موفقیت

قانون جذب

قانون جذب یکی از  قوانین طبیعت هستش. طبق این قانون هر چیزی که در جهان وجود داره از خودش انرژی ساطع می‌کنه. زنده و غیر زنده، جاندار و بی‌جان هم فرقی نمی‌کنه. در این قانون هر ذره به مشابه خودش جذب میشه و این جالب‌ترین قانونی هستش که می‌تونه وجود داشته باشه. این قانون به شما کمک می‌کنه تا بدون دردسر به خواسته‌ها و آرزوهاتون برسین. چه بخواهیم و چه نخواهیم همه ما از این قانون استفاده می‌کنیم. اما برای این که زندگی موفق‌تری داشته باشین بهتره که با این قانون بهتر آشنا بشین. پس این مقاله از مجله موفقیت آبی رو تا آخر بخونین.

تعریفی از قانون جذب

قانون جذب یکی از قوانین طبیعت هستش که طبق اون با تفکر و تمرکز روی فکرهای مثبت و منفی میشه به نتیجه‌ها و یا تجربه‌های مثبت و منفی دست پیدا کرد. این قانون نوعی جاذبه ایجاد می‌کنه و ذره‌های مشابه هم رو جذب می‌کنه. طبق این جمله، میشه گفت؛ هر چیزی که در زندگیتون وجود داره رو خودتون جذب کردین. با درک درست این قانون، شما می‌تونین به هر چیزی که می‌خواهید دست پیدا کنین. کافیه که زندگی و افکارتون رو کمی تغییر بدین.

چطوری از قانون جذب استفاده کنیم؟

برای اینکه بتونین از این قانون استفاده کنین، باید اصول کار با این قانون رو بلد باشین. اگه اصول کار با این قانون رو بلد باشین، با استفاده از افکارتون می‌تونین به آرزوهاتون برسین. طبق این قانون به هر چیزی که فکر کنین براتون اتفاق میفته. پس باید سعی کنین بیشتر روی تفکرات مثبت تمرکز کنین. اینطوری زودتر به خواسته‌هاتون می‌رسین. برای این که بتونین از قانون جذب استفاده کنین، باید احساس خوبی داشته باشین.

در ابتدا باید هدفتون رو مشخص کنین. با مشخص کردن هدفتون می‌تونین افکار و احساساتتون رو روی اون هدف متمرکز کنین. بعد از  مشخص کردن هدف، باید احساس خوبی نسبت به زندگیتون داشته باشین. داشتن احساس خوب باعث ارسال ارتعاشات مثبت میشه و داشتن احساسات بد باعث ارسال ارتعاشات منفی. اگه شما احساس خوبی نسبت به زندگی داشته باشین، افکار و احساسات شما ارتعاشات مثبت رو برای کائنات می‌فرستن. طبق قانون جذب، مثبت مثبت رو جذب می‌کنه و میشه گفت، ناخودآگاه شما از این قانون استفاده کردین.

البته به خاطر داشته باشین که برای استفاده درست از قانون جذب باید در طول شبانه روز چند ساعتی رو برای تمرین کردن اختصاص بدین.

مراحل قانون جذب

این قانون طبیعی سه مرحله مهم داره. این مراحل، عبارتند از؛ خواستن، باور و تجسم و دریافت. در زیر به توضیح هر یک از این مراحل به صورت تفکیک شده پرداختیم.

مرحله اول ، درخواست کردن هدف و خواسته

اولین مرحله قانون جذب، درخواست کردن هدف و خواسته خود از طبیعت و کائنات هستش. به محض این که از کائنات درخواست بکنین، افکارتون به سرعت، انرژی و ارتعاشات ناشی از این هدف رو برای کائنات ارسال می‌کنه. اگر شما ندونین که دقیقا خواسته و هدفتون چی هستش، قطعا نمی‌تونین اون رو برای کائنات ارسال کنین و بنابراین این قانون برای شما کار نخواهد کرد.

برای درخواست خواسته‌هاتون اصلا از زمان آینده استفاده نکنین. مثلا نگید من پولدار خواهم شد، بگید من پولدار هستم. سعی کنین خواسته‌هاتون رو با نهایت احساس خوب روی برگه بنویسین. طبق قانون جذب شما باید هر روز به اهدافتون فکر کنین و خواسته‌هاتون رو برای کائنات ارسال کنین. مرور روزانه اهداف باعث میشه که ارتعاشاتی که ارسال می‌کنین هم‌چنان در قوت خودشون باقی بمونن.

مرحله دوم ، باور و تجسم هدف و خواسته

دومین مرحله از قانون جذب، باور و تجسم هدف و خواسته‌های خودتونه. شما تا چیزی رو باور نداشته باشین نمی‌تونین بهش دست پیدا کنین. بهترین روش برای این که هدف‌ها و خواسته‌هاتون رو باور کنین، این هستش که اون رو در زندگیتون احساس کنین. در حقیقت بهتره این رو بدونین که هر چیزی رو که ذهن و افکارتون باور داشته باشه، کائنات اون رو وارد زندگی می‌کنن.

این مبحث مهم‌ترین مبحث از مراحل قانون جذب هستش. در حقیقت اگه از این قانون نتیجه نمی‌گیرین، یعنی اهداف و افکارتون رو باور ندارین. در واقع میشه گفت؛ باور همان فکری هستش که چندین بار در ذهنتون تکرار شده.

تجسم کردن خواسته‌ها هم یکی از تکنیک‌هایی هستش که مورد تایید دانشمندان جهان قرار گرفته. البته به این نکته هم توجه کنین که با یک‌بار تجسم خواسته به اهدافتون نمی‌رسین. شما باید به صورت روزانه و مداوم خواسته‌هاتون رو تجسم کنین. بهترین زمان برای تجسم کردن زمان آلفاست. (زمان آلفا، زمان قبل و بعد خواب هستش)

مرحله سوم ، دریافت هر آن چیزی که می‌خواستید

سومین مرحله از قانون جذب، دریافت خواسته‌هاست. این دریافت شامل احساساتی میشه که در زندگی شما ایجاد میشه. شما باید بتونین احساسی رو درون خودتون ایجاد بکنین که دوست دارین. مثلا اگه به فکر پول درآوردن هستین، نباید روی بی‌پولی تمرکز کنین. شما باید بتونین روی رویاهاتون تمرکز کنین و خودتون رو فردی پول‌دار تصور کنین. اینطوری کائنات به راحتی چیزی که می‌خواهید رو وارد زندگیتون می‌کنن.

اگر به دنبال این هستین که چیزی رو در زندگیتون تغییر بدین، اولین کار تغییر افکارتونه. با تغییر افکار، ارتعاشاتی هم که برای کائنات مثی‌فرستین تغییر می‌کنه و رفته رفته زندگیتون دچار تغییر میشه.

خلاصه کلام

ما در این مقاله درباره مهم‌ترین قانون طبیعت یعنی؛ قانون جذب صحبت کردیم. طبق این قانون افکار  شما زندگی شما رو می‌سازه. شما با تفکرات مثبت می‌تونین ارتعاشات مثبت رو برای کائنات بفرستین و از این طریق خواسته‌هاتون رو وارد زندگیتون بکنین. این قانون طبیعی سه مرحله داره که این مراحل شامل؛ درخواست، باور و تجسم و همچنین دریافت میشن. در مرحله اول بعد از مشخص کردن هدف و خواسته لازمه که اون‌ها رو از کائنات درخواست کنیم. برای این کار بهتره خواسته‌هاتون رو با تمام احساسات خوب روی کاغذ بنویسین و به صورت روزانه و مداوم اون‌ها رو برای کائنات ارسال کنین.

بعد از تعیین هدف و درخواست خواسته، نوبت به مهم‌ترین مرحله یعنی باور و تجسم خواسته میرسه. انسان تا چیزی رو باور نداشته باشه نمیتونه بهش دست پیدا کنه. شما اول باید اهداف و خواسته‌هاتون رو باور کنین و باور داشته باشین که به این خواسته‌ها میرسین. بعد از باور خواسته‌ها، شما باید اون‌ها رو تجسم کنین. تجسم کردن یکی از بهترین تکنیک‌های این قانون محسوب میشه. آخرین مرحله قانون جذب، دریافت هستش. در این مرحله شما باید احساسات خوب  رو ایجاد بکنین تا بتونین خواسته‌هاتون رو دریافت کنین. اگر به دنبال تغییر در زندگیتون هستین، اول افکارتون رو تغییر بدین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا