Let’s travel together.

هتل قایا گرند دبی

هتل قایا گرند دبی(Ghaya Grand Hotel)

0 44

هتل قایا گرند دبی و معرفی ان برای گردشگران ومسافران شهر دبی , هتل قایا گرند دبی(Ghaya Grand Hotel) : هتل 5ستاره قایا گرند ،که در شهر دبی قرار گرفته است ،یک اقامتگاه فوق العاده برای کشف شهر مدرن وتوریستی دبی می باشد.این هتل در فاصله 12 کیلومنری مرکز شهر در منطقه بین المللی مدیا پروداکشن قرار گرفته است ودارای امکانات بسیار خوبی می باشد.

همین طور با دارا بودن موقعیت مکانی بسیار مناسبش ،می تواند دسترسی اسان به مکان های پر بازدید شهر را به وجود آورد. لطفا در ادامه معرفی این هتل زیبا ما را همراهی کنید تا شما را بیشتر به خدمات رفاهی وتفریحی وهمین طور امکانات این هتل زیبا اشنا کنیم وفاصله ان را از جاذبه های توریستی معروف این شهر زیبا را برای شما بیان کنیم. با مجله گردشگری آبی همراه باشید .

خدمات رفاهی هتل قایا گرند دبی

هتل قایا گرند دبی

شما در سفر با تور دبی به دبی مطمعنا به دنبال هتل مناسب برای اقامت خود هستید ما در این مقاله هتل قایا گرند دبی را معرفی می کنیم در صورت تمایل در سفر به این کشور در این هتل اقامت کنید . این هتل برای مسافران ومیهمانان خود خدمات حمل ونقل وتاکسی رایگان ،ارائه می دهد ولی برای استفاده از ترانسفر فرودگاهی ان باید یک هزینه ی جداگانه ای را پرداخت کرد.ودر این هتل باربرانی نیز حضور دارند که می توانند به مسافران ومیهمانان هتل کمک کرده ودر حمل بار های سنگین انها را یاری کنند.پارکینگ هتل هم به صورت رایگان می باشد ومیهمانان هتل برای استفاده از ان نیاز نیست که از قبل ان را رزرو کنند.وبه غیر از این پارکینگ که از ان به خوبی حفاظت می شود یک گاراژنیز برای پارک ماشین های میهمان هتل تدارک دیده شده است.
مسافران می توانند برای خرید تور ، به بخش پذیرش هتل مراجعه بفرمایند.اولین ساعت ورود به این هتل از ساعت 2 بعد از ظهر به بعد است .و در صورتی هم که شما دیگر قصد داشتید که هتل را ترک کنید وبه محل زندگی خود برگردید باید تا ساعت 12 ظهر اتاق خود را ترک کرده وان را به هتل تحویل دهید.
کارمندان این هتل به چند زبان زنده ی دنیا مانند:انگلیسی ،فرانسوی ،روسی ،عربی ،فیلیپینی ،چینی ،المانی وهندی صحبت می کنند.از خدمات این هتل می توان به ،صندوق امانات ، دستگاه آی تی ام ،نگهبانی ،انبار چمدان ،خدمات خشک شویی ونظافت ،دربان ودستگاه براق کننده کفش اشاره داشت.یکی دیگر از ویژگی های این هتل ،فضای مخصوصی می باشد که برای افراد سیگاری در نظر گرفته شده است تا انها مزاحم دیگر میهمانان هتل نباشند وافراد سیگاری فقط اجازه کشیدن سیگار در این محوطه را دارند.ودر داخل اتاق ها هم به صورت 24 ساعته برای میهمانان ومسافران خدمات ارائه می شود.در تمام محوطه هتل ودر داخل اتاق هم میهمانان می توانند به راحتی به اینترنت وای فای به صورت رایگان دست رسی داشته باشند.چند مورد دیگر از خصوصیات هتل می توان به زمین بازی ،باشگاه کودکان واستخر مخصوص کودکان اشاره کرد.وبرای ان تعداد از مسافرانی هم که برای سفر های تجاری خود در این هتل اقامت می کنند ،خدماتی مانند :دستگاه فکس وکپی در کنار امکانات اتاق های ملاقات وهمایش ومرکز تجاری تدارک دیده شده است که البته برای استفاده از این خدمات مسافران باید یک هزینه ی مجزایی را از هزینه ی اتاق خود پرداخت نمایند.

امکانات تفریحی هتل5 ستاره قایا گرند دبی

در این هتل قایا گرند دبی امکانات تفریحی مختلفی برای مسافران ومیهمانان هتل در نظر گرفته شده است .به عنوان نمونه انها می توانند به مرکز تناسب اندام بروند ودر انجا حسابی ورزش کرده وعرق خود را در آورند.ویا بعد از یک روز شلوغ که حسابی خسته باشند می توانند در سونا ،اتاق بخار ویا ابگرم هتل به استراحت بپردازند تا بدنشان حسابی ریلکس شود.ویک زمین گلف هم به مساحت 3 کیلومتر مربع هم در اختیار میهمانان هتل است.از دیگر تفریحات مفرح این هتل می توان به یک استخر روباز ،زمین تنیس ،وزمین بدمینتون ان اشاره کرد که بیشتر مسافران هتل ترجیح می دهند که در انها به تفریح و ورزش بپردازند.
درست است که فاصله هتل از مرکز خرید بسیار کم می باشد ولی میهمانان ومسافران هتل می توانند از فروشگاه ومغازه ای هم که در هتل وجود دارد برای عزیزان خود سوغاتی تهیه بفرمایند.ارایشگاه این هتل نیز یکی از امکانات ان می باشد که بیشتر مورد توجه ونیاز مسافران ان می باشد.ومیهمانان هتل می توانند انواع تورها را از میز پذیرش هتل درخواست بکنند.
در رستوران خود هتل انواع مختلف غذاهای بین المللی سرو می شود .واین امکان نیز برای میهمانان هتل فراهم هست که بتوانند وعده های غذایی خود را در اتاق خود میل بفرمایند.وهتل دارای یک کافی شاپ نیز می باشد که مسافران می توانند عصر ها برای خوردن کیک وشیرینی وقهوه های خوشمزه به انجا مراجعه بفرمایند.این رستوران درای غذاهای حلال نیز می باشد که می تواند خیال مسافران مسلمان خمد را از این جهت راحت بکند.

  هتل فورچون دیره دبی

اتاق های هتل وامکانات این اتاق ها

هتل قایا گرند دبی

همه ی اتاق های این هتل به روش مدرن طراحی شده ودر سرویس های بهداشتی وحمام اتاق ها هم ،با تجهیزاتی مانند تهویه مطبوع ،کابین دوش و وان ،سشوار،وتمام وسایل بهداشتی وآرایشی رایگان ودمپایی تجهیز شده است.وبه غیر از اینها ،امکانات مانند :تلفن ،میز کار ،دستگاه چای و قهوه ساز وهمراه کف فرش شده در هر اتاق قتبل مشاهده می باشد .ودر داخل اتاق ها هم یک قسمت برای افراد سیگاری در نظر گرفته شده است وهمچنین مسافران می توانند در داخل اتاق ها ازیک تلوزیون صفحه تخت نیز استفاده کرده وبه راحتی به اینترنت وای فای به صورت رایگان دست رسی داشته باشند.شما در صورتی که علاقه مند باشید که در این هتل اقامت داشته باشید می توانید از طریق سایت ما در این هتل اتاق رزرو بفرمایید.

اتاق های مختلف هتل قایا گرند دبی

سوئیت پریزیدنت

این سویت ها درای متراژ 128 متر مربع می باشند.که از یک نمایی روبه استخر برخوردار هستند ودر انها یک تخت بسیار بزرگ دو نفره قابل مشاهده است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه

مساحت این آپارتمان ها هم 81 متر مربع است که دارای دید خوبی رو به شهر می باشند ویک تخت دونفره کینگ ودوتخت تک نفره در انها قرار دارد.

آپارتمان یک اتاق خوابه

متراژ این آپارتمان ها هم 58 متر مربع است که دارای نمایی رو به محله هستند ودارای یک تخت دو نفره کینگ هستند.

اتاق دولوکس کینگ

مساحت این اتاق ها 31 متر مربع است که نمای انها رو به شهر است ویک تخت دونفره در انها قابل مشاهده است.

 استادیو

دارای مساحت 36 متر مربع است که نمایی روبه شهر دارد ویک تخت دو نفره کنگ دارد.

 سوئیت کلاب دولوکس

متراژ این سوئیت ها هم 36 متر مربع می باشد که دارای نمایی رو به استخر هستند ویک تخت دونفره کینگ در انها قرار دارد.

 سوئیت اکسکیوتیو

متراژ این سوئیت ها 55 متر مربع می باشد که دارای نمایی رو به شهر هستند ویک تخت دونفره در انها وجود دارد.

 اتاق سوپریر دو قلو

مساحت این اتاق ها هم 31 متر مربع است که دو تخت تک نفره به همراه دست رسی به سالن اصلی را دارا می باشند.

 اتاق کلاب کینگ

متراژ این اتاق ها هم 31 متر مربع است که درای نمایی روبه شهر بوده ویک تخت دونفره کینگ در داخل انها قرار داده شده است.

  بهترین رستوران های ایرانی در شهر دبی

 اتاق دولوکس دوقلو

مساحت این اتاق ها نیز 31 متر مربع بوده ودارای نمایی رو به شهر هستند ویک تخت دونفره دارند.

هتل و فاصله ی ان از جاذبه هاب معروف گردشگری شهر دبی

ایستگاه متروی دبی مارینا

مسافت بین هتل واین ایستگاه مترو حدود 6/7 کیلومتر می باشد که اگر شما برای رفتن به انجا بخواهید از ماشین استفاده کنید میتوانید در 10 دقیقه از هتل به این ایستگاه بروید.ودر صورتی هم که دوست داشته باشید که این مسیر رابااستفاده از اتوبوس بروید حدودا به یک ساعت زمان برای رفتن به انجا نیاز خواهید داشت.

 ایستگاه متروی یونیورسیتی

این ایستگاه نیز حدودا 7/7 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که ماشین می تواند در 12 دقیقه شما را به این ایستگاه ببرد و در صورتی هم که این مسیر را با استفاده از اتوبوس بروید به زمان بیشتر وحدودا به یک ساعت و10 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت.

مرکز خرید میثم

این مرکز خرید تنها یک کیلومتر با هتل شما فاصله دارد که شما می توانید حدودا به 13 دقیقه پیاده روی به این مرکز خرید بروید وودر صورتی هم که برای رفتن به این مرکز خرید سوار اتوبوس خط F29 شوید حدودا 11 دقیقه در راه خواهید بود وماشین نیز می تواند در 5 دقیقه شما را از هتل به مرکز خرید میثم ببرد.

 پالم جمیرا

این جاذبه توریستی 4/15 کیلومتر با هتل قایا گرند دبی شما فاصله دارد که اگر شما دوست داشته باشید که برای رفتن به انجا سوار ماشین شوید می توانید در 15 دقیقه در انجا باشید.

 شهر ورزش دبی

مسافت بین هتل محل اقامت شما وشهر ورزش دبی هم حدود 9/1 کیلومتر است که شما می توانید حدودا با نیم ساعت پیاده روی از هتل به انجا بروید.

 استادیوم بین المللی دبی

این استادیوم 2/2 کیلومتر از هتل قایا گرند دبی شما فاصله دارد که ماشین می تواند در 7 دقیقه شما را از هتل به این استادیوم بین المللی برساند .ودر صورتی هم که شما دوست داشته باشید که این مسیر را به صورت یاده طی بکنید.حدودا 35 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت که به این استادیوم برسید.

باغ میراکل دبی

این باغ 1/5 کیلومتر از هتل شما دورتر است که با ماشین می شود این مسیر را در 10 دقیقه رفت وودر صورتی هم که مایل باشید که این مسی را با استفاده از اتوبوس بروید باید بعد از مقداری پیاده روی سوار اتوبوس خط 105 وبع از ان هم سوار اتوبوس F29 بشوید وبا این روش شما حدودا یک ساعت و35 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت تا به مقصد برسید.

باغ باتر فلای دبی

این باغ هم حدود 3/5 کیلومتر با هتل شما فاصله دارد که اگر شما بخواهید سوار ماشین شوید می توانید در 10 دقیقه از هتل به این باغ بروید ودر صورتی هم که دوست داشته باشید که تا انجا را به وسیله اتوبوس بروید باید بعد از کمی پیاده روی سوار اتوبوس 105 وسپس سوار اتوبوس F29 شوید وبه این وسیله هم حدود یک ساعت و35 دقیقه در راه خواهید بود.

 زمین مسابقه جبل علی

این زمین مسابقه حدود 4/5 کیلومتر به هتل محل اقامت شما فاصله دارد که توسط ماشین میتواند در 10 دقیقه این مسیر را رفت .ودر صورتی هم که شما تمایل درید که این مسیر را با استفاده از اتوبوس طی بکنبد ،باید بعداز کمی پیاده روی ،ابتدا سوار اتوبوس خط 84 وسپس اتوبوس F29 شوید تا به مقصد برسید که با این روش تقریبا یک ساعت و 20 دقیقه شما در راه خواهید بود.

  برج چرخشی دبی

دبی مارینا مال

این جاذبه حدود 1/8 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که ماشین می تواند در 15 دقیقه شما را از هتل به دبی مارینا مال برساند .وشما می توانید با حمل ونقل عمومی هم در یک ساعت و11 دقیقه به انجا برسید.

 فروشگاه امارات

فاصله بین فروشگاه امارات وهتل شما هم حدودا 5/9 کیلومتر می باشد که اگر شما این مسیر را سوار تاکسی شوید می توانید در 11 دقیقه از هتل به این فروشگاه بروید.وواتوبوس خط F29 هم می تواند در زمانی حدودا 45دقسیقه شما را به فروشگاه امارات برساند.

بالای برج خلیفه دبی

مسافت بین هتل شما وبرج خلیفه ی دبی هم حدودا 6/19 کیلومتر است که اگر شما این مسیر را سوار ماشین شوید می توانید در 20دقیقه به بلند ترین برج جهان برسید واز ان دیدن کنید .ودر صورتی هم که برای رفتن به انجا سوار اتوبوس شوید نیاز به زمان بیشتری داشته وحدودا یک ساعت و20 دقیقه در راه خواهید بود.

دبی مال

هتل شما با دبی مال حدود 8/19 کیلومتر فاصله دارد که اگر شما برای رفتن به انجا ماشین را انتخاب کنید تقریبا می توانید بعد از 25 دقیقه در دبی مال باشید ودر صورتی هم که بخواهید این مسیر را با استفاده از اتوبوس طی بکنید باید سوار خط های 81 وسپس 93 وبعد هم F29 شوید که با این روش شما برای رفتن به انجا نیاز به یک ساعت و20 دقیقه زمان خواهید داشت.

اسکی دبی

هتل قایا گرند دبی

این جاذبه 4/9 کیلومتر از هتل محل اقامت شما دروتر است که ماشین می تواند در عرض 13 دقیقه شما را از هتل به اسکی دبی ببرد واگر هم این مسیر ا شما دوست داشته باشید که با استفاده از اتوبوس طی بکنید حدودا نیاز به 40 دقیقه زمان برای رفتن به انجا خواهید داشت.

 ساحل جمیرا

مسافت بین هتل شما وساحل جمیرا هم تقریبا 5/5 کیلومتر می باشد که ماشین می تواند در 25 دقیقه شما را از هتل قایا گرند دبی

به ساحل جمیرا ببرد ودر صورتی هم که شما تمایل دارید که این مسیر را با استفاده از اتوبوس طی بکنید ،تقریبا یک ساعت و10 دقیقه در راه خو.اهید بود.

 فرودگاه بین الملللی دبی

این فرودگاه 1/29 کیلومتر با شما فاصله دارد که ماشین می تواند در 30 دقیقه شما را از هتل به فرودگاه بین المللی دبی برساند ودر صورتی هم که این مسیر را با استفاده از اتوبوس بروید تقریبا یک ساعت ونیم شما در راه خواهید بود تا به مقصد برسید.

فرودگاه بین المللی آلمکتوم

این فرودگاه هم 6/16 کیلومتر از هتل شما دور تر است که ماشین می تواند این مسیر را در 30 دقیقه طی بکند وشما می توانید با استفاده از اتوبوس های خط های F55 و96وF53 وF29 هم این مسیر را بروید ولی نیاز به حدودا دو ساعت وقت خواهید داشت تا به فرودگاه بین المللی آلمکتوم برسید.

موقعیت جغرافیایی هتل قایا گرند دبی

شما عزیزانی که دوست دارید که یک سفری به شهر زیبای دبی داشته واز جاذبه های توریستی معروف ان دیدنی کنید وهمین طور در طول سفر خود در یکی از هتل های زیبای این شهر مدرن اقامت بکنید ،می توانید بر روی نقشه گوگل زیر موقعیت مکانی هتل قایا گرند دبی را مشاهده کرد ه وان را برای خود بر روی نقشه علامت بزنید تا هر وقت که موعد سفرتان فرا رسید بتوانید از ان استفاده کنید.

آدرس هتل

امارات متحده عربی ،شهر دبی ،اینترنشنال مدیا پروداکشن زون،خیابان آل فی
Al Fay Road,International Media Production Zone-Dubai,United Arab Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.