خدمات پرستاری در منزل

قیمت پرستار کودک در منزل سال 1400 ( تعرفه و هزینه ها ) چقدر است ؟

کار پرستاری یک کار خدماتی است و لذا هزینه و حقوق پرستار کودک نیز بر اساس خدماتی که از پرستار در خواست می شود متفاوت خواهد بود .

برای اینکه بتوانید بهتر این موضوع را درک کنید یکی از معتبرترین مراکز خدمات پرستاری در منزل تهران را معرفی می کنیم . شما می توانید با تماس با این مرکز پاسخ تمام سوالات خود را در مورد پرستاری و نگهداری کودک در منزل دریافت کنید. برای دریافت راهنمایی همین الان با آسایش ایده آل تماس بگیرید .

قیمت پرستار کودک

مرکز مراقبت های آسایش ایده آل

تهران – ستارخان نبش باقرخان پلاک ۱۳۱ طبقه دوم واحد سوم

تلفن: ۰۲۱۴۴۲۱۵۸۱۳ – 021۶۶۹۱۹۳۳۰ – 021۶۶۹۱۷۶۰۴ – 021۶۶۹۱۷۵۶۹ – 021۶۶۹۱۹۶۱۳

021۴۴۲۲۶۱۹۵ – 021۴۴۲۲۷۶۴۵

موبایل : 09125839938

انتخاب پرستار کودک با هزینه مناسب

همیشه یکی از مهمترین دغدغه های والدین انتخاب پرستار مناسب با روحیات فرزند و البته حقوق مناسب بوده است . بله درست است این انتخاب واقعا دشوار است و در آینده کودک شما تاثیر خواهد داشت . پس قبل از اینکه اقدام کنید حتما از یک شرکت خدمات پرستاری مشاوره بگیرید . بر اساس تجربه بالایی که این شرکتها دارند می توانند بهترین مورد را برای شما معرفی کنند .

قیمت پرستار کودک

برای اینکه بهترین پرستار را برای مراقبت از کودک خود انتخاب کنید یکسری معیارها را باید مد نظر داشته باشید که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم :

  • خوش اخلاق باشد
  • با حوصله باشد
  • تجربه کافی داشته باشد
  • مهربان باشد
  • صبور و خوش صحبت باشد
  • وقت شناس باشد
  • و…

قیمت پرستار کودک در سال 1400 چقدر است ؟

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم هزینه کار خدماتی بر اساس میزان کار و مدت زمانی است که درخواست می شود . البته سال به سال با  تورم اقتصادی اکثر کارهای خدماتی نیز تعرفه های خود را بیشتر می کنند . خدمات پرستاری در منزل نیز از این قاعده مستثنی نیست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا