Let’s travel together.

زیباترین آبشارهای تایلند

0 65

از این آبشار های تایلند دیدن کنید  :  دنیای که ما در آن زندگی می کنیم پر از شگفتی ها و عجایب حیرت انگیز است، جای جای این هستی پهناور مملو از طبیعت و مناظر بکر و بی بدلیلی است که هر بیننده ای را محصور می کند شگفتی هایی که وجود دارد همه و همه نشان می دهد که این جهان هستی زیبایی و دیدنی های خاص و منحصر به فردی را برای شما انتخاب کرده است. کوه ها ، جنگل ها، رودها و آبشار هایی که با دیدن شان روح آدمی تازه می شود.

از زیبا ترین جلوه های ناب طبیعت می توان به آبشارهای خروشان اشاره کرد که مطمئنا بازدید از آن ها حسابی حال و هوای هر بازدید کننده ای را را عوض می کند و جانی دوباره به روحش می بخشد. در این قسمت ما می خواهیم که برای شما درباره این آبشارهای زیبا در دل کشور تایلند صحبت کنیم و بهترین آبشارهایی که در سفر به تایلند نباید از دیدن شان غافل شوید را برای تان معرفی می کنیم. از آن جایی که آبشارها در طبیعتی زیبا و دل انگیز وجود دارند بازدید از آن ها می تواند ما را با مناظر شگفت انگیزی روبه رو کند. کشور تایلند از جمله کشور هایی است که پر است از آبشار هایی که هر بیننده ای را شگفت زده می کند این کشور محبوب کوله گردان تقریبا در هر شهر و استانش می توان آبشارهای زیبا و جذابی را پیدا کرد.

  پارک ملی اراوان ( Erawan National Park )

آبشار اراوان (Erawan)

پارک ملی اراوان در شمال غربی تایلند و در فاصله چند ساعتی از شهر زیبای کانچا نابوری واقع شده است. درباره این پارک زیبا باید بگوییم که یکی از زیباترین پارک های ملی تایلند پارک ملی اراوان است. جنگل های سرسبز، تپه های سنگ آهکی و رودخانه های زیبای این پارک باعث شده تا همه ساله گردشگران زیادی که به تایلند سفر می کنند برای بازدید از این پارک ملی بیایند. وزش باد های موسمی در آن ناحیه بسیار زیاد و با شدت صورت می گیرد اما یکی از ویژگی های این پارک این است که وجود تپه های بلند مانع از وزش باد های موسمی شرقی به این پارک می شود و برای همین متوسط ریزش باران در آن معمولا بسیار کمتر از قسمت های دیگر است.

آبشار اراوان

در تور تایلند یکی از جاذبه های شگفت انگیز این پارک ملی آبشار اراوان است که دارای حوضچه های زمردین زیبایی است.

این آبشار 7 طبقه است وتا 5/1 کیلومتر جاری می شود، بالاترین طبقه آن شبیه سر فیل است. از آن جایی که اين منطقه دارای منظره های كوهستانی بسیار خاص و زیبایی است امکان ندارد که هیچ بیننده ای از دیدن این مناظر زیبا احساس خستگی کند. وجود مزارع سرسبز در اطراف این پارک باعث شده تا زیبایی این آبشار دو چندان شود.

یکی از دیدنی ترین مناظر این آبشار شاید این لحظه باشد که وقتی که آب شفاف اين آبشار از بالای سنگ های آهكي زرد رنگ به داخل استخرهای بزرگی می ريزد بدون شک منظره ای فوق العاده ناب و وجد آور را به همه گردشگران هدیه می دهد. از دیگر زیبایی این آبشار می توان به این نکته اشاره داشت که این آبشار توسط انبوه درختانی زیبا و متنوع احاطه شده است.

  بهترین سواحل گردشگری تایلند

آبشار Khlong Lan

یکی دیگر از آبشارهای جذاب تایلند می توان به Khlong Lan اشاره داشت که این آبشار با ۱۰۰ متر طول و ۴۰ متر عرض از متفاوت ترین، شگفت انگیز ترین و بزرگ ترین آبشارهای تایلند است. در صورت سفر به تایلند اگر دوست داشتید که به این آبشار سری بزنید باید به سمت شمال و استان کامفائنگ پت که این شهر تا پایتخت تایلند یعنی شهر بانکوک ۵ فاصله دارد بروید.

آبشار خلانگ لن آبشاری زیبا با ارتفاعی نزدیک به 100 متر در یک مکان بکر زیبا و درست در دل طبیعتی جذاب واقع شده است تا چشم هر بیننده ای را به خود شگفت زده کند برای رسیدن به این آبشار مسیر های طبیعت گردی مناسبی وجود دارد که چشم انداز های جذابی دارند. این آبشار را بی شک می توان یکی از زیبا ترین آبشار های کشور تایلند بشمار آورد.

آبشار Khlong Lan

همیشگی بودن و جاری بودن این آبشار در تمام فصول یکی دیگر از شگفتی های این آبشار زیبا است ؛ و از ان جایی که این آبشار دسترسی راحتی دارد اما دور از شلوغی است و نسبت به دیگر آبشار های تایلند جمعیت زیادی در اطراف این آبشار نمی توان دید. پس این آبشار برای افرادی که دنبال یک محیط زیبا و خلوت تری هستند بسیار مناسب است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.