Let’s travel together.

ستون های باتومی

ستون های باتومی

0 43

ستون های باتومی (Batons ) : گرجستان کشوری است اروپایی که دارای زیبایی ها و جذابیت های بسیاری است . این کشور با داشتن طبیعت بکرو بی نظیر , کلیساهای تاریخی , ستون ها و بناهای به جا مانده از امپراتوری های بزرگ , شهر سنگی و دیگر جاذبه های گردشگری مقصد مسافرت و بازدید هزاران هزار گردشگر است که در هر فصلی از سال به کشور گرجستان مسافرت می کنند .

باتومی پایتخت توریستی کشور گرجستان

ستون های باتومی

کشور گرجستان کشور کوچکی است که در شرق دریای سیاه جا خوش کرده است . پایتخت این کشور شهر زیبا و دیدنی تفلیس است و بزرگترین شهر در این کشور محسوب می شود . در دو سال اخیر در حدود 7 میلیون گردشگر خارجی به کشور گرجستان مسافرت کرده اند . صنعت گردشگری در این کشور سبب سود دهی بسیار بالایی است که یکی از راه های اصلی کسب درآمد در این کشور است . تعداد کسانی که با تورهای گرجستان یا به صورت انفرادی به کشور گرجستان مسافرت می کنند , روز به روز به تعدادشون افزوده می شود .

همین امتیازات باعث شده است کشور گرجستان نسبت به همسایه های خود اقتصاد بهتری داشته باشد . باتومی گرجستان , دومین شهر بزرگ این کشور به شمار می رود . که در قسمت جنوب غربی این کشور قرار گرفته است و دارای آب و هوای معتدلی است و عنوان پایتخت توریستی کشور گرجستان را از آن خود کرده است . شهر باتومی ازیک سو به دریای سیاه و از سمت دیگر به کوه های قفقاز منتهی می شود . و همین امر باعث شده است آب و هوای معتدلی داشته باشد . این شهر جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد که در این مقاله , مجله گردشگری آبی شما را با یک از این جاذبه ها آشنا می کند . اسم این جاذبه گردشگری ستون های تاریخی باتومی می باشد . با ما همراه باشید .

  رستوران تاوادوری باتومی Batumi Tavadori Restaurant

آشنایی با ستون های باتومی

ستون های باتومی

یکی از جاذبه های گردشگری شهر باتومی که می توانید در تور باتومی برای بازدید از آن وقت بگذارید ستون های باتومی است . این بنای تاریخی از جمله شناخته شده ترین جاذبه گردشگری کشور گرجستان است و می توان گفت که شما با دیدن آنجا به یاد کاخ ها و بناها و آثار باستانی یونانی می افتید . این جاذبه های گردشگری را طوری ساخته اند , گویی دروازه ی ورودی دریا هستند , این ستون ها در کنار ساحل ساخته شده اند که خود تبدیل به جاذبه های گردشگری و جاذبه ای دیدنی در ساحل شهر باتومی گشته است . این ستون ها در بخش شرقی پارک شهر باتومی ساخته شده است .

با وارد شدن به پارک 6می و در کنار سواحل شهر باتومی می توانید ستون هایی را ملاحظه کنید که به رنگ سفید هستند که به عنوان قسمت ورودی پارک بزرگ و مشهور 6می به شمار می رود . به ستون ها که نزدیک می شود در میان آنها مجسمه ی یک زن خودنمایی می کند , که در دست این مجسمه هواپیمایی وجود دارد . برای ساعات تاریک و شب , ستون ها را مجهز به انواع چراغ های نورپردازی کرده اند و شما در تور باتومی با بازدید از این بنای تاریخی می توانید از زیبایی های آن در هنگام شب لذت ببرید . در شهر باتومی از محوطه قرار گیری ستون ها به طور بهینه استفاده می کنند . و درحال حاضر به محل برگزاری جشن ها و فستیوال های موزیک از آنجا استفاده می نمایند . و شما نیز در تور گرجستان می توانید در شهر باتومی در این جشن ها و فستیوال ها حضور داشته باشید . و از آن ها لذت ببرید . و غرق در تماشای ستون های بزرگی که پارک 6می را در خود جای داده است بشوید .

  پل صلح تفلیس ( Tbilisi Peace Bridge )

در کنار این ستون ها هتل های بسیار لوکس و مدرنی احداث شده است که منظره هایی مشرفبه ساحل و دریا دارند . و شما در تور باتومی می توانید با اقامت در این هتل ها از زیبایی ساحل و دریا لذت ببرید . جالب است بدانید طرح اولیه ساخت ستون های باتومی برای یک دکتر اهل شهر باتومی به نام lavane Mchedlidze است . این طرح برای اولین بار در هنگام سفرش به ایتالیا که در سال 1930 بود به ذهنش رسید . امروزه بیشتر افرادی که به شهر باتومی مسافرت می کنند چه با تور گرجستان یا به صورت شخصی , بهتر است قبل از مسافرتشان برخی از مکان های دیدنی این شهر را بشناسن و یک برنامه ی فشرده برای بازدید از این جاذبه ها تنطیم کنند , تا از لحظه به لحظه های مسافرتشان به صورت بهینه استفاده کنند و لذت ببرند . مجله ی گردشگری آبی برای شما سفری پر از لذت آرزو می کند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.