Let’s travel together.

هتل 4 ستاره کنکورد دبی و معرفی آن برای مسافران وگردشگران شهر دبی

0 73

هتل 4 ستاره کنکورد دبی ومعرفی آن برای مسافران وگردشگران شهر دبی هتل کنکورد دبی (Concorde Hotel & Apartments Emirates) این هتل 4 ستاره در مرکز شهر دبی واقع شده است ودارای دسترسی آسان و راحت به جاذبه های شهر دبی می باشد. همه اتاق های این هتل دارای سیستم تهویه هوای مطبوع ،تلوزیون ،میز وفضای مناسب برای نشستن می باشند. وهمین طور برخی از اتاق های این هتل به صورت سوئیت می باشند ودر آنها یک آشپزخانه برای آشپزی وجود دارد.لطفاً در ادامه معرفی این هتل ما را همراهی نمایید تا شما عزیزان را بیشتر با خدمات رفاهی وامکانات تفریحی وهمین طور موقعیت وفاصله این هتل 4 ستاره از جاذبه های معروف شهر دبی جهت بهره مندی هر چه بیشتر از تور دبی ، آشنا نماییم.

هتل کنکورد دبی

هتل کنکورد دبی وخدمات رفاهی آن برای مسافران و میهمانان خود

این هتل دارای یک پارکینگ رایگان می باشد که مسافران هتل برای استفاده از این پارکینگ نیازی نیست که از قبل آن را رزرو نمایند.ودر تمام محوطه هتل وحتی در داخل اتاق ها نیز میهمانان هتل می توانند به راحتی به اینترنت وای فای به صورت رایگان دست رسی داشته وکارهای اینترنتی خود را با استفاده از آن انجام دهند.وهمچنین در این هتل یک سری امکانات نیز برای مسافرانی که برای سفر های کاری در این هتل اقامت دارند در نظر گرفته شده است که از جمله این امکانات می توان به اتاق جلسات و وخدمات ان از جمله دستگاه فکس و کپی اشاره کرد وهمچنین سرویس شاتل نیز در اختیار مسافران هتل است.

اولین ساعت ورود به این هتل از ساعت 2 بعد از ظهر به بعد ودر صورتی هم که یک مسافر می خواهد هتل را ترک نماید وبه محل زندگی خود باز گردد از ساعت 12 تا ساعت 12:30 فرصت دارد که اتاق خود را ترک کرده وان را به هتل تحویل دهد.ولازم است که در اینجا اشاره کنیم که هتل دارای یک انبار چمدان است که مسافران در صورتی که بین ساعت تحویل اتاقشان به هتل وساعت پروازشان فاصله زیادی باشد می توانند از آن استفاده نمایند وچمدان های خود را در انجا قرار دهند واز باقی مانده وقت خود بهره برده ودوباره یک گشتی در شهر بزنند.

کارکنان این هتل نیز به چند زبان زنده دنیا صحبت می کنند که از جمله آنها می توان به انگلیسی، ویتنامی ،فیلیپینی ،روسی ؛اندونزیایی ،هندی ،فرانسوی ، فارسی و عربی اشاره کرد.در این هتل همچنین یک محوطه مخصوصی نیز برای سیگار کشیدن در نظر گرفته شده است که افراد سیگاری فقط می توانند در آن محوطه سیگار بکشند ودیگر حق ندارد که در بخش های دیگر با کشیدن سیگار برای دیگران مسافران هتل مزاحمت ایجاد نمایند.

مسافران هتل همچنین در صورت داشتن گواهی نامه بین المللی می توانند از هتل ماشین کرایه کرده ودر سطح شهر دبی تردد داشته وبه راحتی از جاذبه های گردشگری شهر دبی دیدن نمایند. بخش پدیرش هتل نیز به صورت 24 ساعته در خدمت مسافران می باشد وبرای آنها خدماتی مانند تبدیل ارز ویا …را انجام می دهد.

  بهترین موزه های آنتالیا , تور آنتالیا و بازدید از موزه های این شهر توریستی

خدمات هتل عبارت اند از

 

 • خدمات خشک شویی و اتو شویی (با پرداخت هزینه مجزا )
 • خدمات ارز
 • پذیرش شبانه روزی
 • ویلچر
 • امکانات برای افراد کم توان ویا نا توان
 • اتاق خانواده
 • خدمات زیبایی
 • آسانسور
 • امکانات ویژه اتاق
 • گاو صندوق
 • کرایه اتومبیل
 • منطقه مصوص سیگار کشیدن
 • فروشگاه
 • شاتل فرودگاه
 • تهویه هوای مطبوع
 • سرویس شاتل
 • تهیه سبزیجات

هتل کنکورد دبی وامکانات تفریحی این هتل برای میهمانان خود

این هتل برای مهمانان خود دارای امکانات تفریحی زیادی می باشد میهمان هتل می توانند در تراس آفتاب این هتل به استراحت بپردازند.وهتل دارای یک استخر شنا ویک استخر مخصوص نیز برای کودکان می باشد.وهمچنین هتل دارای یک مرکز بدن سازی است که افرادی که علاقه مند به ورزش کردن می باشند می توانند از این مرکز بهره برده و به ورزش روزانه خود در آنجا ادامه دهند.وهمین طور در این مرکز ،کلاس های بدن سازی نیز برگزار می شود.

در این مرکز کمد هایی نیز برای قرار دادن وسایل در اختیار مراجعین قرار داده می شود..مسافران همچنین می توانند از بادی اسکراب ،خدمات زیبایی پوست ،مو وناخن ،چتر آفتاب ،صندلی کنار استخر ،استخر فضای باز ،حمام ،جکوزی ،سونا هم بهره ببرند. ما در ادامه مطلب چند مورد از خدماتی را که دارای هزینه مجزایی برای میهمانان هتل هستند را برای شما معرفی خواهیم کرد.

 • زمین تنیس
 • فروش بلیط
 • پارک آبی
 • غواصی
 • اسکواش
 • اسب سواری
 • بولینگ
 • دوچرخه سواری
 • موج سواری
 • اسکی
 • ماهی گیری
 • زمین گلف

رستوران های هتل کنکورد دبی

رستوران کریک ویو

در این رستوران برای همه وعده های غذایی با منو هندی ،خاورمیانه ای ،مدیترانه ای،غذای دریایی واسیای سرو می نمایند.

کافه رستوران شاندیز

در این رستوران برای وعده های ناهار وشام ،غذاهای خاورمیانه ای ودریایی سرو می شود.

تنت

این رستوران برای همه وعده های غذایی وچای با منو آمریکایی ،مدیترانه ای ،پیتزا وبین المللی غذا برای مشتریان خود عرضه می دارد.

ییلدیز سرای

این رستوران برای صرف وعده های ناهار وشام می تواند مکان مناسبی باشد.

کافه رستوران آرمان

این رستوران نیز یک رستوران خاورمیانه ای ،فرانسوی ،یونانی ،آسیایی و مناسب برای وعده های ناهار وشام می باشد.

خیابان پنجم

این رستوران برای میان وعده ،ناهار وشام پذیرای مشتریان خود می باشد.

اتاق های هتل وامکانات آنها برای میهمانان هتل

در تمام اتاق های این هتل اینترت بی سیم به صورت رایگان در دست رس مسافران هتل می باشد.وهمین طور اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوای مطبوع می باشند که مسافران می توانند از هوای مطبوع داخل اتاق ها به خوبی لذت ببرند.واز امکاناتی که در داخل اتاق ها وجود دارد می توان به دستگاه چای و قهوه ساز فوری ،مینی بار ،حمام ،گاو صندوق ،سشوار ،تلوزیون ،ساعت زنگ دار ،اتو ،حوله حمام ،رادیو ،میز ،فضای نشیمن ،لوازم بهداشتی مورد نیاز مسافران به صورت رایگان ،تخت اضافه ،دمپایی ،کانال های جهانی وکابلی ،عایق صدا بودن ،سیستم بیدار باش وچشم اندز زیبا ،فضای غذا خوری ،کمد ودستمال توالت اشاره کرد.

  رستوران های حلال مسکو

اتاق های مختلف هتل کنکورد دبی

اتاق های استاندارد دابل

متراژ این اتاق ها 33 متر مربع می باشد که در انها یک تخت کینگ سایز ویا دو تخت تویین قرار دارد و ظرفیت انها سه بزرگ سال به همراه یک کودک می باشد.

اتاق های هتل 4 ستاره کنکورد دبی

اتاق های استاندارد

مساحت این اتاق ها نیز 26 متر مربع می باشد که یک تخت سینگل در آنها قرار داده شده است ویک میهمان می تواند در آنها به استراحت بپردازد.

سوئیت دو خوابه

این سوئیت ها در مجموع دارای متراژ 95 متر مربع می باشند که دارای یک تخت کینگ ستیز بزرگ ودو تخت سینگل می باشند و5 میهمان به همراه دو کودک می توانند در انها اقامت داشته باشند.

سوئیت سه خوابه

متراژ این سویت ها در مجموع 145 مترمربع است که دوتخت دابل به همراه دوتخت سینگل در داخل آنها قرار داده شده است.وگنجایش آنها 7 بزرگ سال به همراه 2 کودک می باشد.

سوئیت تک خوابه

مساحت این سوئیت ها 70 متر مربع می باشد که یک تخت دابل بزرگ ویا دوتخت سینگل در انها قرار دارد وظرفیت آنها نیز 3 نفر می باشد.

هتل کنکورد دبی وفاصله آن از جاذبه های معروف شهر دبی

دبی مال

این جاذبه گردشگری تنها یک کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که اگر شما دوست داشته باشید که مسیر مابین هتل ودبی مال را با استفاده از تاکسی بپیمایید نیاز به 16 دقیقه زمان برای این کار خواهید داشت.ودر صورتی هم که تمایل داشته باشید مسیر مورد نظر را با استفاده از اتوبوس طی بکنید حدودا برای رفتن از هتل به مرکز خرید دبی مال 53 دقیقه در راه خواهید بود.

هتل 4 ستاره کنکورد دبی

برج ساعت دیره

این برج تنها 600 متر از هتل شما فاصله دارد که ماشین می تواند در عرض 4 دقیقه شما را از هتل به این برج ببرد واگر هم که دوست داشته باشید که این مسیر را به صورت پیاده بروید تقریبا نیاز به 8 دقیقه زمان خواهید داشت تا از هتل به برج ساعت دیره بروید.

مرکز خرید الغریر

هتل شما حدودا 900 متر با مرکز خرید الغریر فاصله دارد که در صورت سوار شدن به ماشین شما می توانید در عرض 5 دقیقه از هتل به مرکز خرید الغریر بروید.ودر صورتی هم که تمایل دارید این مسیر را به صورت پیاده طی بکنید حدوداً تا رسیدن به آنجا 17 دقیقه در راه خواهید بود.

پل معلق

مسافت بین هتل محل اقامت شما وپل معلق نیز تقریبا 3کیلومتر است که ماشین می تواند در عرض 6 دقیقه شما را از هتل به پل معلق ببرد.وچنان چه هم که این مسیر را توسط اتوبوس بخواهید طی بکنید حدودا 21 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت و وبه صورت پیاده نیز شما تا رسیدن به پل معلق 17 دقیقه در راه خواهید بود.

مرکز خرید برج های دو قلو

این مرکز خرید نیز حدودا 4 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که اگر شما این مسیر را بخواهید با استفاده از ماشین طی بکنید حدودا نیاز به 17 دقیقه زمان خواهید داشت تا از هتل به مرکز خرید برج های دو قلو بروید.ودر صورتی هم که دوست داشته باشید که مسیر مابین هتل ومرکز خرید برج های دو قلو را به صورت پیاده طی بکنید ، تقریبا 20 دقیقه تا رسیدن به مقصد در راه خواهید بود.

  معرفی رستوران Nahm

مسجد بزرگ

مسافت بین هتل محل اقامت شما ومسجد بزرگ دبی حدود 5 کیلومتر می باشد که اگر شما تمایل داشته باشید که این مسیر را توسط تاکسی طی بکنید تا رسیدن به مسجد بزرگ تقریبا نیاز به 20 دقیقه زمان خواهید داشت ودر صورتی هم که تمایل داشته باشید مسیر مورد نظر را با استفاده از اتوبوس طی بکنید تقریبا 35 دقیقه در راه خواهید بود تا از هتل به مسجد بزرگ دبی بروید.

بازار آل بوستان

هتل شما حدودا 5 کیلومتر از مرکز خرید ال بوستان دورتر است که شما با استفاده از ماشین می توانید در عرض 11 دقیقه از هتل خود به مرکز خرید آل بوستان بروید وچنان چه هم که تمایل داشته باشید که مسیر مورد نر را توسط اتوبوس طی بکنید تقریبا نیاز به 30 دقیقه زمان خواهید داشت تا از هتل به مرکز خرید آل بوستان بروید.

دبی گاردن گلو

این جاذبه نیز تقریباً 3 کیلومتر از هتل شما فاصله دارد که اگر شما تمایل داشته باشید که این مسیر را با استفاده از ماشین بروید می توانید در عرض 15 دقیقه از هتل کنکورد دبی به دبی گاردن گلو بروید.

فرودگاه بین المللی دبی

مسافت بین هتل محل اقامت شما وفرودگاه بین المللی دبی نیز حدودا 8 کیلومتر می باشد که توسط تاکسی می توان در عرض 7 دقیقه از هتل به این فرودگاه بین المللی رفت ودر صورتی هم که دوست داشته باشید این مسیر را با استفاده از اتوبوس طی بکنید حدودا تا رسیدن به فرودگاه بین المللی دبی18 دقیقه در راه خواهید بود.

فرودگاه بین المللی شارجه

این فرودگاه نیز تنها یک کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که در صورت سوار شدن به تاکسی شما می تواند در عرض 27 دقیقه از هتل محل اقامت خود به فرودگه بین المللی شارجه بروید.

موقعیت جغرافیایی هتل کنکورد دبی

گردشگران وتوریست های محترمی که دوست دارند در بین سفر های مختلفی که به سراسر دنیا انجام می دهند یک سفری نیز به شهر مدرن دبی داشته باشند واز جاذبه های گردشگری آن مانند برج خلیفه ویا مراکز خرید معروف این شهر مانند دبی مال دیدن نمایند وهمین طور در یکی از هتل های زیبای این شهر ترین ها اقامت داشته باشند می توانند بر روی نقشه گوگل زیر موقعیت مکانی هتل کنکورد دبی را مشاهده کرده وآن را برای خود بر روی نقشه علامت بزنند تا هر موقع که این فرصت پیش آمد که این سفر را انجام دهند بتوانند از آن استفاده کرده وبرای خود یک هتل مناسب در این شهر رزرو نمایند.

آدرس هتل کنکورد دبی

امارات متحده عربی ،شهر دبی ،خیابان المکتوم

Riqqat Al Bateen ,Al maktoum Street,Creek Side,Dubai Arab Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.