Let’s travel together.

مرکز خرید اسکالا نوا کوش آداسی

معرفی مرکز خرید اسکالا نوا برای گردشکران شهر زیبای کوش آداسی

0 28

مرکز خرید اسکالا نوا کوش آداسی , معرفی مرکز خرید اسکالا نوا برای گردشکران شهر زیبای کوش آداسی : کوش آداسی یکی از شهرهای ساحلی و بسیار زیبای کشور ترکیه می باشد , که می تواند یک مقصد مناسب برای یک تعطیلات عالی و فراموش نشدنی باشد . جزیره کوش آداسی در کرانه های غربی کشور ترکیه و در استان آیدین قرار گرفته است . بیشتر درآمد شهر کوش آداسی از صنعت توریستی و گردشگری می باشد . شهروندان ایرانی از تورهای کوش آداسی , استقبال خیلی خوبی می کنند . از این رو تورهای مسافرتی زیادی به شهر کوش آداسی اجرا می شود .

شهر ساحلی و زیبای کوش آداسی در مجاورت دریای اژه قرار گرفته است که به موهبت دریا دارای آب و هوای معتدل و مرطوبی است که یکی از عوامل جذب گردشگر به این شهر داشتن آب و هوای مناسب آن است . افزون بر این داشتن خط ساحلی بسیار زیاد باعث شده است در کنار سواحل مراکز تفریحی و گردشگری ایجاد شود و در آن تمام امکانات رفاهی برای مسافران و گردشگران مهیا گشته است . شهری که سالانه میلیون ها و هزاران گردشگر وارد آن می شوند , فطعا باید دارای مراکز خرید بزرگ و متعدد باشد تا بتواند به نیاز گردشگران که تهیه سوغاتی و خرید می باشد , پاسخگو باشد .

جزیره کوش آداسی , جزیره زیبایی ها , خریدها و تفریحات ناب است . اگر در سفرتان با تور کوش آداسی به دنبال مرکز خرید معروف و معتبر در این شهر هستید . و از فصل های حراجی این مراکز خرید اطلاع داشته باشد . در این مقاله ی کوتاهی که پیش روی شما است , مجله ی گردشگری آبی به معرفی یکی از مراکز خرید بزرگ و معروف کوش آداسی به نام اسکالانوا می پردازد , تا شما در تور کوش آداسی در بین مراکز خرید فراوان , دچار سردرگمی نشوید و ا اطلاع و دانش کافی خریدهایتان را از مرکز خرید معتبر انجام دهید . در ادامه مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با مرکز خرید اسکالانوا آشنا شوید .

  مرکز خرید پالادیوم استانبول ( Palladium Mall Istanbul)

آشنایی با مرکز خرید اسکالا نوا کوش آداسی

مرکز خرید اسکالا نوا کوش آداسی

یکی از مراکز خرید بسیار بزرگ که در چند کیلومتری جزیره کوش آداسی تاسیس شده , مرکز خرید اسکالا نوا کوش آداسی نام دارد . مرکز خرید اسکالا نوا کوش آداسی برروی زمینی به مساحت 9000متر مربع احداث شده است .در اطراف این مرکز خرید هتل های بسیاری وجود دارد که شما در تور کوش آداسی بسته به بودجه خود می توانید در یکی از هتل ها اقامت کنید . در مرکز خرید اسکالانوا سوغاتی هایی با کیفیت و زیبا خواهید یافت که در هیچ کجای دنیا یافت نمی شود و اگر از آن ها خوشتان آمد حتما خریداری نمایید . و در واقع یکی از شیک ترین و مدرن ترین مراکز خرید و تازه تاسیس شهر کوش آداسی می باشد .

مرکز خرید اسکالا نوا کوش آداسی در نزدیکی یکی از بنادر کوش آداسی قرار دارد که راه ورودی شهرستان نوا می باشد , از این رو نظر گردشگرانی که به شهر کوش آداسی وارد می شوند را به خود جلب کرده و آنها را وادار به خرید می کند . در مرکز خرید اسکالانوا فروشگاه های اختصاصی فروش محصولات چرمی وجود دارد که در صورت تمایل می توانید از این فروشگاه کیف و کفش های چرمی با طرح های متنوع بازدید و خرید نمایید . این مرکز خرید دارای امکانات رفاهی و تفریحی متعددی است که با خرید از آن می توانید یک روز شاد و مفرح را سپری کنید .

  بازار عمده پوشاک در استانبول

کسانی که با کودکانشان به مرکز خرید اسکالا نوا کوش آداسی مراجعه می کنند می توانند فرزندان خود را برای ساعتی به شهر بازی این مرکز بسپارند و با خیال راحت به خریدهایشان بپردازند . این مرکز خرید با مرکز شهر در حدود 5 دقیقه فاصله دارد و دسترسی به آن بسیار آسان است و شما در تور ترکیه به راحتی می توانید خود را به این مرکز خرید برسانید و خریدهایتان را انجام دهید . در طراحی فضای مرکز خرید اسکالا نوا تدابیری اندیشیده شده است از جمله اینکه یک فضای باز خرید برای روزهای گرم تابستانی مهیا شده است تا گردشگران و مسافران در هوای مطبوع شهر کوش آداسی به خریدهایشان بپردازند . مرکز خرید اسکالانوا در کنار بندر و اسکله قایق ها قرار دارد . شما در تور کوش آداسی با رفتن به مرکز خرید اسکالانوا از خرید لذت واقعی را ببرید و مطمئن باشید این تجربه دیگر برای شما تکرار نخواهد شد . چون هم زمان با گشت و گذار در این مرکز صدای پرندگان را می شنوید و از هوای آزاد و مطبوع استنشاق می کنید و لذت خریدتان را چندین برابر کنید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.