حمل و نقل

قیمت هر کیلو بار هوایی برای کشورهای مختلف + لیست قیمت فریت بار

قیمت هر کیلو بار هوایی چقدر است ؟

مسافران هواپیمایی همیشه در کنار خود بار اضافه ای دارند . اکثر این مسافرها برای مدت زمان طولانی و یا اقامت به کشور های دیگر سفر می کنند . مسافران مجاز به حمل مقدار بار مشخصی در هواپیمای خود دارند و از این رو باید برای ارسال مابقی بار خود هزینه اضافه بار پرداخت کنند . و مهمترین سوال این است که قیمت هر کیلو بار هوایی چقدر است ؟

آدرس : تهران , سهروردی شمالی , خیابان میرزایی زینالی غربی , ساختمان اداری ۱۴۴ , واحد ۱

شماره های تماس : ۸۸۵۰۱۲۸۷ – ۸۸۵۰۱۲۸۸

قیمت هر کیلو بار هوایی

هزینه فریت بار مسافری

قبل از اینکه به سوال بالا پاسخ دهیم بهتر است در رابطه با فریت بار مسافری توضیجاتی داده شود . شرکتهای هواپیمایی بر اساس قوانین بین المللی هزینه هایی را برای فریت کردن بار در نظر می گیرند و همچنین هزینه ای نیز برای اضافه بار در نظر می گیرند .

در برخی از موارد بار مسافر خیلی زیاد است و اصلا به صرفه نیست که هزینه اضافه بار پرداخت کند . از این رو بهترین راهکار فریت بار با هواپیمای کارگو است . این کار را شرکت خدمات بار هوایی انجام می دهد . در ادامه یکی از بهترین شرکت های بار هوایی را برای شما معرفی می کنیم .

امام مهمترین مسئله در تعیین قیمت هر کیلو بار هوایی مقدار بار و حجم آن است . در باربری هوایی دو نوع وزن در نظر گرفته می شود .

وزن واقعی بار
وزن حجمی بار

هر کدام بیشتر باشد مد نظر هواپیمایی آن است .

بطور مثال : یک صندلی چوبی شاید وزن 6 کیلویی داشته باشد . ولی حجم آن زیاد اسئت و وزن حجمی 10 کیلو دارد . در این صورت 10 کیلو در هزینه بار هوایی محاسبه خواهد شد .

قیمت هر کیلو بار هوایی

تعرفه وزنی بار به چند دسته تقسیم می شود :

وزن 45 کیلو

وزن 100 کیلو

300 کیلو
و 300 به بالا

تک تک این موارد هزینه های متفاوتی دارند . و هر چه بار وزن بیشتری داشته باشد هزینه کم خواهد شد . بهترین و ایده آل ترین گزینه این است که بار را حداقل به 100 کیلو برسانید .

یک نکته مهم دیگر در رابطه با قیمت هر کیلو بار هوایی این است که هزینه ها برای مقصدهای مختلف متفاوت است . بطور مثال هزینه فریت بار به کانادا با هزینه فریت بار به استرالیا متفاوت است و همچنین شهر های این دو کشور نیز تفاوت قیمتی دارند .

از این رو بهتر است قبل از هر اقدامی با شرکت پادمیرا تماس بگیرید :

آدرس : تهران , سهروردی شمالی , خیابان میرزایی زینالی غربی , ساختمان اداری ۱۴۴ , واحد ۱

شماره های تماس : ۸۸۵۰۱۲۸۷ – ۸۸۵۰۱۲۸۸

شرکت خدمات بار هوایی : https://padmiracargo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا