Let’s travel together.

هتل 3 ستاره دلمون در دبی (Delmon Hotel)

معرفی هتل دلمون برای مسافران و گردشگران شهر مدرن دبی

0 36

هتل 3 ستاره دلمون در دبی (Delmon Hotel) , معرفی هتل دلمون برای مسافران و گردشگران شهر مدرن دبی : این هتل در نزدیکی مرکز خرید الغریر وفرودگاه بین المللی دبی قرار گرفته است ومیهمانان هتل می توانند از هتل به راحتی به این دو مکان دست رسی داشته باشند.در صورتی که شما بخواهید که در این هتل 3 ستاره اتاق رزرو کنید حتما از نمای رو به دریای اتاق ها ونزدیکی ان به مغازه ها و رستوران های مختلف راضی بوده ولذت خواهید برد.

با مجله گردشگری آبی همراه باشید تا به معرفی این هتل 3 ستاره بپردازیم که شما را با ویژگی های رفاهی وتفریحی وامکانات این هتل بیشتر آشنا کرده وهمچنین فاصله ان را از جاذبه های توریستی شهر دبی برای شما بیان کنیم تا شما بیشتر بتوانید در سفر با تور دبی  این هتل را بشناسید و اگر مورد پسندتان بود در آن اقامت کنید .

خدمات رفاهی هتل دلمون دبی

هتل 3 ستاره دلمون در دبی

کارمندان هتل 3 ستاره دلمون در دبی نیز مانند کارمندان سایر هتل های دبی به چندین زبان زنده ی دنیا صحبت می کنند که از جمله ی انها می توان به عربی،انگلیسی ،تامیلی ،هندی وفیلیپینی را نام برد.در داخل اتاق ها وهمین طور در تمام محوطه هتل میهمانان می توانند به اینترنت وای فای رایگان دست رسی داشته باشند.در بخش پذیرش هتل خدمات گوناگونی برای مسافران ارائه می شود که عبارت اند از:کمد های دارای قفل ،ورود وخروج سریع ،خدمات نگهبانی ،انبار چمدان ،تبدیل ارز،ورود وخروج خصوصی،خدمات بلیط.
این هتل همچنین دارای خدمات خشک شویی ،نظافت ،اتوکشی،ونگهداری از کودک نیز می باشد ولی شما برای استفاده از این خدمات هتل باید یک هزینه ی جداگانه ای را برای ان پرداخت نمایید.اکثر خدمات هتل به صورت شبانه روزی می باشد وحیوانات خانگی حق ورود به این هتل را ندارند.از دیگر خدمات رفاهی این اقامت گاه ،آسانسور،خدمات ارائه دهنده ی بلیط حمل ونقل عمومی ،وصبحانه در اتاق می باشند.
هتل دارای ترانسفر فرودگاهی نیز هست ولی دارای هزینه ی مجزایی از هزینه ی اتاقتان می باشد.پارکینگ های گوناگونی در هتل ودر اطراف ان در دسترس شما می باشد که می توان به پترکینگ های گاراژی،پارکینگ های محافظت شده وپارکینگ خیابانی را نام برد.این هتل همچنین دارای یک ایستگاه شارژ برقی برای ان عده از ماشین هایی که برقی می باشند نیز است.وامکان کرایه ماشین از هتل نیز برای میهمانان فراهم است.اولین ساعت ورود به این هتل ساعت 2 بعد از ظهر به بعد می باشد وزمانی هم که شما قصد دارید که دیگر هتل را ترک کنید وبه محل زندگی خود برگردید باید تا ساعت 12 ظهر حتما اتاق خود را تحویل دهید.
برای ان عدهاز مسافرانی که برای سفر های کاری خود در این هتل اقامت می کنند امکاناتی مانند اتاق های ملاقات ،مرکز تجاری به همراه امکانات فکس وفتوکپی در صورت نیاز در اختیارشان می باشد.در اینجا همچنین یک سالن تلوزیون عمومی برای تماشای گروهی برنامه های زنده ی تلوزیون نیز وجود دارد که میهمانان هتل می توانند در یک درو همی دوستانه باهم تلوزیون تماشا کنند.

  برج طلایی دبی

امکانات تفریحی هتل دلمون

در این هتل یک کافی شاپ شبانه روزی به همراه یک رستوران که غذاهای انگلیسی را برای مشتریان خود سرو می کند وجود دارد .مسافران وگردشگران هتل می توانند پس از یک گشت وگذار در دبی وصرف ناهار در رستوران های که در منطقه الرقه قرار دارند،یک سری به باشگاه های شبانه روزی ویا مراکز خریدی مانند ،مگا ویا سیتی سنتر بزنند واز خرید به صرفه ای که داشتند لذت ببرند.سپس در استخر هتل شنا کنند ،ویا در زیر چتر های آفتابگیر ان استرحت کنند.
در پشت بام هتل یک استخر به همراه اتاق بخار قرارگرفته است .وهمچنین یک مرکز تناسب اندام نیز به همراه تجهیزات عالی در هتل 3 ستاره دلمون در دبی وجود دارد که شما می توانید به ورزش روزانه خود در ان ادامه دهید.در رستوران اصلی این هتل ،بوفه ای برای صبحانه ،وناهار وشام برای میهمانان ارائه می شود.ومنوی لاکارته برای شام در دسترس است.وشما می توانید تا دیر وقت در اطراف هتل به گشت وگذار بپردازید.یک جکوزی وسونا هم در هتل است که شما می توانید پس از استراحت در انها از کافی شاپی که در کنار انها قرار دارد نوشیدنی های خنکی را خریداری کرده ومیل کنید.در صورتی که خواستید یک گشت وگذاری را در شهر بزنید می توانید به میز راهنمای گردشگری هتل سری زده واز انها راهنمایی بخواهید.

اتاق های هتل 3 ستاره دلمون در دبی وامکانات انها

در تمام اتاق های این هتل وسایلی مانند :چای ساز وقهوه سازبه همراه یک یخچال موجود می باشدوومیهمانان هتل می توانند از امکاناتی مانند میز مطالعه ،وصندوق امانات استفاده کنند.ودر داخل اتاق اینترنت وای فای رایگان نیز موجود می باشد.ودر حمام اتاقها حوله ووان را می توان مشاهده کرد .مسافران هتل می توانند اتاق هایی را که دارای فضایی برای افراد غیر سیگاری است را درخواست کنند.از اتاق های مخصوص هتل می توان به ،اتاق های خانوادگی ،اتاق های وی آی پی ،سوئیت های مخصوص عروس وداماد اشاره کرد.شما می توانید با مشاهده ی عکس های اتاق های هتل از طریق سایت ما در این هتل اتاق رزرو کنید.

اتاق های مختلف هتل دلمون دبی

هتل 3 ستاره دلمون در دبی

اتاق سوئیت

این اتاق ها دارای متراژ 40متر مربع می باشند که دارای نمایی روبه شهر بوده ویک تخت دونفره در ان قرار داده شده است.

اتاق دابل

مساحت این اتاق ها هم 25 متر مربع است که دارای یک تخت دونفره ویا یک تخت کویین می باشند.

اتاق سینگل

متراز این اتاق ها 25 متر مربع است که دارای یک تخت تک نفره هستند.

اتاق دوقلو

متراز این اتاق ها هم 25 متر مربع است که دارای دو تخت تک نفره هستند.

فاصله ی هتل از جاذبه های گردشگری شهر دبی

ایستگاه متروی الرقه

این ایستگاه حدود 160 متر از هتل دورتر می باشد که با استفاده از ماشین می توان در یک دقیقه به این ایستگاه رفت ودر صورتی هم که شما بخواهید به صورت پیاده به این ایستگاه بروید حدود 5 دقیقه در راه خواهید بود.

  امکانات هتل 5 ستاره کارلتون پلاس دبی

 ایستگاه متروی دیره سیتی سنتر

فاصله بین این ایستگاه و هتل 3 ستاره دلمون در دبی 940 متر است که با استفاده از تاکسی شما میتوانید در 5 دقیقه از هتل به این ایستگاه بروید وبه صورت پیاده نیز از هتل تا انجا حدود19 دقیقه زمان می برد.

بازار طلا

این بازار 7/2 کیلومتر از هتل 3 ستاره دلمون در دبی دورتر است که با استفاده از ماشین می توان در 20 دقیقه از هتل به این بازار رفت.ودر صورتی هم که برای رفتن به بازار طلا بخواهید از اتوبوس خط C09 استفاده کنید حدود30 دقیقه زمان لازم خواهید داشت. وپیاده روی تا انجا هم حدود 40 دقیقه وقت می خواهد.

فاصله تا دبی مال

این مرکز خرید 4/8 کیلومتر با هتل فاصله دارد که اگر شما بخواهید که این مسیر را با ماشین طی کنید حدود 18 دقیقه در راه خواهید بود واگر هم دوست داشته باشید که با استفاده از اتوبوس به دبی مال بروید یک زمان بیشتر وحدود 45 دقیقه طول خواهد کشید تا به انجا برسید.

برج ساعت دیره

مسافت بین برج ساعت دیره و هتل 3 ستاره دلمون در دبی شما در حدود 400 متر است که با ماشین می توان در 4 دقیقه به انجا رفت وپیاده روی تا انجا هم چیزی حدود 9 دقیقه زمان نیاز دارد.

بندر باتیکس دبی

این بندر 900 متر از هتل دورتر است که با استفاده از تاکسی می توان در 12 دقیقه از هتل به این بندر رسید.ودر صورتی هم که بخواهید پیاده بروید باید قایق سوار شویدو تقریبا یک ساعت زمان نیاز خواهید داشت.واتوبوس هم می تواند در 25 دقیقه شما را به انجا ببرد.

 مرکز خرید الغریر

مسافت بین این مرکز خرید وهتل مد نظر ما حدود 900 متر است .که اگر شما بخواهید که تا انجا به وسیله تاکسی بروید 5 دقیقه زمان لازم خواهید داشت وپیاده روی تا انجا هم حدود 16 دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت.

 ایستگاه متروی صلاح الدین

این ایستگاه یک کیلومتر از هتل 3 ستاره دلمون در دبی دورتر است که با استفاده از تاکسی می توان در 7 دقیقه از هتل به این ایستگاه رسید واگر هم یک نفر دوست داشته باشد که تا انجا را پیاده برود جدود 18 دقیقه زمان نیاز خواهد داشت.

 ایستگاه میدان یونیون

هتل 3 ستاره دلمون در دبی

مسافت بین هتل واین ایستگاه حدودا 2/1 کیلومتر می باشد که با استفاده از ماشین می توان در 6 دقیقه از هتل تا انجا رفت .واگر هم شما دوست داشته باشید که این مسیر را به صورت پیاده بروید حدود 18 دقیقه طول خواهد کشی تا انجا برسید.

 مرکز خرید دیره سیتی سنتر

فاصله بین این مرکز خرید وهتل شما هم حدود 4/1 کیلومتر است که توسط تاکسی می توان در 7 دقیقه از هتل تا این فروشگاه رفت واگر هم که بخواهید تا انجا به صورت پیاده بروید 25 دقیقه بعد به مرکز خرید خواهید رسید.

  هتل 4 ستاره مسکو دبی

پل معلق

این جاذبه نیز حدود 4/1 کیلومتر از هتل دورتراست که اگر شما تاکسی سوار شوید می توانید در 6 دقیقه به انجا برسید واگر هم تمایل داشته باشید که تا انجا را به صورت پیاده طی کنید ،حدود 30 دقیقه در راه خواهید بود.

مرکز خرید برج های دوقلو

این مرکز خرید 6/1 کیلومتر از هتل فاصله دارد که اگر شما برای رفتن به انجا ماشین سوار شوید می توانید در 7 دقیقه به انجا برسید وپیاده روی تا انجا هم نیاز به 36 دقیقه زمان خواهد داشت.

مسجد بزرگ

این مسجد 8/2 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که با استفاده از ماشین می توان در 14 دقیقه به انجا رفت .واتوبوس خط 53 نیز می تواند در 35 دقیقه شما را از هتل به این مسجد برساند.

بازار پارچه

مسافت بین این بازار وهتل ،حدود 9 کیلومتر است که می توان با استفاده از تاکسی در 21 دقیقه از هتل به این بازار رفت ودر صورتی هم که دوست داشته باشید که تا انجا را به وسیله اتوبوس بروید حدود 30 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت.

 دبی گاردن گلو

این جاذبه 7/4 کیلومتر با هتل مد نظر ما فاصله دارد .که با استفاده از ماشین می توان در 15 دقیقه از هتل به دبی گاردن گلو رفت.

مرکز خرید آل بوستان

این مرکز خرید حدودا 7/4 کیلومتر از هتل 3 ستاره دلمون در دبی دورتر می باشد که اگر شما برای رفتن به این مرکز خرید بخواهید از تاکسی استفاده کنید حدودا به 15 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت واتوبوس نیز می تواند در 30 دقیقه شما را از هتل به مرکز خرید آل بوستان برساند.

فرودگاه بین المللی دبی

مسافت بین این فرودگاه وهتل شما حدود 5/4 کیلومتر است که توسط ناکسی می توان در 8 دقیقه از هتل به این فرودگاه رفت ولی اگر شما بخواهید که این مسیر را به وسیله اتوبوس خط MRed طی کنید حدود 13 دقیقه در راه خواهید بود.

فرودگاه بین المللی شارجه

این فرودگاه 21 کیلومتر از هتل فاصله دارد که تاکسی می تواند در 30 دقیقه شما را از هتل به این فرودگاه برساند.

موقعیت جغرافیای هتل دلمون دبی

در صورتی که شما دوست دارید که یک سفری به شهر مدرن دبی داشته باشید وزاز جاذبه های گردشگری ان دیدن کنید ودر یکی از هتل های ان اقامت کنید می توانید بر روی نقشه گوگل زیر موقعیت مکانی هتل 3 ستاره دلمون در دبی را مشاهده کرده و ان را برای خود بر روی نقشه علامت گذاری کنید تا هر موقع که به ان نیاز داشتید بتوانید از ان بهره ببرید.

آدرس هتل

امارت متحده عربی ،شهر دبی ،خیابان B 33 59
59 33 B St ,Dubai ,United Arab Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.