Let’s travel together.

مراکز خرید همیشه تخفیف در استانبول را بشناسیم

مراکز خرید با تخفیف در استانبول

0 36

مراکز خرید همیشه تخفیف در استانبول را بشناسیم , مراکز خرید با تخفیف در استانبول : یکی از مواردی که در انسان ایجاد لذت و نشاط می نماید خریدن کردن می باشد به خصوص خرید در سفر و تهیه سوغاتی برای اطرافیان می تواند لذت سفررا برای ما مضاعف نماید. به ویژه خرید کردن برای همه ما انسان ها زمانی لذت بخش تر می گردد که از مراکز خرید ارزان و از اوت لت ها خرید نماییم و هزینه کمتری را برای کالای خریداری کرده پرداخت نماییم.

شهر استانبول به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای توریستی دنیا ف دارای فروشگاه های ارزان قیمت زیادی می باشد . که مجله تور و گردشگری آبی می خواهد در این نوشته شما عزیزانی را که قصد سفر با تور استانبول را دارید با مراکز خرید ارازن و همیشه تخفیف استانبول آشنا کنیم تا بتوانید در طی سفر خودبا تور ترکیه به این شهر از این مراکز خرید ، برای عزیزان خود سوغاتی تهیه کنید. با ما همراه باشید تا مراکز خرید همیشه تخفیف در استانبول را بشناسیم.

مراکز خرید همیشه تخفیف در استانبول را بشناسیم

مراکز خرید همیشه تخفیف در استانبول را بشناسیم

اوت لت اولویوم

درآوریل سال 2000 اوت لت اولویوم در منطقه زیتین بورنو استانبول افتتاح گشت . این مرکز خرید نخست دارای 25 مغازه بود ولی در حال حاضر تعداد فروشگاه های آن به 150 مورد افزایش پیدا کرده است . این مرکز خرید علاوه بر اینکه اجناس خود را با تخفیف های فوق العاده به فروش می رساند ، دارای امکانات تفریحی زیادی هم همانند 6 سالن تئاتر ، سالن بولینگ بوده و همین طور دارای رستوران ها و کافه هایی نیز می باشد که شما می توانید در طی خرید خود با صرف یک غذا و یا نوشیدنی در این مکان ها به استراحت بپردازید.

  قصر دلما باغچه در استانبول

 اوت لت ایرپورت

مرکز خرید اوت لت ایرپورت در منطقه اتاکوی استانبول قرار دارد. شما از این مرکز خرید می توانید سوغاتی های ارزانی را برای آشنایان و دوستان خود خریداری کنید. شما می توانید در 116 فروشگاه و مغازه این مرکز خرید بگردید و بهترین سوغاتی ها را قیمتی مناسب خریداری کنید. درست است که این مرکز خرید کوچک می باشد ولی دارای مغازه های زیادی می باشد که در آن ها لباس ، سوغاتی و سایر اجناس با تخفیف های ویژه تقریبا 70 درصد عرضه می گردد. همچنین این مرکز خرید دارای فود کورت و رستوران نیز می باشد که شما می توانید در آن ها به استراحت بپردازید. در ادامه نیز با ما همراه باشید تا  مراکز خرید همیشه تخفیف در استانبول را بشناسیم .

 اوت لت کاله

مسافت میان این مرکز خرید و فرودگاه بین المللی آتاتورک تقریبا 15 دقیقه می باشد و مرکز خرید اوت لت کاله برندهای مطرح دنیا با قیمت های خیلی خوب به فروش می رسند. طبقه بالای این مرکز خرید مخصوص غذا می باشد که در آن غذاهای متنوعی برای مشتریان ارائه می گردد. در اینجا برندهای ترک زیادی ، لباس های با جنس های مرغوب دارند که قیمت کلیه آن ها مناسب می باشد. شما می توانید برای رفتن به مرکز خرید سوار مترو شده و در ایستگاه gungoren از قطار پیاده شده پس از مقدار کمی پیاده روی به این محل خواهید رسید.

  جزیره کو سامت رویای ترین جزیره برای گذراندن تعطیلات در تایلند

 اوت لت اوپتیموم

مراکز خرید همیشه تخفیف در استانبول را بشناسیم

مرکز خرید اوت لت اوپتیموم یک مرکز خرید نسبتا بزرگ می باشد که اجناس با قیمت های مناسب درفروشگاه های آن به فروش می رسند. در فوت کوت این مرکز خرید غذاهای خوشمزه ای هم سرو می گرد که شب ها پرازدحام می گردد. برندهای معروفی در این مرکز خرید به فروش می رسند که قیمت آن ها در مقاسیه با سایر مراکز خرید ارزان تر می باشد. مرکز خرید اوت لت اوپتیموم در محله آتا شهر ناحیه آسیایی استانبول قرار گرفته و دارای 5 طبقه می باشد.

 اوت لت ویا پورت

اوت لت ویا پورت که در آن شما می توانید اجناس با کیفیت و ارزان خریداری کنید در نزدیکی فرودگاه سابیا واقع شده است. در این مرکز خرید که دارای 140 مغازه می باشد شما می توانید چیزهایی مانند طلا ، مبلمان ، وسایل آشپزخانه ، لباس ، ساعت و چرم های ترک را خریداری نمایید. لازم به ذکر است که یک دریاچه مصنوعی زیبا هم جهت استراحت مشتریان در این مرکز خرید طراحی شده است .
پیشنهاد مجله تور و گردشگری آبی به شما عزیزانی که قصد سفر با تور استانبول را دارید این می باشد که در برنامه سفر خود خرید از اوت لت های استانبول را هم جهت تهیه سوغاتی قرار دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.