Let’s travel together.

سفر دو هفته ای به تایلند

0 57

چگونه دو هفته در تایلند باشیم ؟

یکی از کشور هایی که دارای جاذبه و مکان های تاریخی است کشور تایلند است که این سرزمین به سرزمین لبخند معروف است این کشور به یکی از جذاب ترین مقصد های جذاب در آسیا تبدیل شده است که این کشور دارای مجموعه ای از فرهنگ، تاریخ، هنر و غذا ها می باشد. شما در صورتی که به این کشور سفر می کنید می توانید که لذت ببرید و یک سفر به یاد ماندنی را به دست بیاورید قبایل تپه ای را می توانید که در شب های بانکوک تجربه و فرهنگ تایلندی را احساس کنید.

شما برای این که به این زیبایی های تایلند پی ببرید باید تا ماه ها زمان نیاز داشته باشید اما گردش گران بسیاری سعی می کنند شما می توانید که در طول دو هفته تا آنجایی که می توانند تایلند را بشناسند ما در این بخش به شما نکاتی را یاد آور می کنیم که شما در یک سفر دو هفته ای به این کشور می توانید که جاهای دیدنی را بگردید.

یک شب در بانکوک

بانکوک به عنوان پایتخت تایلند یکی از بهترین مکان های گردش گری است شما در حضور در تایلند بهتر است تا این شهر را به عنوان یکی از بهترین مکان های گردشی انتخاب کنید. شما برای بازدید در شب اول، بهتر است که به سراغ بازدید از مکان های فرهنگی بروید و در منطقه راتاناکوسین زمان خودتان را بگذارانید ؛ یکی از معروف ترین جاذبه های این کشور همین ناحیه است که در آن متمرکز شده است که به شما این شانس را می دهد که شما می توانید کاخ بزرگ که محل سکونت پادشاه تایلند بوده را ببینید.

شما می توانید که با گشت و گذار در این قسمت روز خود تان را کامل کنید شما می توانید که در این گردش از عبادت گاه وات فو که بزرگ ترین عبادت گاه بانکوک است هم دیدن کنید و از قصر فرا و موزه ملی هم می توانید که بازدید کنید.

  آنچه در سفر به تایلند باید بدانید

بانکوک

دو شب در کانچا نابوری

در کشور تایلند یکی از شهر هایی که مهم ترین نقش را در جنگ جهانی دوم داشت و بسیار هم تعیین کننده بود همین شهر بود و یکی از مهم ترین ریل هایی که در این کشور وجود دارد و نقش عمده ای را در طول جنگ جهانی دوم داشته است راه آهن مرگ ژاپن بود که این خط اهن توسط زندانیان جنگی ساخته شده و شروع آن از شهر کانچانابوری آغاز و به میانمار ختم شده است.

یکی از شهر های تاریخی برای گردش در واقع همین شهر است این شهر مقصد مهم تاریخی است و زمانی که در آنجا هستید می توانید پل روی رودخانه کوای را ببینید و یا حتی روی آن راه روید. موزه جنگی جیث، قبرستان چونگ کای، مرکز راه آهن تایلند-میانمار، موزه جنگ جهانی دوم و گالری هنر از مهم ترین بنا های این شهر است که همگی این موارد مربوط به جنگ جهانی دوم می باشد

یک شب در آیوتایا

در گذشته و در زمانی که تایلند معروف به سیام بود، شهر آیوتهایا به عنوان پایتخت این کشور بود در قرن 14 این شهر تاسیس شد و به خاطر داشتن جاذبه های تاریخی و معماری باورنکردنی به شهرت جهانی رسیده است. اگر از آن دسته افرادی هستید که به مکان های تاریخی بسیار علاقه دارید بی شک برای شما بازدید از این مکان و غرق شدن در تاریخ قدیمی تایلند بسیار مناسب است زیرا این شهر جایی است که باید حتما از آن دیدن کنید.

وقت بگذارید از قلعه های باور نکردنی قرن ۱۴ قلعه فت که است بهتر است تا در حضور تان حتما دیدن کنید برای تهیه میوه و سبزیجات تازه و غذاهای سنتی این شهر می توانید که به بازار چاو فروم بروید و بهترین میوه و غذا ها را میل کنید.

  5 محل برتر در تایلند که باید در زمستان از آن ها بازدید کنید

آیوتایا

دو شب در چیانگ مای

درست است که شهر بانکوک به عنوان پایتخت این کشور برگزیده شده است اما یکی از شهر های بزرگ تایلند که برای مردمان تایلند به عنوان پایتخت است شهر چیانگ مای است که این شهر پایتخت غیر رسمی مردم لانا و فرهنگ آن ها محسوب می شود. بهتر است تا در سفر به این مکان از عبادت گاه های این شهر که همگی ان ها دارای قدمت ۲۲۰۰ ساله هستند دیدن کنید. یکی از مهم ترین علت های معروف بودن چیانگ مای به داشتن مناظر زیبای طبیعی اش است پس فراموش نکنید که حتما از باغ سیریکیت و آبشار مائه سا بازدید کنید.

دو شب تپه گردی

رفتن به سفری اکتشافی برای دیدن قبایل تپه ای یکی از خاطره انگیز ترین کار هایی است که شما می توانید در طول این دو هفته که آن جا هستید داشته باشید و از این محل ها که در اطراف چیانگ مای ساکن هستند دیدن کنید. فراموش نکنید که در این سفر باید برای این که گردش و تفریح جالبی را داشته باشید گروه کوچکی را تشکیل دهید وحتما از یک راهنمای خبره کمک بگیرید. در این تور گردشی شما چیز های زیادی را یاد می گیرید که چگونه از رودخانه رد بشوید، چگونه غذا را در جنگل بپزید و با قبایل مختلف این ناحیه آشنایی پیدا کنید.

دو شب در ساحل رایلی

شما اگر تصمیم داشتید که بعد از چیانگ مای به یک مکان دیگر بروید شما دو انتخاب دارید شما هم می توانید به شهر کو ساموی» پرواز کنید و شما در این سفر از جزایر ساحل شرقی دیدن کنید و یا هم می توانید که به شهر کرابی تایلند پرواز کنید و شما از جزایر ساحل غربی این شهر دیدن کنید. آب و هوا نقش بسیار مهمی را در انتخاب شما دارد؛ زیرا که از نوامبر تا فوریه فصل غیر بارانی در ساحل شرقی است.

  تجربه ی فوق العاده در کوه فانگان تایلند

ساحل غربی یکی از نقاطی است که در تایلند بیشتر فصول بارانی است؛ و مناطق بیشتری را تحت تاثیر قرار می دهد و این بارش از آوریل تا اکتبر ادامه خواهد داشت. رایلی یکی از بهترین مکان ها برای توقف در ساحل غربی، این کشور است. سنک آهک های که در کنار آب قرار گرفته اند آن را تبدیل به مکانی محبوب برای عکاس ها و صخره نوردها کرده است.

در این مکان شما می توانید که صخره نوردی کنید و اگر اهل این کار نیستید شما می توانید از دیدن این صخره های زیبا لذت ببرید. فقط تماشای آن ها هم لذت بخش است. بازدید غار فراننگ، شنا درساحل فرارنگ، قایق سواری و غواصی از تفریحات دیگر این محل است.

دو شب در جزیره فی فی

برای آرامش سازی در کنار ساحل جزیره فی فی بهترین محل برای شما است و شما در این منطقه می توانید که مناظر حیرت انگیز آن را ببینید و تماشا کنید بدون شک ساحل این ناحیه مهم ترین جاذبه این جزیره است.

دو شب بانکوک

حالا که یک سفر تفریحی را داشته اید شما در پایان سفر دوباره به شهری باز می گردید که سفر خودتان را آغاز کرده اید. می توانید که به منطقه سانخومویت که پر از مهاجران و توریست است بروید زیرا که جاذبه های گردش گری زیادی در آن قسمت وجود دارد که از جمله آن ها می توان به موزه و پارک بنچاسیری اشاره داشت. فراموش نکنید که در پایان سفر هم حتما سری به رستوران های بانکوک بزنید و طعم خوش غذا های شهر بانکوک را بچشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.