Let’s travel together.

طبیعت گردی در تایلند

ماجراجویی در تایلند

0 46

طبیعت گردی در تایلند , ماجراجویی در تایلند : در سفر به تایلند شما می توانید که در این کشور شگفت انگیز کوهستان های عظیم و سواحل زیبا و جنگل های با درختان غول پیکر را ببینید شما در مقابل تان می توانید که طبیعت بکر و زیبایی را مشاهده کنید. بیشترین چیزی که باعث شده تا شما در این کشور مات و حیران شوید چشم انداز های طبیعی آن است که هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. بدون شک شما در سفر به این کشور شگفت انگیر با دیدن این همه مناظر و شگفتی غرق در طبیعت زیبای این کشور می شوید. در شناخت این کشور زیبا و برای دیدن بهترین مناظر و لمش این محیط از نزدیک شما باید راهنوردی کنید و طبیعت گردی در تایلند را تجربه کنید . شما می توانید تا در کنار تور گردش گری از مسیر های ناهموار کوهستانی و جنگلی عبور کنید و از دیدن مناظر بکر لذت ببرید. این مسیر های بسیار باریک و کمی صعب العبور هستند که مخصوص راهنوردی در نظر گرفته شده اند و برای همین هم هیچ خودرویی نمی تواند که از آن ها عبور کند. در این سایت با ما همراه باشید تا ما در این بخش  با معرفی تور تایلند برای شما بهترین مسیر های راهنوردی در تایلند ,  طبیعت گردی در تایلند را معرفی کنیم.

معرفی مسیرهای طبیعت گردی در تایلند

طبیعت گردی در تایلند

مسیر چیانگ رای به چیانگ مای

شما در هنگام عبور از این مسیر به راحتی می توانید که بسیاری از مردم محلی منطقه را از نزدیک ببینید و از این طریق می توانید که با شیوه زندگی و فرهنگ این قبایل آشنا شوید، تمامی این مسیر مخصوص پیاده روی است و شما در حین پیاده روی در این مسیر می توانید که تمام طبیعت زیبای این منطقه را از نزدیک حس کنید، شما حین عبور از این مسیر به پارک جنگلی سر سبزی می رسید که می توانید در این پارک پوشش گیاهی و پرندگان بسیاری که در این پارک زندگی می کنند آن را بینید، مزیت عبور از این مسیر این است که شما علاوه بر گشت و گذار و تفریح می توانید با زندگی قبایل محلی آن جا هم تا حدودی آشنا شوید. تا می توانید از این فرصت استفاده کنید و خودتان را به دل طبیعت بی نظیر تایلند بسپارید. در تماشای درختان و کوه ها همه چیز را با دقت تماشا کنید. اهالی این منطقه بسیار مهربان و خون گرم هستند و از این رو شما می توانید که برای استراحت هم به خانه مردم محلی بروید زیرا همان طور که گفتیم با روی باز و با غذا های خوشمزه از شما پذیرایی می کنند. طبیعت گردی در تایلند آنقدر جذاب است شما با دیدن این همه طبیعت زیبا و طبیعی شگفت زده می شوید .

  پل های معروف تایلند را بشناسید

 

مسیر چیانگ مای به مانگ هونگ سوی

طبیعت گردی در تایلند

این مسیر مختص افرادی است که می خواهند در مناطق بکر تایلند ماجراجویی کنند با گشت و گزار در مناطق بکر تایلند می توانید که چیز های زیادی را کشف کنید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که عاشق ماجرا جویی در مناطق بکر هستید و در صدد این هستید تا در این مناطق بکر چالش هایی را داشته باشید بدون شک ما به شما اطمینان می دهیم که این مسیر یعنی مسیر چیانگ مای به مانگ هونگ سوی حتما شما را به خواست تان خواهد رساند. نکته مهم درباره این مسیر این که مسیر چیانگ مای به مانگ هونگ سوی در گذشته مسیری برای عبور تاجران بود اما دیگر امروزه این مسیری تبدیل به راهی برای عبور راهنوردانی که برای گردش به این مناطق می آیند شده است. دره، رودها و کوه های مختلف را در عبور از این مسیر می توانید ببینید برای حرکت به سمت مانگ هونگ سوی شما باید در این مسیر به طور تقریبا ۸ ساعت پیاده روی انجام دهید برای گذراندن شب بهترین مکان انتخاب یکی از روستا های بین مسیر است که شما می توانید با ماندن در این روستا با غذاهای محلی و فرهنگ مردم و قبایل این ناحیه بکر و زیبا از نزدیک آشنا شوید و شبی پر هیجان را تجربه کنید.

  به کجا برویم ؟ جاهای دیدنی تایلند که حتما باید ببینید . . .

مسیر پارک ملی سری فانگ نگا

این مسیر که دارای تقریبا ۸ کیلومتر مسیر راهنوردی است یکی از زیبا ترین مسیر ها است پارک ملی سری فانگ نگا که مسئولان محیط زیست تایلند این پارک را برای نگهداری از جنگل های بارانی بوجود آورده اند. درباره این پارک باید بگوییم که پارک ملی سری فانگ نگا دارای آبشارها و جنگل های زیبایی است که در حین عبور از این مسیر می توانید با خیل عطیمی از ان ها در مسیر خود روبرو شوید. رود خانه ای نسبتا بزرگ در مسیر تان وجود دارد که لازم است تا از این مسیر عبور کنید و برای عبور از رودخانه شما مجبورهستید که شنا کنید و از این طریف این فرصت را دارید تا یک ماجرا جویی هیجان انگیزی را تجربه کنید.
پارک دارای بخش های مختلفی است در یک قسمت این پارک اقامت گاه های مناسب و مجللی را برای استراحت گردش گران و توریست هایی که مراجهع می کنند در نظر گرفته اند که در صورت نیاز شما می توانید مدتی را در آن مکان ها استراحت کنید و این فرصت را دارید تا از غذا های خوشمزه و محلی تایلند که مورد پسند عام و خاص است میل کنید و شبی خاطره انگیز را در این مکان بگذرانید.

مسیر کوهستان خائو پوم در جزیره کو ساموی

این مسیر هم مختص افرادی است که عاشق طبیعت و ماجرا جویی در آن هستند معمولا سالانه تعداد زیادی از توریست های ماجرا جو در این مکان به دنبال گردش و اکتشافات زیادی هستند. جزیره زیبایی که در این مسیر واقع شده است مکان مناسبی برای گردش گرانی است که می خواهند از این مسیر عبور کنند برای لذت بردن از این طبیعت زیبا می توانید که در ساحل این جزیره زیبا ساعت ها بنشینید و امواج زیبا را تماشا کنید اما اگر شما هم به دنبال ماجرا جویی هستید مسیر کوهستان جنگلی خائو پوم در این جزیره بهترین مکان برای شما است که می توانید به آن جا بروید و به این ترتیب شما یک تجربه زیبا و عالی را در کنار جنگل و کوه با هم تجربه کنید . . .
این مکان دارای جنگل های طبیعی بکری است که تا می توانید غرق تماشای زیبایی این جنگل های بکر بشوید، با چند ساعت کوه نوردی می توانید که به بالای کوه برسید و از این ارتفاع به چشم انداز های خیره کننده این جزیره و دریای مواج نگاهی را داشته باشید . علاوه بر مسیرهای ذکر شده در این مقاله تایلند جاهای دیدنی زیادی دارد از جمله بانکوک , پاتایا و پوکت که شما می توانید در سفر به تایلند با تور پاتایا از شهرهای دیدنی این کشور نیز دیدن کنید . طبیعت گردی در تایلند جذابت های زیادی دارد و باعث ثبت لحظات خاطره انگیر می شود .

  سیستم حمل و نقل در تایلند چگونه است ؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.