Let’s travel together.

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

معرفی مرکز خرید تراسیتی برای گردشگران شهر آنتالیا

0 36

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا , معرفی مرکز خرید تراسیتی برای گردشگران شهر آنتالیا : آنتالیا جزو مهم ترین شهرهای کشور ترکیه محسوب می شود . و بعد از شهر استانبول دومین شهر منتخب برای گردشگران و توریست ها می باشد . که با داشتن آب و هوای معتدل و دلپذیر و با داشتن سواحلی زیبا و دل انگیز , یکی از مناطق پرطرفدار و گردشگرپذیر کشور ترکیه به حساب می آید . بدون شک چنین شهر پر رفت و آمدی , نیاز به مراکز خرید لوکس و مدرن دارد تا بتواند مسافران را به سوی خرید جذب کند و آنها را راضی نگه دارد .

خرید از بهترین مراکز خرید آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

می توان به جرات گفت یکی از دلایل عمده ی جذابیت شهر آنتالیا به خاطر وجود مراکز خرید موجود در آن است . با اینکه آنتالیا بیشتر یک شهر ساحلی و تفریحی است اما بدون شک مراکز خرید خوب و عالی در این شهر قرار دارد . که شما در تور ترکیه می توانید از این مراکز, خریدهای عالی داشته باشید . اگر شما با تور آنتالیا به این شهر زیبا و پرجاذبه می خواهید سفر کنید و دوست دارید در کنار گشت و گذار و تفریحتان یک خرید عالی از مراکز خرید معتبر این شهر داشته باشید .

خوب چگونه می توان بهترین مراکز خرید آنتالیا را شناخت ؟ ما کار شما را آسان کرده ایم .بهتر است با مجله ی گردشگری آبی همراه شوید تا شما را با یکی از این مراکز خرید به اسم مرکز خرید تراسیتی آنتالیا آشنا کنیم . تا با رضایت کامل از سفرتان به سوی خانه برگردید . و برای عزیزانتان و خودتان سوغاتی های زیبایی ببرید . جالب است بدانید لذت خرید کردن در بهترین مرکز خرید آنتالیا تجربه ایتکرار نشدنی خواهد بود .

  شهر درینکویو کجاست؟

آشنایی با مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

بدون شک یکی از قسمت های مهیج سفر به شهر آنتالیا , خرید کردن و گذراندن چند ساعتی در مراکز خرید این شهر است . این خرید کردن تنها به تهیه ی سوغاتی و پول خرج کردن منتهی نمی شود . همین که فرصتی پیش آمده تا به یک کشور با یک فرهنگ دیگر با پیشرفت ها و حتی رفتار اشخاص دیگر را ببینی و تجربه ای به دست بیاوری , بسیار جالب توجه است . امروز مجله ی گردشگری آبی برای شما یک مرکز خرید لوکس و در عین حال ارزان تراسیتی را معرفی می کند که اتفاقا بیشتر مسافران تور آنتالیا خریدهایشان را از آنجا انجام می دهند . به جرات می توان گفت تراسیتی یکی از بزرگترین نراکز خرید آنتالیا است .که با 4 طبقه و 150 فروشگاه و نمایندگی از برندهای مختلف و مطرح دنیاست .

و در آن می توان برای تمام اعضای خانواده از بهترین پوشاک گرفته تا لوازم آرایشی و بهداشتی و وسایل و تجهیزات را تهیه کنید . این مرکز خرید توانسته است لقب بهترین مرکز خرید آنتالیا را از آن خود کند . مرکز خرید ترااسیتی در منطقه ی لارا واقع شده است و دارای ساختمانی شیک و مجلل می باشد . و در آن انواع برندهای مختلف و معتبر به فروش می رسد . از جمله ی این برندها می توان به بربری Burberry , هوگوباس Hugo Boss , گانت Gant , لاکوست Lacost , ماسیما دوتی Massimo Duti , و…..در این مجتمع تجاری لوکس شعبه دارند . در این مجتمع انواع رستوران ها و فست فودی ها را مشاهده خواهید کرد و در صورت نیاز می توانید برای رفع گرسنگی و تشنگی تان غذا و نوشیدنی مورد علاقه تان را صرف نمایید و مقداری خستگی به در کنید . در این مرکز خرید انواع امکانات رفاهی از جمله ؛ سرویس های بهداشتی , مسجد و دفتر اشیای گمشده وجود دارد که در صورت نیاز به هر کدام می توانید از آنها بهره مند شوید . تاریخ احداث مرکز خرید تراسیتی به سال 2011 میلادی برمی گردد .

  راهنمای سفر به شهر وان ترکیه و هر آنچه باید بدانید

و در طی 9 سال توانسته به یکی از ماکز خرید معتبر شهر آنتالیا مبدل شود . برای دسترسی به این مرکز خرید می توانید از مرکز شهر به وسیله ی وسایل حمل و نقل عمومی همچون اتوبوس و تراموا خود را به مرکز خرید تراسیتی آنتالیا برسانید . مرکز خرید تراسیتی هر روز از ساعت 9.30 صبح تا ساعت 10شب باز است و شما در تور آنتالیا در طول این ساعات می توانید به خرید از این مرکز خرید بی نظیر بروید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.