Let’s travel together.

فستیوال سونکران تایلند جهانی شد , جشنواره آب تایلند

0 52

فستیوال آب تایلند و محبوبیت آن

تایلند جز کشور هایی است که در چند سال گذشته به یکی از مقاصد بزرگ گردش گری دنیا تبدیل شده است و از همین رو هم علاوه بر توریست هایی که از کشور های دیگر به این کشور سفر می کنند ایرانی های زیادی هم در این کشور همه ساله حضور دارند؛ و این کشور به طور جدی به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردش گری ایرانیان عزیز و همچنین تمام دنیا تبدیل شده است.

اما ممکن است سوالی که برای تان پیش بیایید این باشد که در این کشور دلیل رشد توریسم چیست ؟ در سال های اخیر این کشور آسیایی چه چیزی باعث شده تا این اندازه محبوب شود ؟ برای این که پاسخ مناسبی را به دست بیاورید بهتر است تا ما را در این بخش همراهی کنید.

معرفی تایلند

از زیبا ترین کشور هایی که در قسمت جنوب شرقی اسیا واقع شده است تایلند است که این کشور با داشتن زیبا ترین جاذبه های تاریخی و زبیعی خود باعث شده تا افراد زیادی مجذوب این کشور تاریخی شوند بانکوک به عنوان پایتخت این کشور دارای آب و هوای بسیار خوبی است که این شهر دارای جزایر دیدنی فراوانی است. این کشور دارای مردمانی بسیار خون گرم و مهربان هستند و از همین رو هم مردم این کشور با توریست ها رفتار بسیار خوب و با فرهنگی را دارند ان ها با داشتن سالانه چند هزار توریست به خوبی فرهنگ روبرویی با توریست ها را به خوبی یاد گرفته اند.

  پارک های آبی تایلند

غذای تایلندی

غذای تایلندی ( Thai food ) : یکی از نکات مثبت این کشور غذا های خوشمزه آن است که به یکی از نقات قوت آن کشور برای جذب گردشگر تبدیل شده است. تایلند دارای غذا هایی با طعم بسیار لذیذ و خوشمزه است غذا های این کشور از این رو بسیار معروف هستند. سوپ تام یام، سالاد تند، انبه با کته، ماهی مزه دار شده ی تند و غذاهای خوش طعم بسیار زیاد دیگری از خوشمزه ترین غذاهای سنتی و لذیذ این کشور است.
این غذا ها به قدری خوشمزه هستند که شما اگر فقط یک بار طعم آنها را بچشید طعم و مزه ی ان ها هیج وقت از یادتان نخواهند رفت بلکه این غذا ها در لیست محبوبترین غذاهایتان هم هم قرار می گیرد.

جشنواره ی آب تایلند

جشنواره ی آب تایلند : به مناسبت بزرگداشت سال نو در تایلند همه ساله از ۱۳ تا ۱۵ آپریل، جشنواره ی سونکران برگزار در این کشور برگزار می شود. آن ها بعد از بازدید از مکان های مذهبی شان همگی به خیابان های بزرگ شهر می آیند تا همه در کنار هم به جشن بپردازند و یک آب بازی حسابی را راه بیاندازند. ریختن آب از سنت های قدیمی بر جای مانده برای مردم تایلند است که هدف اصلی از این کار برای هم آرزوی خوب داشتن و احترام و شستن همه ی بدشانسی ها است.

  به کجا برویم ؟ جاهای دیدنی تایلند که حتما باید ببینید . . .

جشنواره آب تایلند

چند سالی است که جشن سونگکران هم جهانی شده است و همه ساله در برگزاری این جشن افراد زیادی از سرتاسر دنیا به این کشور سفر می کنند این مراسم یک جشن بسیار هیجان انگیز است که هر کسی دوست دارد تا با سفر به این کشور این مراسم را از نزدیک ببینند و در آن شرکت کنند. هدف اصلی از این اب بازی برای تایلندی ها این است که با این کار تایلندی ها خود شان را برای یک سال جدید و پر از شانس آماده می کنند

ما در هنگام ورود به این کشور همیشه افرادی را در مقابلتان خواهید دید که لبخند بر لب دارند و برای همین هم مردم تایلند را می توان به عنوان یکی از قوی ترین دلایل محبوبیت این کشور در دنیا دانست. مهمان نوازی و دست و دل بازی یکی از مهم ترین خصیصه های این افراد است که ان ها در مواجه با توریست ها همیشه به صحبت با گردش گران علاقه نشان می دهند. از آن جایی که این افراد بسیار شاد و سرحال و در این کشور شادی هم مسری است ! شما می توانید که با دیدن یک دست فروش خیابانی در گوشه خیابان لبخند سرشار از عشقی را بزنید زیرا می توان ید که شادی را از چشم های این افراد ببینید.

برای تان شاید عجیب باشد که این افراد چطور ممکن است که با این حجمه مشکلات و دست فروشی چطور می توان در کنار خیابان خوشحال بود ؟ باید در جواب بگوییم که خوشحالی در واقع یک حس کاملا درونی است و این مهم ترین چیزی است که تایلندی ها به خوبی آن را یاد گرفته اند.

  بهترین سوغاتی های تایلند

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های که این مردمان دارند این است که این افراد در واقع انسان های بسیار آرام و ریلکسی هستند. این ارامش حضور و راحتی خود موهبتی بزرگ است که این افراد آن را دارند اگر کشور خودمان را با این افراد مقایسه کنیم شاید به خون سرید ان ها بیشتر پی ببرید نکته ای که برای تان می گوییم این است که اگر در کشور ما فقط برای ۱۰ دقیقه چراغ راهنمایی رانندگی قرمز بماند ؟ چه اتفاقی ممکن است بیافتد خب کاملا مشخص است؛ اما جالب است بدانید که در بانکوک هیچ اتفاقی در چنین شرایطی نمی افتد و مردم صبورانه منتظر می مانند تا مشکل حل شود و چیزی که حتی از این مهمتر هم هست، ساکت هستند و بوق نمی زنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.