خدمات پرستاری در منزل

قیمت پرستار کودک در منزل سال 1400 ( تعرفه و هزینه ها ) چقدر است ؟

قیمت پرستار کودک یا همان هزینه استخدام پرستار برای مراقبت از کودک بر اساس مدت زمان و کاری که والدین از پرستار می خواهند متفاوت است . در واقع می توان گفت چون کار پرستاری یک کار خدماتی است و لذا هزینه و حقوق پرستار کودک نیز بر اساس خدماتی که از پرستار در خواست می شود متفاوت خواهد بود .

برای اینکه بتوانید بهتر این موضوع را درک کنید یکی از معتبرترین مراکز خدمات پرستاری در منزل تهران را معرفی می کنیم . شما می توانید با تماس با این مرکز پاسخ تمام سوالات خود را در مورد پرستاری و نگهداری کودک در منزل دریافت کنید. برای دریافت راهنمایی همین الان با آسایش ایده آل تماس بگیرید .

قیمت پرستار کودک در منزل سال 1400 ( تعرفه و هزینه ها ) چقدر است ؟

مرکز مراقبت های آسایش ایده آل

تهران – ستارخان نبش باقرخان پلاک ۱۳۱ طبقه دوم واحد سوم

تلفن: ۰۲۱۴۴۲۱۵۸۱۳ – 021۶۶۹۱۹۳۳۰ – 021۶۶۹۱۷۶۰۴ – 021۶۶۹۱۷۵۶۹ – 021۶۶۹۱۹۶۱۳

021۴۴۲۲۶۱۹۵ – 021۴۴۲۲۷۶۴۵

موبایل : 09125839938

انتخاب پرستار کودک با هزینه مناسب

همیشه یکی از مهمترین دغدغه های والدین انتخاب پرستار مناسب با روحیات فرزند و البته حقوق مناسب بوده است . بله درست است این انتخاب واقعا دشوار است و در آینده کودک شما تاثیر خواهد داشت . پس قبل از اینکه اقدام کنید حتما از یک شرکت خدمات پرستاری مشاوره بگیرید . بر اساس تجربه بالایی که این شرکتها دارند می توانند بهترین مورد را برای شما معرفی کنند .

قیمت پرستار کودک در منزل سال 1400 ( تعرفه و هزینه ها ) چقدر است ؟

برای اینکه بهترین پرستار را برای مراقبت از کودک خود انتخاب کنید یکسری معیارها را باید مد نظر داشته باشید که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم :

  • خوش اخلاق باشد
  • با حوصله باشد
  • تجربه کافی داشته باشد
  • مهربان باشد
  • صبور و خوش صحبت باشد
  • وقت شناس باشد
  • و…

قیمت پرستار کودک در سال 1400 چقدر است ؟

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم هزینه کار خدماتی بر اساس میزان کار و مدت زمانی است که درخواست می شود . البته سال به سال با  تورم اقتصادی اکثر کارهای خدماتی نیز تعرفه های خود را بیشتر می کنند . خدمات پرستاری در منزل نیز از این قاعده مستثنی نیست .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا