بینی

لیفت بینی با نخ تهران | هزینه لیفت بینی با نخ چقدر است؟

لیفت بینی با نخ ، عمل زیبایی سریع و بی درد سر، هزینه لیفت بینی با نخ چقدر است؟ : امروزه با پیشرفت در علم پزشکی و با استفاده از تکنولوژی های نوین این امکان فراهم شده است که بتوان بدون عمل جراحی ، بینی را لیفت نمود. در واقع این روش درمانی زیبایی را با استفاده از نخ های قابل جذب به نام PDO( پلی دی اکسانن ) انجام می دهند . برای انجام لیفت بینی با استفاده از نخ های پلی دی اکسانن نیاز به کمتر از یک ساعت زمان می باشد. چون دوره نقاهت پس از این درمان کوتاه می باشد لذا افراد می توانند بلافاصله بعد لیفت بینی با نخ سرکار خود برگردند.

نحوه انجام لیفت بینی با نخ

چگونگی انجام این روش درمانی به این صورت می باشد که نخست بینی را به صورت موضعی بی حس می کنند و سپس پزشک جراح نخ های PDO را به موازات تیغه بینی و از داخل عبور داده و بینی را لیفت می نماید. نخ های لیفت زیر پوست قرار می گیرند و تیغه و نوک بینی را لیفت کرده و با تحریک رشد کلاژن سبب دوام و ماندگاری نتایج از این درمان می شوند.

باید اشاره کنیم که تعداد نخ های که برای داوطلبان مورد نیاز خواهد بود باهم متفاوت است. و امکان دارد برای یک داوطلب بیشتر از داوطلب دیگر نخ مورد نیاز باشد. باید قبل از انجام عمل لیفت بینی یک جلسه مشاوره برای بیمار برگزار گردد تا در طی این جلسه شکل نهایی بینی و تعداد نخ های مورد نیاز برای او مشخص گردد. نتایج لیفت بینی بلافاصله پس از عمل بینی ، قابل مشاهده می باشد. و از طرفی هزینه لیفت بینی خیلی کمتر از هزینه عمل بینی است .

عوارض جانبی لیفت بینی با نخ

چون نخ های PDO که در این روش درمانی مورد استفاده قرار می گیرند ، قابل جذب می باشند ،بنابراین در عرض 6 تا 8 ماه بعد از عمل ، از میان خواهند رفت. ولی لازم به ذکر است که PDO یک ماده ضروری جهت بخیه در طول عمل جراحی می باشد. داشتن درد و ورم بعد از جراحی یک مسئله طبیعی می باشد و در طی چند روز بعد از جراحی برطرف خواهند شد.

مدت زمان ماندگاری

باید اشاره کنیم که لیفت بینی با این روش درمانی اغلب دارای یک تا دو سال ماندگاری می باشد. در صورتی که پس از عمل لیفت اولیه ، لیفت تکرار گردد ، در این شرایط نتایج دارای ماندگاری بالایی خواهند بود. پون این عمل سبب رشد کلاژن می گردد ، بنابراین به دست آوردن نتایجی با ماندگاری دائمی یک مسئله طبیعی خواهد بود. و این مسئله می تواند تا اندازه زیادی اعتماد به نفس فرد را بالا ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا