Let’s travel together.

هتل های 5 ستاره دبی و معرفی آن  برای مسافران و گردشگران شهر دبی

هتل های 5 ستاره دبی و معرفی آن  برای مسافران و گردشگران شهر دبی

0 32

هتل های 5 ستاره دبی و معرفی آن  برای مسافران و گردشگران شهر دبی : در واقع می توان گفت که فصل بهار یکی از بهترین زمان های خرید تور دبی می باشد ،زیرا در این فصل از سال دبی دارای آب و هوای بسیار مطبوعی می باشد.در صورتی که شما هم دوست دارید که به دبی سفر کنید وبه دنبال یک هتل لوکس می باشید ،می توانید از هتل های 5 ستاره ای که در زیر انها را برای شما معرفی خواهیم کرد یک هتل مناسب را برای اقامت خود انتخاب نمایید.چنانچه به دنبال یک جای خاصی هستید ، حتما نگاهی به لیست زیر بیندازید. با ما همراه باشید تا به معرفی بیشتر هتل های 5 ستاره دبی بپردازیم . با سفر با تور دبی از هتل های 5 ستاره دبی دیدن کنید و هر هتلی که مورد پسندتان بود در آن اقامت کنید .

هتل های 5 ستاره دبی

هتل کارلتون پلاس/Carlton Place Hotel

هتل های 5 ستاره دبی

حل قرار گیری هتل کارلتون پلاس در منطقه دیره می باشد وهتل مورد نظر که از هتل های 5 ستاره شهر دبی می باشد ،تقریبا 2 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد.وهمین طور بازار طلا ومسجد بزرگ هم در فاصله 5 کیلومتری ان قرار گرفته اند.می توان از خصوصیات این هتل به ،سه رستوران معروف ومشهور ان ،وجود اینترنت وای فای رایگان در تمام محوطه عمومی وداخل اتاق های ان،سرویس رفت وبرگشت به مراکز خرید به صورت رایگان،پارکینگ رایگان ومرکز سلامتی هتل اشاره داشت.در مجموع این هتل دارای 42 اتاق می باشد که در همه اتاق های تجهیزاتی مانند سشوار ،روم سرویس 24 ساعته،تلوزیون صفحه تخت ،وان حمام،حمام وتلفن وجود دارد.
سال تاسیس هتل کارلتون پلاس 1997 می باشد و در سال 2004 هم یک بار بازسازی شده است.ومحل قرار گیری ان هم در خیابان پر پرستیژ مکتوم در نزدیکی ساحل جمیرا می باشد.

 هتل آوانی دیره دبی /Avani Deira Dubai

چون محل قرار گیری این هتل در قلب تاریخی شهر دبی می باشد ،بنابراین مسافران وگردشگرانی که این هتل را برای اقامت خود انتخاب میکنند این فرصت را دارند که بتوانند از قسمت های تاریخی شهر به آسانی دیدن نمایند.واز مزیت های مهم این هتل 5 ستاره این می باشد که هتل مد نظر تنها حدود 10 دقیقه با فرودگاه بین المللی دبی دورتر می باشد ودر ضمن به منطقه تجاری ومراکز خرید شهر دبی هم نزدیک است.هتل اوانی دبی دارای امکانات گوناگونی می باشد که از جمله انها ما در اینجا می توانیم به مواردی مانند:سالن بدن سازی ،رستوران ،اینترنت وای فای در محوطه عمومی ودر همه اتاق های ان به صورت رایگان ،تلوزیون ،خشک شویی ،آرایشگاه مردانه وزنانه وپاسخ گوی 24 ساعته ی ان اشاره کنیم.این هتل 5 ستاره در فاصله 8/6 کیلومتر از مرکز همایش های بین المللی واقع شده است.

  هتل 3 ستاره میفر در دبی

در همه اتاق های ان تلئوزیون صفحه تخت وحتی امکانات کوچکی مانند کتری هم وجود دارد.وهمین طور در این هتل این امکان برای مسافران فراهم است که بتوانند از خود هتل ماشین کرایه کرده وبه راحتی از جاذبه های شهر دی دیدن نمایند.هتل مورد نظر ما که حدودا 7/9 کیلومتر از بلندترین برج دنیا یعنی برج خلیفه دبی دورتر می باشد،می توان گفت که از ان دسته از هتل هایی می باشد که ،به نسبت هزینه ای که از مسافران ومیهمانان خود دریافت می کند ،خدمات بسیار زیاد وبا کیفیتی را برای انها ارائه می دهد.
هتل در مجموع دارای 216 اتاق می باشد که گردشگران ومسافران شهر دبی می توانند از اقامت در ان لذت فراوانی را ببرند.ویکی دیگر از مزیت های این هتل ،کارکنان با احترام ان می باشند.

پولمن دبی جمیرا لیکس تاورز/Pullman Dubai Jumeirah Lakes Towers

هتل های 5 ستاره دبی

این هتل نیز یکی دیگر از هتل های لوکس 5 ستاره شهر دبی است که در کنار دریاچه ای در 3 کیلومتر از مرکز مارینا واقع شده است وبه غیر از ان مرکز مال ساحلی دبی هم در فاصله 3/3 کیلومتر ان قرار گرفته است.این هتل هم دارای امکانات مختلفی می باشد که از جمله ی انها می توان به استخر روباز وسه رستوران ان اشاره داشت.وهمین طور می توان در این هتل در تمام محوطه ی عمومی هتل وهمچنین در داخل اتاق های ان به صورت رایگان به اینترنت وای فای دست رسی داشت.این هتل در مجموع دارای 354 اتاق بسیار شیک ولوکس می باشد که می تواند تمام مسافران ومیهمانان خود را با هر سلیقه ی که دارند را راضی نماید. تقریبا امکانات تمامی هتل های 5 ستاره دبی با یکدیگر برابر است اما هر هتل امکانات و ویژگی های خاص خود را دارد .
همه اتاق های این هتل 5 ستاره دارای چشم انداز بسیار خوبی به شهر دبی می باشند.واگر هم شما تمایل داشته باشید که در سوئیت های این هتل زیبا اقامت داشته باشید می توانید از امکانات زیاد وفضای بزرگتری بهره ببرید.این هتل دارای یک رستوران ایتالیایی می باشد که میهمانان ومسافران هتل می توانند در ان غذاهای خوشمزه ایتالیایی را میل نمایند.چون فاصله هتل شما وفرودگاه بین المللی دبی تقریبا 30 دقیقه می باشد ،بنابراین شما به راحتی می توانید از این هتل به فرودگاه بین المللی دبی دسترسی داشته باشید.در صورتی که شمابه جای لوکس وراحت با دارا بودن غذاهای خوشمزه وامکانات خوب وعالی وسواحل تمیز و وسع علاقه مندهستید ،این هتل می تواند انتخاب بسیار فوق العاده ای برای شما باشد.

  هتل 4 ستاره سیتی سیزنز در دبی

 مدیا روتانا دبی/Media Rotana Dubai

این هتل 5 ستاره هم در ارتفاعات برشا قرار گرفته است ومسافت بین این هتل وبرج خلیفه دبی هم حدودا 5/14 کیلومتر می باشد.هتل مدیا روتانا دبی هم دارای امکانات گوناگونی مانند:پارکینگ ریگان ،شاتل فرودگاه،اینترنت وای فای رایگان در تمام محوطه ودر داخل اتاق ها،واستخر روباز وهمین طور امکان اجاره ماشین از داخل هتل می باشد.وبه غیر از این موارد ذکر شده در داخل اتاق های ان تلوزیون صغحه تخت وهمین طور در برخی از اتاق های ان فضایی شبیه به نشیمن وجود دارد که میهمانان می توانند در ان به استراحت بپردازند.واما در مورد فاصله این هتل از جاذبه های شهر دبی باید بگوییم که هتل مد نظر تقریبا 7/17 کیلومتر از مرکز همایش ها ونمایشگاه های بین المللی دبی دورتر می باشد ومسافت بین هتل وپارک آبی وایلد وادی دبی هم که یکی از بزرگترین پارک های آبی دنیا می باشد حدود 7/4 کیلومتر است.فرودگاه تازه تاسیس آل مکتوم هم تقریبا 5/22 کیلومتر با ان فاصله دارد.

 کراون پلازا دبی دیره /Crowne Plaza Dubai Deira

این هتل نیز یکی از بهترینم هتل های 5 ستاره شهر دبی می باشد که تقریبا بیشتر میهمانانی که در ان اقامت کرده اند ،امتیازات بالایی را به این هتل داده اند.محل قراری گیری این هتل در منطقه تجاری شهر دبی است که به خیابان آل دین معروف است وتنها حدود چند دقیقه با مرکز خرید آل قورایر فاصله دارد.وتقریبا 15 دقیقه هم از مرکز همایش ها فاصله داشته و5 کیلومتر هم از فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.
برخی از نظراتی که مهمانان هتل درباره ان داده اند عبارت اند از موارد زیر در ضمن این امتیازات از 10 محاسبه شده است. با ما همراه باشید تا نظرات مهمانان هتل های 5 ستاره دبی را بخوانیم .

  هتل 5 ستاره کرون پلازا دبی و معرفی آن برای مسافران و گردشگران

نظرات مهمانان هتل کراون پلازا دبی دیره

  • امکانات هتل:8
  • کیفیت خواب:10
  • وضعیت خدمات :9
  • رفتار کارکنان:10
  •  دست رسی به نقاط مهم:8
  • ارزش در برابر قیمت:9
  • کیفیت غذا وپذیرایی:10

 فیرمونت دبی/Fairmont Dubai

این هتل نیز یکی از هتل های 5 ستاره دبی می باشد که در خیابان شیخ زاید ودر مقابل مرکز جهانی واقع شده است وحدود 20 دقیقه با فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.هتل مورد نظر در سال 2002 تاسیس شد ودارای 394 اتاق می باشد.از جمله امکانات این هتل می توان به مرکز اجتماعات ، فکس ،صندوق امانات ،فروشگاه ،آرایشگاه ،تلوزیون وپذیرش 24 ساعته ان اشاره داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.