Let’s travel together.

هتل وستین الحبتور سیتی دبی (The Westin Dubai,Al Habtoor City)

هتل 5 ستاره هتل وستین الحبتور سیتی در دبی ومعرفی ان برای مسافران این شهر

0 33

هتل وستین الحبتور سیتی دبی(The Westin Dubai,Al Habtoor City) , هتل 5 ستاره هتل وستین الحبتور سیتی در دبی ومعرفی ان برای مسافران این شهر : هتل مد نظر ما در 5/2 کیلومتری برج خلیفه قرار دارد که در واقع این هتل در یک منطقه تجاری وتفریحی وپر از رستوران وبازار های خرید دبی به نام منطقه شیخ زاید واقع شده است.این هتل همچنین در کنار لا پرل «La Perle» اولین نمایشگاه دائمی منطقه واقع در شهر الحبتور قرار دارد که الهام گرفته از روحیه شهر دبی می باشد.واز خصوصیات نفس گیر نمایش اب های زیر زمینی وپرتاب اب است که جلوه خاصی را برای چشم های میهمانان به وجود می اورد .لطفا در ادامه مطلب معرفی این هتل زیبا ما را همراهی کنید تا شما را بیشتر با خصوصیات رفاهی وتفریحی وهمین طور با امکانات این هتل اشنا کرده وفاصله ی ان را از جاذبه های معروف شهر دبی برای شما بیان کنیم.

هتل 5 ستاره وستین الحبتور سیتی دبی

هتل وستین الحبتور سیتی دبی وخدمات رفاهی ان

هتل وستین الحبتور سیتی دبی دارای پارکینگ خصوصی میی باشد که برای استفاده از ان نیازی به رزرو قبلی ان نیست.در این هتل حمل ونقل وتاکسی به همراه ترانسفر فرودگاهی در اختیار میهمانان هتل می باشد ولی باید برای ان هزینه ی جداگانه ای را پرداخت کنند.میهمانان هتل می توانند برای خرید تور دبی به میز پذیرش هتل مراجعه کنند.اولین ساعت ورود به این هتل از ساعت 2 بعد از ظهر به بعد می باشد وبرای خروج از ان هم باید تا ساعت 12 ظهر اتاق خود را به هتل تحویل داد.

پرسنل این هتل نیز به چند زبان زنده دنیا صحبت می کنند که از جمله ی انها می توان به عربی وانگلیسی اشاره کرد.
خدماتی مانند انبار چمدان وخدمات خشک شویی ونظافت با پرداخت یک هزینه جداگانه وصندوق امانات ،دستگاه ای تی ام ،نگهبانی ،دربان ،دستگاه براق کننده کفش در این هتل برای میهمانان ارائه می شوند.خدمات اتاق ها به صورت 24 ساعته بوده ونگهبانی ومیز پذیرش نیز همیشه پاسخ گوی نیاز های شما می باشند.و در این هتل فضایی نیز برای افراد سیگاری در نظر گرفته شده است که انها فقط می توانند در ان سیگار بکشند.ودر تمام محوطه هتل وهمچنین در داخل اتاق ها شما می توانید به صورت رایگان به اینترنت وای فای دسترسی داشته باشید .

هتل 5 ستاره وستین الحبتور سیتی دبی

برای میهمانانی هم که برای سفر های تجاری خود در این هتل اقامت می کنند امکاناتی مانند :دستگاه فکس وکپی ومرکز تجاری وامکانات اتاق های ملاقات و همایش را با پرداخت یک هزینه جداگانه ای در اختیار میهمانان هتل قرار می دهند.

هتل و امکانات تفریحی ان

یکی از امکانات مخصوص هتل وستین الحبتور سیتی دبی برای مسافران ان ،زمین تنیس ان می باشد.میهمانان هتل می توانند پس از یک روز پر مشغله در سونا،حمام آبگرم هتل به استراحت بپردازند وخستگی ان روز را از تن خود در آورند.ویک انرژی مجدد بگیرند.وهمین طور مسافران می توانند در باغ هتل قدم زده ویادر استخر روباز ان شنا کنند وبرای ان عده از میهمانان هتل هم که علاقه مند به ورزش هستند یک باشگاه بدن سازی در هتل وجود دارد که دارای کلیه لوازم ورزشی می باشد.که انها نیز می توانند از این باشگاه تناسب اندام بهره ببرند.ومی توان گفت که آرایشگاه هتل نیز یک محل محبوبی برای اکثر مسافران و میهمانان هتل است وهمین طور یک باشگاه بازی هم برای کودکان در هتل دایر می باشد.

  دو جاذبه ی گردشگری در شهر دبی

شما مسافران محترم می توانید در هتل وستین الحبتور سیتی دبی یک رستوران که انواع غذاهای بین المللی را برای مشتریان خود سرو می کند ویک رستوران هم که غذاهای حلال برای مسلمانان تهیه می کند پیدا کنید.وهمین طور میهمانان هتل می توانند در کافی شاپ هتل قهوه های بسیار خوشمزه به همراه کیک وشرینی میل بفرمایند.

اتاق های هتل وامکانات این اتاق ها

می توان گفت که تمام اتاق های هتل وستین الحبتور سیتی دبی از امکانات بسیار خوبی برخوردار هستند وبه عنوان مثال ،هر اتاق مجهز به یک تلوزیون صفحا تخت است .وبرخی از این واحد ها درای یک فضای نشیمن مجزایی برای استراحت در یک روز شلوغ هستند. شما می توانید لوازمی مانند یک دستگاه قهوه وچای ساز ،تلفن ،یخچال ،دستگاه تهویه مطبوع،سرویس بهداشتی اضافی ،حمام وقفسه های لباس را نیز در اتاق ها مشاهده کنید.وبرای هر اتاقی یک حمام به همراه سشوار وکلیه لوازم آرایشی وبهداشتی مورد نیاز مسافران به صورت رایگان در نظر گرفته شده است.

شما عزیزان میتوانید برای رزرو اتاق در این هتل عکس های ان ها را ملاحظه کرده واز طریق سایت ما اقدام به رزرو اتاق در این هتل کنید.

اتاق های مختلف هتل وستین الحبتور سیتی دبی

اتاق دولوکس

این اتاق ها دارای مساحت 45 متر مربع بوده ودارای یک نمایی رو به شهر می باشند ودر انها یک تخت دونفره کینگ قرار داده اند.

سوئیت گرند

متراژ این سوئیت ها نیز 25 متر مربع است که دارای نمایی رو به رودخانه می باشند ودر انها هم یک تخت دونفره کینگ به چشم می خورد.

هتل وستین الحبتور سیتی دبی

اتاق دو لوکس کلاب

مساحت این اتاق ها هم 45 متر مربع می باشد که درای نمایی رو به شهر می باشند ودر انها هم دوتخت تک نفره ویک تخت دونفره کینگ قرار داده اند.

سوئیت وستین

متراژ این سوئیت ها 65 متر مربع می باشد که دارای نمایی رو به شهر بوده ودر انها یک تخت بزرگ دو نفره کینگ جای داده اند.

  معرفی پارک لگولند شهر دبی

سوئیت خانوادگی

این سوئیت ها درای متراژ 102 متر مربع بوده ودارای نمایی رو به دریا هستند.ودارای یک تخت بسیار بزرگ دو نفره کینگ به همراه دوتخت تک نفره می باشند.

سوئیت کلاب دولوکس

متراژ این سوئیت ها هم 36 متر مربع است که درای نمایی روبه استخر هستند ویم تخت دونفره کینگ در انها جای داده شده است.

سوئیت اکسکیوتیو کلاب

مساحت این سوئیت ها نیز 82 متر مربع می باشد که درای نمایی رو به هر می باشند ویک تخت دونفره کینگ در داخل انها قرار دارد.

سوئیت خانوادگی جونیور

این سوئیت ها دارای متراز 102 متر مربع می باشند که دارای نمایی روبه شهر بوده ویک تخت دو نفره کینگ در داخل انها به چشم می خورد.

اتاق دابل با نمایی رو به کانال

این اتاق ها درای وان ودوش حمام بوده ویک تخت دونفره کینگ در انها جای داده شده است.

سوئیت پریزیدنت

متراژ این سوئیت ها 358 متر مربع می باشد که درای نمایی روبه شهر بوده ویک تخت دو نفره کینگ در انها قرار دارد.

سوئیت اکسکیوتیو

مساحت این سوئیت ها 82 متر مربع می باشد که دارای نمایی رو به شهر بوده ویک تخت دونفره بسیار بزرگ کینگ در انها قابل مشاهده است.

هتل و فاصله ان از جاذبه های توریستی معروف شهر دبی

ایستگاه متروی بیزینس بی

این ایستگاه یک کیلومتر از هتل دورتر می باشدکه با استفاده از ماشین می توان در 4 دقیقه از هتل به این ایستگاه رسید.ودر صورتی هم که دوست داشته باشید که این مسیر را به صورت پیاده بروید حدود 7 دقیقه وقت برای رفتن به انجا نیاز خواهید داشت.

ایستگاه متروی فاینشیال سنتر

این ایستگاه هم 7/3 کیلومتر با هتل فاصله دارد که شما می توانید با استفاده از ماشین در 17 دقیقه از هتل به این ایستگاه بروید.

بالای برج خلیفه دبی

این جاذبه از هتل شما 5/2 کیلومتر دورتر می باشد که شما می توانید باسوار شدن به ماشین در 15 دقیقه از هتل به برج خلیفه دبی برسید.

بازار البهار

این بازار حدودا 6/2 کیلومتر با هتل شما فاصله داردکه می توان با استفاده از ماشین در 15 دقیقه به این بازار رفت.

هتل وستین الحبتور سیتی دبی

دبی مال

مسافت بین هتل ودبی مال حدود 3 کیلومتر است که شما اگر سوار ماشین شوید می توانید در 17 دقیقه از هتل به دبی مال برسید.

آبشار کانال آبی دبی

این آبشار 300 متر از هتل شما فاصله دارد که با استفاده از ماشین می توان در 2 دقیقه به انجا رفت واگر هم دوست داشته باشید که این مسیر را به صورت پیاده طی بکنید بیشتر از 5 دقیقه در راه نخواهید بود.

ایستگاه حمل ونقل آبی صفا پارک

این ایستگاه تنها حدود 500 متر از هتل دورتر می باشد که بهتر است شما این مسیر را به صورت پیاده بروید زیرا بیشتراز 7 دقیقه در راه نخواهید بود.

  هتل کراون پلازا دبی (Crowne Plaza Dubai Deira)

بی اونیو

این جاذبه 2/1 کیلومتر با هتل فاصله دارد که با استفاده از ماشین می توان در 15 دقیقه از هتل به انجا رفت.ودر صورتی هم که بخواهید این مسیر را به صورت پیاده بروید حدود 15 دقیقه در راه خواهید بود.

سیتی واک مال

مسافت بین هتل وسیتی واک مال حدود 3 کیلومتر است که اگر شما دوست داشته باشید که این مسیر را به صورت پیاده طی کنید حدودا نیاز به 25 دقیقه زمان خواهید داشت وبا استفاده از ماشین نیز می توان در 10 دقیقه از هتل به سیتی واک مال رسید.

ویلیج مال

این جاذبه حدود 2/5 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که شما می توانید با سوار شدن به ماشین در 15 دقیقه از هتل به ویلیج مال برسید.

فروشگاه امارات

این فروشگاه 1/9 کیلومتر از هتل شما فاصله دارد که اگر شما سوار ماشین شوید می توانید در 25 دقیقه از هتل به این فروشگاه بروید.

بازار پارچه

این بازار حدودا 9/9 کیلومتر از هتل مد نظر ما دورتر است که شما می توانید با سوار شدن به ماشین در عرض 35 دقیقه از هتل به این بازار برسید.

مسجد بزرگ

این مسجد 10 کیلومتر با هتل شما فاصله دارد که می توان باسوار شدن به ماشین در 25 دقیقه از هتل به این مسجد رفت.

مرکز خرید جمیرا پلازا

این مر کز خرید حدود 2/5 کیلومتر با هتل شما فاصله دارد که با استفاده از ماشین می توان در 25 دقیقه از هتل به این مرکز خرید رفت.

فرودگاه بین المللی دبی

این فرودگاه حدود 5/13 کیلومتر از هتل دورتر می باشد که اگر شما برای رفتن به این فرودگاه از ماشین استفاده کنید می توانید در 20 دقیقه به انجا برسید .

فرودگاه بین المللی شارجه

مسافت بین این فرودگاه و هتل شما هم 2/31 کیلومتر است که می توان با استفاده از ماشین در35 دقیقه به انجا رفت.

موقعیت جغرافیایی هتل وستین الحبتور دبی

شما عزیزانی که قصد سفر به دبی وبازدید از جاذبه های این شهر وهمین طور اقامت در یکی از هتل های ان را دارید می توانید بر روی نقشه گوگل زیر موقعیت مکانی این هتل را مشاهده کرده وبر روی نقشه ان را برای خود علامت گذاری کنید تا هر موقع که به ان نیاز داشتید بتوانید از ان استفاده کنید.

آدرس هتل وستین الحبتور سیتی دبی

امارات متحده عربی ،شهر دبی ،شهر الحبوتر ،خیابان شیخ زاید
Sheikh zayed road ,Al Habtoor City –Dubai ,United Arab Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.