Let’s travel together.

هتل سامرست دبی

معرفی این هتل 5 ستاره برای توریست ها ومسافران شهر دبی

0 32

هتل سامرست دبی , معرفی این هتل 5 ستاره برای توریست ها ومسافران شهر دبی , هتل سامرست دبی (ُSomerset Jadaf Hotel): هتل سامرست دبی در واقع یک آپارتمان بسیار شیک ولوکس می باشد که در منطقه بور شهر دبی واقع شده است.نام این هتل را به هتل پارک دبی تغییر دادند.این هتل در نزدیکی فرودگاه ومراکز خرید ومراکز فرهنگی وموزه ها قرار گرفته است.

هتل مد نظر می تواند گزینه بسیار مناسبی برای افرادی باشد که برای تجارت ویا تفریح  با تور دبی و بازدید از دیدنی های دبی وخرید لباس به این شهر مدرن سفر کرده اند. لطفا در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید تا خصوصیات رفاهی وتفریحی وهمین طور امکانات این هتل را بیشتر برای شما معرفی کنیم وهمین طور فاصله این هتل را از جاذبه های گردشگری شهر دبی را برای شما به طور مختصر بیان کنیم. با مجله ی گردشگری آبی همراه باشید تا به معرفی هتل سامرست در دبی بپردازیم .

خدمات رفاهی هتل سامرست دبی برای میهمانان هتل

هتل سامرست دبی

در این هتل خدمات حمل ونقل وتاکسی به مراکز خرید شهر دبی وجاذبه های ان به طور رایگان در اختیار مسافران هتل می باشد وهمین طور ترانسفر فرودگاهی هم برای مسافران فراهم است.پارکینگ هتل به صورت رایگان می باشد ومسافران برای استفاده از ان نیازی نیست که از قبل ان را رزرو کنند وبه جز این پارکینگ که به خوبی از ان محافظت می شود یک گاراژنیز برای پارک ماشین های مسافران در اختیار انها می باشد.میهمانان ومسافران هتل می توانند برای خرید تور ،به بخش پذیرش هتل مراجعه بفرمایند.واولین ساعت ورود به این هتل از سساعت 2بعد از ظهر به بعد می باشدودر ضورتی هم که مسافران قصد دارند دیگر هتل را ترک کنند وبه محل زندگی خود برگردند ،باید تا ساعت 12 ظهر اتاق خود را ترک کنند وان را به هتل تحویل دهند.وکارکنان این هتل نیز به چندین زبان زنده دنیا صحبت می کنند که از جمله ی انها می توان به هندی ،انکلیسی،فیلیپینی وعربی اشاره کرد.
از خدمات این هتل می توان ،نگهبانی ،خدمات خشک شویی ،ونظافت ودربان ،انبار چمدان ، صندوق امانات ،ودستگاه براق کننده کفش اشاره کرد.تقریبا تمام خدمات این هتل به صورت شبانه روزی می باشد وهتل به صورت 24 ساعته پاسخگوی میهمانان خود است.وآسانسور هتل هم موجب می شود که مسافران بتوانندبه راحتی بین طبقات هتل رفت وآمد داشته باشند.ویکی دیگر از خصوصیات این هتل فضایی می باشد که برای افراد سیگار ی در نظر گرفته شده است تا سیگار کشیدن انها موجب آزار واذیت دیگر مسافران هتل نباشد.میهمانان ومسافرانهتل می توانند به راحتی در تمام محوطه هتل ودر داخل اتاق ها به صورت رایگانبه اینترنت وای فای دسترسی داشته باشند.هتل همچنین دارای یک فروشگاه وهمچنین یک اتاق تلوزیون مخصوص کودکان نیز می باشد.وبرای ان عده هم از مسافرانی که برای سفر های کاری خود در این هتل حضور دارند امکاناتی مانند دستگاه فکس وکپی وهمین طور اتاق های ملاقات ومرکز تجاری تدارک دیده شده است که در صورت نیاز در اختیار انها قرار داده می شود ولی برای استفاده از این امکانات باید مسافران یک هزینه ی مجزایی را به غیر از هزینه اتاق خود به هتل پرداخت نمایند.و هتل سامرست دبی دارای نگهبانی به صورت شبانه روزی نیز هست.

  معرفی 2 رستوران متفاوت در دبی

امکانات تفریحی هتل سامرست دبی

در این هتل استخری وجود دارد که به همراه حوله ودیگر تجهیزات جانبی در اختیار مسافران قرار داده می شود.ودر صورتی هم که مسافران دوست داشته باشند می توانند از استخر آب شور ویا از استخر آب داغ هتل استفاده کنند واین هتل دارای یک استخر در فضای باز نیز می باشد که میهمانان هتل می توانند در تمام فصول سال از ان به خوبی بهره ببرند.وکسانی هم که به ورزش علاقه دارند می توانند هر روز در مرکز تناسب اندام این هتل به ورزش بپردازند.
هتل دارای یک رستوران نیز می باشد که غذاهای بین المللی را برای میهمانان هتل سرو می کند.وهمین طور میهمانان می توانند از خدمات اتاق یا خدمات 30 درصدی برای غذا و نوشیدنی ها در رستوران برنده 8 چایزه وای فای استفاده کنند.ودر این هتل یک کتابخانه نیز وجود دارد که مسافران هتل می توانند از کتاب خواندن در ان احساس آرامش داشته باشند.

اتاق های هتل وامکانات این اتاق ها

هتل سامرست دبی

تمام اتاق های این هتل دارای دکور ومبلمانی به سبک معاصر می باشند ودر هر اتاق یک سیستم سرگرمی خانگی ووجود دارد .تمامی اتاق ها هم دارای نمایی روبه شهر می باشند.در اتاق هم آشپزخانه وتلوزیون وجود دارد. در سرویس های بهداشتی ودر حمام اتاق ها هم تمام وسایل بهداشتی وارایشی مورد نیاز میهمانان ،مانند شامپو،صابون ،دمپایی ،حوله ،خمیر دندان و…به صورت رایگان فراهم می باشد وهمچنین حمام اتاق ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع ،وان ودوش وسشوار می باشند.به غیر از این موارد اتاق ها دارای امکاناتی مانند :میز کار ،تلفن ،سیستم بیدار کردن میهمان وهمین طور فضایی برای افراد غیر سیگاری ،کمد ،یخچال وصندوق امانات نیز می باشند.ویک فضای نشیمین مجزا نیز در داخل هر اتاق تدارک دیده شده است که فرش شده است ودارای مبل راحتی می باشد.وهمچنین اتاق ها دارای امکانات تمیز کاری واتو کشی هم در صورت درخواست میهمانان هتل می باشند.شما عزیزانی که دوست دارید در طی سفری که به هتل سامرست دبی دارید در این هتل اقامت کنید می توانید از طریق سایت ما در این هتل اتاق رزرو کنید.

  رویدادهای برتر تابستانی در شهر دبی

اتاق های مختلف هتل سامرست

آپارتمان دو اتاق خوابه دولوکس

متراژ این آپارتمان ها 116 متر مربع می باشد که دارای نمایی رو به شهر بوده ودر داخل انها یک تخت دونفره وجود دارد.

کلاسیک استودیو

مساحت این اتاق ها هم 45 متر مربع است که دارای نمایی رو به شهر بوده ویک تخت دونفره در انها قابل مشاهده است.

 آپارتمان دو اتاق خوابه پریمیر

این آپارتمان ها هم دارای مساحت 116 متر مربع می باشند که درای دوتخت تک نفره ویک تخت دو نفره بسیار بزرگ به همراه وان ودوش می باشند.

 اتاق کلاسیک وان

متراژ این اتاق ها هم 80 متر مربع می باشد که درای یک تخت دونفره به همراه دوش می باشند.

فاصله هتل سامرست دبی با جاذبه های معروف شهر دبی

ایستگاه متروی الجدفاین

هتل تا ایستگاه متروی الجدف حدود 10 دقیقه فاصله دارد.

 ایستگاه متروی کریک

مسافت بین هتل واین ایستگاه هم حدودا 1/1 کیلومتر است که در صورتی که شما بخواهید این مسیر را به صورت پیاده بروید حدود 15 دقیقه طول خواهد کشید تا به انجا برسید.

دبی مال

این جاذبه 7/5 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که ماشین می تواند در 15 دقیقه شما را از هتل به دبی مال برساندو در صورتی هم که شما دوست داشته باشید که برای رفتن به دبی مال سوار اتوبوس شوید نیاز به حدودا یک ساعت زمان خواهید داشت تا به مقصد برسید.

بازار البهار

مسافت بین هتل وبازار البهار هم تقریبا 1/6 کیلومتر می باشد که توسط ماشین میتوان در 25 دقیقه از هتل به این بازار رفت ودر صورتی هم که شما دوست داشته باشید که این مسیر را به وسیله اتوبوس طی بکنید حدودا یک ساعت و10 دقیقه در راه خواهید بود.

منطقه جذاب البستا کیا

هتل مجل اقامت شما با منطقه البستا کیا تقریبا 5/5 کیلومتر فاصله دارد که ماشین می تواند در 25 دقیقه شما را از هتل به انجا برساند واگر هم برای رفتن به انجا از اتوبوس استفاده کنید تقریبا یک ساعت و10 دقیقه باید زمان برای رفتن به انجا صرف کنید.

پل معلق دبی

هتل سامرست دبی

این پل حدود 1/3 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که ماشین می تواند در 12 دقیقه شما را از هتل به این پل ببرد ودر صورتی هم که شما تمایل داشته باشید که این مسیر را با استفاده از اتوبوس طی بکنبد نیاز به وقت بیشتر وحدود 40 دقیقه زمان خواهید داشت.

دبی گاردن گلو

این جاذبه حدود 6/3 کیلومتر با هتل شما فاصله دارد که توسط ماشین میتوان در 10 دقیقه به انجا رفت.

 مرکز خرید الغریر

این مرکز خرید حدودا 3/5 کیلومتر با هتل محل اقامت شما فاصله دارد که ماشین می تواند در 15 دقیقه شما را به انجا برساند ودر صورتی هم که برای رفتن به انجا از اتوبوس استفاده کنیدمی توانید در 40 دقیقه از هتل به مرکز خرید الغریر بروید.

  هتل تاج دبی و فاصله ان از جاذبه های معروف شهر دبی

 مسجد بزرگ

این مسجد با هتل شما تقریبا 8/5 فاصله دارد که اگر شما برای رفتن به انجا از تاکسی استفاده کنید می توانید در 25 دقیقه از هتل به مسجد بزرگ بروید واتوبوس هم می تواند در عرض 30 دقیقه شما را به انجا برساند.

بازار پارچه

مسافت بین این هتل وبازار پارچه تقریبا 8/5 کیلومتر فاصله است که با ماشین می توان این مسیر را در 20 دقیقه طی کرد وواتوبوس هم می تواند در 35 دقیقه شما را از هتل محل اقامت خود به این بازار ببرد.

 مرکز خرید برج های دو قلو

این مرکز خرید 4/5 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که اگر با اتوبوس بخواهید این مسیر را بروید می توانید در 40 دقیقه از هتل سامرست به مرکز خرید برج های دو قلو بروید.

بالای برج خلیفه دبی

فاصله بین این هتل وبرج خلیفه دبی حدود 1/6 کیلومتر می باشد که با ماشین میتوان در 20 دقیقه از هتل به برج خلیفه دبی رفت.ودر صورتی هم که دوست داشته باشید که این مسیر را با اتوبوس بروید نیاز به زمان بیشتر وحدودا 50 دقیقه وقت خواهید داشت تا به برج خلیف برسید.

فرودگاه بین المللی دبی

این فرودگاه تقریبا 5 کیلومتر از هتل محل اقامت شما دورتر می باشد که ماشین می تواند این مسیر را در 15 دقیقه برود وشما را به فرودگاه بین المللی دبی برساند.واگر هم که شکا دوست داشته باشید که این مسیر را با استفاده از اتوبوس طی کنید حدودا 35 دقیقه در راه خواهید بود.

 فرودگاه بین المللی شارجه

مسافت بین هتل محل اقامت شما وفرودگاه بین المللی شارجه هم تقریبا 22 کیلومتر می باشد که تاکسی می تواند در عرض 35 دقیقه شما را از هتل به این فرودگاه برساند.

موقعیت جغرافیایی هتل سامرست دبی

مافران وگردشگران محترمی که دوست دارند یک سفری به شهر مدرن ودر عین حال سنتی شهر دبی داشته واز جاذبه های گردشگری معروف ان دیدن کنند .ودر طول سفر خود در یکی از هتل های زیبای این شهر اقامت داشته باشند می توانند بر روی نقشه گوگل زیر موقعیت مکانی هتل مد نظر را مشاهده کرده وان را برای خود بر روی نقشه علامت گذاری کنند تا هر موقع که به ان نیاز داشتند بتوانند از ان استفاده بکنند.

آدرس هتل

امارات متحده عربی ،شهر دبی ،خیابان الجدف
Al Jadaf Street ,dubai ,United Atab Emiratas

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.