حمل و نقلمسافرت

فریت بار چیست ؟ ✔️ تعرفه و هزینه فریت بار به امریکا , استرالیا و کانادا در سال 1400

فریت بار یا همان ارسال بار هوایی است که اکثر مسافران بارهای اضافی خود به مقصد را به این طریق ارسال می کنند . شرکت خدمات بار هوایی مجری این کار است که در زیر بهترین شرکت فریت در تهران و ایران را برای شما معرفی می کنیم . همچنین انواع بار هوایی و روشهای ارسال آن در وزن های مختلف را در این بخش با کمک کارشناسان پادمیرا راه برای شما شرح خواهیم داد .

« هزینه فریت برای کشورهای مختلف به دلیل مسافت و نوع هواپیمایی فرق خواهد داشت »

قبل از اینکه بخواهید اقدام به ارسال بار هوایی به مقصد خود کنید بهتر است که با مشاورین و کارشناسان خدمات بار هوایی پادمیرا تماس بگیرید . در زیر اطلاعات تماس آورده شده است .

فریت بار

فریت بار هوایی پادمیرا راه

آدرس :  تهران , سهروردی شمالی , خیابان میرزایی زینالی غربی , ساختمان اداری ۱۴۴ , واحد ۱

شماره های تماس : ۸۸۵۰۱۲۸۷ – ۸۸۵۰۱۲۸۸

مزیت شرکت پادمیرا راه

انجام صفر تا صد کار ارسال بار مسافری به تمام نقاط دنیا .

شرکت فریت پادمیرا راه از بسته بندی تا تحویل بار در فرودگاه مقصد را بر عهده می گیرد . بدین صورت که کارشناسان با مراجعه به منزل بار را در همانجا بسته بندی کرده و با استفاده از کامیونت به فرودگاه ارسال می کنند . تمام کارهای گمرکی و تشریفات فرودگاهی را انجام می دهند. در نهایت بارنامه صادر می شود .

هزینه فریت بار چقدر است ؟

بار اضافی مسافر یا دارای وزن و چگالی است و یا دارای وزن حجمی است . هر کدام از این وزن ها بیشتر باشد شرکتهای هواپیمایی آن را مد نظر خواهند گرفت . لذا برای اینکه اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید بهتر است با کارشناسان شرکت  خدمات بار هوایی پادمیرا تماس بگرید .

از طرفی ارسال بار به تمام نقاط دنیا یکسان نیست و حتی در برخی از کشورها هزینه ارسال به شهرهای مختلف نیز فرق می کند .

فریت بار

فریت بار مسافری

هر مسافری که می خواد برای مدت طولانی و یا چند ماهه به کشور دیگری مسافرت کند دوست دارد لوازم مورد نیاز خود را نیز به همراه داشته باشد ولی قوانین هواپیمایی بین المللی برای هر مسافر میزان بار مشخصی را معین کرده است و بیشتر از ان به عنوان بار اضافی مسافری در نظر گرفته می شود . از این رو برای اینکه مسافر بتوان بار خود را ارسال کند باید هزینه بیشتری تقبل کند . هر چه بار بیشتر باشد هزینه هم بیشتر خواهد شد . از این رو برای بارهای بالای 30 کیلو بهتر است از ارسال بار به روش فریت استفاده شود . چرا که هزینه ارسال بار با هواپیماهای کارگو پایین تر از مسافربری است .

فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)

مبدا ارسال بار هوایی فرودگاه است . فرودگاه امام خمینی (ره) یکی از مهمترین و بزرگترین فرودگاه کشور برای مسافربری و ارسال بار هوایی می باشد . از این رو همه شرکتهای خدمات بار هوایی در این فرودگاه دفتری دارند که مسافران می توانند با مراجعه به آنجا کار ارسال بار خود به مقصدشان را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا