Let’s travel together.

هتل مدیا وان در دبی (Media One Hotel)

0 48

هتل مدیا وان در دبی ومعرفی آن

در واقع  هتل مدیا وان ، یک هتل مستقل ،مدرن وخلاقانه در قلب دبی می باشد.که حدود 8 دقیقه با ساحل فاصله دارد.این هتل دارای اتاق های بسیار راحت با تجهیزات کامل، استخر روباز ویک باشگاه بدن سازی مدن هست.در تمام طبقات این هتل میهمانان می توانند به اینترنت بی سیم رایگان دست رسی داشته باشند.و4 رستوران نیز در این هتل وجود دارد.ما در ادامه این مطلب همه ی ویژگی های رفاهی وتفریحی وامکانات خدماتی وهمین طور فاصله این هتل مدرن را از جاذبه های گردشگری شهر توریستی دبی را برای شما عزیزانی که تصمیم دارید به این شهر زیبا سفری داشته باشید وبه دنبال یک هتل خوب برای اقامت خود هستید بیان کرده ایم.

هتل مدیا وان دبی وخدمات رفاهی آن

شما گردشگران ومسافران محترم در تور دبی می توانید در قسمت پذیرش هتل وبه صورت 24 ساعته از انبار چمدان هتل بهره ببرید و اتاق های هتل به سرعت به شما تحویل داده می شود وشما برای این کار اصلا معطل نخواهید شد.ویک راهنمای گردشگری نیز در هتل برای راهنمایی گردشگران استخدام شده است که چنان چه برای شما سوالی در مورد جاذبه های گردشگری شهر ویا موارد دیگر به وجود امد او می تواند شما را به خوبی راهنمایی کند.

این امکان نیز برای میهمانان این هتل فراهم است که بتوانند ارز های خود را در داخل هتل تبدیل کنند.پارکینگ هتل به صورت رایگان است وشما برای استفاده از ان نیاز نیست که از قبل ان را رزرو کنید.وهمین طور مسافران هتل می توانند از داخل هتل ماشین اجاره کرده ودر شهر تردد کنند و از جاهای دیدنی ان لذت ببرند.حیوانات خانگی اجازه ی ورود به این هتل را ندارند.وسیگار کشیدن در همه ی قسمت های این هتل ممنوع می باشد ، به جز بخش های مخصوصی که برای این کار اختصاص داده شده است.سرویس های شست وشوی هتل شامل خدمات اتوشویی ،خشک شویی ،اتوکشی وواکس کفش ها می باشد که استفاده از هر کدام از انها نیاز به پرداخت هزینه ی مجزایی دارد.

  فاصله هتل 4 ستاره فلورا گرند دبی از امکانات تفریحی

در تمام قسمت های هتل اینترنت بی سیم به صورت رایگان قابل دست رسی است.ودر صورتی هم که یک مسافر برای یک سفر کاری به این شهر امده است می تواند از دستگاه فکس و کپی وهمین طور از خدماتی مانند اتاق های کنفرانس وکافی نت هتل استفاده کند.

هتل مدیا وان

دیگر امکانات هتل عبارت اند از:

  • آرایشگاه مردانه وزنانه
  • آسانسور
  • مغازه ی سوغاتی
  • امکاناتی برای میهمانان کم توان
  • نگهداری از کودکان

پرسنل این هتل به زبان های مختلف دنیا از جمله فرانسوی ، آلمانی، روسی، انگلیسی وعربی صحبت می کنند .و ساعت ورود به این هتل 14:00 وآخرین ساعت خروج از ان هم ساعت 12:00 است.

هتل مدیا وان دبی وامکانات تفریحی این هتل

در این هتل یک استخر رو باز برای شنای میهمانان در نظر گرفته شده است که می تواند برای میهمانان محترم هتل بسیار نشاط آور ومفرح باشد.وبه غیر ان می توان به امکاناتی مانند یک باشگاه بدن سازی وهمین طور سونا وتراس برای پر کردن وقت وایجاد سرگرمی در میهمانان اشاره کرد.

رستوران های هتل

*کافه ام/Café M:در این رستوران غذاهای بین المللی برای میان وعده ها سرو می شود.
*رستوران گاردن ان ایت/Garden on 8:در این رستوران نیز غذاها یی که سرو می شوند بین المللی هستند ومیهمانان می توانند برای صرف ناهار ومیان وعده ها به این رستوران مراجعه کنند.
*رستوران کوکو/Coco:در این رستوران نیز ناهار وشام سرو می شود ودر کنار استخر قرار گرفته است.
*رستوران کوئرتی/Qwerty:در این رستوران غذاهای بریتانیایی برای وعده های ناهار وشام وهمین طور برای میان وعده ها سرو می شود ودر صورتی که آب وهوا مساعد باشد میهمانان می توانند غذای خود را در فضای باز میل کنند.

  هتل هیلتون جمیرا دبی و معرفی این هتل 5 ستاره برای مسافران وگردشگران دبی

امکانات اتاق های هتل

در این هتل دیوار همه ی اتاق ها عایق صدا هستند و وسرویس های خواب درجه یک در انها قرار داده شده است ،ومجهز به سیستم تهویه مطبوع هستند وهمین طور می توان به وسیله دستی هم دمای اتاق را کنترل وتنظیم کرد،وپرده های ضخیمی نیز به پنجره های اتاق ها نصب شده است که از ورود نور وایجاد مزاحمت برای جلوگیری می کند وهمه ی این موارد موجب می شود که میهمانان در اتاق خود احساس راحتی کرده ویک خواب راحتی داشته باشند.وبه خوبی بتوانند استراحت کنند.

هتل مدیا وان

این امکان نیز در اینجا وجود دارد که میهمانان بتوانند از میان بالشت های مختلفی که وجود دارد بالشت مورد علاقه خود را انتخاب کنند.در داخل اتاق ها یک یخچال برای قرار دادن مواد غذایی وهمین طور یک دستگاه چای/قهوه ساز و همین طور بطری های آب معدنی رایگان را شما می توانید مشاهده کنید.لوازم آرایش و بهداشتی مانند شامپو ،صابون ،حوله،به طور پیش فرض وبه صورت رایگان قرار داده شده است ولی در صورتی که شما به سشوار نیاز داشتید می توانید درخواست دهید تا برای شما آورده شود.

تلوزیونی که در داخل اتاق است می توانند شبکه های جهانی را پخش کند،ویک تلفن نیز در دست رس میهمانان در اتاق است وهمین طور شما می توانید فیلم های روز دنیا را اجاره کنید.سرویس های پذیرایی در این هتل به صورت 24 ساعته در داخل اتاق ها انجام می شودوشما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به میز پذیرش مراجعه کنیدوباید اشاره کنیم که همه ی اتاق ها به صورت مجزا دکور شده است.

  هتل 4 ستاره سیتی سیزنز در دبی

امکانات دیگر عبارتند از:

*دمپایی
*گاوصندوق هتلی
*اتو ومیز اتو(در صورت درخواست میهمان)
*نظافت روزانه
*اینترنت رایگان

انواع اتاق های هتل

*اتاق استاندارد دبل:این اتاق ها حدود 30 متر مربع مساحت دارند که در انها یک تخت دونفره کویین قرار داده شده است.
*اتاق هیپ VIP:مساحت این اتاق ها نیز 30 متر مربع است که یک تخت دونفره کویین در انها برای استراحت مسافران قابل مشاهده است.
*اتاق کلاسیک:متراژ 30 متر مربعی این اتاق ها با یک تخت دونفره کینگ پر شده است.
*اتاق اکسکیوتیو:این اتاق ها دارای مساحت 35 متر مربع هستند که یک تخت دونفره س.پر کینگ در انها قرار دارد.
*سوئیت یک خوابه:متراژ این سوئیت ها 70 متر مربع است که یک تخت دونفره ی سوپر کینگ در انها وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.