین المللی دبی

این فرودگاه با هتل 4 ستاره آواری دبی  3 کیلومتر فاصله دارد که تاکسی می تواند در 10 دقیقه این مسیر را بپیماید ودر صورتی هم که برای رفتن به انجا از اتوبوس استفاده کنید می توانید در 15 دقیقه به این فرودگاه برسید.واگر هم برای رفتن به انجا از مترو استفاده کنید در 12 دقیقه می توانید به فرودگاه دبی برسید.

   فرودگاه بین المللی شارجه

مسافت بین فرودگاه بین المللی شارجه وهتل مد نظر ما نیز حدود 2 کیلومتر است که شما می توانید با استفاده از تاکسی در 30 دقیقه از هتل به این فرودگاه بروید.

موقعیت جغرافیایی هتل آواری دبی

شما عزیزانی که دوست دارید که یک سفری به شهر دبی با تور دبی داشته باشید واز جاذبه های توریستی ان دیدن کنید وهمچنین در یکی از هتل های ان اقامت داشته باشید می توانید بر روی نقشه گوگل زیر موقعیت مکانی این هتل را مشاهده کرده وان را برای خود برروی نقشه علامت بزنید تا هر موقع که سفرتان جور شد بتوانید از ان استفاده کنید.

آدرس هتل

امارات متحده عربی ،شهر دبی ،خیابان الرقه
Al Rigga Street,Dubai ,United Arab Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.