Let’s travel together.

معروفترین آبشارهای تایلند | بخش دوم

0 36

در بخش اول آبشارهای معروف تایلند به دو مورد از بهترین و زیباترین آبشارهای گردشگری تایلند اساره کرده ایم در این بخش نیز می خواهیم به آبشار زیبای دیگر تایلند اشاره ای داشته باشیم که در تورهای مسافرتی تایلند بتوانید از این جاذبه های زیبای تایلند دیدن کنید .

آبشار Sridit

این آبشار زیبا هم در فاصله 6 ساعتی با بانکوک پایتخت تایلند و در شهر جذاب Phetchabun قرار گرفته است.

بیشتر افراد ارتفاع کم این آبشار و کوچک بودن آن در مقایسه با سایر آبشار ها را دلیل بازدید نکردن از این آبشار می دانند اما شما در سفر به تایلند توصیه می کنیم که حتما از این آبشار به نظر کوچک اما پر جاذبه دیدن نمائید و یک روز عالی و هیجان انگیزی را تجربه کنید. بیشتر افرادی که به این آبشار سر می زنند تجربه یک شنای مهیج را دارند زیرا که اینجا یکی از بهترین مکان ها برای لمس طبیعت استوایی تایلند و شنا در آب های خنک است. شاید برای تان جذاب باشد بدانید که در بازدید از آبشار ها بهترین موقع فصل بارانی است تا آبشار کاملا پرآب و مناظر و چشم اندازهای اطراف سرسبز باشند تا زیبایی این جنگل ها و ابشار ها را صد چندان شود.

آبشار Sridit

آبشار Mae Ya

این آبشار در نزدیکی یکی از شهر های تاریخی تایلند قرار دارد. ابشار مائه یا در پارک ملی Doi Inthanon ودر فاصله 1 ساعتی از چیانگ مای واقع شده است. یکی از شلوغ ترین و پربازدید ترین آبشار های تایلند است زیرا که سالانه گردشگران بی شماری برای بازدید از این شهر تاریخی به تایلند سفر می کنند و این آبشار هم از چشم این گردشگران دور نمی ماند برای همین این آبشار هم مطمئنا از شلوغ ترین آبشار های تایلند است. این آبشار همان طور که گفتیم در پارک ملی Doi Inthanon واقع شده است.

  چگونه پدتای سنتی درست کنیم

از بلند ترین و باشکوه ترین آبشار های تایلند ابشار مائه یا است که با ارتفاع ۲۶۰ و عرض ۱۰۰ متر یکی ابشار های هیجان انگیز و زیبای تایلند است. شکل این ابشار و طبقات لایه لایه و پله پله ای آن باعث شده تا چشم اندازها و ظاهر تماشایی را داشته باشد. بهتر است که در صورت رفتن به این آبشار برای ثبت بهترین تصاویر و بهترین مناظر حتما یک دوربین عکاسی همراه تان داشته باشید

آبشار Namtok Ton Nga Chang

در استان Hat Yai آبشار 7 طبقه زیبایی وجود که این آبشار در تایلند به آبشار عاج فیل معروف شده است. مسیرهای طبیعت گردی زیادی برای رسیدن به این آبشار وجود دارد که رفتن از این مسیر ها برای ماجرا جویان فوق العاده هیجان انگیز است همان طور که گفتیم این آبشار ۷ طبقه دارد که طبقه سوم آن بهترین قسمت این آبشار است.

در این طبقه از آن جایی که جریان آب به دو قسمت تقسیم می شود و به شکل عاج فیل در می آید ؛ و به همین دلیل به عاج فیل شناخته می شود. به خاطر فاصله کمی و دسترسی راحتی دارد در روز های تعطیل و آخر هفته ها معمولا افراد زیادی برای بازدید از این آبشار که یکی از زیبا ترین آبشار های نواحی جنوبی تایلند است به این مکان می آیند.

آبشار Bang Pae

درباره زیبایی ها و جاذبه های شهر پوکت در قسمت های قبل این سایت به طور کامل شرح داده ایم و می دانیم که این جزیره زیبا جذابیت های زیادی را برای گردشگران دارد، سواحل زیبا و طبیعت بکر این مکان گردش گران بی شماری را مجذوب خود کرده است. یکی دیگر از جذابیت های بی نظیر این جزیره می توان به آبشار زیبای Bang Pae اشاره داشت که در شهر جنوبی پوکت واقع شده است.

  خلیج فانگ نگا

آبشار Bang Pae

این آبشار زیبا و دیدنی در فاصله 1 ساعتی از شهر قرار دارد و برای رسیدن به این آبشار باید یک ساعت رانندگی کرد. این آبشار بی نهایت زیبا و جذاب است در مقایسه با آبشار هایی که در این قسمت برای تان معرفی کردیم بسیار کوچک است اما فضای سبز اطراف آن بی نهایت زیبا است و معمولا همیشه مملو از جمعیت است زیرا گردشگرانی که به این آبشار می آیند در حوضچه ای که در زیر آبشار قرار دارد به راحتی شنا می کنند. پیشنهاد ما این است که شما در صورت سفر به پوکت حتما از این آبشار دیدنی بازدید داشته باشید زیرا که ارزش بازدید را دارد.

آبشار Khlong Chak

از دیگر ابشار های معروف تایلند می توان به آبشار خونگ چاک که این آبشار در جزیره Koh Lanta قرار گرفته است. مسیر این آبشار طوری است که بازدید کنندگان از ان باید یک مسیر جنگلی زیبایی را طی کنند.

آبشار Khlong Chak

جنگلی که باید برای رسیدن به این آبشار طی شود بسیار شگفت انگیز است و در این جنگل می توان حیواناتی مثل میمون و فیل های زیادی را تماشا کرد. از آن جایی که در فصل های غیر بارندگی این ابشار کاملا خشک می شود. بهتر است که فقط در فصل های بارندگی از این آبشار دیدن کنید.

برای تهیه نوشیدنی های مثل آب در ورودی این آبشار مغازه هایی وجود دارد که بعد از پیاده روی در جنگل از آنجا با قیمت ۱۵ بات یک شیشه آب می توانید بگیرید و خستگی راه را از تن بدر کنید.

  آنچه در سفر به تایلند باید بدانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.