گردشگری

فاصله هتل دریم پلاس از جاذبه های گردشگری شهر دبی

فاصله هتل دریم پلاس از جاذبه های گردشگری شهر دبی :

ایستگاه متروی صلاح الدین:

این ایستگاه 300 متر از هتل دورتر می باشد که اگر شما بخواهید به صورت پیاده به انجا بروید می توانید در 4 دقیقه این مسیر را طی کنید.

فاصله هتل دریم پلاس از جاذبه های گردشگری شهر دبی

مرکز تجاری الغریر:

مسافت بین این مرکز خرید وهتل حدود 400 متر است که اگر شما بخواهید به صورت پیاده به انجا بروید باید 10 دقیقه زمان صرف کنید ولی تاکسی می تواند در 3 دقیقه شما را به انجا برساند.

ایستگاه متروی الریگا یا الرقه:

فاصله این ایستگاه مترو از هتل 700 متر می باشد که با استفاده از تاکسی می شود این مسیر را در 5 دقیقه طی کردولی در صورتی که شما بخواهید برای رفتن از مترو استفاده کنید باید 16 دقیقه زمان صرف کنید واگر هم به صورت پیاده بروید بع از 13 دقیقه در انجا خواهید بود.

برج ساعت دیره :

این جاذبه با هتل حدود یک کیلومتر فاصله دارد در صورتی که شما بخواهید با تاکسی به انجا بروید خدود 7 دقیقه در راه خواهید بود ولی با اتوبوس تا انجا تقریبا 17 دقیقه راه است.واگر هم شما بخواهید تا انجا پیاده روی کنید 20 دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت.

مرکز خرید برج های دوقلو ویا تویین تاورز:

مسافت بین این مرکز خرید وهتل تقریبا 3 کیلومتر می باشد که با تاکسی می شود این مسیر را در 9 دقیقه طی کرد وبه وسیله اتوبوس ومترو هم 15 دقیقه زمان باید برای رفتن به انجا اختصاص داد.

پل معلق:

فاصله بین پل وهتل حدود 2 کیلومتر می باشد که توسط تاکسی می شود در 17 دقیقه این مسیر را رفت ودر صورتی هم که برای رفتن به انجا شما بخواهید از مترو استفاده کنید 22 دقیقه در راه خواهید بود وبا استفاده از اتوبوس هم می شود این مسیر رادر 30 دقیقه طی کرد.

فاصله هتل دریم پلاس از جاذبه های گردشگری شهر دبی

مسجد بزرگ:

این مسجد حدودا 6/2 کیلومتر از هتل دورتر است وبا تاکسی می شود این مسیر را در 20 دقیقه طی کرد وبا استفاده از مترو هم شما برای رفتن به انجا حدودا به 30 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت.

بازار پارچه:

این بازار 7/2 کیلومتر از هتل مد نظر ما دورتر است برای رفتن به انجا به وسیله تاکسی شما به 20 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت ودر صورتی هم که بخواهید با مترو به انجا بروید باید نیم ساعت از وقت خود را صرف رفتن به این بازار کنید.

دبی فریم:

مسافت بین هتل و دبی فریم 2 کیلومتر است وبا استفاده از تاکسی می شود در 15 دقیقه از هتل به انجا رفت.

مرکز خرید البوستان سنتر:

فاصله ی بین این مرکز خرید وهتل 7 کیلومتر می باشد که می شود این مسیر را توسط تاکسی در 15 دقیقه طی کرد وبا استفاده از مترو هم می شود در 20 دقیقه از هتل به این مرکز خرید رسید.

پارک بازی گاردن گلو:

این پارک یک کیلومتر از هتل دورتر است که اگر از تاکسی برای رفتن به این پارک استفاده کنید می توانید در 13 دقیقه به انجا برسید.

جمیره پلازا:

مسافت بین این جاذبه و هتل 4 کیلومتر است که وبا استفاده از تاکسی شما برای رفتن به انجا به 20 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت وبا استفاده از ترکیب اتوبوس ومترو هم شما حدود 45 دقیقه تا یک ساعت در راه خواهید بود.

مرکز خرید ویلیج مال:

مسافت بین هتل واین مرکز خرید نیز 4 کیلومتر است که اگر شما برای رفتن به انجا بخواهید از اتوبوس استفاده کنید حدود55 دقیقه در راه خواهید بود ودر صورتی هم که برای رفتن به این مرکز خرید بخواهید از تاکسی استفاده کنید باید 20 دقیقه زمان صرف این کار کنید ووبا ترکیب اتوبوس ومترو هم می شود در 45 دقیقه به این مرکز خرید رسید.

سیتی واک مال:

این جاذبه 9 کیلومتر از هتل دورتر است وتاکسی در 20 دقیقه می تواند شما را به انجا برساند وبا استفاده از اتوبوس هم می شود در یک ساعت و17 دقیقه به انجا رسید پون شما مجبور هستید که چند بار اتوبوس عوض کنید.مترو. هم می تواند در 50 دقیقه شما را با انجا برساند.

فاصله هتل دریم پلاس از جاذبه های گردشگری شهر دبی

برج خلیفه:

مسافت بین این هتل وبرج خلیفه حدود 2/9 کیلومتر است که اگر شما بخواهید برای رفتن به این برج از تاکسی استفاده کنید 20دقیقه در راه خواهید بود و.در صورتی هم که برای رفتن به انجا بخواهید از مترو استفاده کنید حدود 50 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت.

دبی مال:

فاصله بین این هتل ودبی مال حدود 10 کیلومتر است که می شود این مسیر را با استفاده از تاکسی در 20 دقیقه پیمود.واگر هم شما برای رفتن به دبی مال مترو سوار شوید یک ساعت باید در راه باشید . وواتوبوس نیز بعد از یک ساعت و19 دقیقه شما را به انجا خواهد رساند.

فرودگاه بین المللی دبی:

این فرودگاه حدود 16 کیلومتر از هتل دورتر است. وتاکسی می تواند در 12 دقیقه شما را از هتل به این فرودگاه برساند ومترو هم قادر است در 16 دقیقه به انجا برسد.

فرودگاه بین المللی شارجه:

این فرودگاه تنها یک کیلومتراز دورتر است که می شود توسط تاکسی این مسیر را در 30 دقیقه طی کرد.

موقعیت جغرافیای هتل دریم پلاس دبی

شما می توانید موقعیت مکانی هتل دریم پلاس را بر روی نقشه گوگل زیر مشاهده کرده وان را برای خود بر روی نقشه علامت گذاری کنید تا در صورتی که قصد سفر به این شهر واقامت در یکی از هتل های ان را داشتید بتوانید از ان استفاده کنید.

آدرس هتل:امارات متحده عربی ، شهر دبی ، خیابان المراقبت
Al Muraqabat Street,Dubai,United Arab Emirates

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا