پوست و مو

مقایسه روش های کاشت مو (تکنیک های fut , sut , fit , bht )

ریزش مو  موضوعی شده در جامعه که روز به روز گریبان گیر افراد زیادی به خصوص جوان ها است پس از گشت و گذار در اینترنت و یا در جامعه ویکی پدیا در قسمت توضیحات عبارات کاشت مو به روش FUT  ، کاشت مو به روش FIT ، کاشت مو روش BHT ، کاشت مو به روش SUT دیده می شود.

در این مقاله هر کدام از این روش های کاشت مو را بصورت مختصر و مفید توضیح می دهیم.

مقایسه روش های کاشت مو

انواع کاشت مو و مقایسه روش های کاشت مو  :

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی از قدیمی ترین روش های اولیه کاشت مو می باشد که در آن فلپ از پشت سر برداشته شده و  از عوارض این روش کاشت مو میتوان به خط بخیه ، جراحی و … نام برد.

کاشت مو به روش FIT

بعد از کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش FIT معرفی شده که در آن فلپ برداری صورت نمی گیرد اما در این نوع روش کاشت مو هم عوارضی همچون خونریزی ، درد ، نامنظم بودن کاشت کردن و … دیده می شود.

کاشت مو به روش BHT

در کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT  موها از پشت سر برداشته می شود که به آن بانک مو میگویند اما در موارد خاصی پیش می آید که بانک مو فرد کم است و موهای تکمیلی را از صورت و بدن برداشت می کنند این روش کاشت مو را BHT می گویند.

کاشت مو به روش SUT,انواع کاشت مو,روش های کاشت مو

کاشت مو به روش SUT

جدیدترین و موفق ترین روش که تا بحال معرفی شده کاشت مو به روش SUT می باشد در این روش تا 14000 تار مو را در یک جلسه می توان کاشت و از مزیت های این روش بدون نیاز به جراحی بوده که تمام مراحل کاشت با دستگاه اتوماتیک انجام می شود.

حذف دوران نقاهت پس از کاشت مو به روش SUT از دیگر تفاوت های آن با سایر روش های کاشت مو بوده که حتی پس از کاشت مو شاهد توروم و عوارض جانبی نمی باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا