Let’s travel together.

هتل رینبو دبی (Rainbow Hotel)

هتل 3 ستاره رینبو در دبی و معرفی ان برای گردشگران ومسافران

0 85

هتل رینبو دبی و معرفی ان برای گردشگران ومسافران ، هتل 3 ستاره رینبو در دبی (Rainbow Hotel) : در واقع می توان گفت که این هتل 3 ستاره در میان جاذبه ها ،رستوران ها ومراکز خرید شهر دبی واقع شده ،ویک مکان بسیار مناسبی برای سفرهای تجاری وتفریحی می باشد .این هتل تنها حدود یک کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد.وبا فرودگاه نیز تنها حدود 15 دقیقه فاصله دارد.در ادامه مطلب معرفی این هتل ما را همراهی کنید تا بیشتر شما را با ویژگی های رفاهی وتفریحی وامکانات این هتل وهمین طور فاصله هتل رینبو(Rainbow Hotel) با جاذبه های گردشگری این هتل آشنا کنیم.

هتل رینبو دبی وخدمات رفاهی ان

در قسمت پذیرش این هتل خدمات گوناگونی به صورت 24 ساعت برای میهمانان هتل ومسافران اراوه می شوند که از جمله این خدمات می توان به تبدیل ارز ،خدمات تور ،انبار چمدان وبلیط را نام برد وهمین طور در این بخش یک راهنمای گردشگری نیز برای پاسخ گویی به سوالات مسافران در مورد شهر دبی وجاذبه های ان نیز حضور دارد.پارکینگ هتل به صورت رایگان بوده واستفاده از ان نیازی به رزرو قبلی ندارد و.در صورتی که شما برای تردد خود در شهر ماشینی را از هتل اجاره کرده باشید می توانید از این پارکینگ بدون اینکه هزینه ای را پرداخت کنید استفاده کنید.اتاق های هتل به صورت روزانه ورایگان نظافت می شوند ودر تمام محوطه هتل انترنت وای فای رایگان برای استفاده ی عموم در دست رس می باشد.

هتل رینبو دبی
هتل رینبو دبی

 خدمات دیگر هتل رینبو دبی

 • اتوشویی
 • خشک شویی
 • اتوکشی
 • روزنامه
 • واکس کفش ها
 • آسانسور

حیوانات خانگی اجازه ورود به این هتل را ندارند و ورود انها ممنوع می باشد.در این هتل نیز برای ان عده از مسافرانی که برای سفر های کاری در این هتل اقامت می کنند یک سری خدمات وامکانات خاصی در نظر گرفته شده است که از جمله انها می توان به اتاق های مخصوص برای کنفرانس ودستگاه کپی وفکس اشاره داشت که البته برای استفاده از هر کدام از این موارد باید یک هزینه ی مجزایی را به هتل پرداخت کرد.

کارمندان این هتل به زبان های مختلف دنیا از مانند انکلیس وعربی صحبت می کنند وساعت ورود به این هتل نیز ساعت 14:00 وآخرین ساعت خروج از ان هم ساعت 12:00 می باشد.

هتل رینبو دبی وامکانات تفریحی این هتل

مسافران وگردشگرانی که می خواهند در این هتل تفریح کنند می توانند از استخر روبازی که در پشت بام هتل تهیه شده است برای شنا کردنوهمین طور ازباشگاه بدن سازیی که در هتل قرار دارد برای ورزش روزانه استفاده کنند.

رستوران های هتل و اطراف

رستوران داخل هتل میرچ ما سالا/Mirch Masala

در این رستوران ؛ذاهای هندی درسرو می شود .وبرای میهمانان هتل صبحانه وناهار وشام ارائه می دهد.

  هتل وستین الحبتور سیتی دبی (The Westin Dubai,Al Habtoor City)

رستوران ماما/Mama

این رستوران حدود 130 متر از هتل دورتر است وبیشتر در انجا غذاهای آسیایی وچینی برای مشتریان سرو می شود.

رستوران شیراز/Al Shiraz Golden

فاصله این رستوران از هتل حدودا 310 متر می باشد که در ان هم غذاهای آسیایی وهندی سرو می شوند.

هتل رینبو دبی
هتل رینبو دبی

رستوران الخیمه/Al Khayma

فاصله این رستوران از هتل حدود 4 کیلومتر است که در ان غذاهای عربی ولبنانی سرو می شود.

امکانات اتاق های این هتل

میهمانان در این هتل می توانند در اتاق هایی اقامت داشته باشند که مجهز به سیستم تهویه هوا وهمین طور پرده های ضخیمی نیز در این اتاق ها نصب شده است که از ورود نور های ازار دهنده هنگام استراحت جلوگیری می کند وهمچنین میهمانان خود می توانند با کنترل دستی خود دمای اتاق را به دلخواه خود تنظیم کنند.و وجود یک تلوزیون همراه خدمات کابلی وپخش تمام شبکه های جهانی نیز از دیگر امکانات اتاق های این هتل می باشد.یک یخچال کوچک نیز در اتاق قرار گرفته است که وسایل وخوراکی های داخل ان برای میهمانان ومسافران هتل دارای یک هزینه ی جداگانه می باشد به غیر از بطری های آب معدنی که به صورت رایگان هستند.در داخل سرویس های بهداشتی وحمام اتاق ها تمام وسایل بهداشتی وآرایشی مورد نیاز مسافران قرار گرفته است مانند :شامپو ،صابون وحوله و….ودر جورت درخواست شما برای شما اتو ومیز اتو نیز در داخل اتاق آورده خواهد شد.

امکانات اتاق ها عبارت اند از

 • تلفن
 • بخش نشیمن
 • دستگاه چای وقهوه ساز
 • گاو صندوق
 • میز کار

انواع مختلف اتاق های هتل رینبو دبی

سوئیت

متراژ این اتاق ها 45 متر می باشد که یک تخت دو نفره در انها قرار گرفته است.

اتاق اکسکیوتیو

مساحت داخلی این اتاق ها 35 متر می باشد که در انها یک تخت دونفره کینگ ودوتخت تک نفره قابل مشاهده می باشند

هتل 3 ستاره رینبو دبی
هتل 3 ستاره رینبو دبی

اتاق دو لوکس

متراژ این تاق ها نیز 30 متر می باشد که یک تخت دونفره را در داخل انها قرار داده اند واز پنجره ی این اتاق ها می توان منظره ی شهر دبی را تماشا کرد.

فاصله هتل رینبو دبی از جاذبه های گردشگری شهر دبی

ایستگاه متروی الفهیدی

این ایستگاه تنها 200 متر از هتل دورتر است که شما می توانید به صورت پیاده در 3 دقیقه از هتل به این ایستگاه بروید.

محله قدیمی بستکیه

این محله از هتل 550 متر دورتر است که اگر شما بخواهید از هتل تا این محله را پیاده روی کنید حدود 12 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت ولی با استفاده از تاکسی می توانید در 3 دقیقه به انجا بروید.

  هتل 5 ستاره کرون پلازا دبی و معرفی آن برای مسافران و گردشگران

مرکز خرید بورجومان

فاصله بین این مرکز خرید وهتل نیز 550 متر می باشد که اگر شما بخواهید این مسیر را به صورت پیاده طی کنید 17 دقیقه در راه خواهید بود ولی در صورتی که برای رفتن به این مرکز خرید تاکسی سوار شوید 3 دقیقه بعد در انجا خواهید بود واتوبوس هم می تواند در 11 دقیقه شما را به این مرکز خرید برساند ومترو هم قادر است در 8 دقیقه شما را به انجا ببرد.

مسجد بزرگ

مسافت بین این هتل ومسجد بزرگ 800 متر است که به صورت پیاده شما می توانید در 14 دقیقه از هتل به این مسجد بروید ودر صورتی هم که برای رفتن به انجا بخواهید از تاکسی استفاده کنید حدود 4 دقیقه زمان برای رفتن به انجا نیاز خواهید داشت.

بازار پارچه

این بازار 800 متر از هتل مد نظر ما دورتر است .که به صورت پیاده می توان در 13 دقیقه از هتل به این بازار رسید ولی اگر برای رفتن به این بازار از تاکسی استفاده شود می توان در 5 دقیقه در انجا بود.

پل معلق

مسافت بین هتل واین پل 9 کیلومتر می باشد .با استفاده از اتوبوس می توان در 44 دقیقه از هتل به این جاذبه رفت .ولی در صورتی هم که شما برای رفتن به انجا از تاکسی استفاده کنید می توانید در 10 دقیقه در انجا باشید ومترو هم می تواند در 30 دقیقه شما را به انجا برساند وچنان چه هم دوست داشته باشید که از هتل تا این پل را به صورت پیاده بروید باید حدود 50 دقیقه از وقت خود را صرف این کار بکنید.

دبی فریم

مسافت بین این جاذبه .هتل 5/2 کیلومتر می باشد که پیاده روی تا انجا به 40 دقیقه زمان نیاز خواهد داشت وبا استفاده از تاکسی هم می توان در 10 دقیقه از هتل به این جاذبه رسید ودر صورتی هم که برای رفتن به انجا شما بخواهید اتوبوس را انتخاب کنید به 24 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت.

مرکز البوستان

این جاذبه 8 کیلومتر از هتل دورتر است که با مترو می توان در نیم ساعت به انجا رفت وتاکسی نیز در 20 دقیقه شما را به انجا خواهد رساند.

مرکز خرید برج دوقلو

فاصله بین این مرکز خرید وهتل 3/1 کیلومتر می باشد که اگر شما بخواهید برای رفتن به این مرکز خرید مترو را انتخاب کنید حدود 23 تا 36 دقیقه در راه خواهید بود اما تاکسی می تواند در 12 دقیقه شما را از هتل به این مرکز خرید ببرد.

دبی مال

مسافت بین دبی مال وهتل 8 کیلومتر است ومترو می تواند در 54 دقیقه شما را از هتل به این مرکز خرید برساند ووبا استفاده از تاکسی نیز شما برای رفتن به این مرکز خرید حدود 18 دقیقه در راه خواهید بود.

  هتل 4 ستاره کاپیتال دبی و معرفی ان برای مسافران شهر توریستی دبی

جمیره پلازا

9/4 کیلومتر فاصله بین این هتل و جمیره پلازا می باشد که اگر شما بخواهید برای رفتن به انجا تاکسی را انتخاب کنید به 15 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت ولی مترو واتوبوس هر کدام برای اینکه شما را به انجا ببرند 35 دقیقه از وقت شما را خواهند گرفت.

سیتی واک مال

فاصله بین سیتی واک مال وهتل 7 کیلومتر است که در صورتی که شما بخواهید برای رفتن به انجا تاکسی بگیرید 18 دقیقه بعد در این فروشگاه خواهید بود ولی اگر با اتوبوس بخواهید به انجا بروید حدودا 30 تا40 دقیقه در راه خواهید بود.

برج خلیفه

این برج 9 کیلومتر از هتل دورتر است که می توان با استفاده ار تاکسی در 18 دقیقه از هتل به این برج رفت واگر هم برای رفتن از اتوبوس استفاده شود به 50 دقیقه زمان برای رفتن به انجا نیاز است ودر صورتی هم که با استفاده از مترو به انجا بروید 35 دقیقه در راه خواهید بود تا به انجا برسید.

بازار ادویه وطلا

این بازار تنها 2 کیلومتر از هتل فاصله دارد.اگر شما بخواهید از هتل تا این بازار را پیاده روی کنید حدود 30 دقیقه در راه خواهید بود تا به این بازار برسید ودر صورتی هم که برای رفتن به انجا تاکسی سوار شوید در 13 دقیقه به انجا خواهید رید ومترو هم می تواند در 14 دقیقه شما را به این بازار برساند.

فرودگاه بین المللی دبی

مسافت بین این فرودگاه وهتل 6 کیلومتر است که با استفاده از تاکسی می توان در 15 دقیقه از هتل به این فرودگاه رفت واگر هم شما برای رفتن به انجا مترو را انتخاب کنید 25 دقیقه زمان برای رفتن به این فرودگاه نیاز خواهید داشت.

فرودگاه بین المللی شارجه

فاصله بین این فرودگاه وهتل 23 کیلوتر است که شما با استفاده از تاکسی می توانید در 35 دقیقه از هتل به این فرودگاه برسید.

موقعیت جغرافیای هتل رینبو در دبی

شما چردشگران ومسافران عزیز تور دبی می توانید موقعیت مکانی هتل را بر روی نقشه گوگل زیر مشاهده کرده وان را برای خود بر روی نقشه علامت گذاری کنید تا اگر سفری به شهر دبی داشتید وخواستید که در یکی از هتل های ان اقامت کنید بتوانید از ان بهره ببرید.

آدرس هتل رینبو دبی

امارات متحده عربی،شهر دبی،خیابان خالد بن ولید
Khaled Bin Waleed Street,Bur Dubai,Dubai,United ,Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.