Let’s travel together.

طعم اصیل غذا های تایلندی

در سفر به تایلند حتما این غذاها را تست کنید

0 44

طعم اصیل غذا های تایلندی , در سفر به تایلند حتما این غذاها را تست کنید : همه ی ما کم و بیش درباره غذا های تایلندی و این که این غذا از لحاظ طعم و مزه در دنیا بسیار معروف شده اند اطلا عاتی را شنیده ایم بسیار ممکن است که در سفر به تایلند اولین چیزی که شما را جذب این کشور کند طعم غذا ها و بوی آن ها مد هوش کننده آن ها باشد و در بر خورد با تایلندی آن ها از شما درباره تست غذا هایشان سوال کنند. تایلندی ها نسبت به غذا هایشان بسیار حساس هستند و از این رو مردم این کشور اهمیت زیادی به تغذیه و نوع آن می دهند.

در تشخیص این که کدام رستوران را در تایلند انتخاب کنید مهم ترین نکته این است که این رستوران چه تعداد مشتری را دارد هر چه قدر که مشتری زیادی باشد در یک نگاه می توانید که بفهمید که این رستوارن تایلندی چقدر خوب و با کیفیت است پس در انتخاب یک رستوران ناب به منو، دکور یا حتی قیمت ها هم توجه نکنید. تمام شهر های تایلند دارای غذا های خوشمزه است شما نه تنها در بانکوک بلکه به هر شهری که بروید می توانید از غذا های خوشمزه این کشور میل کنید.  با سفر به تایلند با تور تایلند طعم اصیل غذا های تایلندی را تجربه کنید . ما در این سایت تعدادی از بهترین آنها را به شما معرفی می کنیم امیدواریم که نهایت استفاده را بکنید. لذیذ ترین و مهم ترین غذا های تایلندی که در سفر به تایلند بهتر است استفاده کنید و طعم اصیل غذا های تایلندی را  امتحان کنید عبارتند از :

طعم اصیل غذا های تایلندی

طعم اصیل غذا های تایلندی

Tom Yum Goong

تایلند غذا های بسیار لذیذی را دارد که یکی از لذیذ ترین سوپ های تایلند است. میگو یکی از اصلی ترین مواد تشکیل دهنده این سوپ لذیذ است. این غذا مختص افرادی است که غذا های دریایی را دوست دارند در صورتی که شما اهل غذا های دریایی نیستید پیشنهاد می کنیم که از همان اول دور این غذا را خط بکشید ! بیشتر افرادی که به خوردن غذا های تایلندی علاقه دارند تست کردن این غذا را نباید از دست بدهند، درباره تست کردن این سوپ لذیذ باید بگوییم که تست این غذا می تواند ورودی سحرانگیزی به دنیای غذا های خوشمزه این کشور باشد. طعم این غذا بسیار لذیذ است و می توان گفت که طعمی ترش و تند را دارد زیرا که در تهیه این سوپ از علف لیمو استفاده می کنند. در صورتی که شما طعم غذا های تند را دوست ندارید این بار نه تنها از کنار این غذا بلکه از کنار بیشتر غذا های تایلندی عبور نکنید زیرا که اکثر این غذا ها دارای طعم بسیار تندی هستند. طعم اصیل غذا های تایلندی را در هیچ جای دنیا به جز خود تایلند نمی توانید تجربه کنید .

  معرفی رستوران Nahm

Pad Thai

این غذا هم مثل سایر غذا های تایلند دارای طعم بسیار خوشمزه و لذیذی است این غذا در واقع همان نودل است وPad Thai رشته های سرخ شده نودل است که بسیار خوشمزه است. شما می توانید که این غذا را در دکه های غذا های خیابانی و هم چنین غذا خوری های محلی پیدا کنید این غذا ممکن است که در رستوران ها هزینه زیادی داشته باشد از همین رو بهتر است تا نوع ارزان آن را از غذا های خیابانی که در گوشه کنار شهر طبخ می شود انتخاب کنید. درباره طعم این غذا باید بگوییم که طعم این غذا بسیار دل نشین است و طعمی شیرین و ترش را دارد برای سرو این غذا از گوشت مرغ ، بشقاب سبزیجات و غذا های دریایی استفاده می شود.

Massaman

طعم اصیل غذا های تایلندی

از دیگر غذا های خوش طعم تایلند، کاری است ! درباره کلمه Massaman ماسامان باید بگوییم که شاید شما تصور کنید که این کلمه یک کلمه ی بومی تایلندی است ولی این گونه نیست و ماسامان جزیی از کلمه های مسلمانان از قرن نوزدهم است. درباره طعم و ادویه این غذا باید بگوییم که این غذا نسبت به انواع غذا های کاری در تایلند که دارای طعم بسیار تندی هستند ، این غذا کمی نرم تر است در این غذا بیشترین ادویه ای که استفاده می شود مقداری فلفل قرمز خشک شده است پس علت تندی هم همین ادویه است پس شما در خوردن آن مواظب باشید چون هنوز هم تند است. دارچین ، جوز هندی و زیره سیاه در واقع اصلی ترین ادویه های این غذا هستند که همگی این ادویه ها از آسیای میانه هستند. شما در مراجعه به رستوران ها در بیشتر منو های غذایی می توانید که ماسامان کاری را ببینید زیرا در اکثر رستوران های تایلندی در منوهای غذایی این غذا وجود دارد.

  پارک های آبی تایلند

Som Tam

شگفت انگیز ترین غذای تایلندی Som Tam است زیرا که این غذای خاص و لذیذ تمام ۴ طعم اصلی مثل ترش ، تند ، نمکی و شیرین را در خودش دارد و می توان گفت که این غذا در واقع ترکیبی از همه ی طعم های لذیذ دنیا است. به این غذا در زبان انگلیسی ، سالاد سبز پاپایا هم می گویند. مطمئنا از تست این غذا بسیار راضی خواهید شد زیرا که این غذای تازه ، بسیار خوشمزه است که می توان گفت طعمی فوق العاده را دارد . مهم ترین مزیت این که این غذا به سرعت و راحتی آماده می شود.

Geng Kheaw Wan Gai

مرغ کاری سبز هم یکی دیگر از غذا های بسیار خوش طعم وتند تایلندی است. این غذا بسیار تند است و مخصوص ان دسته از افرادی است که به غذا های تند علاقه دارند شما در صورت سفارش این غذا فراموش نکنید که حتما کلمه ی midler( کمی معتدل تر ) را تاکید کنید تا تندی آن را کمتر کنند تا شما در هنگام صرف غذا دهانتان آتش نگیرد! شما در سفارش این غذا می توانید که این غذا را با مرغ ، گوشت قرمز و سبزیجات دیگری سفارش دهید.
در سفارش این غذا سفارش با مرغ در واقع نوع اصلی و خوشمزه این غذای محبوب تایلندی است. علت تندی بیش از اندازه این غذا فلفل قرمز است زیرا که تم اصلی این غذا را فلفل قرمز تشکیل می دهد. و همان طور که گفتیم دلیل تند بودن Geng Kheaw Wan Gai مرغ سبز کاری هم همین مورد است. در تهیه این غذا از فلفل قرمز، یادمجان تایلندی، شیر نارگیل و سبزیجات بسیار تازه ای استفاده می شود و در واقع این غذا یکی از بهترین کاری هایی است که شما در صورت سفر به تایلند می توانید آن را سفارش دهید و از تندی آن لذت ببرید. در این قاله سعی شد تا شما بیشتر با طعم اصیل غذا های تایلندی آشنا شوید تا در سفر به این کشور بدانید که چه غذایی هایی را انتخاب کنید .

  سفر داوطلبانه به تایلند برای نجات فیل های چیانگ مای

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.