Let’s travel together.

سواحل بدروم و پرطرفدار و محبوب ترین آن ها

0 91

سواحل بدروم وپرطرفدارو محبوب ترین آنها

تور بدرم در طی سال های اخیر محبوبیت زیادی را در میان گردشگران ایرانی و سرتاسر دنیا پیدا کرده است. بدرم در واقع یکی از شهرهای ساحلی ترکیه می باشد که دارای سواحل زیادی برای تفریح می باشد که یک تعداد از آن ها خصوصی بوده و در اختیار هتل ها می باشند و تعدادی هم عمومی بوده و همه مردم می توانند در آن ها حضور پیدا کنند. مجله تورو گردشگری آبی در این متن سعی دارد تا شما را با تعدادی از این سواحل بدروم که  برتر بوده و دارای محبوبیت زیادی در  شهر بدروم می باشند. باید متذکر شویم که همه سواحلی که در این مقاله شرح داده می شوند عمومی می باشند.

• ساحل آکارلار (Akarlar):

ساحل آکارلار در مرکز شهر بدروم واقع شده است و از جمله ساحل های برتر و خوب این شهر به شمار می رود .درست است که در بیشتر مواقع این ساحل را نادیده می گیرند ولی این ساحل دارای چشم انداز زیبایی به جزیره کوز یونان می باشد. از آنجایی که این منطقه ساحلی در نزدیکی بازار می باشد ، بنابراین رستوران های بسیار خوبی را هم جهت صرف غذا می توان در آن پیدا کرد که انواع غذاهای ترکی و بین المللی را سرو می کنند. یک مزیت مهمی که ساحل آکارلار در مقایسه با سایر ساحل های بدروم دارد ؛این می باشد که محیط این ساحل بکر بوده و دور از سروصدا شهری و یک محیط آرام می باشد.

  مراکز خرید همیشه تخفیف در استانبول را بشناسیم
سواحل-بدروم
سواحل-بدروم

• ساحل گونشکیک (Gumusluk)از جمله سواحل بدروم:

بیشتر مردم محلی از ساحل گونشکیک استفاده می نمایند و این ساحل از جمله ساحل های کم ارتفاع بدروم می باشد . در این ساحل رستوران های بزرگی احداث شده اند که ماهی سرو می کنند. این رستوران ها در میان مردم محلی دارای محبوبیت زیادی می باشند لذا اکثر اوقات شلوغ می باشند. در صورتی که علاقه مند به این می باشید که با فرهنگ این مردمان آشنا شوید می توانید در این رستوران ها در کنار مردم محلی غذا میل نمایید.

• ساحل کرجی (Kargi Beach)

ساحل کرجی نیز دارای محبوبیت زیادی در شهر بدروم می باشد .هم مردم بومی این شهر و هم گردشگران و توریست ها علاقه زیادی به این ساحل شهر بدروم از خود نشان می دهند. این ساحل در جنوب شهر بدروم واقع شده است. این ساحل یکی از سواحل بدروم می باشد که بسیار تمیز و آرام است و در آن می توان خانه ها و ویلاهای زیادی را برای اجاره کردن پیدا نمود.

• ساحل کیستبوکو(Kisebuku) یکی از سواحل بدوم:

درواقع ساحل کیسبوکو از جمله سواحل زیبای روستای مازی است . یکی از معایب این ساحل زیبا شلوغی زیادی آن می باشد و بهتر است که برای رفتن به این ساحل یکی از فصل هایی را انتخاب نمایید که این ساحل خلوت باشد. شما جهت رسیدن به این ساحل بدروم می توانید از تورهای قایق بهره ببرید. در پیرامون این ساحل بقایای تاریخی از حمام ها و کلیساها و … دیده می شود که سبب جذابیت هرچه بیشتر ساحل کیستبوکو شده است.

  رویدادهای برتر تابستانی در شهر دبی
سواحل بدروم ترکیه
سواحل بدروم ترکیه

• ساحل ایلگین کاو (IIgin Cove):

ساحل ایلگین کاو هم یکی از ساحل های روستای مازی می باشد و از جمله سواحل بدروم می باشد که بسیار زیبا می باشد.جهت رسیدن از بدروم به این ساحل شما باید از وسایل نقلیه استفاده نمایید . بعد از وارد شدن به روستای مازی برای رسیدن به این ساحل باید مقداری به طرف تپه های روستا رانندگی نمایید تا بتوانید به این ساحل زیبا برسید. ساحل ایلگین کاو هم در میان گردشگران و هم در میان مردم بومی دارای طرفداران زیادی می باشد . دراین ساحل هیچ گونه مغازه ای جهت خرید خوراکی و نوشیدنی وجود ندارد لذا بهتر می باشد که قبل از رفتن به این ساحل وسایل و خوراکی های مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.