Let’s travel together.

هتل کراون پلازا دبی (Crowne Plaza Dubai Deira)

هتل 5 ستاره کراون پلازا در دبی و معرفی ان برای مسافران وگردشگران

0 69

هتل کراون پلازا دبی (Crowne Plaza Dubai Deira) , هتل 5 ستاره کراون پلازا در دبی و معرفی ان برای مسافران وگردشگران : هتل کراون پلازا دبی در منطقه دیره دبی،ودر نزدیکی منطقه الرقه ومرکز خرید ریف واقع شده است.این هتل تا فرودگاه بین المللی دبی تنها حدود 5 کیلومتر فاصله داردشما مسافران و گردشگران محترم فقط با مقداری پیاده روی میتوانید به بسیاری از جاذبه های گردشگری این شهر دست رسی داشته باشید و نیازی به سوار شدن به ماشین هم نیست.با توصیف ها این هتل به ایستگاه مترو نیز بسیار نزدیک می باشد ودر نزدیکی واطراف این هتل ودر منطقه دیره رستوران های زیادی وجود دارد که شما وقتی بیرون هستید می توانید در انها غذا میل کنید.در ادامه مطلب معرفی این هتل لطفا ما را همراهی کنید تا شما را بیشتر با خصوصیات و ویژگی های رفاهی وتفریحی این هتل در تور دبی آشنا کرده وفاصله ان را از جاذبه های توریستی شهر دبی برای شما ذکر کنیم.

هتل کراون پلازا دبی وخدمات رفاهی ان برای میهمانان هتل

در این هتل ترانسفر فرودگاهی به همراه خدمات حمل ونقل وتاکسی در اختیار مسافران هتل می باشد ولی باید برای استفاده از انها مسافران هتل یک هزینه ی جداگانه ای را پرداخت کنند.وباربرانی نیز در این هتل حضور دارند که می توانند در حمل بار های سنگین به شما کمک کنند. هتل درای پارکینگ بوده ویک نگهبان نیز در ان حضور دارد.در صورتی که شما دارای گواهی نامه بین المللی باشید می توانید از هتل ماشین کرایه کرده وبه راحتی از نقاط دیدنی شهر دبی دیدن کنید.

هتل 5 ستاره کراون پلازا دبی
هتل 5 ستاره کراون پلازا دبی

اولین ساعت ورود به این هتل ،ساعت 2 بعد از ظهر به بعد است ودر صورتی هم که شما بخواهید هتل را ترک کنید باید تا ساعت 12 ظهر اتاق خود را ترک کرده وان را به هتل تحویل دهید.پرسنل این هتل نیز مانند سایر هتل ها به چند زبان زنده دنیا صحبت می کنند که میتوان از جمله این زبان ها به انگلیسی ،فرانسوی ، اندونزیایی،هندی ،عربی ،فیلیپینی اشاره داشت.

در بخش پذیرش این هتل نیز خدماتی مانند :صندوق امانات ،دستگاه ای تی ام ،نگهبانی ،انبار چمدان ،خدمات 24 ساعته ،خدمات خشکشویی ،نظافت ودستگاه براق کننده کفش اشاره کرد.در تمام فضای عمومی ودر داخل اتاق های این هتل اینترنت وای فای رایگان در دسترس همگان است وبرای افراد سیگاری هم یک بخش مجزایی در نظر گرفته شده است که فقط می توانند در انجا سیگار بکشند واجازه سیگار کشیدن در سایر بخش های هتل را ندارند.

هتل وامکانات تفریحی ان

در این هتل شب هنگام تفریحات سرگرم کننده فراوانی انجام می شود.برای نمونه میهمانان ومسافران هتل می توانند از اجرای زنده ورزش های در رستوران هاریز ودر سالن ان لذت زیادی ببرند .در رستوران اسپایس ایسلان «Spice Islan»غذاهای بین المللی ودر رستوران بریوسو «Brioso » غذاهای ایتالیای سرو می شود وبرای مسافرانی هم که برای سفر های تجاری خود به این هتل می ایند خدماتی مانند خدمات تجاری ،خدمات چاپ و فتوکپی در نظر گرفته شده است.

یک زمین گلف نیز به مساحت 3 کیلومتر برای میهمانان ومسافران هتل در نظر گرفته شده است که در دسترس گردشگران ومسافران هتل می باشد.شما مسافران ومیهمانان هتل می توانید با دوستان خود دور هم جمع شده ودارت وبیلیارد بازی کنید ویا در مرکزتناسب اندام هتل ورزش کرده وحسابی عرق برزید..شما می توانید بعد از یک روز گردش وتفریح سخت در شهر ،در سونا ،اتاق بخار وجکوزی هتل حسابی خستگی ان روز را از تن خود درآورید.یک استخر روباز نیز در پشت بام هتل قرار دارد که می توانید در ان یک آب تنی درست وحسابی داشته باشید.شما می توانید از میز پذیرش هتل بلیط تور های یک روزه دبی را دریافت کنید.در صورتی هم که شما با خانواده مسافرت می کنید ،استخر واتاق تلوزیون وبازی کودکان در دسترس شما است.
این هتل استخر بیرونی واتاق های تهویه مطبوع در منطقه دیره دارا می باشد وهتل دارای آرایشگاه زنانه ومردانه بوده وباشگاه سلامت هتل دارای سالن بدنسازی و سونا است.

  هتل 5 ستاره میلینیوم پلازا دبی(Millennium PlazaHotel Dubai)

اتاق های هتل کراون پلازا دبی وامکانات انها

در همه اتاق ها یک مبل راحتی به همراه یک یخچال قرار داده شده است وهمه با رنگ هایی در تنالیته کرم خامه ای مبله وتزیین شده است .این اتاق ها درای تجهیزات مدرن بوده که حالت یک خواب راحت را به وجود می اورند ودارای یک فضای آرامش بخشی هستند وشما یم توانید در ان یک خواب بسیار راحت وداشته باشید.در حمام اتاق ها دوش و وان نیز وجود دارد .وهمین طور در این هتل اتاق های خانوادگی برای کسانی که با خانواده مسافرت می کنند نیز وجود دارد.برای رزرو اتاق های این هتل شما عزیزان می توانید با مشاهده عکس اتاق های این هتل ،از طریق سایت ما در این هتل اتاق رزرو کنید.

اتاق های مختلف هتل

سوئیت اکسکیوتیو با دست رسی به سالن

متراژ این سوئیت ها 60 متر مربع می باشد که در انها یک تخت دونفره ی بسیار بزرگ وویک تخت مبلی به همراه دسترسی مستقیم به سالن اصلی وجود دارد.

اتاق اکسکیوتیو کلاب با سالن

مساحت این اتاق ها 35 متر مربع است که در انها یک تخت بسیار بزرگ دونفره به همراه یک تخت مبلی وجود دارد ودارای دست رسی مستقیم به سالن است.

اتاق اکسکیوتیو کلاب کینگ

متراژ این اتاق ها 35 متر مربع است که در انها هم یک تخت بسیار بزرگ دو نفره ویک تخت مبلی وجود دارد وهمچنین این اتاق ها دست رسی مستقیم به سالن را دارند.

هتل 5 ستاره کراون پلازا دبی
هتل 5 ستاره کراون پلازا دبی

سوئیت جونیور با دست رسی سالن

مساحت این اتاق ها 40 متر مربع می باشد که در انها نیز یک تخت دونفره بسیار بزرگ ویک تخت مبلی را قرار داده اند ودارای دسترسی مستقیم به سالن دارد.

اکسکیوتیو کینگ

این اتاق ها دارای متراژ 30 متر مربع هستند ودارای یک نمایی رو به شهر بوده ودر انها یک تخت دونفره کینگ ویک تخت مبلی به چشم می خورد.

سوئیت کلاب دولوکس

این سوئیت ها درای مساحت 36 متر مربع هستند ودارای یک نمایی روبه استخر می باشند ویک تخت دونفره کینگ در انها قرار دارد.

اتاق دو لوکس کینگ

این اتاق ها درای مساحت 30 متر مربع بوده ودارای نمایی رو به شهر بوده ودر انها یک تخت دو نفره کینگ به همراه یک تخت مبلی وجود دارد.

سوئیت پرزیدنشیال

این سوئیت ها درای متراژ 92 متر می باشند ودر انها دوتخت تک نفره ویت یک تخت دو نفره قرار دارد وهمچنین این سوئیت ها دارای نمایی روبه شهر می باشند.

سوئیت اکسکیوتیو

مساحت این سوئیت ها 60 متر مربع بوده ونمایی رو به شهر دارند ودر انها یا یک تخت دونفره ویا دوتخت تک نفره قرار داده اند.

  هتل 5 ستاره کارلتون پلاس در دبی

اتاق دولوکس کینگ

متراژ این اتاق ها 31 مترمربع می باشد و یک تخت بسیار بزرگ کینگ در داخل انها برای میهمانان تدارک دیده شده است.

اتاق استاندارد

مساحت این اتاق ها نیز 32متر مربع می باشد که در انها یا یک تخت دونفره ویا دوتخت تک نفره وجود دارد.

هتل وفاصله ان از جاذبه های معروف شهر دبی

ایستگاه ابوبیکر آل صدیق

این ایستگاه حدود 570 متر از هتل دورتر می باشد که با استفاده از ماشین می توان در 4 دقیقه به انجا رفت.ودر صورتی هم که شما دوست داشته باشید که این مسیر را به صورت پیاده بروید می توانید در 5 دقیقه از هتل به این ایستگاه برسید.

ایستگاه متروی صلاح الدین

مسافت بین هتل واین ایستگاه نیز 610 متر می باشد که شما می توانید به صورت پیاده در 7 دقیقه از هتل به این ایستگاه بروید.

ایستگاه متروی الرقه

این ایستگاه هم 900 متر با هتل فاصله دارد که اگر شما تمایل داشته باشید که از هتل تا این ایستگاه را به صورت پیاده طی کنید حدودا 10 دقیقه زمان برای این کار نیاز خواهید داشت.

هتل کراون پلازا دبی
هتل کراون پلازا دبی

مرکز خرید الغریر

هتل شما تنها حدود یک کیلومتر از این مرکز خرید دورتر می باشد که شما می توانید با استفاده از تاکسی در 5 دقیقه به این مرکز خرید بروید.ولی در صورتی که دوست داشته باشید که از هتل تا این مرکز خرید الغریر را پیاده روی کنید حدودا 17 دقیقه در راه خواهید بود.

برج ساعت دیره

این جاذبه 3/1 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که در صورتی که شما تمایل داشته باشید که این مسیر را به صورت پیاده بروید حدود نیم ساعت در راه خواهید بود تا به برج ساعت دیره برسید ولی اگر با تاکسی بخواهید به انجا بروید حدودا در 8 دقیقه می توانید به این برج برسید واتوبوس وخط های C14 و C15 و کمی پیاده روی شما می توانید در 20 دقیقه به انجا بروید.

بندر باتیکس دبی

این بندر 7/1 کیلومتر با هتل کراون پلازا دبی مد نظر ما فاصله دارد که در صورتی که شما دوست داشته باشید که از هتل تا این بندر را پیاده روی کنید حدودا به 50 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت ودر صورتی هم که برای رفتن به بندر باتیکس از تاکسی استفاده کنید می توانید در 17 دقیقه با انجا برسید واتوبوس خط های c10و C1وC15 وبا کمی پیاده روی شما می توانید در 34 دقیقه در بندر باشید.

مرکز خرید برج های دوقلو

مسافت بین هتل ومرکز خرید برج های دوقلو حدودا9/1 کیلومتر است که به صورت پیاده می توان در نیم ساعت از هتل به این مرکز خرید رفت وودر صورتی هم که برای رفتن به این مرکز خرید شما از تاکسی استفاده کنید در 10 دقیقه می توانید در انجا باشید واتوبوس خط C07 وهمین طور با کمی پیاده روی نیز می توان در 20 دقیقه به مرکز خرید برج های دوقلو رفت.

پل معلق

این پل 4/2 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که با استفاده از تاکسی می توان در 10 دقیقه به انجا رسید وبا استفاده از اتوبوس وکمی پیاده روی وسوار شدن به اتوبوس خط 10 ،حدودا 30 دقیقه طول خواهد کشید تا شمابه این پل برسید.

مسجد بزرگ

مسافت بین مسجد بزرگ وهتل شما هم حدود1/3 کیل.متر می باشد که اگر شما برای رفتن به این مسجد بخواهید سوار تاکسی شوید می توانید در 16 دقیقه به انجا برسید ودر صورتی هم که برای رفتن به انجا از اتوبوس استفاده کنید باید بعد از کمی پیاده روی سوار مترو خط MGrn شوید وبه این وسیله چیزی حدودا 35 دقیقه شما در راه خواهید بود.

  دبی شهری بر فراز ابرها

بازار پارچه

این بازار 3/3 کیلومتر با هتل کراون پلازا دبی فاصله دارد که با استفاده از ماشین می توان در 20 دقیقه از هتل به بازار پارچه رفت وودر صورتی هم که دوست داشته باشید که این مسیر را با استفاده از اتوبوس بروید باید بعد از مقداری پیاده روی سوار مترو خط MGrn شوید که به این وسیله به 35 دقیقه زمان برای رفتن به انجا نیاز خواهید داشت.

مرکز خرید آل بوستان

این مرکز خرید 2/4 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که اگر شما بخواهید برای رفتن به این مرکز خرید سوار اتوبوس شوید حدودا 25 دقیقه در راه خواهید بود وبا استفاده از ماشین نیز می توانید در 15 دقیقه به مرکز خرید آل بوستان بروید.

دبی فریم

این جاذبه با هتل شما 7/4 کیلومتر فاصله دارد که شما با استفاده از ماشین می توانید در 15 دقیقه از هتل به دبی فریم برسید.

دبی گاردن گلو

مسافت بین دبی گاردن گلو وهتل مد نظر ما نیر 7/5 کیلومتر است که در صورتی که شما برای رفتن به انجا سوار ماشین شوید حدودا برای رسیدن به دبی گاردن گلو 15 دقیقه در راه خواهید بود.

جمیرا پلازا

این جابه توریستی 8 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که اگر شما سوار تاکسی شوید می تواند در 20 دقیقه از هتل به جمیرا پلازا بروید.

بالای برج خلیفه دبی

مسافت بین هتل وبرج خلیفه دبی هم چیزی حدود 7/9 کیلومتر است که می توان توسط ماشین در 20 دقیقه از هتل به این برج رسید.

فرودگاه بین المللی دبی

فاصله بین هتل کراون پلازا دبی وفرودگاه بین المللی دبی حدود 6/4 کیلومتر می باشد که اگر شما بخواهید برای رفتن به این فرودگاه سوار ماشین شوید حدودا 12 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت تا به مقصد برسید ودر صورتی هم که دوست داشته باشید که با استفاده از اتوبوس به این فرودگاه بروید باید اتوبوس خط 43 را سوار شوید که با این روش نیز حدودا 30 دقیقه در راه خواهید بود.

فرودگاه بین المللی شارجه

این فرودگاه هم 3/20 کیلومتر از هتل دورتر می باشد که در صورتی که شما برای رفتن به این فرودگاه سوار ماشین شوید حدودا 40 دقیقه زمان برای رسیدن به مقصد نیاز خواهید داشت.

موقعیت جغرافیایی هتل کراون پلازا دبی

در صورتی که شما عزیزان تمایل دارید که یک سفری به شهر دبی داشته باشید و از جاذبه های دیدنی وتوریستی این شهر مدرن دیدن کنید،ودر یکی از هتل های زیبای این شهر اقامت کنید، می توانید بر روی نقشه گوگل زیر موقعیت مکانی هتل کراون پلازا دبی را مشاهده کرده وان را برای خود بر روی نقشه علامت گذاری کنید تا زمانی که به ان نیاز داشتید بتوانید از ان استفاده کنید.

آدرس هتل کراون پلازا دبی (Crowne Plaza Dubai Deira)

امارات متحده عربی ، شهر دبی ،منطقه دیره ،خیابان صلاح الدین
Salahuddin Road ,Deira_Dubai ,United Arab Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.