Let’s travel together.

معرفی رستوران Nahm

این رستوران تایلندی سیزده مین رستوران برتر دنیا شد

0 57

معرفی رستوران Nahm , این رستوران تایلندی سیزده مین رستوران برتر دنیا شد :تایلند یکی از کشور های اسیایی است که در این کشور غذا ها و نوع طبخ آن ها و طعم و مزه آن ها اهمیت بسیار زیادی دارد. و شما در سفر به این کشور می توانید که غذا های خوشمزه و بی نظیری را میل کنید و از این غذا ها لذت ببرید تمام رستوران های تایلندی که در تایلند فعالیت می کنند غذا های معروف این کشور را که هر کدام نام و آوازه ای ویژه ای را دارد را طبخ می کنند که همگی این غذا ها طرفد اران بی شماری را دارد. در تایلند رستوران های زیادی وجود دارد که ما در این قسمت برای شما یکی از رستوران های تایلند را معرفی خواهیم کرد . در ادامه بیشتر به معرفی رستوران Nahm می پردازیم .

که این رستوران جز 13 رستوران برتر دنیا شناخته و ثبت شده است. هر فردی که برای غذا خوردن به این رستوران مراجعه می کند تجربه ی فراموش نشدنی از غذایی که در این رستوران می خورد را به دست می اورد رستوران Nahm همان طور که گفتیم سیزدهمین رستوران برتر در دنیا شناخته شده است. در صورتی که شما قصد سفر به تایلند با تور تایلند و یا تور پاتایا جهت بازدید از شهرهای زیبای تایلند چون بانکوک , پوکت و .. را دارید و  قصد گردش گری در این کشور را داشته باشید بهتر است که ما را در این بخش همراهی کنید تا به شما اطلاعاتی راجع به این رستوران بدهیم  و به معرفی رستوران Nahm بپردازیم . شما با مراجعه به این رستوران یک غذای بی نظیر را تجربه کنید. در ادامه بیشتر به معرفی رستوران Nahm در تایلند می پردزایم .

  معرفی هتل لارس پارک استانبول

معرفی رستوران Nahm

معرفی رستوران Nahm

درباره معنی اسم این رستوران باید بگوییم که معنای کلمه ی Nahm آب است. یک سر آشپز استرالیایی به نام David Thompson این رستوران را اداره می کند و در واقع بنیان گذار این رستوران است که او شهر بانکوک را از سال ۱۹۸۶ برای زندگی کردن خودش انتخاب کرده است. درباره این رستوران باید بگوییم که این رستوران به عنوان یکی از ۵۰ رستوران برتر دنیا انتخاب شده است و در آسیا هم رستوران Nahm جز یکی از ۳ رستوران برتر آسیا انتخاب شده است. از همین رو به علت مدیریت عالی و مشتری مداری این رستوران در سال ۲۰۱۴، به عنوان تاپ ترین رستوران آسیایی توانست که در لیست ۵۰ رستوران برتر دنیا قرار بگیرد و از همین رو هم موفق به کسب جایزه ویژه شود.

محیط رستوران

معرفی رستوران Nahm

ممکن است که قبل از دیدن این رستوران احساس کنید که وقتی وارد ان می شوید باید با یک محیط سنتی و خاص روبه رو شوید و انتظار دیدن دکوراسیون سنتی تایلندی را داشته باشید اما این گونه نیست و این رستوران یک معماری خاص و به سبک مینیما لیستی و مدرن را دارا است. افراد زیادی در این رستوران همیشه حاضر هستند اما فضای این رستوران به شکلی است که علی رغم شلوغی ای که همیشه دارد بسیار راحت و آرام است. درست در قسمت پشتی رستوران یک محیط دنج وجود دارد که این محیط مناسب برای افرادی است که دوست دارند تا در محیط بسیار دنج تری پذیرایی شوند. رستوران دارای هوای مطبوعی است که شما در هنگام حضور در آن احساس خوبی را خواهید داشت.

  زیباترین آبشارهای تایلند

منو رستوران Nahm

همان طور که گفتیم این یک رستوران کاملا تایلندی است و وقتی که شما به منو این رستوران نگاه کنید می توانید که لیستی از بهترین غذاهای تایلندی را که هیچ وقت تا آن موقع در هیچ رستوران تایلندی دیگری ندیده اید را ببینید این غذا ها به خاص ترین شکل ممکن و با بهترین و تازه ترین مواد غذایی تشکیل می شوند که مثل این مواد عذایی را شما در هیچ جای دیگری ندیده اید. از آن جایی که در این رستوران تمام غذا هایی که طبخ می شود از تمام نواحی تایلند است و تمام نقاط را پوشش می دهد از شمال گرفته تا جنوب و غرب و شرق همه نوع غذا را می توانید در منو این رستوران ببینید.

غذا های رستوران Nahm

یکی خوشمزه ترین و لذیذ ترین پیش غذا های تایلندی ม้าฮ่อ Ma Hor است که این پیش غذا در واقع یکی از پیش غذا های سنتی در تایلند است. در این پیش غذا از گوشت ، گوشت مرغ و خمیر میگو روی تکه ای از آناناس قرار می گیرد که بسیار هم خوشمزه است این خمیر کاملا چسبان است که کمی شیرینی هم دارد. این غذا دارای گوشت بسیار لذیذ ی است و باید بگوییم که طعم گوشت آن فوق العاده است. بعد از این که این پیش غذای خوشمزه را میل کردید می توانید که غذای اصلی و دسر تان را سفارش دهید طبق منوی که در مقابل تان قرار دارد می توانید که غذای دل خواهتان را انتخاب کنید. هر کدام از این غذا ها دارای مواد غذایی خاص و خوشمزه ای هستند که شما از انتخاب هیچ کدام از آن ها پشیمان نمی شوید.

  غواصی با حال و هوای تایلندی

نوع سرویس رستوران Nahm

Type of restaurant service Nahm

این رستوران بزرگ و لوکس دارای خدمه ی بسیار مودب و کاردان هستند که این افراد در حین پذیرایی از مهمان ها و خوش امد گویی به مهمانان رستوران توجه زیادی می کنند. شما هر سوالی که درباره نوع پخت و یا مواد تشکیل دهنده این غذا ها بپرسید آن ها با کمال آرامش تمام اطلاعات را در اختیار تان قرار می دهند. این رستوران و غذا هایی که در آن ارائه می شود با وجود این که دارای قیمت های بسیا بالایی است اما نکته مهم این است که کیفیت این غذا ها بسیار بالاست که این یکی از مهم ترین مزیت های انتخاب این رستوران است و علاوه بر آن، نکته دیگری که وجود دارد این است که شما در منو این رستوران غذا های منحصر به فرد و خاصی را که در هیچ جای دیگری نمی توانید بینید را در لیست منوی این رستوران زیاد می بینید و شاید همین علت باعث شده تا این رستوران در بین رستوران های برتر دنیا باشد. ساعات سرویس دهی این رستوران به این ترتیب است که این رستوران هر روز از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲ ظهر و برای شام هم از ساعت ۷ تا ۱۰:3۰ شب پذیرای مهمانان بسیار زیادی است. در این مقاله سعی شد بیشتر به معرفی رستوران Nahm اشاره شود .

آدرس رستوران Nahm

South Sathorn Rd,27 Tungmahamek, Sathorn
Bangkok, Thailand

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.