Let’s travel together.

تور باتومی آجارا , غذاهای آجارا را در بهترین رستوران‌های باتومی تجربه کنید

0 10

آجارا یک منطقه  گردشگری در شهر باتومی گرجستان می باشد . که به دلیل داشتن مناطق زیبای تابستانی گردشگران زیادی را به خود جذب می کند .غذا یکی از معبارهای مهم گردشگران است . از این رو انتخاب رستورانی تمیز و خوب با غذاهای لذیذ اهمیت پیدا می کند . فضای جذاب رستوران ، کارکنان خوش اخلاق و منوی قابل توجه از جمله پارامرهایی هستند که در انتخاب رستوران موثر می باشند .

بهترین رستوران های باتومی در منطقه  آجارا

لاگونا

خاچاپوری یا همان پای پنیر پیتزا مانند . غذای مخصوص منطقه آدجارا و گرجستان است . آدجارولی خاچاپوری از لحاظ ظاهر متفاوت از پیتزای معمولی است . ظاهر این غذا وسوسه انگیز است و با تخم مرغ سو می شود . اگر به تور باتومی رفتید ، حتما این غذا را امتحان کنید .

خاچاپوری بعد از خینکالی غذای محبوب گرجستان است . این غذا در همه جای شهر یافت می شود . اما لاگونا رستورانی است که شما در آنجا می توانید شما بهترین خاچاپوری را نوش جان کنید . لاگونا از بهترین دستورالعمل برای پخت خاچاپوری استفاده می کند و این غذا را در اندازه های مختلف کوچک ؛ متوسط و بزرگ سرو می کند .

غذاهای آجارا

نکته قابل ذکر این است که خاچاپوری‌ها در لاگونا با خمیر کم و پنیر بیشتر درست می شوند ، که برای افرادی که رژیم دارند و دوست ندارند زیاد غذای چاق کننده بخورند مناسب است .

 • آدرس رستوران لاگونا : 18 Zurab Gorgiladze Street, Batumi, Adjara, Georgia
 • شماره تلفن لاگونا : 995422225212+
  تور باتومی و خرید از بهترین مرکز خرید در گرجستان | باتومی مال

رترو

رترو از جمله رستوران هایی است که در آنجا غذای معروف و خوشمزه گرجستان ، آدجارولی خاچاپوری سرو می شود . این غذا در رترو نیز در اندازه های مختلف سرو می شود . رترو در پخت خاچاپوری از دستورالعمل ساده بهره می گیرد و این غذا یک غذای سنگین به شمار می رود . اگر شما به خوردن غذای سنگین عادت ندارید ، بهتر است اندازه کوچک آن را دو نفری میل کنید .

منوی رترو متنوع می باشد و علاوه بر خاچاپوری ، غذاهای دیگری هم در این رستوران می توان سفارش داد .

 • آدرس رترو: 54/62 Zurab Gorgiladze Street, Batumi, Adjara, 6010, Georgia
 • شماره تلفن رترو : 995579511722+

گریل تاون

گریل تاون از جمله رستوران های باتومی است که به دلیل قرار گرفتن در منطقه ی مناسب باتومی ، فضاهای جذابی در داخل و بیرون برای سرو غذا دارد . گریل تاون از گران‌ترین رستوران‌های باتومی به شمار می رود . و همانگونه که از اسمش نیز مشخص است ، غذاهای کبابی در این رستوران سرو می شود .

گریل تاون

رستوران گریل تاون علاوه بر ظاهری جذاب ، منویی متنوع و وسوسه برانگیر نیز دارد . در منوی این رستوران شما می توانید غذاهای گرجی، اروپایی و ایتالیایی مثل ماکارونی و پیتزا را مشاهده کنید . از این رو خوردن غذاهای غربی ، برای شمایی که از خوردن غذای گرجستانی خسته شده اید ، لذت بخش خواهد بود .

  ستون های باتومی

اگر شما خواهان خوردن غذا در جمعی صمیمی با فضایی شیک به همراه تنوع منوی غذایی هستید ، باید بگوییم که گریل تاون می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد . قطعا با گریل تاون خاطره ای خوب در ذهن خواهید داشت .

 • آدرس گریل تاون : 24 Rustaveli Avenue, Batumi, Adjara, Georgia
 • شماره تلفن گریل تاون : 995574007764+

Heart of Batumi

رستوران قلب باتومی از جمله رستوران های جذاب و خوب باتومی است که در محیطی آرام و دوست داشتنی از مهمانان پذیرایی می کند . این رستوران با سرو غذاهای سنتی و تلفیق آن‌ها با ظرافت‌های مدرن و بین‌المللی تجربه فرهنگی فوق العاده ای را برای گردشگران رقم می زند.

فضای صمیمی این رستوران باعث می شود که شما حس کنید در یک خانواده مهمان هستید . منوی متنوع با قیمت مناسب رستوران قلب باتومی ، به محبوبیت آن افزوده است . اگر شما خواهان خوردن غذایی متنوع و خوب با هزینه ی مناسب هستید ، رستوران قلب باتومی انتخابی مناسب می باشد .

 • آدرس قلب باتومی: 11 ул.Генерала Мазниашвили, Batumi, Adjara, 6010, Georgia
 • شماره تلفن قلب باتومی: 995568940515+

Ukrainochka

Ukrainochka از جمله رستوران‌های شیک و محبوب در بین مردم محلی باتومی است که در محیطی آرام و دوست داشتنی با غذاهای خوشمزه با قیمتی مناسب از میهمانان پذیرایی می کند .

Ukrainochka

به طور عمده در این رستوران غذاهای اوکراینی، اسلاویایی و گرجستانی سرو می‌شود و به شما این امکان را می دهد که از بین غذاهای گوشتی و ماهی بهترین را انتخاب کنید . غذای مشهور اوکراینی به اسم برش (Borscht) و یا دامپلینگ‌های شگفت‌انگیز می توانند انتخاب خیلی از شما باشد . در واقع برای انتخاب‌هایی متنوع‌تر رفتن به این رستوران را توصیه می‌کنیم.

 • آدرس Ukrainochka : Batumi, Adjara, Georgia
 • شماره تلفن Ukrainochka : 995593330234+
  راهنمای بازدید از کلیسا های باتومی در تور گرجستان باتومی

کافه و رستوران Clouds

کافه و رستوران Cloudsیکی از رستوران های دنج باتومی است .شما در رستوران کلودز هتل رادیسون می توانید با خوردن شامی شگفت انگیز در رستورانی شیک خاطره ای خوش تجربه کنید . این رستوران دارای منویی متنوع و گسترده است که بیشتر روی غذاهای اورپایی متمرکز است . اگر مایلید از شامی شگفت‌انگیز در رستورانی شیک لذت ببرید به کافه و رستوران کلودز در هتل رادیسون باتومی بروید. با توجه به اینکه این رستوران متعلق به هتل است ، قیمت ها هم بالا و در خور شام مجلل در هتل می باشد .

 • آدرس رستوران کلودز : 1 Ninoshvili Street, Batumi, Adjara, 6000, Georgia
 • شماره تلفن کلودز : 995422255555+

رستوران روسقفی اسپکتروم

شما در رستوران اسپکتروم شامی خوشمزه در در منظره‌ای رویایی تجربه می کنید . در منوی این رستوران غذاهای محلی و اروپایی با انوع نوشیدنی ها یافت می شود . این رستوران برای گذراندن شبی دوستانه انتخاب شایسته ای است .

 • آدرس اسپکتروم : : Tavdadebuli Lane, Batumi, Adjara, Georgia
 • شماره تلفن اسپکتروم : 995591055422 +

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.