Let’s travel together.

هتل جمیرا بیچ دبی (Jumeirah Beach Hotel)

هتل 5 ستاره جمیرا بیچ در دبی ومعرفی این هتل برای گردشگران ومسافران

0 67

هتل جمیرا بیچ دبی (Jumeirah Beach Hotel) , هتل 5 ستاره جمیرا بیچ در دبی ومعرفی این هتل برای گردشگران ومسافران : این هتل در بین هتل های 5 ستاره شهر دبی با ساحل اختصاصی خود بسیار معروف ومشهور است ومانند یک ستاره می درخشد.مسافران وگردشگرانی که این هتل را برای اقامت خود انتخاب می کنند می توانند به صورت نامحدودی از پارک آبی وایلد وادی «Wild Wadi» استفاده کنند ولذت ببرند.

این هتل دارای اتاق های بزرگ وبا امکانات زیادی است که مسافران می توانند یک اقامت راحتی را در تور دبی داشته باشند.در ادامه مطلب معرفی این هتل بسیار زیبا وشیک ما را همراهی کنید تا شما را بیشتر با ویژگی های رفاهی وتفریحی وهمین طور با امکانات این هتل آشنا کنیم وفاصله این هتل را با جاذبه های گردشگری شهر توریستی ومدرن دبی برای شما باز گو کنیم تا در صورتی که به این شهر مسافرت کردید وخواستید که در این هتل اقامت کنید اطلاعات زیادی در مورد ان در دست داشته باشید.

هتل جمیرا بیچ دبی
هتل جمیرا بیچ دبی

هتل جمیرا بیچ دبی و خصوصیات رفاهی این هتل لوکس

در این هتل سرویس حمل ونقل به اطراف به صورت رایگان می باشد ولی ترانسفر فرودگاهی ان دارای هزینه ی مجزایی برای میهمانان هتل می باشد.

در این هتل فروشگاه های مختلفی وجود دارند که از جمله ی انها می تون به فروشگاه های مخصوصی که برای خرید سوغاتی می باشد اشاره کرد.کلیه امکانات رفاهی در اینجا برای میهمانان کم توان وناتوان فراهم گشته است.وهمین طور اتاق های VIP با امکانات مختلفی درهتل تدارک دیده شده است.

هتل 5 ستاره جمیرا بیچ دبی
هتل 5 ستاره جمیرا بیچ دبی

قسمت پذیرش این هتل به صورت 24 ساعته مشغول کار بوده وامکانات وخدمات مختلفی در این بخش ارائه می شود که از جمله ی انها می توان به انبار چمدان ،تبدیل ارز،دستگاه ATM ،ورود وخروج سریع و راهنمای تور اشاره داشت.در صورت درخواست خانواده ها خدمات نگهداری از کودکان البته با دریافت یک هزینه ی جداگانه ای برای خانواده ها انجام می شود .

سرویس های شست وشوی این هتل شامل اتوشویی ،خشک شویی و اتوکشی می باشد که البته استفاده از هر کدام از انها برای مسافران ومیهمانان هتل دارای یک هزینه ی مجزایی است.ولی واکس کفش ها به صورت رایگان برای میهمانان انجام می شود.در این هتل امکان اجاره ماشین از هتل برای تردد میهمانان در شهر نیز فراهم می باشد وپارکینگ هتل به صورت رایگان می باش.

برای استفاده از ان نیازی به رزرو قبلی نیست.ودر این هتل خدمات رفاهی دیگری نیز مانند آرایشگاه زنانه ومردانه ،آسانسور،روزنامه رایگان وهمین طور برای مسافرانی که برای سفر های کاری در این هتل حضور دارند خدماتی مانند دستگاه فکس وکپی واتاق های کنفرانس و … فراهم می باشند.

پرسنل این هتل به چند زبان زنده ی دنیا از جمله عربی ،هندی ،آلمانی ،آذربایجانی ،انگلیسی واسپانیایی و… صحبت می کنند.ساعت ورود با این هتل ساعت 15:00 وآخرین ساعت خروج از ان هم ساعت 12:00 می باشد.

هتل جمیرا بیچ دبی و امکانات تفریحی این هتل

مسافران وگردشگران این هتل هرگزدر اینجا احساس بی حوصله گی نمی کنند زیرا ساحل اختصاصی هتل به همراه همه ی امکانات موجود در ان فقط چند قدم با هتل فاصله دارد.وبه غیر از ان برای میهمانان ومسافران هتل امکانات دیگری نیز مانند استخر روباز، جکوزی ،سونا فراهم گشته است.وهمچنین پارک آبی واستخر کودکان وزمین بازی برای سفرهای خانوادگی تدارک دیده شده است.در این هتل امکانات ورزش های ابی فراهم شده است ولی استفاده از انها برای همه ی مسافران ومیهمانان هتل دارای یک هزینه ی جداگانه ای است.

  هتل 4 ستاره رامی رویال دبی(Romee Royal Hotel)

وباشگاه بدن سازی اینجا نیز بسیار مجهز ودارای تمام دستگاه های به روز دنیا می باشد.از دیگر تفریحات محبوب این هتل ،اسنورکلینگ وموج سواری می باشند که برای انجام این تفریحات شما باید یک هزینه ای مجزایی را پرداخت کنید.البته در اینجا ورزش های رایگان دیگری نیز برای مسافران هتل وجود دارند که عبارت اند از:

  • پینگ پنگ
  • راکت بال
  • دوچرخه سواری
  • تنیس

 

 رستوران های هتل جمیرا بیچ دبی

لاپاریلا/La Parrilla

این رستوران در طبقه ی 25 هتل قرار گرفته است و دارای مناظر بسیار زیبایی می باشد وغذاهای جنوب آمریکایی که در ان سرو می شوند بسیار لذت بخش وخوشمزه می باشند.

ویلا بیچ/Villa Beach

در این رستوران غذاهای مختلفی سرو می شود ودر کنار ساحل قرار گرفته است.

هتل جمیرا بیچ دبی
هتل جمیرا بیچ دبی

بیچکومبرز/Beachcombers

در این رستوران غذاهای آسیایی سرو می شود ومنظره ی زیبای برج عرب از ان جا قابل مشاهده است.

نایا/Naya

در این رستوران غذاهای کلاسیک وهندی برای وعده های غذایی ارائه می شوند.

رستوران لتیتود/latitude

این رستوران در طبقه همکف هتل قرار گرفته است که شما می توانید از غذاهای ان میل بفرمایید.

رستوران لاوراندا/La Veranda

این رستوران دارای دید اقیانوس بوده ودر ان فست فود هایی مانند پیتزا وساندویچ سرو می شوند.

کافه پالم کورت/Palm Court

این کافه در کنار لابی هتل قرار دارد وانواع مختلف قهوه وچایی را سر می کند.

کافه تالیسه/Talise Cafe

شما مسافران وگردشگران محترم می توانید غذاهای سالم را بدون تغییر در مزه انها در اینجا میل بفررمایید.

رستوران کارناواله/Carnebale

این رستوران در طبقه اول هتل قرار گرفته وانواع مختلف غذاهای ایتالیایی را برای مشتریان خود سرو می کند.

 

دو و آنکور/ Dhw & Anchor

شما مسافران وگردشگران محترم می توانید از این رستوران که در طبقه همکف هتل قرار گرفته است وانواع مختلف غذاها را سرو می کند نیز برای وعده های غذایی خود استفاده کنید.

در کلر/Der Keller

در طبقه اول این هتل فضایی به سبک آلمانی موجود می باشد که همه ان را قدیمی ترین رستوران شهر دبی می دانند واغلب غذاهای سنتی متفاوتی در این رستوران برای مشتریان ارائه می شود.

رستوران آل مارسا لاونج/Al marsa Lounge

این رستوران نیز دارای دیدی به اقیانوس بوده ودر ان غذاهایی به سبک تاپاس سرو می شوند.

هتل جمیرا بیچ دبی وامکانات اتاق های این هتل

همه ی اتاق های این هتل دارای سیستم تهویه هوای مطبوع بوده ودیوارهای انها نیز عایق صدا می باشند.در داخل این اتاق ها برای مسافران ومیهمانان هتل تلفن ، میز کار واینترنت رایگان در نظر گرفته شده است وشما می توانید از یخچالی که در داخل اتاق قرار دارد نیز استفاده کنید.

ولی خوراکی های داخل یخچال دارای یک هزینه ی مجزایی از هزینه ی اتاق شما دارند.وتمام وسایل ولوازم آرایشی وبهداشتی مورد نیاز میهمانان در داخل سرویس های بهداشتی وهمین طور حمام این اتاق ها قرار داده شده اند ، که از جمله ی انها می توان به حوله لباسی ،شامپو وصابون وغیره اشاره کرد.این اتاق ها دارای پرده های Black out می باشند به این معنی که شما می توانید با کشیدن این پرده ها اتاق خود را کاملا تاریک کرده ویک خواب بسیار راحتی را در ان داشته باشید.

  برج چرخشی دبی

در صورتی که شما مایل باشید می توانید درخواست دهید که از کودک شما در داخل اتاق نگهداری شود ولی این کار برای شما دارای یک هزینه ی جداگانه ای از هزینه ی اتاقتان است.ودر شرایطی هم که شما آلرژی دارید می توانید از هتل درخواست کنید که اتاقی را در اختیار شما قرار دهد که ان اتاق دارای تخت ضد آلرژی می باشد.

دیگر امکانات هتل عبارتند از

  • دستگاه چای ویا قهوه ساز
  • بطری های آب معدنی رایگان
  • دم پایی
  • اتو ومیز اتو در صورت درخواست شما
  • سشوار

اتاق های مختلف هتل

سوئیت خانوادگی باغ

این سوئیت ها دارای مساحت 148 متر مربع می باشند که در انها یک تخت دو نفره کینگ ودو تخت تک نفره قرار داده شده است ودارای تراسی نیز رو به باغ می باشند.

سوئیت دو خوابه

متراژ این سوئیت ها 162 متر مربع است که دو تخت در انها قابل مشاهده بوده ودارای دید اقیانوس نیز می باشند.

ویلای دو خوابه بیت البهار

این ویلا ها دارای مساحت 220 متر مربع می باشند.ودر انها یک تخت دو نفره کینگ ودوتخت تک نفره وهمچنین یک مبل تخت خواب شو نیز وجود دارد .

هتل 5 ستاره جمیرا بیچ دبی
هتل 5 ستاره جمیرا بیچ دبی

اتاق دولوکس بلکونی

متراژ این اتاق ها 50 متر مربع می باشد که در انها یک تخت دونفره ی سوپر کینگ قرار گرفته است.

اتاق اکسکیوتیو

متراژ این اتاق ها نیز 50 متر مربع می باشد که شما می توانید در داخل انها یک تخت دونفره کینگ ویا دوتخت تک نفره داشته باشید.

سوئیت سه خوابه

مساحت این سوئیت ها 215 متر مربع می باشد.که در داخل انها دوتخت دونفره کینگ به همراه دوتخت تک نفره برای مسافران در نظر گرفته شده است.

هتل وفاصله ی ان از جاذبه های گردشگری شهر دبی

پارک آبی وایلد وادی

این پارک 100 متر از هتل دورتر می باشد.که شما می توانید به صورت پیاده در دو دقیقه به انجا برسید.

برج العرب

مسافت بین این برج وهتل نیز تنها 500 متر است که می توان با کمتر از 10 دقیقه پیاده روی به این برج رفت واز ان دیدن کرد.

مدینت چمیره

این جاذبه 1/1 کیلومتر از هتل دورتر است در صورتی که شما بخواهید با استفاده از تاکسی به انجا بروید حدود 2 دقیقه طول خواهد کشید که از هتل به انجا برسید ولی در صورتی که بخواهید تا انجا پیاده روی کنید حدودا 13 دقیقه در راه خواهید بود.

ایستگاه متروی فرست گولف بنک

فاصله بین این ایستگاه وهتل 3 کیلومتر است که با استفاده از تاکسی می توان در 7 دقیقه به انجا رسید.ولی اتوبوس می تواند در 20 دقیقه شما را برساند ودر صورتی هم که بخواهید تا انجا پیاده بروید حدودا 50 دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت.

پارک گلد اند دیاموند

این پارک 5 کیلومتر با هتل فاصله دارد که شما می توانید با استفاده از تاکسی در 10 دقیقه از هتل به این پارک بروید ولی اگر مترو یا اتوبوس سوار شوید حدودا نیم ساعت در راه خواهید بود.

مرکز خرید امارات

این مرکز خرید حدود 6/2 کیلومتر از هتل شما دورتر است که توسط اتوبوس می توان در 18 دقیقه به این مرکز خرید رفت وتاکسی نیز در 13 دقیقه شما را به انجا خواهد برد.

  هتل فورچون دیره دبی

مرکز جامعه هنر و تئاتر دبی

این جاذبه حدود 7 کیلومتر با هتل مد نظر ما فاصله دارد که اگر شما برای رفتن به انجا تاکسی سوار شوید می توانید در 8 دقیقه از هتل به انجا برسید ودر صورت هم که با استفاده از اتوبوس بخواهید به انجا بروید بسته به خطی که سوار خواهید شد حدودا بین 26 تا45 دقیقه در راه خواهید بود.

مرکز خرید دبی مارینا

این مزکز خرید نیز حدود 7 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که توسط تاکسی میتوان در 15 دقیقه به این مرکز خرید رفت واتوبوس نیز می تواند در 45 دقیقه شما را به این فروشگاه برساند.

سالن اپرای دبی

مسافت بین هتل واین سالن 10 کیلومتر می باشد که با تاکسی می ود در 23 دقیقه به انجا رفت واتوبوس هم می توان در 50 دقیقه مسافران را به انجا برساند.

مرکز خرید سیتی واک

فاصله بین این مرکز خرید وهتل حدود 3 کیلومتر است که اتوبوس می توانید در 30 دقیقه شما را به این مرکز خرید ببرد واگر هم شما برای رفتن به انجا بخواهید تاکسی سوار شوید حدودا 22 دقیقه در راه خواهید بود.

برج خلیف

مسافت بین هتل واین برج 5 کیلومتر می باشد.در صورتی که شما تمایل داشته باشید که برای رفتن به این برج از تاکسی استفاده کنید بایست حدودا 20 دقیقه زمان به این کار اختصاص دهید ولی در صورتی هم که برای رفتن به انجا اتوبوس ویا مترو سوار شوید حدود 55 دقیقه زمان برای رفتن به انجا نیاز خواهید داشت.

فروشگاه ویلیج

این فروشگاه تنها یک کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد .که اتوبوس میتواند در 40 دقیقه وتاکسی نیز در25 دقیقه شما را از هتل به این فروشگاه ببرد.

جمیرا پلازا

این جاذبه مقداری از هتل دورتر بوده وفاصله ی ان از هتل 2/12 کیلومتر است .که توسط تاکسی می توان در 25 دقیقه از هتل به انجا رفت واتوبوس هم در 27 دقیقه شما را به انجا خواهد برد.

فرئدگاه بین المللی دبی

مسافت بین فرودگاه بین المللی دبی واین هتل حدود 6 کیلومتر می باشد که در صورتی که شما بخواهید برای رفتن به این فرودگاه تاکسی سوار شوید حدود 30 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت تا از هتل به فرودگاه برسید ولی اگر برای رفتن به انجا بخواهید از مترو ویا اتوبوس استفاده کنید حدود یک ساعت در راه خو.اهید بود.

موقعیت جغرافیای هتل جمیرا بیچ دبی

شما مسافران وگردشگران محترمی که قصد سفر به این شهر مدرن وتوریستی یعنی دبی دارید و می خواهید در یکی از هتل های زیبای ان اقامت کنید تا یک سفر به یاد ماندی داشته باشید می توانید در روی نقشه ی گوگل زیر موقعیت مکانی هتل جمیرا بیچ دبی را مشاهده کرده وان را برای خود بر روی نقشه علامت گذاری کنید تا در زمان سفر خود بتوانید از ان استفاده کنید.

آدرس هتل جمیرا بیچ دبی

امارات متحده عربی ،شهر دبی، یو ام ام سکیم ،جاده ساحلی جمیرا
Jumeirah Beach Road ,Umm Suqeim,Dubai ,United Emirates

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.