Let’s travel together.

هتل 3 ستاره صدف در دبی

0 46

هتل 3 ستاره صدف در دبی و معرفی ان برای گردشگران ومسافران این شهر , هتل صدف دبی(Sadaf Hotel Dubai): هتل صدف دبی ، در سال 2005 برای راحتی وآسایش مسافران شهر دبی بنا شد واین هتل با قرار گرفتن در یک منطقه مناسب موجب شده است که مسافران وگردشگرانی که در ان اقامت می کنند به راحتی بتوانند به تمام نقاط شهر دبی دست رسی داشته باشند وهمچنین این هتل 3 ستاره تمام تلاش خود را می کند تا تمام امکانات وخدمات را برای راحتی مسافران خود فراهم کند.

لطفا در ادامه مطلب معرفی هتل 3 ستاره صدف در دبی ما  را همراهی کنید تا بیشتر شما را با ویزگی های رفاهی وتفریحی وهمین طور با امکانات این هتل آشنا کنیم وفاصله ی ان را از جاذبه های توریستی معروف این شهر را برای شما بیان کنیم. با مجله گردشگری آبی همراه باشید تا به معرفی این هتل 3 ستاره در دبی بپردازیم .

هتل 3 ستاره صدف در دبی خدمات رفاهی این هتل

هتل 3 ستاره صدف در دبی

بخش پذیرش هتل 3 ستاره صدف در دبی به صورت 24 ساعته در خدمت مسافران هتل می باشد ومسافران در این بخش از امکان ورود وخروج سریع برخوردار می باشند ومسافران می توانند در صورت نیاز ،وسایل خود را در انبار چمدان بخش پذیرش به امانت بگذارند.وهمین طور این بخش برای میهمانان هتل خدمت ،تبدیل ارز را هم انجام می دهد .خدمات شست وشوی هتل شامل اتو شویی ،خشک شویی واتوکشی می باشد که مسافران برای استفاده از این خدمات باید یک هزینه ی جداگانه ای را پرداخت نمایند.

در تمام محوطه هتل 3 ستاره صدف در دبی ودر داخل اتاق ها میهمانان هتل می توانند به راحتی وبه صورت رایگان به اینترنت وای فای رایگان دسترسی داشته باشند.وهمین طور این هتل در اتاق های خاص خود امکاناتی را هم برای میهمانان ناتوان وکم توان خود در نظر گرفته است.ومسافرانی هم که برای سفرهای کاریخود در این هتل حضور دارند می توانند از سالن های کنفرانس وجلسه هتل البته با پرداخت یک هزینه جداگانه استفاده کنند.
بخش مجزایی هم برای افراد سیگاری در نظر گرفته شده است که انها فقط می توانند در انجا سیگار بکشند وسیگار کشیدن در سایر نقاط هتل ممنوع می باشد.وهمین طور یک فروشگاه وسالن آرایشی هم برای رفاه بیشتر میهمانان هتل،در هتل وجود دارد.در صورتی که شما دارای گواهی نامه بین المللی باشید می توانید از هتل اتومبیل کرایه کنید وبه راحتی از جاذبه های گردشگری دبی دیدن کنید ودر ضمن هتل دارای یک پارکینگ نیز می باشد که شما می توانید از ان استفاده کنید.ترانسفر فرودگاهی هم در هتل وجود دارد وهمین طور در روز حمل ونقل به ساحل وفروشگاه ها وجاذبه ها را برای مسافران خود انجام می دهد.
پرسنل این هتل به زبان های مختلف مانند :انکلیسی ،عربی ،فارسی ،اردو وهندی صحبت می کنند .اولین ساعت ورود به این هتل ساعت 14:00وآخرین ساعت خروج از ان هم ساعت 12:00است.یعنی در صورتی که شما می خواهید دیگر هتل را ترک کنید وبه محل زندگی خود برگردید ،باید تا ساعت 12:00 اتاق خود را به هتل تحویل دهید. با سفر به دبی با تور دبی در بهترین هتل های این کشور اقامت کنید و لذت ببرید .

  تجربه لذت و هیجان با سرسره های آبی پارک آتلانتیس دبی

هتل 3 ستاره صدف در دبی و امکانات تفریحی این هتل 3 ستاره

میهمانان ومسافران هتل 3 ستاره صدف در دبی می توانند از استخر روبازی که در پشت بام هتل قرار دارد برای شنا کردن استفاده کنند ولی برای استفاده از این استخر باید از قبل به هتل اطلاع بدهید.

رستوران های هتل صدف دبی

رستوران

این رستوران همه روزه مشغول کار می باشد وبه عنوان رستوران اصلی هتل به حساب می اید ودر لابی هتل قرار دارد ومحلی می باشد که صبحانه ی رستوران در انجا سرو می شود وبرای وعده های ناهار خود هم شما می توانید از غذاهای بین المللی ان میل بفرمایید .

 کافی شاپ

کافی شاپ رستوران این هتل نیز در لابی ان قرار دارد که با چای وقهوه ها ومیان وعده هایی که برای مشتریان خود سرو می کند می تواند محل مناسبی نیز برای انجام کارهای اینترنی باشد زیرا اینترنت در این قسمت به صورت رایگان در انجا در دسترس است ودر ضمن شما می توانید در انجا خستگی یک روز ،دبی گردی را از تن به در اورید.

اتاق های هتل وامکانات انها

هتل 3 ستاره صدف در دبی

این هتل در مجموع دارای 60 اتاق وسوئیت می باشد که در 4 طبقه ی ان قرار دارند.در هماه اتاق های ان تلوزیونی وجود دارد که تمام شبکه های جهانی را پوشش می دهد.در این اتاق ها یک یخچال نیز دیده می شود که خوراکی های داخل این یخچال برای میهمانان هتل دارای یک هزینه ی مجزایی از هزینه ی اتاقشان است.در داخل اتاق ها یک میز کار وهمین طور اینترنت وای فای رایگان وچود دارد
اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا هستند که هوای اتاق را بسیار دلچسب می کند وبه راحتی می توان در این اتاها به استراحت پرداخت.وهمین طور اتاق ها دارای مبل راحتی نیز می باشند.تمام وسایل بهداشتی وآرایشی مورد نیاز مسافران مانند حوله،صابون ،دمپایی ،شامپو ،سشوارو…در داخل سرویس بهداشتی وحمام اتاق ها موجود می باشد.واز دیگرلوازم داخا اتاق ها می توان به گاو صندوق وتلفن اشاره داشت.

اتاق های مختلف هتل 3 ستاره صدف در دبی

اتاق استاندارد سینگل

متراژ این اتاق ها 25 متر مربع است که یک تخت کویین ویک مبل راحتی در داخل انها قرار دارد.

 اتاق استاندارد دبل

مساحت این اتاق ها نیز 25 متر مربع می باشد که در انها یک تخت دونفره ویا دو تخت تک نفره به چشم می خورد.

سوئیت جونیور

متراژ این سوئیت ها 40 متر مربع می باشد که فضای انها را با یک تخت دونفره ویک تخت تک نفره پر کرده اند.دارای یک بخش نشیمن مجزا هستند.

  اقامت در شهر توریستی دبی

هتل صدف دبی وفاصله ی ان از جاذبه های معروف توریستی شهر دبی

ایستگاه متروی یونیون

این ایستگاه حدود 300 متر از هتل دورتر می باشد که شما می توانید با 3 دقیقه پیاده روی از هتل به این ایستگاه بروید.

 مرکز خرید الغریر

این مرکز خرید هم تقریبا 300 متر از هتل محل اقامت شما فاصله دارد که می توان با 3 دقیقه پیاده روی به این مرکز خرید رسید.

مرکز خرید تویین تاورز

مسافت بین هتل واین مرکز خرید هم حدودا 600 متر است که اگر شما دوست داشته باشید که این مسیر را به صورت پیاده بروید حدود 10 دقیقه زمان برای رفتن به انجا نیاز خواهید داشت وتاکسی نیز می تواند در 5 دقیقه شما را به این مرکز خرید برساند.

 مسجد بزرگ

فاصله بین این هتل ومسجد بزرگ حدود5/2 کیلومتر می باشد که اگر شما بخواهید این مسیر را به صورت پیاده بروید حدودا 36 دقیقه در راه خواهید بود وتاکسی نیز می تواند در 15 دقیقه شما را از هتل به مسجد بزرگ برساند واگر هم این مسیر را به وسیله مترو بخواهید طی کنید حدود نیم ساعت در راه خواهید بود.

بازار پارچه

این بازار حدود 3 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که تاکسی می تواند در 15 دقیقه شما را از هتل به این بازار ببرد ودر صورتی هم که برای رفتن به بازار پارچه بخواهید مترو را انتخاب کنید حدود 27 دقیقه در راه خواهید بود وپیاده روی تا انجا هم می تواند تقریبا 35 دقیقه از وقت شما را بگیرد.

 پل معلق

مسافت بین هتل شما واین هتل نیز حدود 3 کیلومتر می باشد که اگر شما این مسیر را سوار تاکسی شوید می توانید در 8 دقیقه به پل معلق بروید ودر صورتی هم که دوست داشته باشید که این مسیر را به صورت پیاده طی بکنید می توانید در 40 دقیقه از هتل به پل معلق برسید.ومترو هم می تواند در 24 دقیقه شما را به انجا برساند.

 دبی فریم

فاصله ی بین هتل شما واین جاذبه هم حدودا 4 کیلومتر است که تاکسی می تواند در 15 دقیقه شما راز هتل به دبی فریم برساند.

مرکز خرید البوستان

این جاذبه با هتل محل اقامت شما حدود5/5 کیلومتر فاصله دارد که اگر شما برای رفتن به مرکز البوستان سوار تاکسی شوید می توانید در عرض 17 دقیقه در انجا باشید ودر صورتی هم که برای رفتن به انجا مترو را انتخاب کنید می توانید در 23 دقیقه در انجا باشید.

دبی مال

مسافت بین این هتل ودبی مال هم حدود 10 کیلومتر است که تاکسی می تواند این مسیر را در 20 دقیقه برود واگر هم برای رفتن به دبی مال شما سوار اتوبوس شوید می توانید در یک ساعت به دبی مال برسید ومترو هم در 55 دقیقه می تواند شما را از هتل به دبی مال ببرد.

  هتل های ساحلی دبی

جمیره پلازا

فاصله ی بین جمیره پلازا و هتل 3 ستاره صدف در دبی محل اقامت شما هم حدود 11 کیلومتر است که اگر شما برای رفتن به انجا تاکسی سوار شوید می توانید در 20 دقیقه به جمیره پلازا برسید وبا استفاده از ترکیب اتوبوس ومترو هم می توان در 50 دقیقه به جمیره پلازا رفت.

سیتی واک مال

مسافت بین سیتی واک مال وهتل شما هم 10 کیلومتر می باشد که توسط تاکسی میتوان در 16 دقیقه به سیتی واک مال رفت ومترو هم می تواند در 45 دقیقه شما را از هتل به انجا برساند.

برج خلیفه

هتل شما حدود 9 کیلومتر با برج خلیفه فاصله دارد در صورتی که برای رفتن به انجا از تاکسی استفاده کنید می توانید در کمتر از 25 دقیقه به بلند ترین برج جهان برسید.ومترو هم می تواند در 38 دقیقه شما را به برج خلیفه برساند واگر هم برای رفتن به انجا اتوبوس را انتخاب کنید حدود48 دقیقه در راه خواهید بود.

بازار ادویه وطلا

هتل 3 ستاره صدف در دبی

مسافت بین هتل شما وبازار ادویه وطلا هم حدودا 5/2 کیلومتر می باشد که اگر این مسیر را پیاده ویا با تاکسی بروید در هر دو صورت خدود 10 تا 20 دقیقه طول خواهد کشید تا به این بازار برسید.

 فرودگاه بین المللی دبی

این فرودگاه تقریبا 5 کیلومتر با هتل محل اقامت شما فاصله دارد که تاکسی می تواند بعد از 12 دقیقه شما را از هتل به فرودگاه دبی برساند واگر هم برای رفتن به انجا سوار اتوبوس شوید بعد از 30 دقیقه می توانید در این فرودگاه باشید ودر صورتی هم که بخواهید این مسیر را با استفاده از مترو بروید حدود 18 دقیقه در راه خواهید بود.

 فرودگاه بین المللی شارجه

مسافت بین هتل مد نظر ما وفرودگاه بین المللی شارجه هم تقریبا 22 کیلومتر می باشد که تاکسی می تواند در 35 دقیقه شما را به این فرودگاه برساند.

موقعیت جغرافیایی هتل صدف دبی

در صورتی که شما عزیزان علاقه مند هستید که یک سفری به شهر توریستی دبی داشته واز جاذبه های گردشگری معروف ان دیدن کنید وهمچنین در یکی از هتل های ان در طول سفر خود اقامت کنید ،می توانید برروی نقشه گوگل زیر موقعیت مکانی هتل صدف دبی را مشاهده کرده وان را برای خود بر روی نقشه علامت بزنید تا هر وقت که موعد سفرتان فرا رسید بتوانید از ان استفاده کنید.

آدرس هتل

امارات متحده عربی ،شهر دبی ،نزدیک میدان فیش ،خیابان شماره 2
Street number 2,near Fish R
Oundabout,Dubai,United Arab Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.