Let’s travel together.

غواصی و ماجرا جویی در آب های تایلند

برای آن هایی که می خواهد در تایلند غواصی کنند

0 55

غواصی و ماجرا جویی در آب های تایلند , برای آن هایی که می خواهد در تایلند غواصی کنند : با غواصی کردن در آب های زلال این مناطق می توانید که ماهی ها و حیوانات کوچک خارق العاده ای را زیر آب تماشا کنید. شما می توانید که بهترین صحنه های زیر آب را با عکاسی ثبت کنید و تصاویر بسیار زیبایی را از حیوانات ریز زیر آب تهیه کنید. از جمله کار هایی که می توانید در این منطقه خوش آب و هوای مخصوص انجام دهید این است که این مکان، در واقع مکانی بسیار خوب برای تماشای حیوانات کوچک ، عکاسی زیر آب ، غواصی مبتدی و پیشرفته ، شنا در زیر آب به کمک لوله تنفسی ( اسکوبا ) و کار هایی غیر از غواصی که ارزش پول خرج کردن را دارد است.
یکی از مناطقی که از دیر باز تاکنون یکی از بهترین مکان ‌های غواصی تایلند به شمار می ‌رفته دریای آندامن است که با آب‌ های گرم و شفافش که مملو از انواع ماهی ‌ها و مرجان‌ های رنگارنگ است به زیبا ترین و خارق ‌العاده‌ ترین شکل ممکن جزایر گرمسیری را احاطه کرده است و از همین رو هم برای غواص ها و توریست هایی که به این منطقه سفر می کنند با کیفیت ترین لوازم غواصی و ماجرا جویی را عرضه می‌ کند. از جمله مکان ‌های فوق العاده روز های تعطیل و پاتوق غواصی در تایلند جزایر پوکت ، کائو لک ، فی فی و ساحل آئو نانگ در کرابی به حساب می آیند.اگر شما نیز به غواصی و ماجرا جویی در آب های تایلند علاقه مندید پشنهاد می کنیم که سفر به کشور زیبای تایلند را از دست ندهید .

  کائو یای پارک ملی تماشایی در تایلند

غواصی و ماجرا جویی در آب های تایلند

غواصی و ماجرا جویی در آب های تایلند

یکی از مناطقی که بهترین موقعیت را برای خدمات رسانی به کل منطقه دارد پوکت است که این منطقه بسیار مکان محبوب و برای برگزاری جشن های ساحلی مناسب است. کائو لک هم یک مکان ایده آل برای متمرکز شدن در بخش تایلند شمالی دریای آندامن می باشد. یک مکان بسیار آرام و چشم گیر در خط ساحلی زیبای کرابی در خلیج فانگ نگا آئو نانگ است که این مکان برای مشتاقان آفتاب و مسافران یک زندگی جزیره‌ ای خوب را در فی فی برای مسافران رقم می زند. در جزایر سیمیلان، برمه و هین دائنگ می توانید که تجهیزات حرفه ‌ای غواصی و یک طیف شگفت انگیز و جالب از قایق ‌های سفری در اطراف سایت ‌های غواصی که کلاس جهانی دارند وجود دارد را مشاهده کنید.
یکی از محبوب ‌ترین مقصد‌ های اسکوبا در تایلند جزایر تماشایی سیمیلان است که دارای مناظر شگفت انگیزی با آب چشم انداز های فوق ‌العاده خود در آب ‌های کبود است. در عمق آب این جزیره صخره‌ های سنگی بزرگ و چینه بندی شکل وجود دارند که برای غواصی شنا گرانی متهور را طلب می کند امکان یک شیرجه در اماتیک از عقب را دامنه پر شیب صخره‌ ها فراهم می‌کند. روزانه تعداد افراد زیادی از روی قایق تفریحی یا قایق سفر های دریایی به غواصی می روند.
یکی از مشهور ترین سایت‌ های غواصی تایلند و دنیا ریشلیو راک است که این مکان در صدر مکان ‌های غواصی است که در این غواصی می توانید به همراه وال کوسه ‌ها یک تفریح هیجانی را تجربه کنید. برای دیدن سفره ماهی ‌ها و کوسه ‌های پوزه سفید تپه ‌های دریایی فوق العاده کُه بن و کُه تاچایی است.

  هر آنچه باید در سفر به تایلند بدانید , راهنمای مسافرت به تایلند

بهترین مکان برای دیدن کوسه‌ های پشت خاکستری هین دائنگ – هین مائونگ است که در این منطقه کوسه ها در کنار دیواره ‌های ساحلی پرسه می‌ زنند. همچنین در دریای آندامن برای وال‌کوسه ها و سفره ماهی‌ ها این مکان به عنوان دومین خانه است. هیجان غواصی در کنار بزرگ ترین دیواره عمودی تایلند با دیدار از هین دائنگ مطمئنا تجربه خواهید کرد. غار های کوچک و بزرگ در همان حوالی منظره ای هیجان انگیز را برای ماجرا جویی به وجود می اورند.
برای گشت و گذار در سایت‌ های غواصی موجود در خلیج تایلند کُه ساموی یک پایگاه ایده‌آل است. درباره غواصی در جزایر پوکت و سیمیلان باید بگوییم که غواصی در این مکان ها کاملا با هم متفاوت هستند. مناطق بسیار خوبی برای غواصی در اطرف ساموی و کُه تائو وجود دارد که در کنار آن می ‌توانید تا از اقامت گاه ها و تفریح گاه های فوق العاده ساموی نیز نهایت بهره را ببرید. با تور تایلند از غواصی در تایلند لذت ببرید . بیشتر افراد علاقه ی خاصی به غواصی دارند که امکان آن در بسیاری از کشورها وجود ندارد ولی کشور تایلند از جمله کشورهایی است که امکان غواصی در آن وجود دارد اگر به غواصی و ماجرا جویی در آب های تایلند علاقه مندید سفر به تایلند را به شما پیشنهاد می کنیم .

فصل غواصی در تایلند

غواصی و ماجرا جویی در آب های تایلند

تایلند جز کشور هایی است که در این کشور در همه فصول می توان که به غواصی در اب های زلال آن پرداخت و در صورت سفر به این کشور برای تفریح و غواصی شما می‌توانید که در تمام طول سال در تایلند به غواصی بپردازید. از ماه نوامبر تا آوریل در واقع بهترین شرایط آب و هوایی برای غواصی در دریای آندامن است که برای دیدن وال ها و کوسه ها هم بهترین زمان ماه فوریه در این کشور می باشد شما می توانید که سفره‌ ماهی‌ ها را در تمام سال در دریا ببینید زیرا به راحتی با یک غواصی تا عمق ۳۰ متری دریا قابل مشاهده هستند. شرایط سطح آب به خصوص در ماه های منتهی به سال جدید معمولا بسیار آرام و دمای هوای داخل دریا ها بین ۲۸ تا ۳۱ درجه سانتی گراد است باد های موسمی هم درست از اواخر ماه می تا اکتبر در این مناطق شروع به وزیدن می کنند و در این صورت است که سطح آب در دریای آندامن بسیار طوفانی می‌شود و به همین خاطر هم که برخی سایت ‌های غواصی مانند سیمیلان ، ریشلیو راک و هین دائنگ از دسترس خارج می شود زیرا که دید تا حدود ۳۰ درصد در مکان ‌های با وسعت بیشتر کاهش می ‌یابد.
باران ‌های سنگین نیز در این منطقه در ماه اکتبر شروع می شود و شدت می یابد. از اوایل ماه اکتبر تا اواسط ماهی می فصل قایقرانی در پوکت است اما در طول سال برخی قایق ‌های تقریحی و سفر های شبانه دریایی در جزایر فی فی دایر می ‌باشند؛ اما دریای آندرمن از ماهی می تا آگوست فصل کم رونق خود را می‌گذراند که این وضعیت در واقع در خلیج تایلند بهترین زمان برای غواصی و ماجرا جویی در آب های تایلند است.

  نکاتی که باید قبل از سفر به تایلند بدانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.